تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 270 از 370 اولاول ... 170220260266267268269270271272273274280320 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,691 به 2,700 از 3696

نام تاپيک: { آرشیو } ◄◄ | D | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 1.5 میلیون تومان و 2 میلیون تومان

آخر فروم باز kiuq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام . . .
    سری F جدید هم با 425 جیفورس ارائه میشه . . و ATI در کار نیست..

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

از شانس ما کسی نبود یعنی؟؟؟
    سلام..
    لینک فارسی ممنوع هستش ... پس پاک کنید تا پاکش نکردیم

مدل خوب و کاملی هستش..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

میخوام بدونم فرق این دو مدل چی هست که باعث شده 300 هزار تومن اختلاف قیمت داشته باشند چون تو قطعات عینا یکسان هستند

و اینکه آیا منظور از مودم همون مودم دایل آپ است...؟؟

2gig ram و hard

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض فکر می کنم نوت بوک دست دوم جای نو بهم دادن!!!!

باز هم سلام
    من سه شنبه شب دستگاه توشیبا R630-11L رو خریداری کردم .( البته بعد از چند روز سریال بازی کردن فروشنده برای این که قیمت رو باز هم بالاتر ببره!!!!) با هزار منت به قیمت 1640!(اون هم دستگاهی که تا 20روز پیش قیمتش 1420 بوده!)
    شرکت رایان بدر الکتریک دستگاه رو تموم کرده بود و به من گفت یکی از فروشگاه های پایتخت ازشون خریده و نماینده شون هست و میتونم با خیال راحت ازشون خرید کنم.
    زمان خرید فروشنده با یه حرکت سریع کارد و بدون نشون دادن برچسب آکبند جعبه رو باز کرد !ویندوز برای اولین بار بالا اومد و برچسب های رایان بدر الکتریک که شرکت گارانتی کننده ی دستگاه هست روی جعبه موجود بود و من هم که اولین بار بود دستگاه می خریدم با خوش باوری دستگاه رو برداشتم آوردم خونه و زدم به شارژ .
    و چهارشنبه شب تازه وقت کردم یه نگاهی به دستگاه بندازم .
    اول خواستم 60 روز تریال آفیس 2010 رو که روش بود فعال کنم . داخل خود آفیس راهنمایی کرده بود و عکس برچسب پشت لپ تاپ که باید PRODUCT KEY رو از روش می دیدم رو هم انداخته بود .
    من هم PRODUCT KEY رو وارد کردم ولی پیام داد که اشتباهه !
    این بار که با دقت بیشتری به پشت دستگاه نگاه کردم متوجه شدم یکی از هولوگرام های رایان بدر الکتریم که روی یکی از در های پشت دستگاه بود نصفش از بین رفته! به طوری که کاملا مشخص بود در این قسمت باز شده!!!!!
    زنگ زدم به فروشگاهش و در کمال ناباوری از فروشنده شنیدم که هولوگرام که اصلا مساله ای نیست! بیار این جا یکی برات می چسبونیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    با دقت بیشتر متوجه تعداد زیادی خش پشت دستگاه و رفتگی پایه های کوچیک دستگاه ( به طوری که فلز به رنگ نقره ای پیدا بود) شدم!!!!!!
    بعد که به برچسب آکبند رایان بدر الکتریک که شفافه دقت کردم متوجه شدم که یه قطعه چسب نواری پهن به طول روی برچسب رایان بدر الکتریک قرار گرفته به طوری که فقط با لمس دست قابل احساسه!
    و البته 2-1 میلیمتر از اون از یک طرف برچسب بیرون زده و اومده روی برچسب زیری که مربوط به آکبند توشیباست(آکبند توشیبا توسط خود رایان بدر الکتریک برای چک کردن دستگاه باز می شه) !!
    تشخیصش هم انقدر مشکل بود که 5 دقیقه طول کشید تا وقتی به مادرم نشونش می دادم متوجهش بشه !!
    امروز صبح پاشدم رفتم رایان بدر الکتریک ولی متوجه شدم که تعطیله و دوباره به فروشگاهی که ازش خرید کرده بودم برگشتم . اون هم هزار تا بهانه ی مسخره آورد که یه بچه هم قبول نمی کرد!
    حالا چند تا سوال دارم:
    چه طوری می شه فهمید ویندوزش اصله و با PRODUCT KEY برچسب ویندوزی که پشت دستگاهه مطابقت می کنه؟
    آفیس باید با همون PRODUCT KEY ویندوز فعال بشه؟
    ( در ضمن CD ویندوزش رو هم به من ندادند!!)
    آیا از نظر قانونی راهی دارم که بتونم پسش بدم؟؟؟؟
    خواهش می کنم راهنماییم کنید
    دارم از نگرانی می میرم!
    تابلوه که یا دست دوم یا زمین خورده
    چه کار می تونم بکنم؟
    از راهنماییهاتون خیلی خیلی ممنونم
    راستی
    یادم رفت بگم
    تو سایت توشیبا رجیسترش کردم ولی وقتی ازش خواستم با شماره سریال و مشخصات و مدل دستگاه رو detect کنه ارور داد و این هم لینک ارورشه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه D^D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد این مدل VPC-F12GFX چیه ؟
    تو این رنج قیمت ارزش خرید داره ؟
    مدل بهتری میتونید پیشنهاد بدید ؟ (سونی اولویت بیشتری داشته باشه )

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

باز هم سلام
    من سه شنبه شب دستگاه توشیبا R630-11L رو خریداری کردم .( البته بعد از چند روز سریال بازی کردن فروشنده برای این که قیمت رو باز هم بالاتر ببره!!!!) با هزار منت به قیمت 1640!(اون هم دستگاهی که تا 20روز پیش قیمتش 1420 بوده!)
    شرکت رایان بدر الکتریک دستگاه رو تموم کرده بود و به من گفت یکی از فروشگاه های پایتخت ازشون خریده و نماینده شون هست و میتونم با خیال راحت ازشون خرید کنم.
    زمان خرید فروشنده با یه حرکت سریع کارد و بدون نشون دادن برچسب آکبند جعبه رو باز کرد !ویندوز برای اولین بار بالا اومد و برچسب های رایان بدر الکتریک که شرکت گارانتی کننده ی دستگاه هست روی جعبه موجود بود و من هم که اولین بار بود دستگاه می خریدم با خوش باوری دستگاه رو برداشتم آوردم خونه و زدم به شارژ .
    و چهارشنبه شب تازه وقت کردم یه نگاهی به دستگاه بندازم .
    اول خواستم 60 روز تریال آفیس 2010 رو که روش بود فعال کنم . داخل خود آفیس راهنمایی کرده بود و عکس برچسب پشت لپ تاپ که باید PRODUCT KEY رو از روش می دیدم رو هم انداخته بود .
    من هم PRODUCT KEY رو وارد کردم ولی پیام داد که اشتباهه !
    این بار که با دقت بیشتری به پشت دستگاه نگاه کردم متوجه شدم یکی از هولوگرام های رایان بدر الکتریم که روی یکی از در های پشت دستگاه بود نصفش از بین رفته! به طوری که کاملا مشخص بود در این قسمت باز شده!!!!!
    زنگ زدم به فروشگاهش و در کمال ناباوری از فروشنده شنیدم که هولوگرام که اصلا مساله ای نیست! بیار این جا یکی برات می چسبونیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    با دقت بیشتر متوجه تعداد زیادی خش پشت دستگاه و رفتگی پایه های کوچیک دستگاه ( به طوری که فلز به رنگ نقره ای پیدا بود) شدم!!!!!!
    بعد که به برچسب آکبند رایان بدر الکتریک که شفافه دقت کردم متوجه شدم که یه قطعه چسب نواری پهن به طول روی برچسب رایان بدر الکتریک قرار گرفته به طوری که فقط با لمس دست قابل احساسه!
    و البته 2-1 میلیمتر از اون از یک طرف برچسب بیرون زده و اومده روی برچسب زیری که مربوط به آکبند توشیباست(آکبند توشیبا توسط خود رایان بدر الکتریک برای چک کردن دستگاه باز می شه) !!
    تشخیصش هم انقدر مشکل بود که 5 دقیقه طول کشید تا وقتی به مادرم نشونش می دادم متوجهش بشه !!
    امروز صبح پاشدم رفتم رایان بدر الکتریک ولی متوجه شدم که تعطیله و دوباره به فروشگاهی که ازش خرید کرده بودم برگشتم . اون هم هزار تا بهانه ی مسخره آورد که یه بچه هم قبول نمی کرد!
    حالا چند تا سوال دارم:
    چه طوری می شه فهمید ویندوزش اصله و با PRODUCT KEY برچسب ویندوزی که پشت دستگاهه مطابقت می کنه؟
    آفیس باید با همون PRODUCT KEY ویندوز فعال بشه؟
    ( در ضمن CD ویندوزش رو هم به من ندادند!!)
    آیا از نظر قانونی راهی دارم که بتونم پسش بدم؟؟؟؟
    خواهش می کنم راهنماییم کنید
    دارم از نگرانی می میرم!
    تابلوه که یا دست دوم یا زمین خورده
    چه کار می تونم بکنم؟
    از راهنماییهاتون خیلی خیلی ممنونم
    راستی
    یادم رفت بگم
    تو سایت توشیبا رجیسترش کردم ولی وقتی ازش خواستم با شماره سریال و مشخصات و مدل دستگاه رو detect کنه ارور داد و این هم لینک ارورشه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    احتمالا جنس استوک هست و نوت بوک شما پشت ویترینی بوده و به عنوان یک جنس نو به شما دادند.

باید با دفتر اصلی رایان بدر تماس بگیرید و بهشون اطلاع بدین و نه خود فروشگاه.

هرچند که دیگه کاری نمیشه کرد و هیچ بهونه ایی هم برای پس گرفتن نوت بوک ندارند.

کارت گارانتی تاریخ خورده؟ یا اینکه فروشنده برای شما تاریخ زده ؟

در ضمن این لینکی هم که گذاشتین واضحه که کار نمی کنه که !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

کارت گارانتی تاریخ خورده
    فاکتور هم تاریخ خورده .
    البته وقتی باهاشون دوباره تماس گرفتم ، گفتن که خودشون دستگاه رو تموم کردن و شنبه به آقای آقامیری تو رایان بدر الکتریک می گن که اگه موجود دارن دستگاه رو عوض کنن (البته می دونم که شرکتش تموم کرده بود).
    یعنی انقدر شهر هرته که دیگه هیچ کاری نمی شه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی اطلاعی از قیمت این مدل سونی وایو داره؟:
    VPCF134FX/B

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام بر همه
    یه سوال فنی. میشه بعدا DVD/RW رو با BLUE RAY عوض کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    ميخواستم sony vpc f13 qfx را بخرم ، قيمت حدود 1550 به نظر شما دوستان كارشناس ميارزه ؟
    سوال ديگه كه دارم اينكه اين مدل از اونايي كه روش usa زده يا چين ؟

آخر فروم باز kiuq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    ميخواستم sony vpc f13 qfx را بخرم ، قيمت حدود 1550 به نظر شما دوستان كارشناس ميارزه ؟
    سوال ديگه كه دارم اينكه اين مدل از اونايي كه روش usa زده يا چين ؟
    سلام...
    بله میارزه
    سوال دوم؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •