تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 271 از 773 اولاول ... 171221261267268269270271272273274275281321371771 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,701 به 2,710 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اقا من یه چیزی فهمیدم ! این کنتراست های مدل های 2010 سامسونگ رو هر چیزی میشه اعلام کرد ! یعنی الان سامسونگ اعلام کنه 1 تریریلیون به 1 هم نمیشه ازش ایراد گرفت ! دلیل این که جاهای مختلف کنتراست های متفاوتی برای یک مدل میبینیم هم همینه .

دلیلش هم اینه که توی اکثر مدل های 2010 سامسونگ میشه کلا back light رو قطع کرد به خاطر همین روشنایی در تیره ترین حالت میشه صفر واحد ! و خوب اگر صفر رو ببریم تو مخرج کسر میشه بی نهایت

اما موضوع اینه که این نوع کنتراست دینامیک اعلام کردن اصلا جالب نیست ! چون مثلا قطع کردن نور اونم به صورت کامل هیچ جنبه ی عملی نمیتونه داشته باشه و فقط یه قابلیت اسمی هست ! و بهعص میشه کنترسات دینامیک به طرز وحشتناکی بزرگ به نظر بیاد در حالی که اصلا مشخص نیست native اش چقدر باشه .

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام
    من یه ex713 40inch sony گرفتم میخواستم نظرتونو بدونم
    بعد وقتی من external hard برای دیدن فیلم بهش وصل میکنم نمیشناستش
    چی کار می توانم بکنم؟
    -متاسفانه عزيز اين مدل قابليت اجرا از روي هارد رو نداره

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام
    ضمن تشکر
    در آدرسهای ارائه شده کنتراست6500 که فکر کنم همان c6960 است مقدار 5.000.000:1 و در مدل7000 که همان c7770است مقدار 6.000.000:1 اعلام شده است که باز 7000 کنتراست بیشتری دارد.
    کدامیک از موارد ارایه شده صحیح است؟
    یعنی کنتراست اعلام شده در سایت سامسونگ ایران به عمد اشتباه ذکر شده؟

-سلام و مرسي از لطفت عزيزم
    c6960 رو همون c6800 در اين ليست در نظر بگيرين به precision dimming توجه كنيد كنتراست 1:7 هست ولي در c7000 كنتراست 1:6 هست

-متاسفانه سايت سامي ايران اشتباه اعلام ميكنه و فروشنده ها هم همين رو ميگن

4. 2 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

میشه یه زحمت دیگه هم بدم؟
    اول : بین C7000 و C8000 چه تفاوتهای عمده ای هست؟ آیا کیفیت سه بعدیشون متفاوته؟ کلا کیفیت تصویر . صدا در کدوم یکی برتر و عالی تره؟
    دوم : میدونم V20 یه پلاسماست ولی به هر دری زدم 50 اینچی شو تو ب ا ن ه نتونستم گیر بیارم و چون سایز بالا میخوام ناچار اومدم سروقت c6900 و C7000 و C8000 البته 47 اینچی LG LCD660 را هم نتونستم پیدا کنم حالا برام میمونه این سه انتخاب بعد از حذفاجباری دوتای دیگه. بین این سه تا با در نظر گرفتن قیمت و بدون در نظر گرفتن قیمت (البته قیمتهای ب.ا.ن.ه ) کدومیکی انتخاب بتر و عاقلانه تریه؟
    C6900-1750
    C7000-2100
    C8000-2600
    اینم اضافه کنم همگی ساخت مالزی هستن و فارسی رو هم ساپورت نمیکنن
    درضمن اینا تیونر دیجیتال دارن دیگه؟ نه؟
    با تشکر و ارادت تمام
    ناصر

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

دوستان؛ کسی V20سایز 50 اینچی تو ب.ا.ن.ه سراغ داره؟ اگه داره لطفا یه شماره پ . خ کنین
    با تشکر
    ناصر
    -ناصر جان c8000 برتري داره به c7000 چه در كنتراست كه بيشتر بر ميگرده به داشتن همون precision dimming و چه در 3d ‌و همينطور 2d
    البته من در مورد صداي C7000 بيشتر شنيدم نسبت به c6900 منتها فكر ميكنم c7000 از نظر صدايي با C8000 برابري ميكنه
    -در مورد ساپورت زبان فارسي بستگي داره بعضي از مالزيايي ها local set شون روي ايران هست ودر منو زبان فارسي وانگليسي رو دارين
    در بعضي ديگه روي ايران نيست وتوي منو عربي رو دارين
    -منتها در هر دو مدل شما مشكلي با تلتكست فارسي و زير نويس فارسي ندارين با گذاشتن روي عربي
    -در مورد تيونر ديجيتال گويا اين قابليت وجود داره منتها در بدون گارانتي ها غير فعال هست ولي دوستاني كه با گارانتي گرفتند مي فرمايند كه ----t فعال دارند
    -در مورد پيشنهاد هم اگر نميخواين براي 3d ‌هزينه كنيد سراغ c6900 برين ودر غير اين صورت c8000 برتر هست

6. 3 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه soo14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

9

-ميشه گفت همينطوره قابليت تقريبا نا كار امدي هست منتها فان هست وجودش خالي از لطف نيست
    پاني هم اين قابليت رو روي GT25 گذاشته

ببخشید پانی دیگه کیه؟!!!!!

8. این کاربر از soo14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پانی شخصی هستند به نام پاناسونیک ! همون ناسیونال قدیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

14

-ناصر جان c8000 برتري داره به c7000 چه در كنتراست كه بيشتر بر ميگرده به داشتن همون precision dimming و چه در 3d ‌و همينطور 2d
    البته من در مورد صداي C7000 بيشتر شنيدم نسبت به c6900 منتها فكر ميكنم c7000 از نظر صدايي با C8000 برابري ميكنه
    -در مورد ساپورت زبان فارسي بستگي داره بعضي از مالزيايي ها local set شون روي ايران هست ودر منو زبان فارسي وانگليسي رو دارين
    در بعضي ديگه روي ايران نيست وتوي منو عربي رو دارين
    -منتها در هر دو مدل شما مشكلي با تلتكست فارسي و زير نويس فارسي ندارين با گذاشتن روي عربي
    -در مورد تيونر ديجيتال گويا اين قابليت وجود داره منتها در بدون گارانتي ها غير فعال هست ولي دوستاني كه با گارانتي گرفتند مي فرمايند كه ----t فعال دارند
    -در مورد پيشنهاد هم اگر نميخواين براي 3d ‌هزينه كنيد سراغ c6900 برين ودر غير اين صورت c8000 برتر هست
    ممنون از جواب سریع و خوبتون
    یه سوال دیگه: گفتی اگه نخوام برای 3D هزینه اضافه کنم برم سراغ C6900 ؛ یعنی صرفنظر از 3D نبودن این مدل از سایر جهات با C8000 یا C7000 میتونه برابری یا رقابت کنه؟ کیفیت صدا و تصویر این یکی با اون دوتای دیگه برابری میکنه؟
    یه چیز دیگه: تو یکی از پستها از یکی از دوستان خوندم (درست یادم نیست در مورد ال جی 660 بود یا یکی از این سامی ها) که گویا با آپدیت نرم افزار ش براحتی میتونسته فیلمهای YOUTUBE رو ببینه و در توضیحش گفته بودکه بدلیل داشتن V..P..N داخلی تلویزیون میتونه این سایت رو باز کنه . خیلیم لابلای پستها گشت زدم ولی پیداش نکردم شما اطلاع دارین کدوم تلویزیون بود که این خاصیت رو داشت؟
    یلدا مبارک؛هندونه و آجیل یلدا نوش جون
    ارادت :
    ناصر

11. این کاربر از mana341 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

ممنون از جواب سریع و خوبتون
    یه سوال دیگه: گفتی اگه نخوام برای 3D هزینه اضافه کنم برم سراغ C6900 ؛ یعنی صرفنظر از 3D نبودن این مدل از سایر جهات با C8000 یا C7000 میتونه برابری یا رقابت کنه؟ کیفیت صدا و تصویر این یکی با اون دوتای دیگه برابری میکنه؟
    یه چیز دیگه: تو یکی از پستها از یکی از دوستان خوندم (درست یادم نیست در مورد ال جی 660 بود یا یکی از این سامی ها) که گویا با آپدیت نرم افزار ش براحتی میتونسته فیلمهای YOUTUBE رو ببینه و در توضیحش گفته بودکه بدلیل داشتن V..P..N داخلی تلویزیون میتونه این سایت رو باز کنه . خیلیم لابلای پستها گشت زدم ولی پیداش نکردم شما اطلاع دارین کدوم تلویزیون بود که این خاصیت رو داشت؟
    یلدا مبارک؛هندونه و آجیل یلدا نوش جون
    ارادت :
    ناصر
    -در تصاوير 2d كاملا c6900 مشابه c8000 هست و از نظر كنتراست و تصوير بهتر از c7000 هستند هر دو مدل
    منتها از نظر صدايي C7000 كيفيت بهتري داره نسبت به C6900
    -در مورد اينترنت هم خوب اين مدل ها اينترنت tv ‌دارند منتها من شخصا اطلاعي ندارم از كاركدش درايران چون اصلا نيازي نديدم دنبالش باشم
    -اگر دوستان ديگه اي اطلاعي دارند خوشحال ميشيم بشنويم

-شب يلداي شما و همه دوستان خوب ديگه هم مبارك باشه

13. 2 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه soo14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

مزایای sony ex700 نسبت به sony ex500 :

1- اولی نور ضمیمه LED دومی LCD درنتیجه مصرف 46 اینچ اولی 125 وات دومی 195 وات

2- اولی گیرنده --- یعنی گیرنده دیجیتالی داره دومی نداره

3- اولی پورت اترنت داره و شبکه بیسیم را سپورت می کنه دومی نه

4- اولی سنسور و کنترل اتوماتیک نور زمینه و چک حضور بیننده داره دومی نداره

5- اولی DLNA (شبکه زنده دیجیتال ) داره دومی نه

6- اولی photo map و عکس HD در صفحه بزرگ داره دومی نه

7- اولی XMB داره دومی نداره

8- اولی DIVX اجرا میکنه دومی نه

9-اولی internet video داره دومی نه

------------------------------------------------------------------------
    اما سئوالات ایجاد شده:

1- موارد 5و 6 و7 را یکی توضیح بده یعنی چی؟؟؟

2- قیمت SONY EX500 چهل و شش اینچی با SONY EX700 چهل اینچی برابر است . با توجه به مزایای بالا شما پنل بزرگتر را انتخاب می کنید یا مزایای بالاتر ؟ (سالن ما 7 متری است).

3- آیا کیفیت تصویر این دو مدل تفاوت چشمگیر دارد؟

توضیح: 46ex500=40ex700 = یک میلیون و هشتصد هزار تومان با گارانتی= یک میلیون و پانصد هزار تومان قیمت بانه تحویل اینجا بدون گارانتی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

6

-در تصاوير 2d كاملا c6900 مشابه c8000 هست و از نظر كنتراست و تصوير بهتر از c7000 هستند هر دو مدل
    منتها از نظر صدايي C7000 كيفيت بهتري داره نسبت به C6900
    -در مورد اينترنت هم خوب اين مدل ها اينترنت tv ‌دارند منتها من شخصا اطلاعي ندارم از كاركدش درايران چون اصلا نيازي نديدم دنبالش باشم
    -اگر دوستان ديگه اي اطلاعي دارند خوشحال ميشيم بشنويم

-شب يلداي شما و همه دوستان خوب ديگه هم مبارك باشه
    ممنون از جوابای سریع و خوبت
    این C8000 چندتا عینک تو کارتنش هست؟ دوتا یا سه تا؟ فیلم تری دی چی ؟ همراهش هست؟ دیگه چیا تو کارتنشه ؟ میخوام اگه خریدم کلاه سرم نره
    ارادت
    ناصر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •