تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 270 از 288 اولاول ... 170220260266267268269270271272273274280 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,691 به 2,700 از 2871

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام.....
    من اگر رتبه خوبی داشتم، قطعا با توجه به اولیت‌هام، اول شریف بعد امیرکبیر و بعد علم و صنعت میذاشتم....

دانشگاه شریف قطعا به خاطر ازمایشگاه‌هاش خوب میتونه کار کنه در زمینه های بینایی ماشین و یادگیری ماشین....
    باید ببینید استادهایی که توی هر دانشگاه هستن، در چه زمینه‌ای بهتر کار میکنن و پایان‌نامه های دانشجو هاشون چی بوده...

بر این اساس انتخاب کنید... لیست کامل استادها، درس‌ها، زمینه‌های مورد علاقشون و تخصصشون و ازمایشگاه‌ها هم موجوده رو سایت‌هاشون....
    دانشجوهای دکترا و تخصصشون رو هم ببینید و مثلا شریف، دانشجوهای ارشد ازمایشگاه‌ها رو هم معرفی کرده که عالیه این مسئله و میتونید با خود دانشجوهاش هم صحبت کیند برای نتیجه بهتر!

2. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

راستی من اومدم اینجا گفتم که رتبه‌ام برا هوش شده ۶۰۰ که اشنباه بود و من برای هوش، رتبه ۱۰۲۸ اوردم که عملا و منطقا هیچ دانشگاهی قبول نمیشه این رتبه! )

اینم از کارنامه من!! حسابی خراب کردم! البته خوب بود! چون حتی ۱ ثانیه هم نخونده بودم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

برای انتخاب رشته ارشد کامپیوتر ازتون راهنمایی می خواستم.
    رتبه نرم افزارم 640 شده و هوش 750. از یه چیزی میترسم اینه که نرم 1و 2 تو کارشناسی از دروسی بوده که پایین ترین نمره ها رو ازشون گرفتم! و فکر کنم تو این زمینه خیلی ضعیف باشم.
    آیا ارشد نرم افزار ادامه همون درس هاست و این که با این اوصاف این رشته به دردم می خوره؟ هوش یه جالبی داره اینه که با رشته های دیگه مرتبطه و همش کامپیوتر خالی نیست. نرم افزار هم همین طوره؟
    نظرم روی شبانه یا حتی پردیس یه دانشگاه معتبره.

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    درمورد رشته mba (مدیریت کسب و کار)، توی دفترچه برای دانشگاه امیرکبیر و خواجه نصیر گرایش ها ذکر نشده. من دفترچه پارسال رو هم چک کردم، گرایش ها رو برای این دانشگاه ها نزده بود.
    از دوستان اگه کسی اطلاع داشته باشه که چطور می تونم گرایش های این دانشگاه ها رو پیدا کنم، ممنون می شم اگه به بنده هم اطلاع بده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه stabesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

برای انتخاب رشته ارشد کامپیوتر ازتون راهنمایی می خواستم.
    رتبه نرم افزارم 640 شده و هوش 750. از یه چیزی میترسم اینه که نرم 1و 2 تو کارشناسی از دروسی بوده که پایین ترین نمره ها رو ازشون گرفتم! و فکر کنم تو این زمینه خیلی ضعیف باشم.
    آیا ارشد نرم افزار ادامه همون درس هاست و این که با این اوصاف این رشته به دردم می خوره؟ هوش یه جالبی داره اینه که با رشته های دیگه مرتبطه و همش کامپیوتر خالی نیست. نرم افزار هم همین طوره؟
    نظرم روی شبانه یا حتی پردیس یه دانشگاه معتبره.
    سلام
    نرم افزار درساش مثلا الگوریتم پیشرفته ، پایگاه داده پیشرفته، شبکه پیشرفته، سیستم عامل پیشرفته، بیشتر ادامه درسای کارشناسیه مهندسی نرم افزار پیشرفته اینا
    ولی هوش خیلی فرق داره باید ریاضیتون خیلی خوب باشه چون همش مباحث ریاضی پیشرفته است اسم درساش جالبه ولی خیلی سخته البته شما حتما شما درساتون خوبه
    شبانه حتی شهرستانش از پردیس بهتره من خودم پردیس خوندم اما بعضیا نگاهشون به پردیسیا خوب نیست میگن اینا پول دادن مدرک گرفتن در صورتی که اینطور نیست استادا سخت میگیرن
    اگر به سایت مانشت یه سر بزنین بچه های وارد تری داره مخصوص کامپیوتری هاست
    موفق باشید

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    In Your Heart

پيش فرض

سلام
    کسی در مورد پردیس های خودگردان چیزی میدونه؟ یه جا دیدم که شهریه های این دانشگاه ها از 15 تا 20 میلیونه. این موضوع صحت داره؟

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام
    کسی در مورد پردیس های خودگردان چیزی میدونه؟ یه جا دیدم که شهریه های این دانشگاه ها از 15 تا 20 میلیونه. این موضوع صحت داره؟
    اره ، شهریه بالایی دارن

Sent From My XPERIA M4

9. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

سلام
    پردیس های خود گردان شهریه های بسیار بالایی میگیرن ولی در اخر مدرکی از دانشگاهی که پردیسش هستن میدن . مثلا پردیس داشنگاه شریف یا پردیس دانشگاه تهران و دانشگاه علم و صنعت

11. این کاربر از Rossin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    نه شـهریه حدود 5 تا 7 مـیلیونه ترمی

13. این کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SuperSt@r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

پيش فرض

سلام رفقا
    اگه کسی انتخاب رشته کنه روزانه پذیرفته بشه و نره قضیش چیه؟ مثه همون کنکور سراسری یک سال محروم میشه؟! هزینه هم باید پرداخت کنه؟ چجوریه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •