تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 524 اولاول ... 182425262728293031323878128 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 5232

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    تا حالا چند بار پيش اومده كه يه فايل اكسل رو باز كردم و موقع بستن، دكمه Ctrl+F4 رو زدم كه باعث شده فايل هاي اكسل قبلي هم كه باز كرده بودم بسته بشه. چكار كنم كه اكسل به جاي اين كه همه فايل ها رو توي يهپنجره مشترك باز كنه، اونها رو (مثل ورد) در پنجره هاي مجزا باز كنه؟ (2003)

متشكرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    تا حالا چند بار پيش اومده كه يه فايل اكسل رو باز كردم و موقع بستن، دكمه Ctrl+F4 رو زدم كه باعث شده فايل هاي اكسل قبلي هم كه باز كرده بودم بسته بشه. چكار كنم كه اكسل به جاي اين كه همه فايل ها رو توي يهپنجره مشترك باز كنه، اونها رو (مثل ورد) در پنجره هاي مجزا باز كنه؟ (2003)

متشكرم
    جواد جان اينكه مثل ورد بشه اون كار رو كرد يا نه بلد نيستم ولي يا از كليدهاي Ctrl+w استفاده كن و يا براي باز كردن هر فايلي يه بار اكسل رو باز كن.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

جواد جان اينكه مثل ورد بشه اون كار رو كرد يا نه بلد نيستم ولي يا از كليدهاي Ctrl+w استفاده كن و يا براي باز كردن هر فايلي يه بار اكسل رو باز كن.
    دستت درد نكنه.
    راهي وجود نداره كه فايل ها، به طور خودكار توي پنجره هاي مجزا باز بشن؟

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

دستت درد نكنه.
    راهي وجود نداره كه فايل ها، به طور خودكار توي پنجره هاي مجزا باز بشن؟
    سلام

من فكر كنم راهي نباشه

البته اين كار اكسل هم به نظر مياد براي اين باشه كه ميخواد مديريت روي فايلهايي رو كه با لينك به هم مرتبط هستن رو ، قويتر انجام بده

5. 2 کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliali58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    خلاصه میگم
    جدول ساده میکشم . ولی موقع پرینت نوشته اولین خانه بالایی جدول میفته بیرون جدول و توی پرینت نمیاد . تموم تنظیمات page setup و پرینتر رو نگاه کردم مشکلی نداشته ایراد از کجاست ؟ .... مرسی
    دوست عزيز اگر براتون امكان داره فايل رو براي من ايميل كنيد فكر ميكنم با ديدن فايل راحت تر بشه جوابتون رو داد. البته اين موارد رو هم چك كنيد ببيند مشكلتون حل ميشه؟
    1ـ header شما در پيج ستاپ در قسمت layout به اين شكل نباشد كه مثلا اندازه هدر 5/1 باشد و اندازه پيج ستاپ از بالا 1 باشد
    2ـ اگر پرينترتون درايورهاي مختلف داره با يه درايور ديگه دستور پرينت رو صادر كنيد
    Last edited by aliali58; 07-01-2008 at 19:44.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بنده يه Script به زبان VB مي خواستم كه تاريخ هجري رو به ميلادي و بالعكس تبديل كنه
    ممنون

داره خودمونی میشه vahid662's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض مشکل با اکسل

سلام دوستان

من یه پروژه اکسل دارم .
    این پروژه یک سیستم کتابخانه است که من در قسمت delete برنامم مشکل دارم
    قسمت delete به صورت زیر است:
    کاربر در یک edit box کد کتاب مورد نگر را وارد می کند و سپس برنامه باید در worksheet ای که اطلاعات کتاب در آن است کد وارد شده جستوجو کند وسپس ردیف مربوط به کتاب را پاک کند

اگه ممکنه من راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بنده يه Script به زبان VB مي خواستم كه تاريخ هجري رو به ميلادي و بالعكس تبديل كنه
    ممنون
    جناب اكسل به اين تالارخوش آمديد.
    نگفتيد كه اسكريپت رو براي استفاده در اكسل ميخوايد يا توي خود vb؟

تبديل تاريخ هاي شمسي و ميلادي، خيلي هم راحت نيست. اما يه پروژه تحقيقي نسبتاً گسترده در اين زمينه با همكاري چند نفر انجام داديم كه قسمتي از نتايج اون رو مي تونيد اينجا ببينيد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و شرح مفصل اون هم احتمالاً به زودي تبديل به كتاب خواهد شد.
    اسكپريپت آماده هم به چند زبان از جمله vb و vb.net براي تبديل ها موجود هست كه با كمي اصلاح در اكسل هم قابل استفاده خواهد بود (از اسكريپت روزشمار 85 استفاده كنيد). اگه مشكلي براي تبديل به اكسل داشتيد بگيد.

فقط اين رو بگم كه الگوريتمي كه ما استفاده مي كنيم، هر چند ساده ترين الگوريتمي هست كه خودمون تونستيم ابداع كنيم، اما نسبتاً پيچيده و طولاني هست. اگه دوستان ديگر اطلاعات، منابع يا فرمول ساده تري داشته باشند، ممنون ميشم در اختيار ما هم بگذارند.
    Last edited by javad2625; 07-01-2008 at 16:47.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان

من یه پروژه اکسل دارم .
    این پروژه یک سیستم کتابخانه است که من در قسمت delete برنامم مشکل دارم
    قسمت delete به صورت زیر است:
    کاربر در یک edit box کد کتاب مورد نگر را وارد می کند و سپس برنامه باید در worksheet ای که اطلاعات کتاب در آن است کد وارد شده جستوجو کند وسپس ردیف مربوط به کتاب را پاک کند

اگه ممکنه من راهنمایی کنید
    خوب، اقا وحيد، يه ماكرو بسازيد كه در ستون كد كتاب، دنبال كد مربوطه بگرده و بعد از پيدا كردن آن ستون، اون رو انتخاب كرده و حذف كنه، يا محتويات اون ستون رو از خانه اول، يكي يكي پاك كرده و جدول رو دوباره Sort كنه .

الآن بايد برم. اگه مشكلي داشتيد بگيد تا بعداً نمونه كد بگذارم.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    خلاصه میگم
    جدول ساده میکشم . ولی موقع پرینت نوشته اولین خانه بالایی جدول میفته بیرون جدول و توی پرینت نمیاد . تموم تنظیمات page setup و پرینتر رو نگاه کردم مشکلی نداشته ایراد از کجاست ؟ .... مرسی
    شما چندمين نفري هستيد كه مي شنوم چنين مشكلي داره. اما نمي دونم ايراد از كجاست. اگه شما، جدول رو طوري تنظيم كرده باشيد كه زياد به حاشيه هاي كاغذ نزديك نباشه (حداقل 1 سانتيمتر فاصله) و همچنين نوع كاغذ برنامه ورد و كاغذ چاپگر رو هم هر دو را روي A4 گذاشته باشيد نبايد مشكلي باشه.

(داريد در مورد ورد صحبت مي كنيد ديگه؟)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •