تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 29 اولاول ... 192526272829
نمايش نتايج 281 به 284 از 284

نام تاپيک: [ آموزش ] کارگاه تخصصی X-box 360 ( رفع مشکل 3 چراغ قرمز )

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

سلام دوستان من برای بار دوم با مشگل 2 چراغ قرمز هنگام بازی روبه رو شدم آیا خطری دارد
    قضیه از این قرار هست که من 4 روز پیش هنگام بازی rage ولتاژ آداپتور فن رو یه درجه پایین آوردم برد کنسول من فالکون هست و من فن ها رو 12 ولتی کردم و از یه آداپتور که میشه درجه ولتاژ رو از 12 به پایین برد که دور فن ها کم میشود من چون شب بود صدای فن زیاد بود و یه درجه فن رو دورش رو آوردم پایین و بعد از 1 ساعت دیدم کنسول یه صدای تق داد و دوتا چراغ کنسول قرمز شد منم کنسول رو از برق کشیدم و بعد از چند ساعت روشن کردم و کنسول هم روشن شد دیشب هم من هنگام بازی دوباره درجه فن رو کم کردم که این حالت پیش اومد نمیدونم چرا اینطوری میشه ولی وقتی درجه فن روی 12 ولت هست به هیچ عنوان همچین حالتی پیش نمیاد آیا از گرم شدن زیاد هست که کنسول خودشو خاموش میکنه
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام

شما وقتی کنسول رو 12V میکنید دیگه فنها رو از حالت Auto RPM خارج میکنید و این حالت به صورت دستی تنظیم میشه .

شما باید ببینی وقتی میزان ولتاژ رو کاهش میدی به چه اندازه کاهش پیدا میکنه ؟ به 5V تبدیل میشه یا به 9V ؟ چون اگه 5V باشه فنها در کمترین RPM کار میکنند و اگر نیاز به تهویه سریع تر باشه این نیاز بر آورده نمیشه و کنسول با گرمای بیش از حد روبه رو میشه.

در مورد 2 چراغ قرمز هم شما باید ببینی کنسول در چه وضعیتی قرار داره , یعنی اینکه چند وقت هست که داخلش تمیز نشده و اینکه محل قرار گیری کنسول جایی هست که هوا خور خوبی داشته باشه یا نه , اگه اطراف کنسول باز و کنسول در جای مناسبی قرار گرفته باشه و باز این مشکل هست که خب باید به یه تعمیر کار مراجعه کنید اگر نه که حتما جای کنسول رو تغییر بدید.

از قرار دادن کنسول در کنار هر گونه وسایل گرمایشی از قبیل بخاری و شوفاژ هم خودداری کنید و سعی کنید چند متری از اون دور باشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه prance666's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوسته عزیز آداپتور من 12 درجه داره که من روی درجه آخر همیشه میزارم وقتی هم روی 11 میبرم صدای فن خیلی کمتر میشه و کنسول هم گمونم زیاد جاش مناسب نباشه اینم عکس مربوط از محل قرار گیری کنسول دو طرف کنسول بسته و پشتش هم دیوار هست

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

دوسته عزیز آداپتور من 12 درجه داره که من روی درجه آخر همیشه میزارم وقتی هم روی 11 میبرم صدای فن خیلی کمتر میشه و کنسول هم گمونم زیاد جاش مناسب نباشه اینم عکس مربوط از محل قرار گیری کنسول دو طرف کنسول بسته و پشتش هم دیوار هست
    woooww !! جای کنسول اصلا مناسب نیست !

شما ببین وقتی کنسول هوای خروجی رو به دیوار میزنه همون هوا برمیگرده دوباره داخل کنسول از اون ور هم اون ترانس برق

باید تولید کننده ی گرما باشه که اونم باز تأثیر داره شما باید داخل کنسول رو هم حتما با دستگاه باد مثل Blower که مخصوص غبار روبی PC ها هست حتما خاک گیری کنی.

4. این کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال WOLF PACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان این اموزش برای رفع ارور E74 هم کاربرد داره؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •