تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 29 اولاول ... 18242526272829 آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 281

نام تاپيک: تاپیک جامع مهاجرت به ایالات متحده آمریکا (راهنمای تاپیک در پست اول)

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

حدودا نمیدونید شما که چقدر هزینه میشه؟ برای همین بخش تحصیل و اینا؟
    بستگی داره برا چه مقطع تحصیلی بری
    کانادا و امرکیا برای فوق لیسانس به بالا معمولا هزینه دانشجوهای خودشون را میگیرن نه بیشتر
    پیش تر عرض کردم یکی از فامیل های بنده اصلا معتاد بود 7 هست بار کارش سر قضیه تاموسی و از این چیزای خطرناک به پولیس و کلانتری رسیده بود .
    ولی همین چند وقت پیش رفت دانشکاه davis کالیفرنیا
    حتما باباش زمینی چیزی فروخت رفتت
    هزینه هاش خیلی نیست به اون صورت امریکا از کانادا ارزون تره
    پیگیرش باش و فوق لیسانس
    موفق باشی

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

رفتن با سرمایه گذاری گرونه

کسی که مدرک درست حسابی داشته باشه
    کار خوب گیر بیاره با هزینه های رو به پایین هم میتونه بره
    من که خودم مدرک ندارم اصلا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

برای من یه سوال پیش اومده ی آقایی کلیپی داده از آمریکا و گفته قیمت اجناس خوراکی هم ایران هم اونجا تقریبا یکی شده ولی درآمد میانگین اونجا 4000 دلاره در ایران 300 دلار حالا شما بگیر در ماه اونا 500 دلار بخورن که حتی ما با کل درامدمون اونقدر خوراک نداریم بقیه پولشونو چیکار میکنن چون اونجا پس انداز معنی نداره و بانک از سپرده برعکس ایران سود میگیره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2022

پيش فرض

ممنونم از شما. برای کارهای اقامتی نمیدونم درسته یا نه ولی شنیدم توی پروسه اقامت، به ایرانی ها گیر میدن. درسته ؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

ممنونم از شما. برای کارهای اقامتی نمیدونم درسته یا نه ولی شنیدم توی پروسه اقامت، به ایرانی ها گیر میدن. درسته ؟؟
    جدیدا به روس ها گیر میدن
    بایدن خیلی محدودیت ها را باسه ایرانی ها برداشته ...
    همین طور کاملا هریس

ولی امریکا مثل اینکه خیلی سلیقه ای هست ، بسته به این هست به کدوم افسر مهاجرت برخورد کنید
    میگن اینجور ی هست .

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

برای من یه سوال پیش اومده ی آقایی کلیپی داده از آمریکا و گفته قیمت اجناس خوراکی هم ایران هم اونجا تقریبا یکی شده ولی درآمد میانگین اونجا 4000 دلاره در ایران 300 دلار حالا شما بگیر در ماه اونا 500 دلار بخورن که حتی ما با کل درامدمون اونقدر خوراک نداریم بقیه پولشونو چیکار میکنن چون اونجا پس انداز معنی نداره و بانک از سپرده برعکس ایران سود میگیره
    والا این مورد را دقیق برخورد نکردم مثلا RBC بانک کانادا بابت خدمات پول برمیاداره امریکا نمیدونم چجوری هست
    ولی خیلی ها تو کانادا میرن مشتری TD بانک میشن که مثل اینکه یه جورایی به آلمان وصله و از امریکا جدا هست

در مورد درآمد هم که فرمودید اونجا هم پولدار داره هم فقیر
    فقیر هم کم نداره ....
    این نکته را من چند بار سایت های دیگه هم گفتم
    به هر کسی درآمد 4000 دلار نمیدن
    ولی خب اقتصاد سرمایه داری و بازار آزاد هست . کسی که دنبالشو بگیره و استرس شو تحمل کنه میتونه پولدار شه
    مثلا الان تو یه ویدئوی یوبیوب میگفت الان کلی میلیونر سیا پوست هست از هر زمانی بیشتر در حالی که خیلی سفید پوستا در فلاکت هستند
    امریکا یعنی همین یعنی اگه با این چیزا کنار بیای میتونی خوشبخت شی و لی بدبخت شدن هم سریعه و احتمالش هست .

7. این کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2022

پيش فرض

ممنونم از شما.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

والا این مورد را دقیق برخورد نکردم مثلا RBC بانک کانادا بابت خدمات پول برمیاداره امریکا نمیدونم چجوری هست
    ولی خیلی ها تو کانادا میرن مشتری TD بانک میشن که مثل اینکه یه جورایی به آلمان وصله و از امریکا جدا هست

در مورد درآمد هم که فرمودید اونجا هم پولدار داره هم فقیر
    فقیر هم کم نداره ....
    این نکته را من چند بار سایت های دیگه هم گفتم
    به هر کسی درآمد 4000 دلار نمیدن
    ولی خب اقتصاد سرمایه داری و بازار آزاد هست . کسی که دنبالشو بگیره و استرس شو تحمل کنه میتونه پولدار شه
    مثلا الان تو یه ویدئوی یوبیوب میگفت الان کلی میلیونر سیا پوست هست از هر زمانی بیشتر در حالی که خیلی سفید پوستا در فلاکت هستند
    امریکا یعنی همین یعنی اگه با این چیزا کنار بیای میتونی خوشبخت شی و لی بدبخت شدن هم سریعه و احتمالش هست .
    چیزی که من دیدم اون آقا میگفت حداقل درامد اینجا بین 3 تا 4 هزار دلاره مثلا یه کارمند ساده خوب بازم کلی واسشون میمونه فقط اینو نمیدوستم که اونجا هم بانک داره سود میده

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سود بانک آنجا خیلی کمه شاید نیم درصد. اصلا قصد پس انداز آنجا برای سود نیست برای استفاده از خدمات و پشتیبانی بانک در خرید و حمایت خانه و ...هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2022

پيش فرض

سود بانک آنجا خیلی کمه شاید نیم درصد. اصلا قصد پس انداز آنجا برای سود نیست برای استفاده از خدمات و پشتیبانی بانک در خرید و حمایت خانه و ...هست.

با عرض سلام خدمت شما. امکانش هست بفرمایید خدمات شامل چه چیز هایی میشه؟ یعنی مثل اینور به حساب پشتوانه پولی که میزاری تو بانک بهت وام میدن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •