تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 285 از 288 اولاول ... 185235275281282283284285286287288 آخرآخر
نمايش نتايج 2,841 به 2,850 از 2876

نام تاپيک: پـرایـد Pride ( نسیم و صبا )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوستان با چند سوال در خدمت شما هستم
    ماشین هم پراید است.
    لطف کنید بفرمایید چرا چند روزی است که وقتی از ماشین پیاده میشم بوی بدی شبیه به روغن سوخته از جلوی ماشین به مشام میرسه..این امر نشانه چیست. چون قبلا اینطور نبوده ولی چند روز قبل روغن گیربکس عوض کردم.. ایا عیب از گیربکس است؟ یه جوری به نظر میاد ماشین مشکل داره یا مثلا روغن سوزی...
    از علما امر نیازمند استطلاع هستم.
    ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان با چند سوال در خدمت شما هستم
    ماشین هم پراید است.
    لطف کنید بفرمایید چرا چند روزی است که وقتی از ماشین پیاده میشم بوی بدی شبیه به روغن سوخته از جلوی ماشین به مشام میرسه..این امر نشانه چیست. چون قبلا اینطور نبوده ولی چند روز قبل روغن گیربکس عوض کردم.. ایا عیب از گیربکس است؟ یه جوری به نظر میاد ماشین مشکل داره یا مثلا روغن سوزی...
    از علما امر نیازمند استطلاع هستم.
    امکان داره جایی نشتی روغن داره و قطره روغن میچکه رو خروجی دود و میسوزه و باعث بوی روغن سوخته میشه
    یه بازدید کلی از زیر و روی موتور داشته باشید

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

درود دوستان عزیز:
    ماشین بنده پراید کاربوراتوری مدل 82 سی ان سی هست.الان مدت زیادیه که ساسات ماشینم آزاد نمیکنه و ماشین توی هوای سرد مخصوصا دور موتور بالایی (گاهی تا نزدیک 3000 دور) داره.چند جا بردم اما نتونستن عیبشو رفع کنن.فقط شستشو میدن و تمام ولی باز همین آش و همین کاسه.ماشین هم تازه تعمیره و از نظر گرفتگی مسیر آب مشکلی نداره.اگه کسی میتونه راهنمایی کنه...
    در ضمن یه مشکل دیگه هم داره اینه که روی دست اندازها فرمون ماشین به اصطلاح دل دل میزنه و ناگهان میکشه به یه طرف..کمکها هم فعلن مشکلی ندارن کسی میدونه مشکل چیه؟؟
    ممنون

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پراید 93جدیدا کل ماشین به صدا افتاده خیلی هم ملاحظه کردم باهاش ولی از همه جاش صدای جیر جیر میاد کسی میدونه بیشتر ماله کدوم قسمت .از درا صدامیاد ازعقب صدا میاد رو دست اندازا که خیلی بیشتر صدامیده اون موقع صدای جیر جیر فک کنم کمکم باشه اونم در میاد یه وضعی میشه اصلا.این داشبوردای جدیدی که رو همه خودرو ها گذاشتن خیلی خیلی آشغاله چه پژو چه پراید پلاستیک به این بی کیفیتی حتی تو لگن آب حموم استفاده نمیشه که اینا رو خودرو 30میلیونی دارن استفاده میکنن آخه هون قدیمیش مگه چقدر تو قیمت تاثر داشت که عوضش کردن .

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

پراید 93جدیدا کل ماشین به صدا افتاده خیلی هم ملاحظه کردم باهاش ولی از همه جاش صدای جیر جیر میاد کسی میدونه بیشتر ماله کدوم قسمت .از درا صدامیاد ازعقب صدا میاد رو دست اندازا که خیلی بیشتر صدامیده اون موقع صدای جیر جیر فک کنم کمکم باشه اونم در میاد یه وضعی میشه اصلا.این داشبوردای جدیدی که رو همه خودرو ها گذاشتن خیلی خیلی آشغاله چه پژو چه پراید پلاستیک به این بی کیفیتی حتی تو لگن آب حموم استفاده نمیشه که اینا رو خودرو 30میلیونی دارن استفاده میکنن آخه هون قدیمیش مگه چقدر تو قیمت تاثر داشت که عوضش کردن .
    در مورد به صدا افتادن اتاق خودروهای ایرانی بعد از چند سال هیچ راه حلی وجود نداره و این مشکل در حالت کلی از قالب اتاق هست که بی کیفیت شده.
    صدای جیر جیر عموما در قسمت ستون ها اتفاق میوفته

گاهی اوقات پیش اومده افرادی که ماشین رو زیاد تمیز میکنن
    لاستیک های بین درب ها هم این صدا رو تولید کردن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام به اساتید محترم
    پراید مدل 87 تکسوز دارم از صفر دست خودمه. 10 روزی هست موتور ماشین داغ میکنه بیشتر اگزوزماشین. در حالی که ترمز دستی ماشین بیش از حد داغ میشه و حوالی اون که اگزوز رد شده. مصرف سوختم بالا رفته.

فیلتر بنزین و شمع تازه عوض کردم. معاینه فنی بردم زدن آلایندگی بالاست بهم معاینه ندادن. اوایل ماشین خاموش میکردم بوی بنزین میومد.مشکل واشر سر سیلندر بعید میدونم داشته باشه از اگزوز دود آبی و ابو روغن نمیاد.در حالت عادی موتور طبیعیه. ماهی یکی دوبار چراغ چک روشن میشه زودم خاموش میشه.
    رو شتابم کمی کپ میکنه در کل نفس نداره ماشین.
    یکی از دوستان گفتن احتمالا کاتالیست ماشینت مرخصه. نظر شما چیه دوستان؟

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام به اساتید محترم
    پراید مدل 87 تکسوز دارم از صفر دست خودمه. 10 روزی هست موتور ماشین داغ میکنه بیشتر اگزوزماشین. در حالی که ترمز دستی ماشین بیش از حد داغ میشه و حوالی اون که اگزوز رد شده. مصرف سوختم بالا رفته.

فیلتر بنزین و شمع تازه عوض کردم. معاینه فنی بردم زدن آلایندگی بالاست بهم معاینه ندادن. اوایل ماشین خاموش میکردم بوی بنزین میومد.مشکل واشر سر سیلندر بعید میدونم داشته باشه از اگزوز دود آبی و ابو روغن نمیاد.در حالت عادی موتور طبیعیه. ماهی یکی دوبار چراغ چک روشن میشه زودم خاموش میشه.
    رو شتابم کمی کپ میکنه در کل نفس نداره ماشین.
    یکی از دوستان گفتن احتمالا کاتالیست ماشینت مرخصه. نظر شما چیه دوستان؟
    سلام
    کاش کارکرد ماشین رو میگفتید. احتمال گرفتگی کاتالیست خیلی زیاده. اگه کارکرد بالای 80-90 تا هست حتما کاتالیست رو بردارید. البته قبلش میتونید برای تست یه کاری انجام بدید. پیچ های اگزوز رو از گلویی، جایی که به منیفولد اگزوز بسته شده باز کنید تا مقداری راه خروج دود آزاد بشه و تست کنید. اگر مشکل رفع شد صد در صد کاتالیست کیپ شده (البته صدای ماشین خیلی زیاد میشه چون منبع نداره دیگه فقط برای تست گرفتگی کاتالیست کاربرد داره)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام
    کاش کارکرد ماشین رو میگفتید. احتمال گرفتگی کاتالیست خیلی زیاده. اگه کارکرد بالای 80-90 تا هست حتما کاتالیست رو بردارید. البته قبلش میتونید برای تست یه کاری انجام بدید. پیچ های اگزوز رو از گلویی، جایی که به منیفولد اگزوز بسته شده باز کنید تا مقداری راه خروج دود آزاد بشه و تست کنید. اگر مشکل رفع شد صد در صد کاتالیست کیپ شده (البته صدای ماشین خیلی زیاد میشه چون منبع نداره دیگه فقط برای تست گرفتگی کاتالیست کاربرد داره)
    کارکرد250تا

اگه نباشه جاش خالی می مونه valas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

با سلام

یه پراید 141 بنزینی مدل 87 دارم.

درب کاپوت رو که باز می کنی دو تا صفحه عبور آب و دو تا فن (پروانه) داره.

یکیش که مال سیستم خنک کننده موتور هست. من نمی دونم اون یکی دیگه مال چیه؟

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام

یه پراید 141 بنزینی مدل 87 دارم.

درب کاپوت رو که باز می کنی دو تا صفحه عبور آب و دو تا فن (پروانه) داره.

یکیش که مال سیستم خنک کننده موتور هست. من نمی دونم اون یکی دیگه مال چیه؟
    سلام
    فکر کنم منظور شما رادیاتور های اب و کولر باشه. اون فن که سمت موتور قرار داره واسه سیستم خنک کننده ی موتور هست و فن کوچکتری که سمت سپر قرار داره برای کولر هستش

11. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •