تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 272 از 773 اولاول ... 172222262268269270271272273274275276282322372772 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,711 به 2,720 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

مزایای sony ex700 نسبت به sony ex500 :

1- اولی نور ضمیمه LED دومی LCD درنتیجه مصرف 46 اینچ اولی 125 وات دومی 195 وات

2- اولی گیرنده --- یعنی گیرنده دیجیتالی داره دومی نداره

3- اولی پورت اترنت داره و شبکه بیسیم را سپورت می کنه دومی نه

4- اولی سنسور و کنترل اتوماتیک نور زمینه و چک حضور بیننده داره دومی نداره

5- اولی DLNA (شبکه زنده دیجیتال ) داره دومی نه

6- اولی photo map و عکس HD در صفحه بزرگ داره دومی نه

7- اولی XMB داره دومی نداره

8- اولی DIVX اجرا میکنه دومی نه

9-اولی internet video داره دومی نه

------------------------------------------------------------------------
    اما سئوالات ایجاد شده:

1- موارد 5و 6 و7 را یکی توضیح بده یعنی چی؟؟؟

2- قیمت SONY EX500 چهل و شش اینچی با SONY EX700 چهل اینچی برابر است . با توجه به مزایای بالا شما پنل بزرگتر را انتخاب می کنید یا مزایای بالاتر ؟ (سالن ما 7 متری است).

3- آیا کیفیت تصویر این دو مدل تفاوت چشمگیر دارد؟

توضیح: 46ex500=40ex700 = یک میلیون و هشتصد هزار تومان با گارانتی= یک میلیون و پانصد هزار تومان قیمت بانه تحویل اینجا بدون گارانتی

-در مورد dlna ‌خوب قابليتي هست كه hdtv تون رو با pc ميتونيد share كنيد واز اين طريق فايل هاي روي pc تون رو روي tv تون ويا هر دستگاه ديگه اي كه اين قابليت رو داره داشته باشين
    -xrossmedia bar هم قابليت خاصي نيست تنها داشتن منوي متفاوت هست يك چيزي شبيه اين

-photo map هم قابليتي هست كه با اتصال به اينترنت ميتونيد مكان عكس هايي كه گرفتين رو

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    -اما از نظر تصوصيري با اينكه ex700 يك ال اي دي حاشيه اي هست با مشكلات ابري شدن تصوير ولي من بيشتر ميپسندم تصوير روشن تري داره با جزئيات بيشتر
    -اينچ بيشتر هم كاملا وسوسه كنندست عزيز

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

ممنون از جوابای سریع و خوبت
    این C8000 چندتا عینک تو کارتنش هست؟ دوتا یا سه تا؟ فیلم تری دی چی ؟ همراهش هست؟ دیگه چیا تو کارتنشه ؟ میخوام اگه خریدم کلاه سرم نره
    ارادت
    ناصر
    -فكر ميكنم 2 عدد باشه داخل كارتن
    -يك فيلم 3d
    -و كابل هاي رابط
    -ناصر جان اينجا بحث رو ادامه بديم بهتر هست :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من دیروز هر جا رفتم و LED رو با LCD مقایسه کردم BRIGHTNESS مربوط به LCD ها بیشتر بود ... . فقط مشکی LED ها به وضوح بهتر بود . البته من بیشتر مدل های سامسونگ رو دیدم که LCD هاش واقعا عالی بودند اما LED ها در مقابل LCD ها چندان جالب نبودند .

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

من دیروز هر جا رفتم و LED رو با LCD مقایسه کردم BRIGHTNESS مربوط به LCD ها بیشتر بود ... . فقط مشکی LED ها به وضوح بهتر بود . البته من بیشتر مدل های سامسونگ رو دیدم که LCD هاش واقعا عالی بودند اما LED ها در مقابل LCD ها چندان جالب نبودند .
    -مهرداد جان اگر c6900 side by side با c650 مقايسه كنيد كه يكي از بهترين هاست در lcd ‌ها هم برايتنش بالاتر وهم كنتراست بالاتري رو ميبينيد در c6900
    -همينطور اگر side by side دو مدل ex700 و ex500 رو ببينيد متوجه برايتنس بيشتر پنل هاي led ‌ميشين

در آغاز فعالیت hamedh2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    ایران -خراسان - بیرجینیا (بیرجند)

پيش فرض

واقعا کسی نیس جواب سوال منو بده؟

سلام به همه دوستان میخواستم بدونم این tv تو ایران هست [URL="http://reviews.cnet.com/flat-panel-tvs/panasonic-viera-tc-p50g25/4505-6482_7-33957038.html"]Panasonic Viera TC-P50G25

اگه هست قیمت تهران چنده؟ ضمنا یه tv خوب حدود 1200000 تومان یکم بالا پایین واسه کاربرد خانگی ترجیها پاناسونیک فرقی از نظر تکنولوژِی ساخت واسم نمیکنه چه پلاسما یا lcd یا هر چی فقط تصویر خوب و دلچسب برام مطرح هست والبته دیزاین پنل چی میتونم بگیرم ضمنا سایز 40 یا 42 باشه فقط چون قصد خرید دارم اگه سریع تر راهنمایی کنید ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    ببخشید توی مدلهای پاناسونیک یا ایکس ویژن با محدوده قیمتی زیر 1.300 بین 37 تا 40 اینچ چه lcd هایی توصیه می کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

-مهرداد جان اگر c6900 side by side با c650 مقايسه كنيد كه يكي از بهترين هاست در lcd ‌ها هم برايتنش بالاتر وهم كنتراست بالاتري رو ميبينيد در c6900
    -همينطور اگر side by side دو مدل ex700 و ex500 رو ببينيد متوجه برايتنس بيشتر پنل هاي led ‌ميشين
    من کنار هم دیگه دیدم . با این حساب فقط اون مدل هایی که من دیدم اینجوری بوده .

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام
    ببخشید توی مدلهای پاناسونیک یا ایکس ویژن با محدوده قیمتی زیر 1.300 بین 37 تا 40 اینچ چه lcd هایی توصیه می کنید
    -من فكر ميكنم به d25 فكر كنيد بهترين گزينه ممكن هست
    -مدل هاي اونيكس ايكس ويژن هم پيشنهاد ميشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    با توجه به کوچکی فضا حداکثر سایز تلویزیونی که میتوانم داشته باشم 37 است. لطفا راهنمائی بفرمائید بهترین مارک و مدل در این اندازه بدون در نظر گرفتن قیمت ، چیست ؟
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    با توجه به کوچکی فضا حداکثر سایز تلویزیونی که میتوانم داشته باشم 37 است. لطفا راهنمائی بفرمائید بهترین مارک و مدل در این اندازه بدون در نظر گرفتن قیمت ، چیست ؟
    با تشکر
    samsung c650
    lg ld660

11. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من آخرش تصمیم گرفتم سه بعدی بگیرم ! یعنی خودم که 2 بعدی بیشتر دوست داشتم اما بابام رفت رو مخم گفت یا نگیر یا اگه میگیری یه چیزی بگیر که از تکنولوژی عقب نباشه . ما هم گفتیم بریم سراغ همین vt20 . توی پیدا کردنش مشکلی ندارم . هر وقت بخوام میتونم گیر بیارمش اما من فقط موندم آیا میشه فیلم سه بعدی رو از pc و با hdmi روی پنل پخش کرد و آیا با این روش سه بعدی نشون میده ؟! چون خیلی ها گفته بودند نمیتونند مطالب سه بعدی رو از pc تماشا کنند .

میخواستم بدونم آیا برای دیدن فیلم یا عکس یا ... به صورت سه بعدی حتما باید از bd player استفاده بشه یا با pc هم میشه ؟

ممنون میشم جواب بدید . اگرم کسی vt20 رو داره و تست کرده ممنون میشم تجربش رو بگه . مخصوصا در مقابل c8000 سامسونگ بعد کسایی که vt20 گرفتند آیا توی جعبش عینک بوده ؟! کیفیت عینک پاناسونیک نسبت به سامسونگ چطوره ؟ ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •