تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 294 از 306 اولاول ... 194244284290291292293294295296297298304 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,931 به 2,940 از 3052

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avira - || آرشیو شماره 1 ||

پروفشنال kiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

کلید معتبری برای اینترنت سکیوریتی وجود نداره؟
    از این لحاظ بده ها که بعد اینکه کلیدش از کار میفته، حتی دیگه نمیشه اسکن هم کردش
    اینو امتحان کنید من خودم استفاده میکنم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از kiar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

من اویرا avira_internet_security_en.exe را دارم چجوری افلاین اپدیتش کنم؟اپدیت های افلاین را از کجا بگیرم و بعد چجوری به انتی ویروس معرفیشون کنم؟

پروفشنال kiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من اویرا avira_internet_security_en.exe را دارم چجوری افلاین اپدیتش کنم؟اپدیت های افلاین را از کجا بگیرم و بعد چجوری به انتی ویروس معرفیشون کنم؟
    سلام

اول باید فایل آپدیت VDF رو از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید بعد از صفحه اصلی Avira به منوی Update رفته و از اونجا گزینه Manual Update رو میزنید و در صفحه باز شده فایل دانلود شده رو انتخاب میکنید تا آنتی ویروس آپدیت بشه.

5. این کاربر از kiar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

7. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    من از وقتی اینو نصب کردم سرعت دانلود به نصف کاهش یافته
    کاری میشه کرد ؟ چیکار می کنه مگه ؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    من از وقتی اینو نصب کردم سرعت دانلود به نصف کاهش یافته
    کاری میشه کرد ؟ چیکار می کنه مگه ؟
    شما پایین تسکبار روی آویرا میتونید کلیک راست کنید بطور موقت گزینه webguard تیکش بردارین برای دانلودی که میخواین انجام بدین

داره خودمونی میشه 147milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام به دوستان.من تحقیق کردم و یه اینترنت سکوریتی اویرا دانلود کردم به هر زحمتی بود یه مقدار هم لایسنس رو اضافه کردم تا بتونم بیشتر استفاده کنم.اما مشکل من اینه که اپدیت نمیکنه خودشو . ارور میده.من وایمکس 256 دارم و حجم هم به اندازه اپدیت دارم اما اپدیت نمیشه.ایا این انتی ویروس هم ایران رو تحریم کرده یا مشکل از جای دیگه هست.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام به دوستان.من تحقیق کردم و یه اینترنت سکوریتی اویرا دانلود کردم به هر زحمتی بود یه مقدار هم لایسنس رو اضافه کردم تا بتونم بیشتر استفاده کنم.اما مشکل من اینه که اپدیت نمیکنه خودشو . ارور میده.من وایمکس 256 دارم و حجم هم به اندازه اپدیت دارم اما اپدیت نمیشه.ایا این انتی ویروس هم ایران رو تحریم کرده یا مشکل از جای دیگه هست.
    شمااگر از v p n استفاده میکنید غیرفعالش کنید یا که بلعکس این عمل درضمن آویرا بعضی مواقع حین عمل آپدیت ارورمیده که بعد از مدتی درست میشه شما یک عکسم از همون اروری که پنجره آویرانشون میده رو اینجا قراربدین

داره خودمونی میشه 147milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام.حالا از ارور دراومده اما اپدیت هم نمیکنه.در تصویر زیر همه چی گویاست.اولش سریع یه مقدار از نوار سبز میشه و در همون حالت میمونه دیگه تکون نمیخوره.نمیدونم چیکارش کنم.خودم از اپدیت افلاین خوشم نمیاد اما اگه کار به اونجا بکشه مجبود میشم بکنم دیگه.
    ورژن برنامه هم اینه:Avira.Internet.Security.2013.13.0.0.1334
    من با خود سیستم و بدون ساکس میزنم اپدیت همین جوری میشه که در عکس میبینید و با ساکس هم میزنم همینه طور میشه.گفتم شاید از ای پی باشه اما اونم جواب نداد.
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

پروفشنال kiar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام.حالا از ارور دراومده اما اپدیت هم نمیکنه.در تصویر زیر همه چی گویاست.اولش سریع یه مقدار از نوار سبز میشه و در همون حالت میمونه دیگه تکون نمیخوره.نمیدونم چیکارش کنم.خودم از اپدیت افلاین خوشم نمیاد اما اگه کار به اونجا بکشه مجبود میشم بکنم دیگه.
    ورژن برنامه هم اینه:Avira.Internet.Security.2013.13.0.0.1334
    من با خود سیستم و بدون ساکس میزنم اپدیت همین جوری میشه که در عکس میبینید و با ساکس هم میزنم همینه طور میشه.گفتم شاید از ای پی باشه اما اونم جواب نداد.
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    ممکنه یه نرم افزار Firewall یا همچین چیزی روی سیستمتون نصبه و جلوی اتصالش به اینترنت رو میگره یه بررسی بکنین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •