تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 91 اولاول ... 192526272829303132333979 ... آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 901

نام تاپيک: های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوستان اگه بخوام یه ست دوکاناله درست کنم که یه میدرنج 6 اینچی خوب با یه تیوتر خوب بگیرم چقدر در میاد و اسپیکرها رو از کجا بخرم من مشهدم و اگه اماده بگیرم بهتر نیست نسبت به یک اسپیکر لاجیتک

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان اگه بخوام یه ست دوکاناله درست کنم که یه میدرنج 6 اینچی خوب با یه تیوتر خوب بگیرم چقدر در میاد و اسپیکرها رو از کجا بخرم من مشهدم و اگه اماده بگیرم بهتر نیست نسبت به یک اسپیکر لاجیتک

سلام دوست گرامی
    اول شما بگید که از کدوم قشر شنوندگان موسیقی هستید. جنس صدا براتون مهمه یا حجم میخواید و اینکه فضایی که میخواید سیستم رو استفاده کنید چند متره (طول، عرض، ارتفاع) و اینکه چه سبک هایی گوش میدن. همچنین یکی از مهمترین عوامل در انتخاب بلندگو، آمپلی فایره. شما از چه آمپلی فایری میخواید استفاده کنید؟
    بعنوان مثال بلندگویی که آقای وکیلی در 2 پست قبل تر گذاشتند رو ببینید که چقدر زیباست. این یه فول رنجه بسیار عالی و ورد کلاسه... این فول رنج که دارای حساسیت 95.588 دسی بل @ 1 وات هست، بصورت Open Baffle میتونه رنج فرکانسی 120HZ - 18KHZ رو تولید کنه و تا 10 وات موزیک رو بسیار عالی reproduction کنه. که البته وقتی در جعبه قرار میگیره، مخصوصا اگه جعبه بصورت بک لود هورن باشه (مثل چیزی که در چند پست قبل تر گذاشتم) میتونه فرکانس پایین رو تا دامنه 40HZ هم گسترش بده که این یعنی فوق العاده.

3. 5 کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

این هنوز جمع نشده .کراس اورش هم آماده نیست

5. 4 کاربر از harmankardon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ممنون.هورن نیست ولی فکر نمیکردم این صدا رو داشته باشه با امپ لامپی تست کردم واقعا عالیه

7. 3 کاربر از harmankardon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این هنوز جمع نشده .کراس اورش هم آماده نیست

خوشحالم که کم کم دارید رو میارید به سیستم های با موزیکالیتی بیشتر و کمتر به تعداد ووفرها اهمیّـت میدن. یادمه سیستمی شبیه پروژه الیسنور ساخته بودین. یادمه یه زمانی اصرار شدید میکردم بهتون که بجای ساخت دو جفت بلندگو چند راهه، یک جفتش رو فول رنج فاستکس بسازید و شما قبول نمیکردید این روندی که دارید نشان از پیشرفت شما در زمینه آشنایی گوشتون با صدا داره و کاملا مشخه... بخصوص اینکه به سمت لامپ گرویده شدید. خیلی علاقه دارم با شما بیشتر در ارتباط باشم و اگه امکانش باشه صدای سیستم هاتون رو بشنوم. به نظر من قدم بعدی برای شما میتونه خرید یه DAC باشه.
    یه توضیحی بدین از جنس جعبه هایی که ساختید... ام دی اف هستند یا تخته لایی یا Veneer و ... خیلی علاقه دارم بدونم.
    ممنون.هورن نیست ولی فکر نمیکردم این صدا رو داشته باشه با امپ لامپی تست کردم واقعا عالیه
    شما که تعداد سیستم هاتون زیاد شده و مشخه که به صدا اهمیت میدین. شدیدا پیشنهاد میکنم که یه جفت فول رنج با باکس هورن (بک لود) بسازید مخصوصا از نوع double mouth مطمئن هستم که در صورت ساخت اولین انتخاب شما برای گوش کردن با لامپ خواهد شد. من دارم فاستکس هم سفارش میدم اگه تمایل داشتید میتونم براتون بگیرم که اون دیگه خیلی فوق العاده میشه مخصوصا اگه مدل Fostex FE206EN باشه که دیگه میتونید مطمئن باشید تا چند میلیون تومان نمیتونید چیزی جایگزینش کنید.

9. 4 کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ominoaudio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام.
    دوستان دمتون گرم چقدر فعال هستید خیلی زیبا کار کردین خسته نباشید
    والا ما که دیگه پولی برای ساخت سیستم و خرج کردن در راه صدا نداریم تازه گیام که از کار بیکار شدیم و درآمدی نداریم

11. 3 کاربر از ominoaudio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوست گرامی
    اول شما بگید که از کدوم قشر شنوندگان موسیقی هستید. جنس صدا براتون مهمه یا حجم میخواید و اینکه فضایی که میخواید سیستم رو استفاده کنید چند متره (طول، عرض، ارتفاع) و اینکه چه سبک هایی گوش میدن. همچنین یکی از مهمترین عوامل در انتخاب بلندگو، آمپلی فایره. شما از چه آمپلی فایری میخواید استفاده کنید؟
    بعنوان مثال بلندگویی که آقای وکیلی در 2 پست قبل تر گذاشتند رو ببینید که چقدر زیباست. این یه فول رنجه بسیار عالی و ورد کلاسه... این فول رنج که دارای حساسیت 95.588 دسی بل @ 1 وات هست، بصورت Open Baffle میتونه رنج فرکانسی 120HZ - 18KHZ رو تولید کنه و تا 10 وات موزیک رو بسیار عالی reproduction کنه. که البته وقتی در جعبه قرار میگیره، مخصوصا اگه جعبه بصورت بک لود هورن باشه (مثل چیزی که در چند پست قبل تر گذاشتم) میتونه فرکانس پایین رو تا دامنه 40HZ هم گسترش بده که این یعنی فوق العاده.
    خیلی ممنون
    من کیفیت صدا و حجم خیلی برام مهمه برای همین میخوام یه ست دو کاناله که از 40hz -20khz رو ساپورت کنه قدرتش هم در حد اتاق 20 متری و زیاد بزرگ هم نباشه سبک هم بیشتر پاپ راک امپلیفایر هم شما معرفی کنید در کل یه ست دوکاناله که هر کدوم از یه woofer 5 تا 6.5 اینچی و یک tweteer
    از امپلیفایر اسپیکر ها هم میتونم استفاده کنم یا نه
    یه همچین چیزی میخوام

13. این کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

خیلی ممنون
    من کیفیت صدا و حجم خیلی برام مهمه برای همین میخوام یه ست دو کاناله که از 40hz -20khz رو ساپورت کنه قدرتش هم در حد اتاق 20 متری و زیاد بزرگ هم نباشه سبک هم بیشتر پاپ راک امپلیفایر هم شما معرفی کنید در کل یه ست دوکاناله که هر کدوم از یه woofer 5 تا 6.5 اینچی و یک tweteer
    از امپلیفایر اسپیکر ها هم میتونم استفاده کنم یا نه
    یه همچین چیزی میخوام

دوست عزیز متاسفانه بوکشلفی که بتونه فرکانس پایین 40 هرتز رو به شما بده خیلی کمه. یعنی من تعداد کمی بوکشلف دیدم که همچین رنجی رو ساپورت کنن. هست ولی باید برید روی برندهای خیلی گرونقیمت که هزینه کلی میره بالا. به نظر من شما خودت اقدام به ساخت کنی نتیجه بهتر میگیری با هزینه کمتر ولی برندهای آماده هم میتونید بگیرید
    شما بگو چقدر میخوای بودجه بزاری تا شاید بهتر راهنمایی کنم

15. این کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوستانی که اقدام به ساخت کردن اگر از مراحل ساخت و قیمت ها هم یه اماری بدن خیلی عالی میشه بقیه هم میتونن استفاده کنند.در ضمن این دستگاه cnc رو کار باهاش چه جوریه؟ یعنی یه سری مراکزی هستند که شما طرح رو میبرین پیششون اونا براتون برش میدن ؟ اگه اره طرح به چه فرمتی باید باشه؟ چوب رو هم شما تحویل میدین یا اونا دارن انواعش رو؟ هزینه اش رو هم بفرمایین میفهمم چی کاره ام!! خیلی دوست دارم برای دکور هم که شده یه جفت باند درست کنم در ابعاد فلور استندینگ.
    در ضمن klipsch جان میدونم اطلاعات گرونقیمتی هم در ضمینه رو کش های venneer داری.یه امار کلی میتونی اینجا بگی بچه ها استفاده کنن(انگار خودم نمی خوام!!) ؟ اینکه از کجا بخریم و کلا کار باهاش چجوریه و با چی میشه چسبوندشون؟ میدونی چی تو کلمه؟! اقا من پول سیستم بازی ندارم متاسفانه ...رفتم اون پاساژی که توی توپخونه اجناس وینتیج دست دوم میفروشن دیدم اگه بلندگوی تمییز داشته باشن نامردی قیمت میدن برای همین با خودم گفتم یه جفت بلندگو ارزون ازشون میگیرم که ظاهرش خراب باشه بعد خودم اون رنگی که دوست دارم میزنم و تمییزش میکنم و اجزاشو ردیف میکنم.بعد که میام اینجا میبینم بچه ها چه کارای ردیفی انجام میدن میگم شاید خودم درست کنم بد نباشه.البته چیزی رو که خیلی دقت کردم و دیدم که در diy انگار نمیشه انجام داد رو کش های توری روی بلندگوها ی برند هستش!!

17. 3 کاربر از seido بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستانی که اقدام به ساخت کردن اگر از مراحل ساخت و قیمت ها هم یه اماری بدن خیلی عالی میشه بقیه هم میتونن استفاده کنند.در ضمن این دستگاه cnc رو کار باهاش چه جوریه؟ یعنی یه سری مراکزی هستند که شما طرح رو میبرین پیششون اونا براتون برش میدن ؟ اگه اره طرح به چه فرمتی باید باشه؟ چوب رو هم شما تحویل میدین یا اونا دارن انواعش رو؟ هزینه اش رو هم بفرمایین میفهمم چی کاره ام!! خیلی دوست دارم برای دکور هم که شده یه جفت باند درست کنم در ابعاد فلور استندینگ.
    در ضمن klipsch جان میدونم اطلاعات گرونقیمتی هم در ضمینه رو کش های venneer داری.یه امار کلی میتونی اینجا بگی بچه ها استفاده کنن(انگار خودم نمی خوام!!) ؟ اینکه از کجا بخریم و کلا کار باهاش چجوریه و با چی میشه چسبوندشون؟ میدونی چی تو کلمه؟! اقا من پول سیستم بازی ندارم متاسفانه ...رفتم اون پاساژی که توی توپخونه اجناس وینتیج دست دوم میفروشن دیدم اگه بلندگوی تمییز داشته باشن نامردی قیمت میدن برای همین با خودم گفتم یه جفت بلندگو ارزون ازشون میگیرم که ظاهرش خراب باشه بعد خودم اون رنگی که دوست دارم میزنم و تمییزش میکنم و اجزاشو ردیف میکنم.بعد که میام اینجا میبینم بچه ها چه کارای ردیفی انجام میدن میگم شاید خودم درست کنم بد نباشه.البته چیزی رو که خیلی دقت کردم و دیدم که در diy انگار نمیشه انجام داد رو کش های توری روی بلندگوها ی برند هستش!!

سلام دوست عزیز
    اول شدیدا توصیه میکنم از خرید حتی یک عدد چوب کبریت از پاساژ مرکزی خودداری کنید. اونجا اکثر سیستم ها تعمیری، بلندگوها با دام های تعویض شده یا کویل های پیچیده شده و فوم های تعویضی هستند. آمپلی فایرها اکثرا تعمیری هستند. شما بگو چی میخوای شاد من بتونم کمکت کنم.
    در مورد CNC باید بگم که مراکزی هستند که این خدمات رو میدن. سایت چوب خاوران مرکز فروش چوب، تخته، ام دی اف، و خدمات برش و CNC و درودگری در تهرانه. اونجا میتونید سی ان سی کنید قطعاتی که میخواید رو. میتونید در قالب اتوکد یا کورل نقشه رو بکشید ولی از اونجایی که یه جفت بلندگو اجزای مشخصی داره، نیازی ندارید خودتون نقشه رو بکشید، اندازه هارو ببرید اونجا بگید اپراتور 2-3 دقیقه ای میکشه خودش.
    در مورد Veneer هم باید بگم که خیلی کم استفاده میشه، مخصوصا از وقتی که ام دی اف اومده... ولی میشه پیدا کرد. باید بوسیله Vacuum Press روی سطح بچسبونید... باید از چسب PVA استفاده کنید یا چسب پلی اتان یا همون چسب زرد صنعتی که شرکت رازی تولید میکنه خوبه. وکیوم پرس یه کم سخت پیدا میشه. همچنین تریم کردن و لبه گیری وینیر یه کم سخته که تمیز در بیاد. بجای وکیوم پرس (اگه قطعه زیاد بزرگ نباشه) میهش از پیش دستی (گیره نجاری) هم استفاده کرد. وینیر رو می چسبونید، یه صفحه صاف روی وینیر میزارید و با گیره محکم می کنید... یک ساعت بمونه خشک میشه حالا موقع تریم کردن و فینش کردن کاره... برای اطلاعات بیشتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببینید یا سرچ کنید How to veneer... veneering tutorial... veneer vacuum press
    در مورد روکش توری اتفاقا باید بگم که هیچ مشکلی نیست و میشه دقیقا اونو ساخت. من برای بلندگوی خودم دارم می سازم و بزودی تصاویرش رو میزارم که ببینید.

19. 5 کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •