تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 267 از 544 اولاول ... 167217257263264265266267268269270271277317367 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,661 به 2,670 از 5437

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

شاید منظورشون داخل مودم نیست بلکه از داخل ویندوز هستش. عبارت ncpa.cpl را داخل منوی استارت جستجو کن و روی گزینه یافته شده کلیک کن. سپس داخل پنجره باز شده، روی گزینه کارت شبکه راست کلیک و گزینه Status کلیک کن. مقدار جلوی عبارت Speed رو چک کن.
    اینجا رو هم الان فرمودین هر چهار پورت رو تست کردم همه رو 100 مگابیت هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

کلا اگر خودتون مودم رو تهیه کنید بهتره یه مدل هایی از مودم های هواوی هست هر چهار پورتش گیگابیتی هست
    من از خودشون گرفتم که مثلا زیاد بازی در نیارن سریع بیان کار رو انجام بدن و گرنه صد سال از مخابرات مودم نمیگرفتم هر چند که سررعتم نهایتا به 100 مگ میرسه
    البته حسابی هم پدرم و در اوردن تا بیان 4 دفعه اومدن با فاصله 2 هفته ای تا بالاخره سرویس گرفتم - تقریبا 1 روز در میون مخابرات بودم و هر روز فقط وعده فردا پس فردا و هفته دیگه میدادن :/
    پول و اول میگیرن خیالشون راحته دیگه هر موقع حال کنن میان
    نحوه کابل کشی هم که افتضاح خود طرف میگفت اگه یه موقع خرابی پیش بیاد مکافاته درست کردنش انقدر که بد و شلخته کار میکنن !!!

این پورت usb که رو مودم هست به چه کاری میاد ؟

3. این کاربر از loner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

اینجا رو هم الان فرمودین هر چهار پورت رو تست کردم همه رو 100 مگابیت هست
    ای بابا ..پس این فروشنده ها هم بدون اطلاعات میگن ۱ پورت گیگابیت..این مودم ساخت ۲۰۱۵ هست و پورت گیگابیت نداره ..واقعا شرم اوره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

کلا اگر خودتون مودم رو تهیه کنید بهتره یه مدل هایی از مودم های هواوی هست هر چهار پورتش گیگابیتی هست
    من از خودشون گرفتم که مثلا زیاد بازی در نیارن سریع بیان کار رو انجام بدن و گرنه صد سال از مخابرات مودم نمیگرفتم هر چند که سررعتم نهایتا به 100 مگ میرسه
    البته حسابی هم پدرم و در اوردن تا بیان 4 دفعه اومدن با فاصله 2 هفته ای تا بالاخره سرویس گرفتم - تقریبا 1 روز در میون مخابرات بودم و هر روز فقط وعده فردا پس فردا و هفته دیگه میدادن :/
    نحوه کابل کشی هم که افتضاح خود طرف میگفت اگه یه موقع خرابی پیش بیاد مکافاته درست کردنش انقدر که بد و شلخته کار میکنن !!!

کاربرد پورت usb

خلاصه :
    برای تأمین برق به یک دستگاه الکترونیکی مانند تلفن های همراه و پدها وصل می شود.

برای تهیه دسترسی بی سیم 3G / 4G به یک آداپتور شبکه بی سیم 3G / 4G متصل می شود.

به چاپگر متصل می شود. رایانه ها ، تلفن های همراه و پدهای متصل به ONT می توانند به چاپگر دسترسی پیدا کنند تا چاپ شبکه را انجام دهند (توسط برخی از هواوی ONT).

برای تهیه نسخه پشتیبان از داده ها به یک دستگاه ذخیره سازی USB (هارد قابل حمل) متصل می شود.

به یک دستگاه ذخیره سازی USB (هارد قابل حمل) متصل می شود. رایانه ها ، تلفن های همراه و پدهای متصل به ONT می توانند به داده های موجود در دستگاه ذخیره USB برای اجرای اشتراک شبکه (که توسط برخی از هواوی ONT's پشتیبانی می شود) دسترسی داشته باشند.
    خلاصه

لینک توضیحات تو فروم هواوی - یه آموزش ریزی هم توش هست

forum.huawei.com/enterprise/en/how-to-use-the-usb-function-of-a-huawei-ont-q-a/thread/464849-100181

مثلا میشه 1 فلش وصل کنی به مودم و هرکی به مودم متصل باشه میتونه محتویات فلش رو ببینه یا دانلود کنه ( خودم انجام دادم )

فقط برای اینکه بتونید مودم رو برای اینکار کانفیگ کنید یوزر پسی که پشت مودم نوشته به درد نمیخوره
    از یوزر پسی که نصاب میزنه و وارد تنظیمات اصلی مودم میشه باید استفاده کنید

چون دسترسی بیشتری میده administrator

اگر با یوزر root وارد بشین به یکسری از تنظیمات دسترسی ندارین
    Last edited by loner; 22-06-2020 at 15:49.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

پیمان کارای شرکت برنا برات انجام دادن؟ما هم کرج هستیم...سرعت اپلود با لن چقدر میگیری؟

- - - Updated - - -

پیمان کارای شرکت برنا برات انجام دادن؟ما هم کرج هستیم...سرعت اپلود با لن چقدر میگیری؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

- - - Updated - - -

سرعت آپلودم نصف دانلود هست با اسپید تست گرفتم 50 مگابیت هست این شرکت برنا رو هم اطلاعی ندارم چیزی نشنیدم کلا دربارش

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ای بابا ..پس این فروشنده ها هم بدون اطلاعات میگن ۱ پورت گیگابیت..این مودم ساخت ۲۰۱۵ هست و پورت گیگابیت نداره ..واقعا شرم اوره
    برو Status ---> Eth Port Information
    یه جدول هست شماره 1 قسمت speed نوشته 1000Mbit/s
    البته این پورت باید به دستگاه وصل باشه. حتما UP باشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شما کابلت رو چک کردی 10/100 نباشه ؟
    بعضی از این کابلا 2 زوج هست به جای 4 زوج یه نگاه بکن ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

برو Status ---> Eth Port Information
    یه جدول هست شماره 1 قسمت speed نوشته 1000Mbit/s
    البته این پورت باید به دستگاه وصل باشه. حتما UP باشه.
    فعلا سیستم ندارم چک کنم...همرو زده ۱۰ مگابیت چون اف هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

سرعت آپلودم نصف دانلود هست با اسپید تست گرفتم 50 مگابیت هست این شرکت برنا رو هم اطلاعی ندارم چیزی نشنیدم کلا دربارش
    شرکت برنا کل کرج و قسمت هایی از تهران رو فیبر کشی میکنه...واسه منم سرعت اپلود نصف هست پس کل کرج اینجوریه ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

1. meysambs

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •