تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 289 از 291 اولاول ... 189239279285286287288289290291 آخرآخر
نمايش نتايج 2,881 به 2,890 از 2908

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بايرن مونيخ: FC Bayern München News

اگه نباشه جاش خالی می مونه ارمغان جنون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

بایرنی ها:ریبری می ماند

براي چندمين بار بایرن اعلام کرد كه اين ستاره فرانسوی آليانز را ترک نخواهد کرد...

سایت گل- سران بایرن مونیخ اعلام کردند که ریبری تابستان امسال به هیچ تیم دیگری نخواهد پیوست، چرا که لوئیس فان گال، می خواهداین ستاره فرانسوی را در ترکیب تیمش ببیند و صحبتهایی که در مورد توافق ریبری با رئال به گوش می رسد، شایعه ای بیش نیست.

کارل هاینتز رومینیگه، رئیس باشگاه بایرن بر این نکته تاکید کرده که سران رئال به خوبی می دانند که معامله ای بر سر ریبری صورت نخواهد گرفت، چون ما به آنها اعلام کرده ایم که ریبری فروشی نیست.رومینیگه اعتقاد دارد که سران بایرن آماده اند که به ریبری هر چه میخواهد بدهند ولی او دیگر صحبتی در مورد جدایی اش از این تیم و پیوستنش به رئال در بازارنقل و انتقالات تابستانی به زبان نیاورد.

رومینیگه در گفت وگو با اکیپ گفت:«ریبری غیرقابل انتقال است. سران رئال جایگاه کنونی ما رامی دانند و خبر دارند که قصد فروش این بازیکن را نداریم. این اصلا تعجب انگیز نیست که ریبری بخواهد به رئال برود،چرا که رئال تیمی فوق العاده وجذاب است و از نظر مالی نیز بسیار متمول می باشند. ولی بایرن هم تیم بدی نیست. دربهای تیم ما بسیار مستحکم و مقاوم هستند و به آسانی و با هرپیشنهادی به روی تیمهای دیگر باز نخواهند شد. به ویژه اینکه ریبری جزوبرترین بازیکنان دنیاست و زمانی که بازیکنی با این کیفیت را در رختکن تیمت داری، باید بیشتر مراقب باشی. »

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

آخیش خیالم راحت شد!
    ولی هنوز که بازیکنی که بتونه خط میانی رو جمع کنه نداریم!
    بعد از رفتن بالاک این مشکل بوده و هست!
    به نظر من آدلر از این نویر بهتر هستش! ولی اکه همین نویر هم بیاد خیلی بهتر از این رنسینگ هتسش! و همچنین سنش هم خیلی کمه این میتونه خیلی امیدوار کننده باشه!

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ردرآمدترين باشگاه‌هاي اروپا از نگاه يوفا

بايرن مونيخ در فصل اخير رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا دومين تيم پر درآمد بود...

قهرمان سنتي رقابت‌هاي بوندسليگا با 34.566 ميليون يورويي كه از اتحاديه فوتبال اروپا دريافت كرد، در مكان دوم فهرست 32 تيم حاضر در اين رقابت‌ها قرار گرفت.

منچستر يونايتد فيناليست اين رقابت‌ها با دريافت 37.790 ميليون يورو پردرآمدترين باشگاه لقب گرفت. پس از منچستر يونايتد و بايرن مونيخ،‌ تيم‌هاي بارسلونا (30.968) و چلسي (30.511) در مكان‌هاي سوم و چهارم تيم‌هاي پردرآمد جاي گرفتند.

اين در حالي است كه بايرن مونيخ در مرحله يك چهارم نهايي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا برابر بارسلوناي قهرمان شكست خورد و از رقابت‌ها كنار رفت.

وردربرمن هم با وجود حذف زودهنگامي كه از اين رقابت‌ها داشت، جزو يكي از تيم‌هاي پردرآمد به شمار مي‌آيد.

بر اساس اطلاعات يوفا، بوندس‌ليگايي‌ها براي شش بازي خود در مرحله گروهي رقابت‌ها روي هم 22.272 ميليون يورو دريافت كردند. اين تيم شمالي آلمان براي راهيابي‌اش به ديدار پاياني رقابت‌هاي جام يوفا 7 ميليون يوروي ديگر نيز دريافت كرد.

اتحاديه فوتبال اروپا اعلام كرد: در فصل گذشته روي هم رفته 581 ميليون يورو را در ميان 32 تيم حاضر در مرحله گروهي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا تقسيم كرده است. اين در حالي است كه شركت كنندگان در جام يوفا تنها 37 ميليون يورو از اين اتحاديه دريافت كرده‌اند.

__________________________________________________ _________________________________

بايرن حقوق ريبري را دو برابر مي کند

حقوق سالانه ريبري به هشت ميليون يورو معادل يازده ميليون و دويست هزار دلار افزايش يافت...

باشگاه آلماني بايرن مونيخ آماده است حقوق سالانه فرانک ريبري را دو برابر کند تا اين بازيکن را حفظ کند.

نشريه ورزشي اکيپ چاپ فرانسه روز جمعه نوشت گفته مي شود بايرن مونيخ حقوق سالانه ريبري را به هشت ميليون يورو معادل يازده ميليون و دويست هزار دلار افزايش خواهد داد تا وي در اين تيم باقي بماند.اين تصميم پس از آن اتخاذ شد که تيم رئال مادريد اسپانيا و چند تيم ديگر اعلام کردند مايلند ريبري را در ترکيب خود به خدمت بگيرند.

به نوشته اکيپ، بايرن مونيخ با اين تصميم خود ريبري را به گران‏ترين بازيکن تاريخ بوندسليگا تبديل خواهد کرد.
    اکيپ همچنين به نقل از کارل هاينز رومنينگه رئيس باشگاه بايرن مونيخ نوشت اين باشگاه حاضر نيست ريبري را بفروشد.

رومنينگه افزود ريبري در سال دو هزار و هفت طي قرار دادي وارد بايرن مونيخ شد و قرار است تا سال دو هزار و يازده در اين تيم باقي بماند. رئال مادريد به خوبي نظر ما را مي داند. ريبري فروشي نيست.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

توني: مشكلي براي ترك بايرن مونيخ ندارم

اگر مرا نخواهند،مشكلي براي نماندن نخواهم داشت،فوري به ایتالیا بازخواهم گشت....

به گزارش خبرگزاري فارس، لوكا توني اظهار داشت: تا اين لحظه، در بايرن با مشكلي روبرو نبوده‌ام. آنها به ادامه همكاري با من علاقه نشان مي دهند كه برايم بسيار خوشحال كننده است. با اين حال، اگر هم مرا نخواهند، ناراحت نمي شوم چرا كه به كشورم خواهم رفت و به فعاليت در تيمي ديگر ادامه خواهم داد.
    اين بازيكن كه با شبكه اسكاي صحبت مي‌كرد، افزود: فكر نمي كنم در بايرن كه همه چيز تعريف شده است، از بازيكني مثل من بخواهند نكته اي را مخفي نگه دارم. اگر مرا نخواهند، درنگ نكرده و فوري آن را اطلاع خواهند داد.
    او تصريح كرد: اگر باشگاه به همكاري با من علاقمند باشد؛ اما ببينم كه در تيم به بازي گرفته نخواهم شد، پيشقدم هستم و از بايرن جدا مي شوم.
    مهاجم 32 ساله مونيخي كه براي تيم ملي ايتاليا 47 بازي انجام داد و 16 گل زد، از سال 2007 در بايرن است. او در فيورنتينا، پالرمو، برشيا، ويچنزا، تريسو، لودگياني، فيورنزولا، امپولي و مودنا بازي كرده است.

پروفشنال XMAN9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

تیم زیر 21 ساله های المان دیشب با نتیجه 1 به 0 ایتالیا رو تو نیمه نهایی شکست داد و فینال با انگلیس بازی نیکنه.

پروفشنال XMAN9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بازی فینال دوشنبه ساعت 23:15 دقیقه. فکر کنم zdf نشون بده.

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

از مسئولان باشگاه خواسته ام ريبرى بماند

ون گال: به نظر من از نظر امكانات هيچ تيمى در اروپا توانايى رقابت با بايرن مونيخ را ندارد...

ليوئيز ونگال مدتى است كه كار خود را به عنوان سرمربى بايرن مونيخ آغاز كرده است. اين سرمربى هلندى در گفت و گو با روزنامه بيلد اعتراف كرده است كه كيفيت تيمى بايرن بالاتر از آن چيزى است كه تصور مى كرده است. ونگال اميدوار است با اين تيم آلمانى بتواند حضورى موفق و قدرتمند در رقابت هاى اروپايى داشته باشد. در ادامه مى توانيد ماحصل صحبت هاى ونگال را بخوانيد:

بايرن مونيخ
    راستش را بخواهيد انتظار نداشتم با چنين اتفاقاتى مواجه شوم. اتفاقات در باشگاه بايرن از سطح استاندارد بسيار بالاتر است. به نظر من از نظر امكانات هيچ تيمى در اروپا توانايى رقابت با بايرن مونيخ را ندارد. من در بارسلونا هم به عنوان مربى كار كرده ام. بايد بگويم باشگاه بايرن از نظر امكانات در سطح بسيار بالاترى قرار دارد. كمپ تمرينات و امكانات باشگاه مرا شگفت زده كرده. به هيچ عنوان فكر نمى كردم باشگاه بايرن چنين امكاناتى را در اختيار داشته باشد.

بازيكنان
    خوشبختانه تمامى بازيكنان براى شروع فصل كاملاً آماده هستند. ما تمرينات خوبى را پشت سر گذاشتيم و تا پايان فصل اين روند ادامه پيدا خواهد كرد. مطمئن باشيد با آمادگى كامل فصل جديد را آغاز خواهيم كرد. بايرن بازيكنان بسيار خوبى دارد. تمامى بازيكنان از نظر فنى در بالاترين سطح قرار دارند اما چيزى كه براى من بيش از ديگر چيزها اهميت دارد، انگيزه بالاى بازيكنان است. همه بازيكنان براى شروع فصل لحظه شمارى مى كنند. انگيزه همه بالاست و همه دوست دارند با شروع فصل جديد شايستگى هاى خود را به اثبات برسانند. اين انگيزه بالا باعث شده تا بازيكنانمان در تمرينات بسيار بانشاط ظاهر شوند. تمرينات به بهترين شكل ممكن پيش مى رود.

اهداف
    با تيمى مثل بايرن نبايد فقط به بوندس ليگا فكر كرد. ما علاوه بر بوندس ليگا، قصد داريم يك بار ديگر قدرت بايرن را در اروپا به نمايش بگذاريم. بايرن چند سالى است كه نتوانسته در رقابت هاى اروپايى حضورى موفق داشته باشد. مطمئن باشيد فصل جديد پايان ناكامى هاى بايرن در رقابت هاى اروپايى خواهد بود. از نظر من بايرن توانايى رقابت با رقباى قدرتمند خود را دارد. بازيكنان بايرن، جزو بهترين ها هستند و همه آنها تجارب زيادى در دنياى فوتبال دارند.

فرانك ريبرى
    ريبرى يكى از بهترين هاى حال حاضر دنياى فوتبال است. از نظر من فصل آينده او يكى از كانديداهاى دريافت توپ طلايى اروپا خواهد بود. مطمئناً هيچ مربى و هيچ تيمى دوست ندارد چنين بازيكن ارزشمندى را از دست بدهد. درخواست من از مسئولان باشگاه اين بوده كه ريبرى در بايرن بماند. باشگاه نيز تلاش زيادى براى حفظ اين بازيكن دارد. اميدوارم او فصل آينده نيز پيراهن بايرن را بر تن كند. ريبرى مى تواند به مانند ۲ فصل گذشته يكى از تأثيرگذارترين مهره هاى بايرن باشد.

لوكا تونى
    تونى مهاجم بزرگى است. فوتبال ايتاليا همواره از مهاجمين بسيار خوبى سود مى برد و تونى يكى از بهترين مهاجمين فوتبال ايتاليا و اروپا است. متأسفانه اين مهاجم خوب، فصل گذشته با افت محسوسى مواجه شده بود. من بارها گفته ام و اين را ثابت هم كرده ام كه براى انتخاب نفرات اصلى تيم، فقط به ميزان آمادگى بازيكنان توجه مى كنم. برايم مهم نيست چه بازيكنى روى نيمكت بنشيند. بازيكنى كه آماده نباشد بايد نيمكت نشين شود. تونى اگر آماده باشد، مطمئناً يكى از نفرات اصلى من خواهد بود، در غير اين صورت ممكن است نيمكت نشين شود. ما در حال حاضر مهاجمين فوق العاده خوبى را در اختيار داريم. رقابت بين مهاجمين در تيم ما بسيار فشرده و نزديك است. هر كدام از آنها براى قرار گرفتن در تركيب اصلى بايد ثابت كنند كه بهترين هستند.

بازار نقل و انتقالات
    هنوز كار بايرن در بازار نقل و انتقالات به پايان نرسيده است. ما در خط ميانى به يك هافبك بازيساز نياز داريم. چند بازيكن در ليست بايرن هستند كه تا پايان مهلت نقل و انتقالات با يكى از آنها قرارداد خواهيم داشت. جذب يك دروازه بان نيز جزو برنامه هاى بايرن در ادامه مهلت نقل و انتقالات خواهد بود. با جذب ۲ بازيكن ديگر پرونده نقل و انتقالات بايرن بسته خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

بازی فینال دوشنبه ساعت 23:15 دقیقه. فکر کنم zdf نشون بده.
    آره اعلام کرده نشون میده.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

جام حذفي آلمان قرعه كشي شد

حساس‌ترين ديدار روز نخست اين رقابت‌ها ميان دو تيم ايالت هسن انجام مي شود ...

رقابت‌هاي جام حذفي آلمان در فصل آينده در اولين آخر هفته‌ي ماه اوت (اواسط مردادماه ) آغاز خواهد شد.

حساس‌ترين ديدار روز نخست اين رقابت‌ها ميان دو تيم ايالت هسن انجام مي شود و كيكرزاوفن ‌باخ ميزبان اينتراخت فرانكفورت خواهد بود.

شنبه شب قرعه كشي رقابت هاي dfb پوكال انجام شد و تيم 64 تيم حاضر فصل 2010-2009 رقابت‌هاي فوتبال در آلمان را آغاز خواهند كرد.

نكارلتس هم روز نخست ماه اوت ميزبان بايرن مونيخ خواهد بود.

بوخوم نيز در خانه تيم "اشپورت فرونيده لوته" به ميدان خواهد رفت وردربرمن مدافع عنوان قهرماني هم با تيم دسته سومي يونيون برلين رو به رو خواهد بود

__________________________________________________ ________________________________________--

ماتيوس با فهوار مجارستان به توافق نرسيد

بازيكن اسبق تيم ملي فوتبال آلمان با باشگاه مجاري اف.ث‌فهوار به توافق نرسيد...

به نقل از روزنامه دي‌ولت، لوتار ماتيوس سه هفته قبل اعلام كرد سرمربيگري تيم اف.ث‌فهوار مجارستان را برعهده مي گيرد، اما به خاطر مسائل مختلف از جمله اختلافات مالي قادر به عقد قرارداد با اين باشگاه نشد.
    ماتيوس دراين باره اعلام كرد علاوه بر مسائل مادي، موضوعاتي براي همكاري ميان باشگاه و شخص او وجود داشت كه سبب شد توافق نهايي حاصل نشود.
    وي در گذشته در يك مقطع زماني هدايت تيم ملي مجارستان را برعهده داشت. اين چهره 48 ساله همچنين هدايت تيم هاي ردبول اتريش، پاراننسه برزيل، پارتيزان بلگراد صربستان و راپيدوين اتريش را برعهده داشته است.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ون‌گال: به امور رواني بايرن نظارت مي‌كنم

فقط در عرصه فني نيستم، بلكه بر مسائل روحي و رواني تيم نظارت مستقيم دارم...

به نقل از روزنامه آلگمن داگبلات هلند، لوئيس ون گال اظهار داشت: مربيگري يك تيم فوتبال،‌ فقط رسيدگي به امور فني بازيكنان نيست. بلكه شامل مسائل ديگري نيز مي‌شود. به عنوان نمونه تمامي امور روحي و رواني تيم را شامل مي‌شود.
    وي ادامه داد: در بايرن اولين كاري كه خواهم كرد در كنار رسيدگي به امور فني و قواي جسماني، رسيدگي به امور روحي و رواني تيم است.
    ون گال اين اظهارات را در يك اجلاس ويژه مربوط به مربيان فوتبال در هلند بيان كرد.
    اين مربي كه در اولين روزهاي فصل نقل و انتقالات با بايرن قرارداد بست مي خواهد براي اين منظور يكي از دوستانش كه در هلند در امور روانشناسي ورزشي تبحر دارد، به مونيخ آورد.

__________________________________________________ _____________________________

اشنايدر: به خاطر مصدوميت‌هاي زياد از فوتبال خداحافظي كردم

برند اشنایدر: آسيب ديدگي‌هاي متعدد سبب شد تا از فوتبال اعلام كناره گيري كنم...

به نقل از روزنامه دي ولت، برند اشنايدر اظهار داشت: در سال‌هاي اخير با حجم زيادي از مصدوميت ها روبرو شدم. شدت اين مصدوميت‌ها آنقدر زياد بود كه اجازه نداد در اين رشته فعال باشم.
    اين هافبك با سابقه تيم بايرلوركوزن افزود: دوست داشتم يكي دو سال ديگر در فوتبال فعاليت كنم و بعد اعلام كناره گيري كنم اما آسيب ديدگي ها مانع از تحقق خواسته مي‌شدند.
    اشنايدر عنوان كرد: با وجود رسيدن به 35 سالگي برنامه هاي زيادي داشتم. مي خواستم همراه با تيم ملي به مسابقات جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي بروم و بخت كسب عنوان را جست و جو كنم. اما متاسفانه مشكلات جسماني اين اجازه را به من نداد،‌ به گونه اي كه مجبور شدم چنين تصميم دشواري را بگيرم.
    اشنايدر كه متولد سال 1974 در شهر ينا است، در سال 1998 كار خود را با تيم كارل زايس ينا شروع كرد. پس از آن به تيم هاي اينتراخت فرانكفورت و بايرلوركوزن رفت. اين بازيكن در مجموع 81 مرتبه پيراهن تيم ملي آلمان را به تن كرد و 4 گل به ثمر رساند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •