تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 271 از 421 اولاول ... 171221261267268269270271272273274275281321371 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,701 به 2,710 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

سلام؛
    مفهوم نبود! اون 30 تومن چیه؟ بقیه پول خریدتون هست که باید نصف بشه؟ یا چون وسیله مال پسر عموی شما هست، باید الان پول رو بهتون پس بده؟
    شریکی استفاده میکنید یا اینکه فقط شریکی خریدید؟ یعنی موقع خرید شما باهاش بودید و فقط بخشی از پول رو شما پرداخت کردید؟!

به هر حال...
    اگه اون وسیله در اختیار شما هست، میتونید بگید از کارایی و عملکردش راضی هستید و ارزشش بیش از قیمتش هست!
    اگه دیدید متوجه نیست بگید ارزشش مثلاً بیش از 60 تومنه!
    اگه وسیله ای که خریدید رو اون داره بگید ازش کارش راضی هستی؟ بدردت خورد یا فقط خریدی واسه دِکور!
    نه...یه جنس رو به صورت اینترنتی خریدیم.اون جنس های خودش رو خرید.منم جنس های خودمو که پول پست کمتر بیاد. من پول جنس ها رو بهشون دادم. ولی یکی از جنس های من تموم شده بود و پول به حساب ایشون رفته.حالا می خوام اگه بشه پول رو بگیرم! همین.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

دوستان سلام..
    من چندوقت پیش با پسر عموم یه چیزی رو شریکی خریدیم، بعد الان یک مقدار از پول که برای من هست به حسابش اومده و حواسش نیست که برای من بفرسته.از طرفی اینجوری نیست که نخواد بفرسته و منم روم نمیشه بهش بگم پول رو بده چون که واقعا مبلغ جزئی هست.30 تومنه. غیرمستقیم بهش گفتم نفهمید. یه جورایی به خودم می گم بی خیالش شم بهتره چون که برای من کار های زیادی انجام داده.وضعش هم خوبه.
    چی کار کنم؟
    سلام
    زنگ بزنین به پسرعمو تون بگین که با من تماس گرفتن از سوی شرکت اینترنتی و گفتن که هزینه جنسی که قرار بوده برای من بیاد و درانبار موجود نبوده رو به حساب برگشت دادن . بگو حسابتو چک کن میخواستم ببینم اون پول رو واقعا برگشت دادن ؟ (خودش میگیره )
    Last edited by sansa; 02-01-2015 at 16:32.

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

سلام
    زنگ بزنین به پسرعمو تون بگین که هزینه جنسی که قرار بوده برای من بیاد و درانبار موجود نبوده رو به حساب برگشت دادن . بگو حسابتو چک کن میخواستم ببینم اون پول رو واقعا برگشت دادن ؟ (خودش میگیره )
    من بهشون گفتم که پول اومد توی حسابت؟ گفت آره!!! ولی مثل این که حواسش نیست پول رو برگشت بده. مطمئنم وگرنه نمیخواد پول رو برداره برای خودش! آخه مبلغی هم نیست براش. فکر کنم تنها راهش اینه که یا بی خیالش بشم یا مستقیم بهش بگم دیگه.

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

من بهشون گفتم که پول اومد توی حسابت؟ گفت آره!!! ولی مثل این که حواسش نیست پول رو برگشت بده. مطمئنم وگرنه نمیخواد پول رو برداره برای خودش! آخه مبلغی هم نیست براش. فکر کنم تنها راهش اینه که یا بی خیالش بشم یا مستقیم بهش بگم دیگه.
    شما اشتباه گفتید چون اون فکر میکنی پول خودش بوده . در تماس بعدی حتما اشاره کن . باید میگفتی که یکی از جنس های من بوده که در انبار موجود نبود و هزینشو پس دادن . (بگو اخه نمیدونم چرا وقتی جنسی رو موجود ندارن برای فروش میزارند !!! اینجوری هم میفهمه پول جنس برای شما بوده )
    بعد بگو اینکه بگی میخوام اون جنس رو از فروشگاه دیگه ای بگیرم .رک بوگو : میشه اون پول رو کارت به کارت کنی .

(اینو یک نصیحت از من قبول کن اگر یکبار از حقت بگذری بار دیگه هم تکرار میشه همیشه دیگران حقت رو میخورند)

5. 3 کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

نه...یه جنس رو به صورت اینترنتی خریدیم.اون جنس های خودش رو خرید.منم جنس های خودمو که پول پست کمتر بیاد. من پول جنس ها رو بهشون دادم. ولی یکی از جنس های من تموم شده بود و پول به حساب ایشون رفته.حالا می خوام اگه بشه پول رو بگیرم! همین.
    سلام,

ما یه آشنایی داشتیم ایشون هر روز با اتوبوس میرفتن دانشگاه و میومدن. یه رفیقی هم داشتن که هر روز میگفت یه کارت اتوبوس هم برای من بزن.
    بهانه میاورد که کارتم شارژ نداره و از اینجور بهانه ها.

گرچه مبلغ یکبار کارت زدن خیلی ناچیزه اما وقتی این هرروز تکرار بشه و شما جرئت نداشته باشی رک از حقت دفاع کنی بعدا به مشکل بزرگی تبدیل میشه. ما هم به ایشون گفتیم که بهش بگو امکانش نیست هرروز براش کارت بزنی ولی میگن خجالت میکشم. به خاطر همین خجالت مجبور بود از حقش بگذره.

....

حالا هم به شما میگم که رک بهش بگید. کار خلاف شرعی نیست که بخواید بگید خجالت میکشم. میخواید پولی که حقتون هست رو پس بگیرید بدون هیچ تعارفی ...

7. 3 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوتا رفیق صمیمی دارم که تا دوسال پیش بصورت جداگانه باهاشون رفاقت داشتم.یعنی اونا همدیگه رو نمیشناختن تا اینکه یکروز تصمیم گرفتم اونا رو باهم آشنا کنم

حالا دو سال از آشناییشون میگذره و دوستای خیلی خوبی شدن...الان اونا توی شهر خودمون دانشجو هستن و همیشه باهم هستن ولی من درشهر دیگه ای دانشجو هستم و ازشون فاصله گرفتم
    این دوری باعث شده رابطه ی من با دوتاشون سرد بشه

در شهری که الان دانشجو هستم،دوستان زیادی پیداکردم ولی فقط با یکی دونفر صمیمی شدم . مشکل اینجاست که دیگه هیچکسی نمیتونه جای اون دوتا همشهریمو پرکنه

شما باشین چکار میکنین تا روابطتون با دوستان قدیمیتون که چندین کیلومتر ازشون فاصله دارید گرم بمونه

----
    ----

از اینکه اونارو باهم آشنا کردم احساس خوبی ندارم(حسادت نیست)یه جور حس تنفره . آخه قبل ازاینکه باهم آشنا بشن،روابطم با هردوشون عالی بود ولی از روزی که باهمدیگه آشناشون کردم رابطم با هردوتاشون خراب شده

Sent from my iPhone using Tapatalk
    کسی نظر خاصی نداره...اگه سوالی داری بپرس

من از همه انتظار کمک ندارم ولی دست تک تک افرادی که وقت میزارن فقط یه کلمه مینویسن رو از همینجا میبوسم

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

دوتا رفیق صمیمی دارم که تا دوسال پیش بصورت جداگانه باهاشون رفاقت داشتم.یعنی اونا همدیگه رو نمیشناختن تا اینکه یکروز تصمیم گرفتم اونا رو باهم آشنا کنم

حالا دو سال از آشناییشون میگذره و دوستای خیلی خوبی شدن...الان اونا توی شهر خودمون دانشجو هستن و همیشه باهم هستن ولی من درشهر دیگه ای دانشجو هستم و ازشون فاصله گرفتم
    این دوری باعث شده رابطه ی من با دوتاشون سرد بشه

کسی نظر خاصی نداره...اگه سوالی داری بپرس

من از همه انتظار کمک ندارم ولی دست تک تک افرادی که وقت میزارن فقط یه کلمه مینویسن رو از همینجا میبوسم

سلام اینکه با جدا شدن و دور شدن محل زندگی ها، صمیمیت دوستان هم کم بشه یه امر طبیعی هست. راه حلش هم ارتباط از دور یعنی موبایل. هر چند وقت گاهی احوالشون رو بپرسید، بهشون پیام تبریک مناسبت هارو بدید، اگه ایشون هم توی فضای مجازی هستن و وقت دارید، میتونید از نرم افزار های ارتباط استفاده کنید مثل وایبر.

این باعث میشه صمیمیتتون بسیار خوب بشه. البته بهترین راه این هست که به شهرش برید و دیداری تازه کنید ولی خوب میدونم با توجه به دانشجو بودنتون وقت این کارا رو ندارید.

در این صورت صمیمیت تو فضای مجازی بیشترین تاثیر رو داره.
    البته بازم تکرار میکنم اگه وقتش رو دارید !

10. این کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض آداب معاشرت

مشکل همینه "وقتشو ندارم اوقات فراغت خودمو برگردم شهرستان" تا دیداری تازه کنم . واسه همین مجبورم اوقات فراغت خودمو با بقیه ی دوستام بگذرونم ، خوش هم میگذره ولی اینا رفیق معمولی هستن ، هیچی جای رفیق صمیمیو نمیتونه پرکنه

میدونم اونا هم وقتشو ندارن تند تند بیان سر بزنن و درگیری های خاصی توی زندگیشون دارن
    ولی حداقل خوبیش اینه که اوغات فراغتشون رو میتونن کنار هم بگذرونن و از کنار هم بودنشون نهایت لذت رو ببرن

Last edited by mehrabooni; 04-01-2015 at 09:32.

آخر فروم باز G U L D A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Other Land

پيش فرض

دوباره زدی توی خال

دقیقا مشکل همینه "وقتشو ندارم اوقات فراغت خودمو برگردم شهرستان" تا دیداری تازه کنم . واسه همین مجبورم اوقات فراغت خودمو با بقیه ی دوستام بگذرونم ، خوش هم میگذره ولی اینا دوست معمولی هستن ، هیچی جای رفیق صمیمیو نمیتونه پر کنه

میدونم اونا هم وقتشو ندارن تند تند بیان به من سر بزنن و درگیری های خاصی توی زندگیشون دارن
    ولی حداقل خوبیش اینه که اوغات فراغتشون رو میتونن کنار هم بگذرونن و از کنار هم بودنشون نهایت لذت رو ببرن

دوست عزیز . رفیق اگه رفیق باشه اون سره دنیا هم باشه بازم دلش پیش فیقه
    دوست من الان 2 ساله رفته آمریکا اما هنوز بهم زنگ می زنیم ( اسکایپ ) و احوال پرسی می کنیم . خدا رو شکر که دوستای شما تو ایران هستن .
    سخت نگیر و زنگ بزن . جک بفرست . شوخی کن .

13. این کاربر از G U L D A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015
    محل سكونت
    قلب دوستان

پيش فرض

اشکال نره داداش...مهم خودتی ک بلدی از اتفاقاتت درس بگیری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •