تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 271 از 775 اولاول ... 171221261267268269270271272273274275281321371771 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,701 به 2,710 از 7750

نام تاپيک: مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجرYahoo Messenger

پروفشنال zendegi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    IRAN

12

نقل قول نوشته شده توسط amiroo88
    سلام دوستان يه مشکل اگه ميشه کمکم کنيد
    من ياهو 8 دارم چند وقته موقعی که ميخوام کانکت بشام يه مدت طول ميکشه
    بعد از چند دقيقه sign-in problem ميده بازی وقتا هم ميگه user va password اشتباهه
    ولی چند بار اين کارو تکرار کنم وارد ميشه بازی موقع ها هم وسته ياهو dc ميشه و ميگه user va password اشتباهه
    اينترنتمم عوض کردم باز اينجوری ميشه ياهو رو پاک کردم دوباره ريختم دروس نشد
    اگه ميشه کمک کنيد
    دوست عزیز اگه که مطمئنی که یوزر و پسورد تو درست میزنی این کار رو که میگم بکن شاید مشکلت حل بشه آخه منم چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم:
    1- یاهو مسنجرتو ریمو کن و بعد دستی هم از طریق رجیستری آثار به جا مونده از اونو پاک کن و بعدش با یه نرم افزار رجیستری ، رجیستری سیستمتو تمیز کن و بعد دوباره یاهو مسنجرتو از اول نصب کن..
    2- اگه از برنامه هایی مثل هاید آی پی استفاده میکن اونو غیر فعال کن ..........چون من همه مشکلم از همین برنامه هاید آی پی بود .........
    البته اگه هک نشده باشی که بعید میدونم................با تشکر........

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض لطفا بخاطر خدا كمكم بكنيد

سلام دوستان خوب . چند روز است كه كسي آي دي ياهوي منرا دزديده و رمزش را نمي دونم چطور پيداكرده. حالا من كم تجربه موندم با يه آي دي دوراز دسترس. تاحالا دوسه بار هم توي اين سايت كمك خواستم ولي به جواب نرسيدم. لطفا يه نفر بگه منه بيچاره چيكار كنم. ممنون ميشم.

پروفشنال Admiral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

توی صفحه ابتدایی ایمیل یاهو Forgote Password رو بزنید و با وارد کردن اطلاعاتی که موقع ساختن آی دی دادین پسورد جدیدش رو دریافت کنین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    خواستم ببينم هنوز راهي پيدا نشده كه بشه باهاش اينويسيبل ها را توي ليست ببينيم ؟

پروفشنال Admiral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    خواستم ببينم هنوز راهي پيدا نشده كه بشه باهاش اينويسيبل ها را توي ليست ببينيم ؟
    تا اونجایی که میدونم یکی از راه هاش اینه :

ایمیلت رو باز کن و برو به قسمت AddressBook اگه کسی Invisible هم باشه چراغ آیدیش روشنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه layenz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام ....

يك سوال داشتم يكي از دوستام ادعا مي كنه يه بر نامه داره كه فقط با يك پي ام آيدي طرف را هك مي كنه نمي دونم راست ميگه يا نه به من بهش گفتم كه نميشه ولي گفت يك پي ام به من ميده منم اگه جواب بدم بعدش پسورد آيديمو به من ميده راستش هنوز با هاش نچتيدم (ترسيدم آيديمو هك كنه) مي خواستم بدونم همچين چيزي امكان داره يا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه layenz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام...
    من روي يه لينك كه يكي از اد ليستام فرستاده بود كليك كردم صفحه اينترنت اكسپلوررم طول كشيد تا اون لينك را باز كنه منم چند دقيقه صبر كردم يه دفعه اين ارور را داد فكر كردم مربوط به ياهو مسنجر بشه اينجا در ميون گذاشتم ميشه بگيد اين ارور واسه چي هست؟

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط layenz
    سلام ....

يك سوال داشتم يكي از دوستام ادعا مي كنه يه بر نامه داره كه فقط با يك پي ام آيدي طرف را هك مي كنه نمي دونم راست ميگه يا نه به من بهش گفتم كه نميشه ولي گفت يك پي ام به من ميده منم اگه جواب بدم بعدش پسورد آيديمو به من ميده راستش هنوز با هاش نچتيدم (ترسيدم آيديمو هك كنه) مي خواستم بدونم همچين چيزي امكان داره يا نه؟
    اول بهش بگو Improved Lammer
    و باید بگم NetBIOS بله !
    کلا دوست عزیز دو کاری که می گم انجام بده 99% خیالت راحت باشه
    1- فایروال نصب کن !
    2- یک ضد ویروس بسیار قوی مثل BITDEFEDEr
    من 3 ساله دارم با این لمر ها سرو کله می زنم تا وقتی اینا باشه اینا زبونشون بستس !
    یا حق

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Admiral
    تا اونجایی که میدونم یکی از راه هاش اینه :

ایمیلت رو باز کن و برو به قسمت AddressBook اگه کسی Invisible هم باشه چراغ آیدیش روشنه.
    اما گاهی اوقات یک ایدی رو 100000 ساعته روشن نشون می ده

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط zendegi
    دوست عزیز اگه که مطمئنی که یوزر و پسورد تو درست میزنی این کار رو که میگم بکن شاید مشکلت حل بشه آخه منم چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم:
    1- یاهو مسنجرتو ریمو کن و بعد دستی هم از طریق رجیستری آثار به جا مونده از اونو پاک کن و بعدش با یه نرم افزار رجیستری ، رجیستری سیستمتو تمیز کن و بعد دوباره یاهو مسنجرتو از اول نصب کن..
    2- اگه از برنامه هایی مثل هاید آی پی استفاده میکن اونو غیر فعال کن ..........چون من همه مشکلم از همین برنامه هاید آی پی بود .........
    البته اگه هک نشده باشی که بعید میدونم................با تشکر........
    بر طبق تجربه ی من که الانم دارم باهاش سروکله می زنم
    وقتی سند و رسیو به درستی انجام نشه و یا سرعت پایین باشه این اتفاقات رخ می ده که درصدی کمی هم به خود یاهو یه جورایی بعضی اوقات بستگی داره ! و یا اینکه ایپیت بسته باشه برای یاهو ! که اصولات تا 5 ساعته ! فکر کنم ! (قابل توجه کسایی که وایرلس دارند ! )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •