تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 506 اولاول ... 162223242526272829303676126 ... آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

چطور میشه مشکلات رو زیبا دید وقتی هر لحظه روحت رو آزار میدن؟
    بخاطر همین من عبارت تمرین رو بکار بردم ...

با تمرین میشه اینکارو کرد ...

ولی نیاز داره که درک کنیم که آزرده شدن روح دست خود ما هم هست ...

مشکلات همیشه وجود دارن ، ما هم میتونیم ازشون ناراحت بشیم ... هم خوشحال !! دست خودمونه .
    کافی درک کنیم که با نارحتی بیشتر ، ففط مشکلات بیشتر نصیبمون میشه ... ولی با زیباتر دیدن همه چیز ، حداقل به خودمون ضرری نمیرسونیم و مشکلات رو همونجا تموم میکنیم ...
    برای همه چیز صادقه ... وقتی شکست میخوریم ... وقتی عزیزی رو از دست میدیم ... وقتی مشکل مالی داریم و ....

2. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز frnsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بخاطر همین من عبارت تمرین رو بکار بردم ...

با تمرین میشه اینکارو کرد ...
    خب یعنی اینکه صبرمونو ببریم بالا!
    یه راه تمرینش اینه که وقتی یه اتفاقی میفته، بگی از این بدترم میشد! و به چیزای بدترش که میتونست اتفاق بیفته فکر کنی. البته اگه یه اتفاق خیلی بدی بیفته، این راه تازه ضربه هم میزنه! چون میگی از این بدتر نمیشد.

==
    توی هرکاری سعی کنین افراط و تفریط نکنین.

4. 2 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه genius_islamic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام
    هرچی میخوای فقط از خدا بخواه
    و به غیر از اون به کسی نه تکیه نکن نه وابسته شو

6. 5 کاربر از genius_islamic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

خب یعنی اینکه صبرمونو ببریم بالا!
    یه راه تمرینش اینه که وقتی یه اتفاقی میفته، بگی از این بدترم میشد! و به چیزای بدترش که میتونست اتفاق بیفته فکر کنی. البته اگه یه اتفاق خیلی بدی بیفته، این راه تازه ضربه هم میزنه! چون میگی از این بدتر نمیشد.

==
    توی هرکاری سعی کنین افراط و تفریط نکنین.
    نه صبر نه ... صبر خوبه ... ولی نه به خوبی عوض کردن دیدمون ... چون صبر میگه سختی رو تحمل کن و صدات در نیاد ... ولی وقتی شما دیدتون رو عوض کنید دیگه سختی براتون معنایی نداره.
    حرف من اینه که دیدمون رو عوض کنیم ...
    نباید بگی از این بدتر هم ممکنه ... بلکه باید بگی بدی وجود نداره .
    مطمئنا کسی نمی تونه مطلقا اینکارو بکنه ... ولی جهت دادن افکارمون به این سمت خیلی نتیجه خوبی داره .
    موفق باشید ...

8. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نه صبر نه ... صبر خوبه ... ولی نه به خوبی عوض کردن دیدمون ... چون صبر میگه سختی رو تحمل کن و صدات در نیاد ... ولی وقتی شما دیدتون رو عوض کنید دیگه سختی براتون معنایی نداره.
    حرف من اینه که دیدمون رو عوض کنیم ...
    نباید بگی از این بدتر هم ممکنه ... بلکه باید بگی بدی وجود نداره .
    مطمئنا کسی نمی تونه مطلقا اینکارو بکنه ... ولی جهت دادن افکارمون به این سمت خیلی نتیجه خوبی داره .
    موفق باشید ...
    خب چطوری بگی بدی وجود نداره؟
    مثلا فرض کن خدایی نکرده طرف بره بیرون و یکی ماشینشو بدزده. بعد بشینه بگه چون بدی وجود نداره پس دزده هم بد نبوده، بیچاره فقط نیازمند بوده و شانسی خورد به تور من! وا برای همینم نره شکایت بکنه و بگه نوش جون دزده.
    اینطوری روح خودشو آزرده نمیکنه، اما همه ش سرش همه جا کلاه میره! (البته این آخرین مرحله شه، همون مطلق که شما میگی)

در ضمن من هنوز فرق صبر رو با نبودن بدی نگرفتم. خب اگه یکی باشه که صبرش کم باشه، نمیتونه راحت بشینه و بگه نه از یه زاویه دیگه نگاه کنی بدی وجود نداره! وقتی صبرش کم باشه همه ش میپیچه به خودش و حرص میخوره

10. 3 کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

هر موقع در کاری شکست خوردید خودتون رو مقصر بدونید حتی اگه مقصر نباشید. اینجوری دیدتون نسبت به اون کار بیشتر می شه و می تونید تموم موانع رو ببینید و سر انجام منجر به تصمیم گیری بهتر می شود.

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

اینطوری روح خودشو آزرده نمیکنه، اما همه ش سرش همه جا کلاه میره! (البته این آخرین مرحله شه، همون مطلق که شما میگی)
    خوب شما دوست داری روحت آزرده شه یا سرت کلاه بره ؟
    بعد هم اینجوری نیست که سرت کلاه بره !
    شما اگه گفتی نیاز داشته بعدش دیگه نباید بگی نوش جونش باید بگی کار اشتباهی کرده . بعد هم باید بری پلیس گزارش بدی ! فرق داره با گاگول بودن !
    به هر حال اینجا محل اشتراک گذاشتن ایناست اگه قبول ندارید استفاده نکنید خوب ! ولی من به شخصه میگم دید مثبت خیلی کمکم کرده ! بیش از حد تصور

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

منم با دید مثبت شدیدا موافقم،
    فقط نه اینکه اتفاقهای بد رو هم مثبت ببینیم، منفی هستن، اما بهترین جمله براشون یا همونه که بگیم بدتر هم میشد، یا اینکه بگیم گذشته ها گذشته!
    در ضمن، اینجا دوستان جمله های خیلی قشنگی میگن، اگه بحث در موردشون خلاف قانونه، خب بگین دیگه بحث نمیکنیم، فقط تشکر میزنیم.

14. این کاربر از frnsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

منم با دید مثبت شدیدا موافقم،
    فقط نه اینکه اتفاقهای بد رو هم مثبت ببینیم، منفی هستن، اما بهترین جمله براشون یا همونه که بگیم بدتر هم میشد، یا اینکه بگیم گذشته ها گذشته!
    در ضمن، اینجا دوستان جمله های خیلی قشنگی میگن، اگه بحث در موردشون خلاف قانونه، خب بگین دیگه بحث نمیکنیم، فقط تشکر میزنیم.
    دید مثبت اصلا همینه ! شما پس میخوای چی رو ببینی ؟ مثبتا رو مثبت ببینی ؟ اون دیگه دید مثبت نیست بش میگن واقع گرایی
    دید مثبت یعنی اینکه امتحان شدی 12 نیای بگی خاک تو سرم من هیچی نمیفهمم چقدر بی سوادم چقدر درس نخونم . شاید راستم باشه اما میتونی به جاش بگی آخ جون من 8 نمره سوال گیر آوردم که اگه درست روشون کار کنم تو امتحانای بعدی مطمئنم این 8 نمره رو همیشه خواهم گرفت .
    +
    مگه من گفتم بحث نکنید ؟ هدف بحث چی هست ولی ؟ اینکه شما تجربه ی فلانی رو قبول نداری ؟ این تجارب شخصین و بحث روشون بی فایدست . مثلا هزار نفر تا حالا اومدن تو تاپیک گفتن به هیچکس کمک نکیند به کسی محبت نکنید . خوب این هم اخلاقا غلطه هم من باش مخالفم اما چیزی هم نمیگم چون ممکنه اینا تو زندگی چیزایی دیده باشن که به این نتیجه که از نظر من غلطه رسیده باشن .
    اگه با هرکدوم ازینا موافقید بشون عمل کنید اگر نه که بیخیال . این که بحث خلاف قوانینه یا نه من اینجا هیچکاره ام ! نمیدونم !

16. 4 کاربر از ALt3rnA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

خب چطوری بگی بدی وجود نداره؟
    مثلا فرض کن خدایی نکرده طرف بره بیرون و یکی ماشینشو بدزده. بعد بشینه بگه چون بدی وجود نداره پس دزده هم بد نبوده، بیچاره فقط نیازمند بوده و شانسی خورد به تور من! وا برای همینم نره شکایت بکنه و بگه نوش جون دزده.

در ضمن من هنوز فرق صبر رو با نبودن بدی نگرفتم. خب اگه یکی باشه که صبرش کم باشه، نمیتونه راحت بشینه و بگه نه از یه زاویه دیگه نگاه کنی بدی وجود نداره! وقتی صبرش کم باشه همه ش میپیچه به خودش و حرص میخوره
    نه ... فرض کن شما اینقدر پول دار باشی که دهتا از اون ماشینا رو بتونی بخری ... اگه بعد این اتفاق بشینی و خود خوری کنی و ناراحت بشی به کی کمک کردی ؟
    اگه خیلی خسیس باشی میری شکایت میکنی تا بلکه پیدا بشه ... ولی بشینی گریه کنی اثرش چیه ؟

اگر هم ادم بدبخت باشی که با پول بازنشستگیت این ماشینو گرفته باشی هم همینه ... اگه بشینی و بزنی تو سرت چه اثری داره ؟
    کاری که باید انجام بدی رو انجام بده ... یعنی شکایت ... ولی بحث من اینه که در درون خودت باید چطور با قضیه برخورد کنی ...
    گریه ، ناراحتی ، استرس ... اینا تنها نتیجه ی مواجهه نادرست با مشکلاته ... انتهاش هم آسیب رسوندن روانی و جسمی به خودمونه ... که این هم نتیجه ی ادامه داشتن مشکلات بعدیه ... مریضی ، نداشتن تمرکز ... تصمیم گیری های نادرست د آینده ...

در روانشاسی بحث مثبت اندیشی خیلی مهمه ...

18. 2 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •