تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 272 از 288 اولاول ... 172222262268269270271272273274275276282 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,711 به 2,720 از 2871

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir hamzeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

من میخوام تغییر رشته بدم برم زبان انگلیسی ارشد جزوات کدام موسسه بهتر هستند؟ ماهان پارسه مدرسان شریف ؟ کسی هست ارشد زبان خونده باشه یا بخواد کنکور بده؟

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

لطفا حذف شه. عذرخواهی میکنم.
    Last edited by paranoid_android; 24-07-2016 at 19:03.

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

سلام. از دوستانی که در مورد زمان دقیق ثبت مشخصات دانشجویان رتبه اول دانشگاه ها در سایت سنجش اطلاعات دارن، خواهش می کنم به بنده کمک کنن. تا چندم مرداد سازمان سنجش به دانشگاه ها اجازه ثبت این اطلاعات رو میده؟ متاسفانه کارشناس آموزش دانشگاه ما به دلیل بی مسئولیتی و تنبلی پارسال مشخصات دانشجوهارو ثبت نکرد و من خیلی نگرانم که امسال هم این حماسه رو تکرار کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض ثبت نام ارشد

من لیسانس حسابداری دارم میخام بدونم میتونم بدون کنکور برای ارشد تو دانشگاه ثبت نام کنم؟
    میتونم حقوق یا مدیریت بخونم؟

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

من لیسانس حسابداری دارم میخام بدونم میتونم بدون کنکور برای ارشد تو دانشگاه ثبت نام کنم؟
    میتونم حقوق یا مدیریت بخونم؟
    از حقوق خبر ندارم ولی مدیریت میشه،ولی خب باید درسای رشته مدیریت رو بخونید

کلا قانونی که قبلنا بود که هر کس میتونه تو رشته خودش ارشد بده برداشته شده

دوستان من با لیسانس برق سراغ مدیریت و هنر و...رفتند

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه حمید جان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من موقعی که داشتم برای کنکور ارشد 95 ثبت نام میکردم معدلم رو با توجه به پورتال دانشجوییم 14.47 وارد کردم ، بعد اینکه رتبه ها اومد خداروشکر 42 مدیریت کارآفرینی آوردم ، ولی چون دانشجو ترم اخرم باید فرم مخصوص به تایید میانگین تعداد دروس گذرانده رو از دانشگاه بگیرم ، وقتی این فرم دستم رسید معدلم 14.68 ثبت شده ، حالا این که این معدل با چیزی که تو سایت ثبت کردم مغایره مشکل ایجاد میکنه؟ این 20 صدم تو رتبه تاثیری داشته اصن؟؟
    ممنون

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    من موقعی که داشتم برای کنکور ارشد 95 ثبت نام میکردم معدلم رو با توجه به پورتال دانشجوییم 14.47 وارد کردم ، بعد اینکه رتبه ها اومد خداروشکر 42 مدیریت کارآفرینی آوردم ، ولی چون دانشجو ترم اخرم باید فرم مخصوص به تایید میانگین تعداد دروس گذرانده رو از دانشگاه بگیرم ، وقتی این فرم دستم رسید معدلم 14.68 ثبت شده ، حالا این که این معدل با چیزی که تو سایت ثبت کردم مغایره مشکل ایجاد میکنه؟ این 20 صدم تو رتبه تاثیری داشته اصن؟؟
    ممنون
    سلام

من یادمه که تو دفترچه نوشته بودن مشکل ایجاد میکنه ،ولی احتمال میدم مشکل برای اونایی ایجاد میکنه که معدلشون رو بیشتر میزنن نه شما که کمتر زدی

راستش تو دانشگاه یه چیزایی شنیدم در مورد تاثیر معدل:مثلا دانشگاه ما که خیلی معروف نبود تاثیرش در حد 1 درصد بوده ولی شریف تاثیرش بیشتر از 1 درصد بوده

بستگی به دانشگاتون داره که ببینید وزارت علوم میزان تاثیر رو چند درصد گرفته برای دانشگاتون

9. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره اعلام اسامي پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395 كه در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته اقدام نموده اند مي رساند كه نتايج نهايي آزمون مذكور در روز دوشنبه مورخ 95/6/8 بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org قرار مي گيرد.
    كليه داوطلبانيكه اسامي آنها به عنوان پذيرفته شده نهايي هريك از كد رشته هاي تحصيلي اعلام گرديده، لازم است ضمن توجه به ضوابط و شرايط اعلام شده در اطلاعيه اي كه به همراه نتايج منتشر مي گردد. براي كسب اطلاعات بيشتر و دقيق تر در خصوص تاريخ، نحوه و مدارك لازم براي ثبت نام به پايگاه اطلاع رساني دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند، ضمناً در صورتيكه دانشگاهها و مؤسسات محل قبولي داوطلبان، تاريخ مشخصي را براي ثبت نام ارائه نكرده باشند، مي بايست در يكي از روزهاي یکشنبه مورخ 95/6/14 ، دوشنبه مورخ 95/6/15، سه شنبه 95/6/16 ویاچهارشنبه مورخ 95/6/17 براي ثبت نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.توجه: كليه پذيرفته شدگان مي بايست در زمان مقرر براي ثبت نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند، بديهي است عدم مراجعه به موقع پذيرفته شدگان در تاريخ يا تاريخ هاي تعيين شده براي ثبت نام، به منزله انصراف از ثبت نام و ادامه تحصيل آنها تلقي خواهد شد.
    منبع:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzin_silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان.
    مدرک کارشناسی مکانیکم رو سال 91 گرفتم.
    امسال همینجوری ارشد دادم غیرانتفاعی ایوانکی طراحی کاربردی قبول شدم.
    میخواستم بدونم کسی از دوستان اطلاعاتی داره از کیفیت دانشگاه؟کلا ارزش داره ادم بره؟هزینش ترمی چقدر در میاد؟کلا یه توضیحی بدید ممنون میشم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شهر باران.رشت

پيش فرض

سلام دوستان گل
    کسی میدونه شهریه یک ترم مقطع ارشد در دانشگاه پیام نور حدودا چقدر در میاد؟(علوم انسانی)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •