تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 279 از 827 اولاول ... 179229269275276277278279280281282283289329379779 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,781 به 2,790 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی تایلند علاوه بر صنعت ف ا ح ش گ ی از نظر تکنولوژی کامپیوتر از مالزی و چین بهتره ؟؟؟ خیلی عجیبه !!!

میشه از کینگ مکس هم بگید ؟؟؟؟

حالا یه ترابایت وسترن چه مدلی رو پیشنهاد میدی ؟؟ با چه قیمت ؟؟؟

با تشکر
    سلام
    وسترن مدل My Passport Essential SE ميتونه مناسب باشه فقط به SE دقت كنين چون مدلهاي عادي 1 ترا ندارد . اما اين مدل زود خط و خش ميافته كه بهتره يه كيف هم بخريد .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مدلهاي مختلف هارد اكسترنال از برند kingmax رو در سايتش ديدم متاسفانه تنوع خيلي خيلي محدودي داره . من مطمئن هستم كه اين كمپاني kingmax سازنده هارد نيست بعبارت بهتر اين كمپاني صرفا سازنده باكس هارد هست و از هاردهاي ساير كمپاني ها استفاده ميكند .
    اينجور كمپاني هايي كه از هارد اينترنال ديگران استفاده ميكنن كم هم نيستن مثل سيليكون پاور ، ترنسند ، adata و خيلي از كمپانيهاي تازه وارد ديگه .
    چون ساخت يه هارد نيازمند به تكنولوژي بالايي هست پس هر كسي هم نميتونه هارد از نوع ديسكي بسازه و توليد كنندگانش هم محدوده .

البته شايد هارد اينترنالي كه براي ساخت هارد اكسترنال بكار رفته از برندهاي معتبري باشه مثل توشيبا يا فوجيستو . مثلا تا اونجايي كه ميدونم در هارد اكسترنال ترنسد از هارد اينترنال توشيبا استفاده شده .....

خلاصه من توصيه ميكنم هارد اكسترنالي بخريد كه هم ظاهرش و هم باطنش از يه كمپاني باشه .

2. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام
    وسترن مدل My Passport Essential SE ميتونه مناسب باشه فقط به SE دقت كنين چون مدلهاي عادي 1 ترا ندارد . اما اين مدل زود خط و خش ميافته كه بهتره يه كيف هم بخريد .
    کد:
    مدلهاي مختلف هارد اكسترنال از برند kingmax رو در سايتش ديدم متاسفانه تنوع خيلي خيلي محدودي داره . من مطمئن هستم كه اين كمپاني kingmax سازنده هارد نيست بعبارت بهتر اين كمپاني صرفا سازنده باكس هارد هست و از هاردهاي ساير كمپاني ها استفاده ميكند .
    اينجور كمپاني هايي كه از هارد اينترنال ديگران استفاده ميكنن كم هم نيستن مثل سيليكون پاور ، ترنسند ، adata و خيلي از كمپانيهاي تازه وارد ديگه .
    چون ساخت يه هارد نيازمند به تكنولوژي بالايي هست پس هر كسي هم نميتونه هارد از نوع ديسكي بسازه و توليد كنندگانش هم محدوده .

البته شايد هارد اينترنالي كه براي ساخت هارد اكسترنال بكار رفته از برندهاي معتبري باشه مثل توشيبا يا فوجيستو . مثلا تا اونجايي كه ميدونم در هارد اكسترنال ترنسد از هارد اينترنال توشيبا استفاده شده .....

خلاصه من توصيه ميكنم هارد اكسترنالي بخريد كه هم ظاهرش و هم باطنش از يه كمپاني باشه .
    قیمت این محصولی که گفتید چند هست ؟؟

گارانتی ؟؟

من یه بار فلش ا دیتا خریدم پشیمون شدم واقعا بی کیفیت و آشغال بودم دیگه توبه کردم نگیرم ولی ترنسند دارم و راضی هستم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قیمت این محصولی که گفتید چند هست ؟؟

گارانتی ؟؟

من یه بار فلش ا دیتا خریدم پشیمون شدم واقعا بی کیفیت و آشغال بودم دیگه توبه کردم نگیرم ولی ترنسند دارم و راضی هستم
    فكر كنم گارانتي سازگار خوب باشه ، قيمتشون هم حدوداً 130 هزارتومن هست .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

نه با گارانتی سازگار نگیرید که ظاهرا طبق این تاپیک که چند نفر گفتن تو زرد از آب در امده!!

کد:

7. 2 کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    والا من فيلم تــكي به حجم بيشتر از 4 گيگ نداشتم پس با يه فايل ديگه كه پسوندش iso بود فايل رو split كردم و ريختم تو هارد اكسترنال و هارد رو به ps3 وصل كردم ، متاسفانه تو مولتيمن هرچي گشتم گزينه اي براي join كردن نديدم يعني من فكر كنم join كردن فايلهاي split شده فقط يراي بازيهايي هست كه مولتيمن اونها رو شناسايي كرده كه در هنگام كپي كردن به طور اتوماتيك وار join ميكنه .

حالا باز ميگردم ببينم امكانش هست كه بغير از فايلهاي مربوط بازي ، فايلهاي متفرقه ديگه رو كپي و جوين كنه .
    ممنون منظورم من جوین با خود pc هستش
    نمیشه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اره مثلا یه فیلم hd اسپلیت کنم بریزم روش بعد دوباره توی pc با این hjsplit جوین کنم میتونه بیاره توی ps3/?
    ممنون منظورم من جوین با خود pc هستش
    نمیشه؟
    چرا عزیزم ، داخل PC که جوین میشه با همون نرم افزاری که خودت گفتی میتونی فایلهای split شده که تو هارد اکسترنال هست داخل هارد PC جوین کنی ولی دیگه نمیتونی از طریق هارد اکسترنال انتقال بدی به ps3 .

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

10

نه با گارانتی سازگار نگیرید که ظاهرا طبق این تاپیک که چند نفر گفتن تو زرد از آب در امده!!

کد:

ممنون دوست عزیز ولی هارد مورد نظر برای شرکت seagate هستش و گارانتی طرفمون برای اصفهان هستش

به نظرم وسترن دیجیتال با گرانتی سازگار در تهران بهتر باشه

چون معمولا تو شهرستان ها از این کارا انجام می شه

حالا نمیدونم نظر آقا عطا چیه؟

12. این کاربر از mehran_286 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون دوست عزیز ولی هارد مورد نظر برای شرکت seagate هستش و گارانتی طرفمون برای اصفهان هستش

به نظرم وسترن دیجیتال با گرانتی سازگار در تهران بهتر باشه

چون معمولا تو شهرستان ها از این کارا انجام می شه

حالا نمیدونم نظر آقا عطا چیه؟
    سلام رفیق .
    والا اولین هاردی که خریدم اواخر سال 88 بوده که تا الان هیچ مشکلی نداشته بعبارت دیگه عمده خرابی هارد ناشی از سهل انگاری کاربر هست و حدود 5 درصد باقی مانده هم به خاطر بدشانسی هست که خارج از دست کاربر هست . از اونجایی که تا به حال هاردهای اکسترنالم به گارانتی نخورده و مشکلی نداشته (شکر خدا) بنابراین نمیتونم زیاد روی گارانتی نظر بدم .
    فقط یه بار هارد اینترنال سیگیت داشتم که دیتیکت نمیشد که گارانتیش ویستا پخش بود که برام عوضش کردن .
    قبول دارم که شرکتها ، مردم رو اذیت میکنن پیشنهادم اینه که اگر روابط عمومیتان قوی نیست و نمیتونین خوب حرف بزنید خودتون هارد رو نبرید گارانتی ، بدین به یه نفر دیگه که این کاره هست . خودم هارد اینترنال رو اینجوری عوض کردم خلاصه باید یه قدم جلوتر باشید .

ضمنا اگر هارد دچار آسیب فیزیکی نشده (یعنی سرنخ قابل رویت نداشته باشه) مثلا به دلایل نرم افزاری هارد خراب شده ، توضیح اضافه ندین و به اصطلاح خودتون رو بزنید به اون راه

14. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید
    من دنبال یه هارد اکسترنال میگردم واسه ارشیو کردن فایل ها و بکاپ ها و در کل اینجور چیزا. . .
    حمل و نقلش و اداپتور هم واسم مهم نیست فقط نگه داری فایل ها واسم مهمه
    اگه میشه چند تا مدل معرفی کنید ترجیحا 1 ترا(+ قیمت)
    ممنون

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

چرا عزیزم ، داخل PC که جوین میشه با همون نرم افزاری که خودت گفتی میتونی فایلهای split شده که تو هارد اکسترنال هست داخل هارد PC جوین کنی ولی دیگه نمیتونی از طریق هارد اکسترنال انتقال بدی به ps3 .
    ممنون
    نمیخوام انتقال بدم میخوام فقط توی اکسترنال بمونه مثلا showtime میتونه بخونه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •