تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2955 از 4105 اولاول ... 1955245528552905294529512952295329542955295629572958295929653005305534553955 ... آخرآخر
نمايش نتايج 29,541 به 29,550 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

اگه نباشه جاش خالی می مونه shakhdar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان رو این برگه اعزام که مامور پست آورده دم در خونه
    باید شماره حساب بانک سپه رو نوشته باشه یا شماره کارت عابر بانک؟

بعد اولین حقوق ما رو کی میدن؟میخوام باش برم خونه بخرم
    و هر ماه چقدر میدن؟ بر چه مبنایی ؟ مثلا بنا بر مدرک میدن یا درجه؟
    1- شماره حساب
    2- تا چند ماه خبری نیس چون مبلغ استحقاقی‌ها ازش کم میشه
    3- بر اساس درجه که بعد از آموزشی مشخص میشه. تو آموزشی همه سرباز صفرن. اینم لینکش:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by shakhdar; 14-04-2015 at 17:17.

2. 3 کاربر از shakhdar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستان در طول مدت آموزشی میشه نامه ارسال کرد واسه کسی؟ موردی که نداره؟
    بعد اگه میشه، باید خودمون پاکت و تمبر و اینا ببریم یا اونجا میشه پیدا کرد؟
    (نامه نوشتن خیلی باحال میشه به نظرم کاره کلاسیکیه )

4. این کاربر از masoudmanson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان ما اعزام 1 اردیبهشت عجب شیریم به عبارتی میشه سه شنبه هفته بعد الان به نظرتون 5 شنبه رو میزارن ما بومی ها برگردیم چون مثلا شهر ما فقط 55 کیلومتر با عجب شیر فاصله داره!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

افتادم 01 نزاجا متاهلم ارشد.کسی میدونه نیرو زمینی تو مازندران جز ساری کجا داره

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    نمیشه
    یقلوی خودمون بخریم ببریم ؟؟؟؟؟
    نبود !!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام دوستان من برای چند تا بیماری اقدام کردم می خوام ببینم چند درصد احتمالش هست معاف بشم؟
    الان در مرحله بیمارستان هستم (بقیعه الله)
    ارتوپدی: (کوتاهی پای راست حدود 3 سانت) این موردو بیمارستان بقیعه الله رفتم پیش دکتر معاینه کرد گفت باید عکس اسکنوگرام بیاری (چند جا رفتم برای این عکس وزن بالای 90 رو قبول نمی کنن نمیدونم چی کار کنم )!! دوباره باید برم پیش دکتر ببینم چی میگه
    غدد: چاقی مفرط و ژنیکوماستی (این موردم رفتم دکتر تو همون بیمارستان قد و وزن گرفت BMI=43.5 شد گفت قدیم معاف میکردنم الان نمیدونم!) چند تا آزمایش فشار و قندو ....... سونوگرافی ) سئنوگرافی هم رفتم دکتر سونوگرافی انجام داد و گفت چیز مشکوکی نیست ولی واریکوسل 2 طرف شدید داری یکیش گرید 2 و یکیش گرید 3 !
    باد فتق عمل کرده : این مورد رو هم هنوز نرفتم بعید می دونم جایی برسم احتمالا هم نرم دنبالش
    با این تفاسیر نظر شما دوستان چیه
    ممنون میشم پاسخ بدید
    1-چاقی و لاغری مفرط که خیلی وقته معافیت ان حذف شده ، ژینکومایستی هم که بیماری نیست
    ۲-
    بند ۱۳- کوتاهی پا:
    الف) کوتاهی بیش از ۳/۵ سانتی‌متر: معاف دائم (به استناد اسکنوگرام) ب) کوتاهی از ۱/۵ تا ۳/۵ سانتی‌متر: خدمات غیررزمی.
    ۳-
    بند ۳۷- واریکوسل:
    الف) درجه ۱ و ۲ خدمات غیررزمی.
    ب) درجه ۳ معاف دائم.
    QUOTE=amiralikey2;8599280]]افتادم 01 نزاجا متاهلم ارشد.کسی میدونه نیرو زمینی تو مازندران جز ساری کجا داره[/QUOTE]
    یک یگان در ساری است که زیر مجموعه لشکر ۳۰ گرگان است ، شاید در شاید شهر ها زیر مجموعه هایی باشد
    نبود !!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یک بشقاب استیل هم خوبه . اون یقلوی که شما می خواهید شاید در بازار نباشد

9. 3 کاربر از mani6606 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟

با سلام خدمت دوستان عزیز و مشمولان محترم.امیدوارم هر کسی در هر جایی میفته براش راحت بگذره.خیلی از فروم ها رو گشتم( از جمله همین فروم) و اطلاعات زیادی تا الان کسب کردم.چند نکته به نظرم خیلی حساس اومد که امیدوارم دوستان صاحب نظر در امر خدمت سربازی پاسخم را بدهند.
    اول اینکه بنده ساکن تهران هستم و دفترچه خودم رو هم از تهران اعزام کردم.افتادم نزاجا 04 بیرجند که همان پادگان امام رضا(ع) هستش.اول این که آیا دوستا ن با این پادگان آَشنایی دارند؟ خیلی خلاصه نکات مثبت و منفی این پادگان رو ممنون میشم برام توضیح بفرمایید
    دوم اینکه از تهران تا بیرجند حدود 15 ساعت راه هستش.آیا امکان اینکه مرخصی ندهند وجود داره؟( به ویژه دوستانی که با این پادگان آشنایی دارند پاسخ بدهند).فرض کنید من با کلی بار و بندیل برم میدون سپاه و اعزام بشیم.اونوقت مرخضی بدهند من باز این همه بار و بندیل و باس با خودم برگردونم تهران؟؟
    سوم اینکه بنده 4 شونه هستم و قد 185 و وزنم هم 85 هست.به نظرتون من و واسه دژبانی میگیرن؟ دژبان شدن خوبه؟
    کلا چه چیزی رو بر هعده بگیریم خوبه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

استحقاقی (وسایل مورد نیاز مثل شامپو، صابون، حوله و …) میدن ولی چون اعتباری نیست به استحقاقیشون و اینکه ممکنه یکی دو هفته طول بکشه تا کامل استحقاقی کل گردانتون رو بدن و اینکه ممکنه پادگان خیلی دوری بیفتی که بهت مرخصی ۴ روزه برای برگشت به شهرت که پیرهن و شلوارتو اندازه کنی و اتیکت بزنی ندن(!) و مجبور شی یه مرخصی دو ساعته بگیری و بری نزدیک ترین محل به پادگان برای اتیکت زدن. یه توصیه از من به تو، اونم اینکه همون اول که لباسا و پوتینتو دادن سعی کن تا حد امکان اگر اندازت نبود با رفیقات عوض کنی که هم اونا به اندازه دلخواهشون برسن هم تو. اگر هم نشد اشکالی نداره، کل لباسات رو میدی به نظامی فروشی و انداره خودت رو میگیری، البته باید یکم پول سر بدی. موهاتم قبل از رفتن با شماره صفر تو آرایشگاه تمیز محلتون بزن (ماشین موزر بدون سر میشه صفر) چون اگر نزنی مجبوری تو آرایشگاه بسیار تمیز(!) پادگان بزنی.
    اینا رو ببر:
    ۱- یه ساک متوسط که دو تا زیپ همزمان داشته باشه (چون اگر ارتش بیفتی بهت کوله نمیدن). اگر هم جای دیگه غیر ارتش افتادی که با اولین مرخصی ساکت رو برگردون چون بهت کوله میدن، در هر صورت شما ساک رو ببر چیزی از دست نمیدی ولی با نبردنش خیلی چیزا از دست میدی =)
    ۲- مدارک شامل کپی شناسنامه و کارت ملی (اصلش رو به هیچ وجه نبر)، برگه سبز که تاریخ اعزامت توش خورده، برگه سفید که اسم مرکز آموزشیت توش خورده. تمام مدارکی که پلیس + ۱۰ بهت منگنه زده تحویل داد (شامل برگه واکسیناسیون “اگر نبری رات نمیدن داخل” که حتما ازش یه کپی هم بگیر اصلش رو ببر کپیش رو بذار خونه، برگه معاینه پزشکی و برگه مشخصات عمومی و برگه مدرک تحصیلیت).
    ۳-عابر بانک سپه و یک عابر بانک دیگه به دلخواه خودت به علاوه مبلغ ۵۰ هزار تومن پول ریز و درشت.
    ۴- یه نخ مشکی و یه نخ سبز با یکی دو تا سوزن به علاوه ۴۰ تا سنجاق قفلی برای *آنکادر تختت.
    ۵- کش مفتولی دو متر حداقل که باهاش بتونی شلوارت رو بالای پوتینت “گتر” کنی.
    ۶- یک قفل کوچیک که بتونی از تو زیپ ساکت رد کنی، یک قفل بزرگ که اگر بهت کمد دادن بتونی باهاش در کمدتو قفل کنی. در ضمن یه چیز نازک نخ مانند که کلیدای قفلتو بندازی توش و به دستت یا گردنت آویزون کنی ببر.
    ۷- قرص ویتامین ث جوشان (در کل تعدادش بیشتر از ۴۰ تا باشه چون اونجا به علت نرسیدن ویتامین کافی روزانه، صد در صد مریض میشی اگر نبری حالا هر چند تا بسته که شد ببر هر شب قبل خواب بنداز تو آب بخور)، قرص سرما خوردگی بدون کودئین یکی دو بسته.
    ۸- یک دفتر ۶۰ برگ، دو تا خودکار و ماژیک مشکی ضد آب ببر که باهاش اسمتو روی لبه‌ی داخلی تمام لباسات بنویسی که ندزدن یه وقت، یک غلط گیر ببر که پشت پاشنه پوتینت اسمتو بنویس که دو دره نشه
    ۹- کشمش و خرما خشک و شکلات که روی هم رفته یک کیلو بیشتر نشه که وسط رژه فشارت افتاد از جیبت ورداری بخوری چون واقعا معجزه میکنه.
    ۱۰- ماسک برای گرد و خاک، یه بسته چسب زخم، چهار بسته دستمال جیبی، یه پاکت پلاستیک فریزر، یه بسته دستکش یکبار مصرف، دو سه تا دونه کیسه زباله بزرگ، یه بسته چسب نواری، در باز کن معمولی کنسرو (خیلی پیچیده نباشه)، دو سه تا دونه ظرف یکبار مصرف، قاشق چنگال، یه دستمال مربعی حد اکثر ۵۰ در ۵۰ سانتی متر برای تمیز کردن پوتینات.
    ۱۱- حوله متوسط که هم بتونی دست و صورتتو باش خشک کنی هم رفتی حموم بدنتو، مسواک، ناخن گیر بدون چاقو، خمیر دندون (خودشون میدن ولی کیفیت نداره)، دو عدد صابون بزرگ، شامپو نبر چون ظرف کمتر از ۵ دقیقه باید حمام کنی و بهتره که کلت که مویی هم نداره و بدنت رو یکجا با صابون بشوری، یه بطری خالی مثل بطری آب معدنی یا نوشابه کوچیک وردار تا خرخره پرش کن از تاید.
    ۱۲-اگر ارتش بودی یه بسته ژیلت ببر اگر نه هم که هیچی. در ضمن اگر ارتش بودی یه کاسه کوچیک فلزی مثل کاسه دیزی خوری ببر که برنج و خورشت و همه‌ی مخلفاتت رو بریزی تو اون که موقع شستن فقط یه ظرف بشوری. اینو از این جهت میگم با خودت کاسه ببر چون رفیق ما رو بهشون حتی یغلوی هم ندادن تو ارتش.
    ۱۳- یه لیوان دسته دار ترجیحا پلاستیکی. یه ساندیس هم ببر تهشو سوراخ کن و بذار جیبت و ازش به عنوان لیوان اضطراری، وقتی وقت نداری بپری بری لیوان اصلیتو بیاری استفاده کن.
    ۱۴- اگر تونستی دو تا “بند پوتین” یدک ببر که اگر بند پوتینات ریش ریش شه و مجبور شی ظرف یک دقیقه پوتینتو باز و بست کنی اون موقع میفهمی که چرا باید میبردی
    ۱۵- زیر پوش و شرت خودشون میدن ولی اگر تونستی یه دست سفیدشو ببر. *استحقاقی: مواردیه که خود پادگان رایگان بهتون میدن مثل لباس نظامی، لباس زیر، پوتین، پتو، ملافه، بالش و…
    *آنکادر: یعنی مرتب کردن تخت خواب طبق قانونی خاص که بهتون آموزش داده میشه و هر روز صبح باید این کار رو بکنید.
    اینا رو نبر(!):
    ۱- چاقو، ناخونگیر چاقو دار، تیغ، فندک، سیگار، قرص استامینوفن کدئین، انواع قرصهای خواب آور، انواع قرصهای ضد درد، مواد مخدر، مشروبات الکلی و …
    ۲- پول نقدر بیشتر از ۵۰ هزار تومن، ساعت مچی گرون قیمت (ساعت مچی ببری حتما ولی نه گرون قیمت)، ریش تراش (نمیذارن که ببری)، ام پی تری پلیر، موبایل، دوربین عکاسی، سی دی، فلش، پاسور، انگشتر، تسبیح
    ———————————————— —————————————–

12. 7 کاربر از darkside92 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    unknown

پيش فرض

با سلام
    دو سوال داشتم
    1- میشه تو آموزشی معاف از رزم گرفت؟( آسم دارم که معاف از رزمه، الان فهمیدم حداقل معاف از رزمم)
    2- مالک اشتر اراک نیروی انتظامی اول اردیبهشت اعزاممه، مدرکم لیسانس روانشناسی، معمولا تقسیم بندی اونجا چجوریه؟( بعد از آموزشی منظورمه) دفترچمم از بوشهر فرستادم

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_n71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    زنجان - پلاک 7

پيش فرض

دوستان کسی هست 01 ؟
    پ خ بدید باهم آشنا بشیم و همدیگه رو پیدا کنیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •