تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 49 اولاول ... 1824252627282930313238 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

مهم نیست اون برچسب نگران نباش همه چی رو چک کردی مشکلی نداره
    چنددخریدی شما؟
    واقعا مهم نیست؟میترسیدم نکنه کسی استفاده کرده برچسبو کنده ولی تایم کارکردش رو تو منو مخفی چک کردم صفر بود من ۴۵۰۰ خریدم ولی موقع باز کردن کارتنو چک کردم پلمب بود چون کلا یه برچسب داشت نه دو برچسب که چسب رو چسب بزنن رو درب ورودی کارتن و یکی از فروشگاه آوردش نصبش کرد من فقط نتونستم آپدیت کنم چون بلد نیستم روش فیلترشکن بریزم و این فوتبال لایو مود روشن میشه دیگه خاموش نمیشه انگار نمیدونم چجوریه ولی کلا سونی تومنی دوهزار با بقیه برندا فرق داره من که عاشق این تی وی شدم تصویرش عالیه و چشم نوازه

Sent from my E6833 using Tapatalk

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

واقعا مهم نیست؟میترسیدم نکنه کسی استفاده کرده برچسبو کنده ولی تایم کارکردش رو تو منو مخفی چک کردم صفر بود من ۴۵۰۰ خریدم ولی موقع باز کردن کارتنو چک کردم پلمب بود چون کلا یه برچسب داشت نه دو برچسب که چسب رو چسب بزنن رو درب ورودی کارتن و یکی از فروشگاه آوردش نصبش کرد من فقط نتونستم آپدیت کنم چون بلد نیستم روش فیلترشکن بریزم و این فوتبال لایو مود روشن میشه دیگه خاموش نمیشه انگار نمیدونم چجوریه ولی کلا سونی تومنی دوهزار با بقیه برندا فرق داره من که عاشق این تی وی شدم تصویرش عالیه و چشم نوازه

وقتی تایمر رو چک کردی صفر بوده نگران چی. هستی؟
    اگه ساخت مالزی هستش باید اپدیت رو دستی دانلود کنی و بریزی رو فلش وصل کنی تی وی خودش میشاسه شروع میکنه به اپدیت خاورمیانه رو بگیر نصب کن آندروید تی وی میشه شش سرعت منوها خیلی بهتر شده ایرادهای قبلی هم برطرف شده
    فوتبال لایو مود با دکمه action menu میشه روشن خاموشش کرد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من بدون گارانتی گرفتم پلمپ بود
    شما که داری با گارانتی میگیری نگرانی نداره قیمت چنده الان با گارانتی؟
    با گارانتی 5800 هست . ایشالا که انتخاب خوبی باشه

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

با گارانتی 5800 هست . ایشالا که انتخاب خوبی باشه
    بدون گارانتی بنظر من بهتره... حداقل ۱۳۰۰ اختلاف'!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بدون گارانتی بنظر من بهتره... حداقل ۱۳۰۰ اختلاف'!
    اگه غرب کشور بودم ارزش داشت ولی حمل بار تا شمال شرق کشور از بانه خودت ببین چند درمیاد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

امروز تلویزیون رو اوردن و نصب کردنش ولی به نظرم تنظیمات پیش فرض خود تلویزیون زیاد جالب نیست .
    دوستان میشه لطف کنید و بگید بهترین تصویر در چه تنظیماتی بدست میاد ؟
    یک سوال دیگه هم دارم ، توی تصاویری که مشکی دارن مثلا پیراهن طرف مشکی هست ، کلا یک تصویر یکنواخت مشکی نشون میده در حالی که باید یقه ویا پستی و بلندیهای پیراهن نشون داده بشه
    میشه بفرمایید چطوری میتونم تصویر رو درست کنم ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

چند روزیه که این تلویزیون رو گرفتم با گارانتی بازرگانی ایران . روز اول دیدم دو نقطه مشکی گوشه پایین تصویر هست درست مثل نوک ماژیک مشکی .
    اول فکر کردم پیکسل سوخته هست ،به فروشنده گفتم و دو روز علاف کرد تا نصاب سونی اومد و گفت که این پیکسل سوخته نیست و اگه پیکسل سوخته بود عوض میکردمش و بنظر میرسه پشت قاب تلویزیون گرد و خاک و یا لکه نشسته و به شکل نقطه سیاه معلوم میشه و قرار شد که فردا از خدمات سونی بیان و نظر بدن . ولی بعید میدونم که تعویص کنن .
    سایت های خارجی رو سرچ کردم و متوجه شدم که این یک ایراد در هنگام مونتاژ هست . واقعا خاک برسر ایرانی جماعت کنن با این مونتاژ کردنش . امیدوارم که گارانتی جوابگو باشه وگرنه حسابی دل چرکین میشم

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

چند روزیه که این تلویزیون رو گرفتم با گارانتی بازرگانی ایران . روز اول دیدم دو نقطه مشکی گوشه پایین تصویر هست درست مثل نوک ماژیک مشکی .
    اول فکر کردم پیکسل سوخته هست ،به فروشنده گفتم و دو روز علاف کرد تا نصاب سونی اومد و گفت که این پیکسل سوخته نیست و اگه پیکسل سوخته بود عوض میکردمش و بنظر میرسه پشت قاب تلویزیون گرد و خاک و یا لکه نشسته و به شکل نقطه سیاه معلوم میشه و قرار شد که فردا از خدمات سونی بیان و نظر بدن . ولی بعید میدونم که تعویص کنن .
    سایت های خارجی رو سرچ کردم و متوجه شدم که این یک ایراد در هنگام مونتاژ هست . واقعا خاک برسر ایرانی جماعت کنن با این مونتاژ کردنش . امیدوارم که گارانتی جوابگو باشه وگرنه حسابی دل چرکین میشم
    سلام.. اول اینکه واقعا ناراحت شدم..
    چون درک میکنم وقتی کلی پول بابت یه چیزی میدی و اون چیزی که میخوای از آب در نمیاد.برای من ماشینم اینطور شد..

من موندم فایده گارانتی چیه پس؟ تلویزیون مشخصه ایراد داره..هیچ دلیل منطقی برای عوض کردنش ندارن..

9. این کاربر از jabi7joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام.. اول اینکه واقعا ناراحت شدم..
    چون درک میکنم وقتی کلی پول بابت یه چیزی میدی و اون چیزی که میخوای از آب در نمیاد.برای من ماشینم اینطور شد..

من موندم فایده گارانتی چیه پس؟ تلویزیون مشخصه ایراد داره..هیچ دلیل منطقی برای عوض کردنش ندارن..
    من هم برای شما متاسفم . 5800 پول دادم ولی اینطوری شد
    منتظر فردام که مهندس سونی بیاد و نظر بده ، امیدوارم که تایید کنه که تلویزیون عوض بشه ولی اگه بگه که برای تعمیر بره نمیفرستمش برای تعمیر چون معلوم نیست که چه بلایی سر جنس نو میارن .
    این تجربه من از سونی بود و فهمیدم که سونی دیگه اون سونی قبل نیست که تلویزیون های وگا تولید میکرد و بین همه زبانزد بود . و اخرین خرید من از برند سونی خواهد بود .
    اینهمه جنس خودم و اطرافیان از سامسونگ خریدیم ولی خراب درنیومد ولی حالا یک جنس از سونی خریدم و اینطوری .
    فردا که از گارانتی اومدن نتیجه را اعلام میکنم
    Last edited by bas ali; 16-06-2017 at 15:25.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من هم برای شما متاسفم . 5800 پول دادم ولی اینطوری شد
    منتظر فردام که مهندس سونی بیاد و نظر بده ، امیدوارم که تایید کنه که تلویزیون عوض بشه ولی اگه بگه که برای تعمیر بره نمیفرستمش برای تعمیر چون معلوم نیست که چه بلایی سر جنس نو میارن .
    این تجربه من از سونی بود و فهمیدم که سونی دیگه اون سونی قبل نیست که تلویزیون های وگا تولید میکرد و بین همه زبانزد بود . و اخرین خرید من از برند سونی خواهد بود .
    اینهمه جنس خودم و اطرافیان از سامسونگ خریدیم ولی خراب درنیومد ولی حالا یک جنس از سونی خریدم و اینطوری .
    فردا که از گارانتی اومدن نتیجه را اعلام میکنم
    دوست عزیز اشتباه نکنید ایراد از سونی نیست این برای همه برندا پیش میاد اتفاقا سونی از نظر جنس قطعات و کیفیت کار از همه یه سروگردن بالاتره این شانس شما بوده اینطور شده وگرنه من هم این تی وی رو دارم و هیچ مشکلی نداشته مثل خیلیای دیگه که این تی وی و سایر محصولات سونی رو خریدند.

12. این کاربر از iHossein1985 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •