تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 76 اولاول ... 1824252627282930313238 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 755

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید انواع دوچرخه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام اول بفرمایید که چه نوع دوچرخه سورای کوهستانی ؟ تفریحی , سر پایین رو و پرش از روی موانع یا سربالایی
    مریدا tfs 100 مناسب برای تفریحی و سربالایی هست crosscountry

هم ترمز لقمه ایش هست هم دیسک
    همون تفریحی میخوام باشه! از نمایندگی قیمت گرفتم گفت 650 تومن ولی یه نفر بهم گفت که دست دومش رو سراغ داره 300-400 تومن! به نظرتون می ارزه؟ از کجا باید بدونم که سالمه یا عیب خاصی نداره!؟

پروفشنال aliy2324's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

همون تفریحی میخوام باشه! از نمایندگی قیمت گرفتم گفت 650 تومن ولی یه نفر بهم گفت که دست دومش رو سراغ داره 300-400 تومن! به نظرتون می ارزه؟ از کجا باید بدونم که سالمه یا عیب خاصی نداره!؟
    به نظر من نو یه چیز دیگه است
    ولی برای اینکه از سلامت یه چرخ دست دو اطمینان حاصل کنید
    به این نکات توجه کنید :
    دنده ها راحت عوض بشن
    اگه ترمز دیسک داره لنت ها به دیسک نگیرن و دیسک تاب داشته باشه برای این کار تایر چرخونین و با دقت به فاصله دیسک تا لنت توجه کنید
    بدنه خط و ضرب خوردگی نداشته باشه
    رینگ ها خیلی تاب نداشته باشه
    قطعات اصلی باشن
    تایر بچرخونین نرم و روان بچرخه

3. 2 کاربر از aliy2324 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    mazandaran-qaemshahr

پيش فرض

با سلام
    دوستان کسی قیمت giant revel 2 رو می دونه؟
    با تشکر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز.
    از مارکهای مریدا و جاینت (سبک کراس) تا سقف 600 هزار تومان دو یا سه تا مدل خوب پیشنهاد کنید برای خرید و اینکه بین این دو مارک کدومش ارجعیت داره (از همه نظر)؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز.
    از مارکهای مریدا و جاینت (سبک کراس) تا سقف 600 هزار تومان دو یا سه تا مدل خوب پیشنهاد کنید برای خرید و اینکه بین این دو مارک کدومش ارجعیت داره (از همه نظر)؟؟؟؟؟

GIANT TALON ترمز ها شیمانو دیسکی و هیدرولیک هست و شانژمان deor lx داره
    واسه ی کراس کانتری و ورزش شهری هم مناسبه

giant iguana disc
    البته مثل اینکه الان دوچرخه جیانت به دلیل برخی مشکلات مثل تحریم و... دیگه وارد نشه توی بازار کم شده

merida tfs 100

بین دو تا مارک نمیشه مقایسه کرد ولی توی این سه مدل مریدا بدنه محکم تری داره برای جاده های ناهموار مناسب تره
    اگوانا برای شهر مناسب تره
    talon میشه گفت بین این دوتا ست

7. این کاربر از aliy2324 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ab2reza1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

درود فراوان به عزیزان با مرامی که وقت میزارن و بهبقیه کمک می کنن.
    من چند سالیه که سنگ نوردی می کنم و کوهنوردی، تازگیا به سرم زده یه سفر دور ایران برم با دوچرخه، چندماهی آماده سازی و بزنم به جاده.
    حالا دنبال یه دوچرخه هستم واسه اینکه بتونم هم تو کوهستان باهاش پا بزنم و هم به آرزوم جامه عمل بپوشم.
    زور بزنمو چند ماهی گرسنگی بخورم، بتونم تا سقف 1تومن پول بدم بابتش(با تجهیزات جانبیش مث کلاه و اینجور چیزا). یعنی 1میلیون سقفشه نه بیشتر حتی 100تومن.
    تجربه و پیشنهاداتتون رو دریغ نکنید
    سپاس

9. این کاربر از ab2reza1360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

درود فراوان به عزیزان با مرامی که وقت میزارن و بهبقیه کمک می کنن.
    من چند سالیه که سنگ نوردی می کنم و کوهنوردی، تازگیا به سرم زده یه سفر دور ایران برم با دوچرخه، چندماهی آماده سازی و بزنم به جاده.
    حالا دنبال یه دوچرخه هستم واسه اینکه بتونم هم تو کوهستان باهاش پا بزنم و هم به آرزوم جامه عمل بپوشم.
    زور بزنمو چند ماهی گرسنگی بخورم، بتونم تا سقف 1تومن پول بدم بابتش(با تجهیزات جانبیش مث کلاه و اینجور چیزا). یعنی 1میلیون سقفشه نه بیشتر حتی 100تومن.
    تجربه و پیشنهاداتتون رو دریغ نکنید
    سپاس
    سلام
    چه فکری منم عاشق اینم که یه روز توی جاهای دیدنی ایران مثل جنگل های شمال دوچرخه سورای کنم

با توجه که ورزش کار هستید اونم ورزش هایی مثل صخره نوردی پس از آمادگی بدنی خیلی خوبی برخوردار هستید واین نکته بگم که 1 کیلومتر دوچرخه سواری توی جاده مثل 10 کیلومتر توی شهر آدم خسته میکنه گردنه ها و آفتاب سوزان باد تریلی ها پوست آدم می کنه

ولی در مورد دوچرخه اول باید از مارک های معروف بازار استفاده کنید مثل جیتان , مریدا , جاینت , اسکات
    اصولا دو نوع دوچرخه می تونین انتخاب کنید مدل توریستی (مثل کراس وی از مریدا ) که بدنه سبک تر و لاستیک های باریکی داره و برای طی کردن مسافت های طولانی عالیه ولی خوب توی کوهستان مشکل داه تایر سبک و باریک و کمک ضعیف

ولی مدل های کراس کانتری (مثل مریدا tfs100) برای مسیر های کوهستانی البته بیشتر سربالایی عالی هستن ولی خوب باید رنج یه لاستیک پهن رو به دوش بکشید

لاستیک توی سرعت دوچرخه خیلی موثره من خودم جیتان دارم لاستیک schwalbe روش بود بسیار سبک (450 گرم) وبسیار نرم یه مسیر 20 کیلومتری با حداکثر سرعت بدون اینکه خسته بشم میرفتم ولی چون جاهای جنگلی هم زیاد می رم خیلی پنچر می شد عوض کردم ایران یاسا گرفتم میخ توش نمیره ولی خیلی سنگینه ولی آروم تر از قبل میرم توی کلیو متر 5 هم میبرم (لازم به ذکره هر دوتا 2.1 بودن)

11. این کاربر از aliy2324 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام
    توی شهر ما نمایندگی مریدا و جاینت نداره ولی اسکات و جیتان رو داره. این مغازه اگر بخواد مارکهای مریدا یا جاینت رو بفرسته 20% میکشه روش. سوال من اینه که آیا مارکهای مریدا یا جاینت در مقابل اسکات و جیتان ارزشش رو داره که من وقت و هزینه کنم و برم تهران از نمایندگی بگیرم یا نه؟
    اگر که اسکات یا جیتان مدلهای خوب تا 700 هزار تومان دارن لطفا معرفی کنید؟؟؟؟؟؟
    اگر امکانش هست لطف کنید درمورد اسکات و جیتان هم یه توضیحی بدید چون خیلی کم در موردش بحث شده با اینکه جزو مارکهای خوب هم هست درمورد کیفیت بدنه و ساخت و قطعاتش و اینکه در مقایسه با مریدا و جاینت بهتر هست یا نه ؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

آقا من خیلی شرمنده دوچرخه سواران عزیز هستم :پی
    Last edited by mehdicvl; 11-08-2011 at 23:20. دليل: پست اشتباهی دادم، بلدم نیستم پاکش کنم :دی

اگه نباشه جاش خالی می مونه mortal kombat 2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    فعلا که تو ایران

پيش فرض

دوستان من می خوام یه دوچرخه خوشگل و با دووم تا قیمت تقریبا 150 هزار تومن بخرم ... شما چه دوچرخه ای پیشنهاد می کنید ؟؟ لطفا هر چی پیشنهاد میکنید ، عکسش رو هم بزارید ... در ضمن اگه سایت فارسی برا دوچرخه میشناسید بگید ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •