تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 160 اولاول ... 182425262728293031323878128 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 1595

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

داداش من ، میگم انواع شامپوها رو امتحان کردم ولی تغییری توش ایجاد نشد ، باز شما بگید شامپو !...
    خب عزیز من...هر ریزش مویی که دلیلش استفاده از شامپوی غیر مناسب نیست...اول باید نوع ریزش موی شما مشخص بشه و بعد درمان اون رو شروع کنید و از اونجایی که تشخیص نوع ریزش خیلی موثر تر از نحوه ی درمانش هست پیشنهاد اینه که پیش یه متخصص مجرب بری...برای مثال گاهی با خوردن 1 ماهه ی قرص های تقویت (اگر ریزش موی شما به دلیل تغذیه ی نا مناسب باشه) رفع میشه و گاهی خوردن این قرص ها تا آخر عمر هم فایده ای نخواهد داشت(اگر دلیلی به غیر از تغذیه وجود داشته باشه)
    الان متوجه شدی منظورم چیه؟

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

مشکلی که شما دارید بهش میگن درماتیت سبورئیک...شدیدا تو نیمه ی دوم سال شایع و البته کنترل درمانش خیلی هم سخت تر از نیمه ی اول سال هستش...
    شما میتونی به مدت 1 ماه از شامپوی کتوکونازول استفاده کنی به صورت 3 روز در میان...(اگه گرفتی حتما بیا نحوه ی مصرفش رو هم بپرس)
    و از لوسیون Bethametason/Clotrimazole استفاده کن روزی 2 بار در نقاطی که خارش داری و پوسته پوسته شده و بعد از خارش هم زخم...
    و اگه در چند روز اول نمیتونی اون خارش شدید رو تحمل کنی از پماد Lidocaine-H در نقاطی که خارش خیلی شدید هست استفاده کن
    و شبی 1 عدد قرص سیتریزین

در نیمه ی اول سال در همون هفته ی اول درمان تمامی علائم به راحتی رفع میشن ولی نمیشه با قاطعیت این رو در فصل پاییز و زمستان هم گفت...
    من ابان رفتم متخصص واسه همین پوسته و شوره بهم دو شامپوی تالگومد مای و سریتا داد بعد 3 ماه خوب نشد دو هفته پیش رفتم دوباره این دفعه خودم گفتم درماتیت سبوریک دارم ؟ گفت اره بهم شامپو اسکوافن s داد (14 تومنم بود)
    20 تا قرص فلوکونازول داد هفته ای دو تا
    و لوسیون بتامتازون هم همینطور به صورت دست ساز بود دادم داروخانه درست کرد ولی بعد سه 4 روز که زدم نقاطی که زدم مثل موهای بقل گوش و شقیقه و این جور جاها همه جاهاش کلی جوش ریز قرمز دراورده بود خیلی بدجور بود قطعش کردم فعلا چند روزه
    این لوسیون بتامتازونی که شما استفاده کردی دست ساز بود یا تو جعبه اماده بود ؟ از این جهت میپرسم که شاید این جوش ها به خاطر اینه که طرف خوب درست نکرده لوسیونو

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

من ابان رفتم متخصص واسه همین پوسته و شوره بهم دو شامپوی تالگومد مای و سریتا داد بعد 3 ماه خوب نشد دو هفته پیش رفتم دوباره این دفعه خودم گفتم درماتیت سبوریک دارم ؟ گفت اره بهم شامپو اسکوافن s داد (14 تومنم بود)
    20 تا قرص فلوکونازول داد هفته ای دو تا
    و لوسیون بتامتازون هم همینطور به صورت دست ساز بود دادم داروخانه درست کرد ولی بعد سه 4 روز که زدم نقاطی که زدم مثل موهای بقل گوش و شقیقه و این جور جاها همه جاهاش کلی جوش ریز قرمز دراورده بود خیلی بدجور بود قطعش کردم فعلا چند روزه
    این لوسیون بتامتازونی که شما استفاده کردی دست ساز بود یا تو جعبه اماده بود ؟ از این جهت میپرسم که شاید این جوش ها به خاطر اینه که طرف خوب درست نکرده لوسیونو
    من چیزی استفاده نکردم...ظاهرا شما فکر کردی من دارم تجراب شخصیم رو انتقال میدم؟؟
    قاطی کردن 2 تا لوسیون بتامتازون یا قوی تر از اون کلوبتازول به همراه کلوتریمازول اصلا کار سختی نیست و فقط 2 لوسیون فاسد نباشند نیاز به تخصص خاصی نداره...شما هم میتونی از راه حلی که در پست بالایی عرض کردم استفاده کنی و فقط به جای قرص فلوکونازول روزانه 1 عدد کتوکونازول بخوری...

4. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام

من برای درمان ریزش مو حدود دو ماه و نیم پیش مصرف مینوکسیدیل 5 درصد و فین پشیا رو شروع کردم .حدود 1 ماه پیش خارش شدیدی در ناحیه صورت و گردن و دست ها و کمرم ایجاد شد.البته بعده ها به پاهام هم کشید.ابتدا به یک دکتر پوست و مو مراجعه کردم و گفت که چون این خارش بعد از این مدت از مصرف دارو ایجاد شده پس دلیل اون مینوکسیدیل نیست. و یک ورق قرص تلفست(فکسوفنادین) برای هر شب یکی مصرف کردم و یک آمپول دگزامتازون هم زدم.بهتر شدم اما خارشم دوباره شروع شد و تشدید شد و حدود 10 روز پیش دوباره به یک دکتر عمومی مراجعه کردم و قرص هیدروکسیزین داد که با مصرف اون خیلی بهتر شدم اما هنوز هم خارش ادامه داره .البته ناگفته نماند که مصرف مینوکسیدیل رو هم حدود یک هفتس که قطع کردم.امروز باز هم به یک دکتر پوست دیگه مراجعه کردم و گفتش که علت خارش مینوکسیدیل هست و دیگه نباید مصرف کنم .

خواهشا راهنماییم کنید من واقعا گیج شدم

ممنون
    شما اگه صدتا دکترم بری هر کدوم یه چیز میگن ممکنه شما به ماینوکسیدیل حساسیت داشته باشی یا شایدم به داروی دیگه ای سعی کن خودت مساله رو بیابی ولی اون ماینکسیدیل فقط پول دور ریختنه فقط از قرص فین پشیا استفاده کن قرص اکوفن هم بگیر که خیلی خوبه فقط این فین پشیا رو نه اینکه هندیها میسازن بعضی سریهاش خوبه بعضیهاش هم نه

6. این کاربر از saxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن برق khafan8288's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    takab

پيش فرض

سلام
    دوستان موبر واسه پوست ضرر داره؟

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام

براق کننده و حالت دهنده داکس DOX با جعبه فلزی قرمز رنگ بهترین هستش

برای استفاده 3 الی 4 ساعت خیلی خوبه

9. این کاربر از mehran_286 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

مشکلی که شما دارید بهش میگن درماتیت سبورئیک...شدیدا تو نیمه ی دوم سال شایع و البته کنترل درمانش خیلی هم سخت تر از نیمه ی اول سال هستش...
    شما میتونی به مدت 1 ماه از شامپوی کتوکونازول استفاده کنی به صورت 3 روز در میان...(اگه گرفتی حتما بیا نحوه ی مصرفش رو هم بپرس)
    و از لوسیون Bethametason/Clotrimazole استفاده کن روزی 2 بار در نقاطی که خارش داری و پوسته پوسته شده و بعد از خارش هم زخم...
    و اگه در چند روز اول نمیتونی اون خارش شدید رو تحمل کنی از پماد Lidocaine-H در نقاطی که خارش خیلی شدید هست استفاده کن
    و شبی 1 عدد قرص سیتریزین

در نیمه ی اول سال در همون هفته ی اول درمان تمامی علائم به راحتی رفع میشن ولی نمیشه با قاطعیت این رو در فصل پاییز و زمستان هم گفت...
    ممنون دوست عزیز

دقیقا گوشم و بعضی جاهای دیگه هم پوست پوسته شده.

یعنی مشکل از مینوکسیدیل نیست؟!

شما بی زحمت نحوه ی مصرف کتوکونازول رو هم بگو
    چون فردا صبح میرم میگیرمش

مرسی

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی unknown47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام

براق کننده و حالت دهنده داکس DOX با جعبه فلزی قرمز رنگ بهترین هستش

برای استفاده 3 الی 4 ساعت خیلی خوبه
    درود.
    دوست عزیز این چیزی کخ شما پبشنهاد دادین موهارو هم خشک میکنه؟(میخوام خشک کنه البته نه خیلی زیاد!)
    با تشکر.

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

درود.
    دوست عزیز این چیزی کخ شما پبشنهاد دادین موهارو هم خشک میکنه؟(میخوام خشک کنه البته نه خیلی زیاد!)
    با تشکر.
    نه خشک نمی کنه ولی یه کم چرب می کنه ولی چربیش خیلی زیاد نیست

تافت مو ها رو خوب خشک می کنه

13. این کاربر از mehran_286 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی unknown47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

نه خشک نمی کنه ولی یه کم چرب می کنه ولی چربیش خیلی زیاد نیست

تافت مو ها رو خوب خشک می کنه
    همون دیگه نمیخوام مثله تافت باشه(یه چیزی بین تافت و موی عادی!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •