تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 138 اولاول ... 162223242526272829303676126 ... آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 1371

نام تاپيک: یاد ایام بخیر : كارتون‌های دوران كودكی ( پروفسور بالتازار و... )

اگه نباشه جاش خالی می مونه silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    جلو مونیتور!

پيش فرض

اون موقع ها كه جسقل بودم مي نشستم پاي كارتون زمان جنگ بود و اينا چيز حسابي كه نداشتن پخش كنن هموني هم كه پخش مي كردن مي ديدي يهو وسطش قاط مي زد مثلا شكه 1 پخش مي كرد يهو ميرفت شبكه 2 يا اصلا قطع مي شد مي رفت پي كارش حالم گرفته مي شد... .
    خلاصه يادمه چند تا برنامه بود كه من ازش متنفر بودم يكيش كار و انديشه بود .... آقا من اينقدر از اين برنامه بدم ميومد خدا مي دونه ..... ولي يه كاري بود كه خمسه توش بازي مي كرد به اسم هشيار بيدار اون بد نبود حالت مسابقه بود دوستش داشتم ....
    علي كوچولو هم بود .... يادمه اون قسمتي كه پينو كيو خر شده بود اينقدر گريه كردم كه نفسم بند اومد

هي يادش بخير بچه گي چه كيفي مي داد! واسه يه چيز بي مزه يك ساعت از خنده پشت و رو مي شديم .... موندم اگه الان باز مدرسه ام دير شد رو ببينم همونقدر مثل بچه گي هام مي خندم يا نه؟!

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

سلام به همگی متن توسط محمد جاوید عزیزم ویرایش شد :

بسم الله ارحمن الرحیم
    مدیریت محترم شبکۀ دو سیمای جمهوری اسلامی ایران

اللهم صله علی محمد وال محمد و عجل فر جهم
    درود بر امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و ایه الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب
    با اهداء سلام خد مت جنابعالی وتمامی دست اندر کاران و مسولین زحمت کش و موفق شبکه ی دوم سیما
    به استحضار می رساند ما جمعی از فرزندان ایرانیم که در گذشته ای نه چندان دور بیننیده پر و پا قرص بر نامه های ویژه ی کودکان آن شبکه بوده ایم و کما کان نیز بینندۀ برنامه های مفید آن شبکه هستیم .
    ما کودکان دیروزو نوجوانان وجوانان امروزیم . کودکانی که شما برای سر گرمی و فراهم آوردن اوقات مفرّح و آ
    موزنده برای آنها خدمات شایانی را مبذول داشته اید و انصا فا هم در این زمینه موفّق بوده اید. طبیعتاً هر چیزی که انسان را به یاد ایام خوش کودکی بیاندازد برای او خاطره انگیز و نشاط آور خواهد بود .
    یکی از این یاد گارهای سرور انگیز که خاطرات خوش بسیاری را برای تمامی فرز ندان ایران ازگذشته به یاد می آورد برنامه های خوب و آموزندۀ شبکۀ دو در زمینۀ مسائل کودکان می باشد.
    لذا در خواست این جمع (که از سرار ایران عزیز و گاه خارج از کشور هستند) این است که بر نامه هایی که در گذشته ای نه چندان دور پخش می شد را دو باره بازپخش نمایید ودنیای کودکان نسل امروز را با دنیای کودکی ما در گذشته پیوند دهید وبا عث شوید تا ما دو باره یادی از دوران خوش خود در گذشته داشته باشیم . برنامه های از قبیل :علی کوچولو ، دژفضایی ، بچه های کوه الپ و... که مسایل و مضامین خوبی در بر داشتند و بسیار آموزنده بودند. متاسفانه تهیۀ فیلم این گونه بر نامه ها در خارج ازسیستم صدا و سیما امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به مراتب فوق خواهشمند است نسبت به بررسی درخواست ما دستورمقتضی صادر فرمایید . قبلاً از دستور مساعدی که در این زمینه صادر خواهید فرمود تشکر و سپاسگزاری می شود.

با تقدیم احترامات فائق

خوب اگه نظری ندارین, همینو میل کنیم . (همونطور که میبینین هر چی پاچه خاری توش بودو حذفید . سمیه خانوم نگاه چقدر خوش بحالت شد . باز شد حرف تو ... بابک جون بجمب دیرشد . سمیه جون اگه شما نظر دیگه هم دارید لطفا بگین . ممنونم .خواهشن زودتر.

حـــــرفـه ای Babak_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام مستر جان آره همین خوبه میل کنیم به مدیره صدا سیما
    تبلیغاتمون خیلی مهمه حواستون باشه به هرکی که می تونین بگین بفرسته
    مون خودم تو امضامم گذاشتم امضایه سمیه خانوم خوب بود
    بجنبین که دیر شد من خودم فرستادم

برنامه های از قبیل :علی کوچولو ، دژفضایی ، بچه های کوه الپ و...
    اینجا لیسته کارتونارو بزارین

آخر فروم باز Mahiar0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

چوبين كه خيلي باحال بود

اين فوتباليست ها(كاپتان ماجد) يا همون سواسا كه عالي بود
    كسي اين سري جديدشو داشت مي داد نداره؟ كسي كل اين سريال داره از اول تا اخر رو مي مي خوام دوبله اش منظورم چون 99% تا اخرشو دوبله كردن

پروفشنال somayeh_63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

اوي اوي وايسين ببينم چند تا غلط املايي داريد و خلط نگارشي
    صله علي محمد غلطه بايد بنويسيد صل علي محمد
    دوباره و باز هم هر دو به يك معني هستن پس بايد يكيشون حذف بشن

بچه ها اين متنو بفرستيد من اون دوتا اشتباه رو حذف كردم
    بعدشم كه تعداد كارتونهايي كه ميخواهيم و همچنين اسمشونو مشخص نكرديما
    فردا اينام ژاميشن چيزاي چرت و ژرت نشون ميدنا
    اونوخ دژ فضايي هم از دستمون در ميره
    گفته باشم

بسم الله ارحمن الرحیم
    مدیریت محترم شبکۀ دو سیمای جمهوری اسلامی ایران

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فر جهم
    درود بر امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و ایه الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب
    با اهداء سلام خد مت جنابعالی وتمامی دست اندر کاران و مسولین زحمت کش و موفق شبکه ی دوم سیما
    به استحضار می رساند ما جمعی از فرزندان ایرانیم که در گذشته ای نه چندان دور بیننیده پر و پا قرص بر نامه های ویژه ی کودکان آن شبکه بوده ایم و کما کان نیز بینندۀ برنامه های مفید آن شبکه هستیم .
    ما کودکان دیروزو نوجوانان وجوانان امروزیم . کودکانی که شما برای سر گرمی و فراهم آوردن اوقات مفرّح و آ
    موزنده برای آنها خدمات شایانی را مبذول داشته اید و انصا فا هم در این زمینه موفّق بوده اید. طبیعتاً هر چیزی که انسان را به یاد ایام خوش کودکی بیاندازد برای او خاطره انگیز و نشاط آور خواهد بود .
    یکی از این یاد گارهای سرور انگیز که خاطرات خوش بسیاری را برای تمامی فرز ندان ایران ازگذشته به یاد می آورد برنامه های خوب و آموزندۀ شبکۀ دو در زمینۀ مسائل کودکان می باشد.
    لذا در خواست این جمع (که از سراسر ایران عزیز و گاه خارج از کشور هستند) این است که بر نامه هایی که در گذشته ای نه چندان دور پخش می شد را مجددآ پخش نمایید ودنیای کودکان نسل امروز را با دنیای کودکی ما در گذشته پیوند دهید و باعث شوید تا ما دو باره یادی از دوران خوش خود در گذشته داشته باشیم . برنامه های از قبیل :علی کوچولو ، دژفضایی ، بچه های کوه الپ و... که مسایل و مضامین خوبی در بر داشتند و بسیار آموزنده بودند. متاسفانه تهیۀ فیلم این گونه بر نامه ها در خارج ازسیستم صدا و سیما امکان پذیر نمی باشد.

با توجه به مراتب فوق خواهشمند است نسبت به بررسی درخواست ما دستور مقتضی صادر فرمایید . قبلاً از دستور مساعدی که در این زمینه صادر خواهید فرمود تشکر و سپاسگزاری می شود.

با تقدیم احترامات فائق

پروفشنال somayeh_63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

خب منم فرستادم يالا زود باشيد برم چند تا اينور اونور الکي پست بزنم شايد چند نفري بيان ايميل بزنن اينو

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahnameh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

spy جان كافيه يه زنگ به سروش سيما بزني برات ميفرستند

حـــــرفـه ای Spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

مرسی از لطفتون shahnameh جان شروش سیما رو هم زنگ میزنم ببینم جوابمو چی میدن ....بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

اسپی جان خوب اگه اینجوریه که خیلی خوبه ببینین پول جمع می کنیم اون اصلیشو می خریم بعد برا هر کی خواست من خودم رایت می کنم فقط پوله سی دی خام می گیرم اگه رو دی وی دی بزنن که خیلی عالیه
    شما بپرس مارو هم خبر کن حتما
    مثله چوبینو و .....
    حتما خبر کنین مارو
    میلم بزنین

ممنون سمیه جان بابته متنت من میل زدم

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

بچه ها هر کی ایمیل فرستاده اینجا بیاد بگه
    ببینیم چند نفریم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •