تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 31 اولاول ... 17232425262728293031 آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 308

نام تاپيک: مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای بازی های اندروید

پروفشنال vahid_crab708's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام دوستان بازیcall of dutuy نصب و دیتاش نصب کردم اما یک صفحه سیاه می آد تبلت فون پد 7 است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض مشکل فول ورژن

با درود. من بازی The Keepers: Lost Progeny رو برای فبلت نوت دانلود کردم دیتارو هم ریختم تو پوشه ی مربوطه. اجراش کردم و مرحله ی اول رو تمام کردم، اما با اینکه این بازی نسخه کامل، بهم گفت که باید برای فول ورژن Unlock بشه و نیاز به اتصال به نت داره. اتصال نت رو هم برقرار میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. این بازی آفلاین. چرا باید اینجوری بشه؟؟؟؟

داره خودمونی میشه saeidrezay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

با درود. من بازی The Keepers: Lost Progeny رو برای فبلت نوت دانلود کردم دیتارو هم ریختم تو پوشه ی مربوطه. اجراش کردم و مرحله ی اول رو تمام کردم، اما با اینکه این بازی نسخه کامل، بهم گفت که باید برای فول ورژن Unlock بشه و نیاز به اتصال به نت داره. اتصال نت رو هم برقرار میکنم هیچ اتفاقی نمیفته. این بازی آفلاین. چرا باید اینجوری بشه؟؟؟؟
    سلام دوستان بازیcall of dutuy نصب و دیتاش نصب کردم اما یک صفحه سیاه می آد تبلت فون پد 7 است
    بازی کال رو وقتی برای اولین بار اجرا میکنید بلافاصله بعد از دیدن لوگو اول تاچ کنید تا وارد بازی بشه
    درمورد سوال دوم هم بعضی از بازی ها حتما برای یک بار باید به نت وصل بشن اگه باز هم جواب نداد حتما از آخرین نسخه lucky patcher استفاده کنید

داره خودمونی میشه ck98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام به همگی . سال نوتون مبارک . اقا من کلا با بازیای دیتا دار مشکل دارم . قبلا سنسیشن داشتم اندرویدش 2.3 بود و راحت بازیارو با دیتا اجرا میکردم . ولی گوشیم الان htc one xl هست و اندروید 4.2.2 و نمیتونم بازیای دیتا دارو اجرا کنم . اولا که بوشه ی Obb دیگه نیست و وقتی دیتارو میریزم تو android/data و وقتی میرم تو بازی باز میگه که دیتا نیستو اینا . میگن تو اندروید 4.2.2 اینجوریه و راهی نداره . واقعا کاریش نمیشه کرد؟ اگه میشه درمورد بازی های gameloft هم توضیح بدید . تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود
    من تازه گوشی y300 'گرفتم و هر کاری که کردم دیتا رو روی کارت حافظه نشناخت و بازیهای دیتا دار رو فقط زمانی دیتاشونو میشناسه که روی حافظه داخلی ریخته میشند. آیا همینطور باید باشه؟ من فقط 1 گیگ حافظه در دسترس داخلی دارم رو این گوشی که این بازیهای قابل اجرای منو اینطوری محدود میکنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام.
    من اول از برنامهApp Cache Cleaner 1 Tap Cleanاستفاده کردم مشکل حل نشد بعدش از Lucky Patcher هم استفاده کردم اما باز مشکل حل نشد و ارور Out Of Space میده.لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم.ممنون.تبلت لنوو آ3000(آندروید4.2 و روت شده)
    موقع استفاده از برنامه لوکی پتچر در آخرش ارور restoration failedمیده!

آخر فروم باز mohammadirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی از شما Football Manager Handheld 2014 رو نصب کرده
    چون تاپیکش رو ندیدم

اگه اره چه شکلی تونستین بازی کنه
    هر سایتی که گذاشته بود دانلود کردم ولی دیتای همشون مشکل داشت و میگفت باید دوباره دانلود بشه ولی بازم دانلود نمیشد

داره خودمونی میشه Ro mina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام دوستان دیروز متوجه شدم آسفالت 8 آنلاین شده و بدون اینترنت برنامه باز نمیشه
    برای شما هم همینطور شده ؟
    راهی داره برای افلاین کردنش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

من یک گوشی xperia z1 گرفتم asphalt8 رو هم نصب کردم دیتاش رو هم کپی کردم اما باز نمیاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مشکل عجیب برا بنده رخ داده
    گوشی من LG L40 هستش که تو نسخه نرم افزاری قدرت بالایی داره ورژن 4.4.2 اندوریده و توی سخت افزار هم همچین ضعیف نیست که بندازیم گردن سخت افزار مشکل رو
    الان از امروز صبح که گوشی رو از شارژ کشیدم بازی ساده Pou رو هم اجرا نمیکنه
    یعنی در واقع وارد یک صفحه سیاه میشه بعد هیچ عملکردی نداره گوشی
    تو بقیه بازیها هم تقریبا همچین مشکلی رو داره، یا تو لود صفحه بازی میمونه یا با یه صفحه سیاه ساعت ها وایمسه که نمیدونم واقعا چیکارش کنم
    3-4 بار هم ریستش کردم درست نشد
    خواهشا اگر کسی میدونه یه کمکی به ما بکنه که بدجوری حالم گرفته شده اساسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •