تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 279 از 379 اولاول ... 179229269275276277278279280281282283289329 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,781 به 2,790 از 3782

نام تاپيک: Grand Theft Auto V

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

فکر میکنید کرک کردنش چقدر طول بکشه با توجه به نوع قفل امنیتی بازی منظورمه...

SONY XPERIA Z ULTRA
    سلام. دوست عزیز! این بازی اصلاً قفل امنیّتی نداره!

حـــــرفـه ای YAHYA-PRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

تا حالا سابقه داشته که این نسخه های PRELOAD که میاد دانلود کنید و بعد معلوم بشه که کرک نمیشه یا مثلا فایل هاش عوض بشن مجبور شده باشید دوباره دانلود کنید ؟؟؟
    من الان نت پرسرعت دارم ولی یکی دو هفته بعد ندارم و مجبورم میشم دی وی دی های یازی رو بگیرم بخاطر همین میپرسم که اگر مشکلی نداره بزارم دانلود که بعدا فقط کرکش رو دان کنم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

تا حالا سابقه داشته که این نسخه های PRELOAD که میاد دانلود کنید و بعد معلوم بشه که کرک نمیشه یا مثلا فایل هاش عوض بشن مجبور شده باشید دوباره دانلود کنید ؟؟؟
    من الان نت پرسرعت دارم ولی یکی دو هفته بعد ندارم و مجبورم میشم دی وی دی های یازی رو بگیرم بخاطر همین میپرسم که اگر مشکلی نداره بزارم دانلود که بعدا فقط کرکش رو دان کنم
    سلام. یکی از دوستان تو صفحه های قبلی که نظر داد، گفت احتمال داره این اتّفاق بیافته، احتمالم داره نیافته ولی اگه از من می پرسید، میگم حالا که نت پر سرعت دارید، برای اطمینان دانلود کنید. اگه کرک اومد و مشکلی پیش نیومد، اوضاع به نفعتون میشه و فقط باید کرک رو دانلود کنید. فوق فوقشم اگه مشکلی پیش اومد، همون طور که گفتید، چون نت ندارید، میرید DVD ـشو می خرید...

4. این کاربر از Pitbull2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AlexMercer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

وقتی شما بازی رو preload میکنی تنها فایل های اجرایی بازی دانلود نمیشه و در اختیار نیست .بعد از اینکه زمان پخش بازی رسید کسانی که preload کردن سریعا فایل های نصبی(اگر پچ برطرف کردن مشکلات بازی یا dlc روز اول منتشر نه)دانلود میشه و شما بازی میکنید. برای همین کرک کردن این بازی ها هم چون فایل اجرایی همراهش دانلود نمیشه غیر قابل انجامه. کسانی هم که نسخه های retail یا فیزیکی دستشون میرسه هم حتی تا روز پخش بازی نمیتونن بازی رو اجرا کنن.

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بعد از گذشت دو روز از تاریخ شروع پریلود. تنها 25 گیگ !

7. 4 کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه CV30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام. دوست عزیز! این بازی اصلاً قفل امنیّتی نداره!
    اینطور که شما میگی پس تا دو سه روز دیگه کرک میاد...[emoji3]

SONY XPERIA Z ULTRA

9. این کاربر از CV30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mobin20215's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام دوستان اگه هر کسی در مورد کرک این بازی سوال داره یا با فیلتر شکن به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بره یا بدون فیلتر شکن به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بره اونجا اطلاعات کافی هست

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

بدون شرح!

12. 14 کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

اک* اعلام کرده که برای اجرای بازی با 1080p/60FPS، بسته به سیستمی که کاربران دارن، با یه کارت GTX 660 2GB یا 7870 کاربران میتونن به چنین چیزی برسن
    اما اگر قصد دارن که با رزولوشن 4K بازی کنن، برای 30 فریم، حداقل به کارت گرافیک AMD 7870 2GB یا GTX 760 نیاز دارن و برای رسیدن به 60 فریم در ثانیه، دو کارت high-end نیاز هستش!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط نمیدونم چرا تو هر دوتاش 7870 رو گفته

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

اک* اعلام کرده که برای اجرای بازی با 1080p/60FPS، بسته به سیستمی که کاربران دارن، با یه کارت GTX 660 2GB یا 7870 کاربران میتونن به چنین چیزی برسن
    اما اگر قصد دارن که با رزولوشن 4K بازی کنن، برای 30 فریم، حداقل به کارت گرافیک AMD 7870 2GB یا GTX 760 نیاز دارن و برای رسیدن به 60 فریم در ثانیه، دو کارت high-end نیاز هستش!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط نمیدونم چرا تو هر دوتاش 7870 رو گفته
    یعنی چی برای 4k در 60 فریم باید 2 تا کارت باشه حالا اگه کسی کارت 980gtx داشته باشه هم نمی تونه به این هدف برسه و باید یه کارت دیگه هم بهش اضافه بشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •