تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 274 از 773 اولاول ... 174224264270271272273274275276277278284324374 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,731 به 2,740 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

salam mikhastam bedunam ba bodje 3 milion led 46(full led) inch che entekhabaii mitonam dashte basham?

moteasefane chize ziadi az tv sar dar nemiaram

lotfan rahnamaii konid
    -ميتونيد به lg lx9500 و اگر سري هاي sony hx موجود باشند فكر كنيد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

salam mikhastam bedunam ba bodje 3 milion led 46(full led) inch che entekhabaii mitonam dashte basham?

moteasefane chize ziadi az tv sar dar nemiaram

lotfan rahnamaii konid
    -طبق قوانین سایت باید فارسی بنویسید و فارسی را پاس بدارید
    -با این بودجه که فرمودین و البته اگه بخواهید کالای گارانتی دار بخرید بهترین انتخاب برای شما LG-LED8500 سایز 47 اینچ
    البته اگه بدون گارانتی بخواین دایره انتخابتون شایدبیشترهم بشه

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

دوستان بینِ سامسونگ c650 و الجی ld460 و lg lcd660 کدوم بهتره ؟
    در ضمن lg lcd660 میشه ld650 یا ld690 ؟
    -منظورتون دو مدل samsung c650=c695 و lg ld 650=660 هست ديگه؟
    -هر دو مدل ميشه گفت جز بهترين پنل هاي ال سي دي دو برند هستند
    -روي كاغذ مشخصات ال جي بهتر هست 200 هرتز بودن -زمان پاسخ دهي بهتر -input lag كمتر
    -منتها من فكر ميكنم كنتراست و بازتوليد رنگ مشكي در C650 بهتر هست و تصوير شفاف تر و با كيفيت تري دارين با توجه به گلاسي بودن پنل سامي

-ld650 ميشه همون ld660 در محصولات داخلي

4. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام
    با توجه به مطلب ارائه شده آیا c6960 نسبت به c695 انتخاب بهتری است؟
    آیا درست متوجه شدم
    هر دو دارای گیرنده دیجیتال تلویزیونی می باشند ولی اولی از تکنولوژی LED بهره می برد و دومی LCD
    بدون در نظر گرفتن قیمت کیفیت تصاویر SD & HD کدامیک بهتر می باشد؟ در تولید رنگ مشکی کدامیک بهتر عمل می کند؟
    دوست عزیزی که c6900 خریداری کرده بیان نموده که انگار یکی توش هی تصویر رو بین گزینه blur و sharp عوض میکنه که من منظورش را درست متوجه نشدم
    آیا این مشکل در تمامی c6960 وجود دارد؟
    متاسفانه در کشور ما در مغازه نمی شود به درستی متوجه کیفیت تصاویر شد
    من خودم در فروشگاه سامسونگ به فروشنده بارها گفتم که لطفا تصویر شبکه های داخلی را نشان بدهید تا ببینم کیفیت تصاویر چگونه است ولی هیچکدام نشان نمی دهند و می گویند آنتن ندارد؟؟!!!
    ممنون
    -در مورد vs اين دو پنل من نظر شخصيم اين هست c6900 گزينه بهتري هست از نظر كنتراست و شفافيت تصوير تنها موردي كه ميتونم بهش اشاره كنم همون ابري شدن هست كه خوب مشكل همه ال اي دي هاست همونطور كه ال سي دي ها هم مشكل مشابهي به اسم effect flashlight دارند
    -من هم اين پنل رو دارم ومشكلي كه دوستان ميفرمايند رو نديدم بزرگوار
    -در مورد تصاوير sd بايد عرض كنم همونطور كه ميدونيد پنل هاي سامي يكي از بهترين اپسكلينگ ها رو در ميان پنل ها دارا هستند
    با اين حال وقتي صفحه نمايش بزرگ ميشه توي تصاوير Sd نقايص تصوير بيشتر به چشم مياد كه مربوط به كيفيت تصاوير sd هستند ونه پنل

6. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

koh

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

تشکر از اینکه بازم بسرعت جواب گرفتم
    میفرمایین بارها ولی خیلی لابلای پستها گشتم اما کمتر مطلبی راجع به این پنل خوب ولی فراموش شده پیدا کردم
    با اجازه تون میخوام بازم سوال کنم در موردش؛ در مقایسه با V20 حرفی برای گفتن داره؟ کیفیتش به پای اون میرسه؟
    عمق سیاهی؟ اون مساله معروف در مورد پلاسماها که میگن رد تصویر بصورت شبح روی پرده پلاسماها بجامیمونه و اگر اشتباه نکنم بهش میگفتن Burn-In تو این پنل دیده میشه ؟
    این پنل هم جزو Neo-PDP هاست یا فقط پلاسماهای جدید پاناسونیک Neo-PDP هستن؟
    میدونم خیلی سوال میکنم ولی حال منم درک کنین لطفا .تو گرداب عجیبی از بلاتکلیفی تو انتخاب بین سه چهار تا مدل افتادم .دیگه حسابی کلافه شدم گاهی بخودم میگم ایکاش همین اطلاعات ناقص و آشنایی با اینترنت رو نداشتم و مثل خیلیای دیگه ؛ کور و کر میرفتم یه مغازه ای و خیلی راحت یه تلویزیون (که اغلب مغازه دارها برای همچه آدمایی انتخاب میکنن ) میگرفتم و اینهمه دردسر نمیکشیدم
    خودم حالا هیچی شما ها رو هم انداختم تو دردسر و کلافه کردم
    -خواهش ميكنم ناصر جان
    -خوب مطمئنا در رقابت با neo pdp هاي پاني ميشه گفت كم ميارند منتها بايد ديد با چه اختلاف قيمتي و هزينه اي
    -در مورد مسئله burn-in متاسفانه اين قابليت در ال جي ها بيشتر هستند نسبت به پاني ها تا جايي كه اطلاع دارم
    -سخت نگيرين ناصر جان هر پنلي نقايص مربوط به خودش رو داره ببين چه مواردي برات بيشتر مهم هست و با هزينه شخصيت جور در مياد همون رو انتخاب كن زياد خودت رو درگير اينكه كدوم پنل بهترين هست نكن فردا رو دستش هزار تا پنل ديگه مياد

8. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام داش ابی خوبی عزیز

الان جدیدا چی اومده به بازار حتما کمتر از 46-47 نباشه و بهترینش باشه پلاسما (یا ال ای دی یا ال سی دی)
    فقط بهترین تا 2500 یا شایدم بیشتر

خیلی مخلصیماااا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوستان من جدیدا یه پاناسونیک p50V20R گفتم از نمایندگی
    حقیقتا خیلی تعریف ازش شنیده بودم ولی اصلا کیفیت رنگش اونطور که فکر میکردم نبود چطور بگم اصلا با عکس هایی هم که ابچه ها از کیفیتش گرفتن فرق میکنه. واقعا تو ذوقم زده.در ضمن پشتش هرچی نگاه کردم فن ندیدمودر ضمن ساخت سنگاپور هست باید اینطور باشه؟؟؟
    خواهشا کمک کنید 2تا پست زدم ولی هیچ جوابی داده نشه ممنونم میشم راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام داش ابی خوبی عزیز

الان جدیدا چی اومده به بازار حتما کمتر از 46-47 نباشه و بهترینش باشه پلاسما (یا ال ای دی یا ال سی دی)
    فقط بهترین تا 2500 یا شایدم بیشتر

خیلی مخلصیماااا
    -به يا ا... كجايي پسر خوب

-پلاسما ميتوني به v20 فكر كني

-led : le8500 -c6900-ex700-sharp le8600
    -lcd : c650 -ex500-ld660

12. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Sorena_777's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

چه اینچ هایی؟؟؟
    من فکر میکردم از اون موقع چیز جدیدی اومده باشه یعنی هیچی اضافه نشده
    از led و lcd , پلاسما ها کدومشون بهتره و در اخر کدومش از هم اینا با کیفیت تر و بهترینه

ببین من و تو که تعارف نداریم یه راست برو سر اصل مطلب بگو بهترینشون کدومه

حوصله اینم ندارم یکی بیاد به اقا ابی ما چیزی بگه که داره طرفداری میکنه و... چون من قبولش دارماااا
    گفته باشم

مخلصیم

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام دوستان من جدیدا یه پاناسونیک p50V20R گفتم از نمایندگی
    حقیقتا خیلی تعریف ازش شنیده بودم ولی اصلا کیفیت رنگش اونطور که فکر میکردم نبود چطور بگم اصلا با عکس هایی هم که ابچه ها از کیفیتش گرفتن فرق میکنه. واقعا تو ذوقم زده.در ضمن پشتش هرچی نگاه کردم فن ندیدمودر ضمن ساخت سنگاپور هست باید اینطور باشه؟؟؟
    خواهشا کمک کنید 2تا پست زدم ولی هیچ جوابی داده نشه ممنونم میشم راهنمایی کنید
    -متاسفانه يا خوشبختانه دوستاني كه سراغ پلاسما ميخوان برن حتما توصيه ميكنم قبل خريد پنل رو از نزديك ببينند
    گاهي براي افرادي كه برايتنس پنل ها بيشتر براشون مهم هست پلاسما كمي نا اميد كننده نشون ميده
    البته v20 گزينه كاملا قابل قبولي هست اميدوارم با تنظيمات وكاليبراسيون مشكلتون حل بشه بزرگوار

15. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •