تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 274 از 419 اولاول ... 174224264270271272273274275276277278284324374 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,731 به 2,740 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

یکی از دوستان لطف میکنه درباره برنامه LTE Watch و استفاده از اطلاعاتش کمک کنه
    ممنون

داره خودمونی میشه red 1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

جواب های دروغی که مودم مارت میده به کاربران
    بعد که گندش در میاد ویرایش میکنه

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
    چرا آخه قابل اعتماد نیست ؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

خواهش میکنم. کار کردن با این نرم افزار به اندازه پخش یه کلیپ توی ویندوز راحته. فقط کافیه مودم رو با لن یا وای فای به سیستم وصل کنید. نرم افزار رو اجرا کنید. اون پایین بزنید رو settings و توی قسمت password، پسورد کنسول مودم رو وارد کنید. در نهایت روی save کلید کنید و تمام.
    سلام مجدد دوست عزیز.

مودم امروز به دستم رسید. سرعتش رو ایرانسل خوب نیست که اونم به خاطر آنتن دهی ضعیفم با این مودمه با مودم d100 که مال خود ایرانسله فول آنتن میداد ولی الان بین 2 تا 4 خط آنتن دارم. خواستم آنتن بگیرم برای دریافت بهتر سیگنال سایت خود IDH یه آنتن برای b525 آورده. شما خبر داری آنتناش که آنتناش در چه حدیه؟ میتونیه مشکل دریافت سیگنالمو بهتر کنه یا نه

این برنامه ltewatch امکان تنظیم دکل مخابراتی هم داره؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

چرا آخه قابل اعتماد نیست ؟؟؟؟
    ی مشت بیسواد
    حزب باد
    نه
    استوک و جنس متفرقه زیاد فرستادن

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

اینکه مودمتون از فرکانس 2600 پشتیبانی میکنه شکی درش نیست. مشکل اینجاست شما تحت پوشش فرکانس 2600 همراه اول نیستید. منم همین مشکل رو دارم. فرکانس 1800 رو با کیفیت بالا دارم ولی 2600 نیمتونم دریافت کنم. در صورتی که با سیمکارت ایرانسل هر دو فرکانس رو دریافت میکنم.

دمت گرم جواب دادای من امروز با اپراتور منطقه صحبت کردم گفتن 4G - LTE فقط باند 3 همون 1800 رو دارن و یدونه خالی دیگه رو 3G دارن رو فرکانس 2100 به نظرتون اگه کت 6 بخرم این دوتارو تجمیع کنه یه چی مث B525 یا 5186 - 22a?

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

خواهش میکنم. کار کردن با این نرم افزار به اندازه پخش یه کلیپ توی ویندوز راحته. فقط کافیه مودم رو با لن یا وای فای به سیستم وصل کنید. نرم افزار رو اجرا کنید. اون پایین بزنید رو settings و توی قسمت password، پسورد کنسول مودم رو وارد کنید. در نهایت روی save کلید کنید و تمام.

سلام مجدد دوست عزیز
    این مودم b525 قابلیت ca mode یا همون تجمیع فرکانس رو تو تنظیماتش نداره. شما میدونی چطوری میشه اونو فعالش کرد؟
    شما برای افزایش سرعتت چیکار کردی؟ من رو باند 2.4 و 5 تست کردم. تو همراه اول باند 5 گیگاهرتز کمی سرعتش بهتر بود.

- - - Updated - - -

سلام مجدد دوست عزیز
    این مودم b525 قابلیت ca mode یا همون تجمیع فرکانس رو تو تنظیماتش نداره. شما میدونی چطوری میشه اونو فعالش کرد؟
    شما برای افزایش سرعتت چیکار کردی؟ من رو باند 2.4 و 5 تست کردم. تو همراه اول باند 5 گیگاهرتز کمی سرعتش بهتر بود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام مجدد دوست عزیز

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام مجدد دوست عزیز
    دوست عزیز اون باند ۲.۴ یا ۵ مربوط یه وایفای مودم هست و ربطی به همراه اول نداره!
    باند مودم رو با برنامه LTE Watch میتونین تغییر بدین

9. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست عزیز اون باند ۲.۴ یا ۵ مربوط یه وایفای مودم هست و ربطی به همراه اول نداره!
    باند مودم رو با برنامه LTE Watch میتونین تغییر بدین
    بله دوست عزیز در جریان هستم. وقتی رو حالت 2.4 با برنامه ltewatch کار میکنم سرعتم به مراتب کمتر از حالت 5 گیگاهرتز هستش. اونم به خاطر شلوغی کمتر باند 5 مودم هستش. البته من فعلا رو همراه اول تست کردم و هنوز رو ایرانسل تستش نکردم. بزرگترین مشکلم الان اینه که تو تنظیمات مودم حالت ca mode نداره و نمیدونم چطوری میشه از این قابلیت رو این مودم استفاده کرد. الان این دوستمون با ایرانسل سرعت خیلی خوبی گرفتن نمیدونم چه تنظیماتی انجام دادن که انقد سرعتشون خوبه.
    راستی چرا پیام قبلیم انقد ریپلای زده من کلا یه بار نوشتم و ارسال کردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام مجدد دوست عزیز
    گزینه ca mode رو نداره. ولی کافیه تحت پوشش 4.5G باشید و شروع به دانلود کنید. توی کنسول وب مودم علامت پلاس میاد و شما میتونید متوجه بشید مودم در حالت تجمیع فرکانس داره کار میکنه. تا جایی که من میدونم هیچکدوم از مودم های cat6 گزینه ای به نام ca mode توی تنظیماتشون ندارن و این گزینه فقط توی کاستوم فرم ور ها قرار داده شده که هنوز واسه b525 کاستوم فرم وری نیومده. واسه من نه گوشیم و نه لپ تاپم امکان اتصال به باند 5 گیگا هرتز رو نداره که تست کنم. واسه استفاده از نهایت سرعت مودم اونو با کابل لن cat6 به سیستمتون وصل کنید. بهترین نتیجه رو میگیرید. من خودم موقع دانلود مودم رو با کابل به سیستم وصل میکنم.

12. این کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •