تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 256 از 416 اولاول ... 156206246252253254255256257258259260266306356 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,551 به 2,560 از 4160

نام تاپيک: لیست قیمت + مشاوره خرید کنسول های بازی و لوازم جانبی ( پست اول خوانده شود ! )

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

دوستان عزیز منظور ایشون این نبود که وجود بازی انحصاری چیز بدیه....... .

بلکه منظور اینه که آیا بیرون دادن بازی انحصاری میتونه واسه شرکت سود بیشتری بده یا نه؟؟؟

من تو تاپیک فروش بازیها امار فروش کنسولا تو 6 ماهه اخیر رو گذاشتم ... .
    کنسول x360 با اینکه هیچ بازی انحصاری نداشت حدود 500000 تا بیشتر فروخته از ps3 ای که در این مدت چند تا از انحصاریهاشو بیرون داده..... .

مساله در اینه که سونی رفتار خوبی در مقابل انحصاریهاش نداره...GT اونهمه تاخیر می خوره ...killzone اونجوری میشه....بقیه بازیها هم از مقبولیت برخوردار نمیشن...... و در نهایت میمونه تعداد انگشت شماری که به درد کمپانی میخورن...

برعکس مایکرو می بینی سالی 2 تا انحصاری میده بیرون ولی از فروش هر کدوم اندازه 7 تا بازی انحصاری ps3 سود درمیاره ...مساله در اینه....شناخت بازار...... .
    .
    .
    .
    Last edited by halflife g; 12-08-2011 at 18:46.

2. 4 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه babak1372's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

منم تعجب کردم که اینقدر گرون شده اخه قبل از تابستون 320gاینجا حدود 450تومن بود
    راستی یه سوال این ps3های جدیدcech-3000bچه فرقی با cech-2000داره الن تو بازار ازشون هست اگه هست چنده؟
    ببخشید اینقدر زیاد سوال میکنم دوستان.

اگه نباشه جاش خالی می مونه arashtn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

جواب منو ندادید جایی نمیشناسید که قسطی بده حد الامکان قم باشه؟
    لطفا جواب بدید.
    دوست عزیز جواب شما معلومه! کی قسطی میفروشه با این قیمت های وقتی درخواست قیمت بالا هست تازه پیدا هم بشه خیلی بالا میره قیمتش@@@!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان کسی جواب من رو نمیده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه arashtn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام من میخوام‎ PS3بگیرم به نظر شما الان بگیرم یا صبر کنم تا مهر.
    یه سوال دیگه من الان خوزستانم دیروز قیمت گرفتم ‏PS3 SLIM 160gمیگفت 450تومن بعدشم گفت بعد از تابستون ارزونتر میشه به نظر شما چی کار کنم؟
    دوست عزیز بهتر صبر کنی وسط هایه مهر بخری منم میخوام ایکس باکس بخرم !!!الان واقعا گرونه به نظر من اصلا نمیرزه@@!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوست عزیز بهتر صبر کنی وسط هایه مهر بخری منم میخوام ایکس باکس بخرم !!!الان واقعا گرونه به نظر من اصلا نمیرزه@@!!!!
    ایکس باکس نگیر نمی ارزه فقط بازی هاش ارزونه به نظرم پی اس تری بگیر که از اختصاصی هاش استفاده کنی

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان نگفتید فرق ‏PS3‏ ‏CECH3000وCECH2000چیه؟

آخر فروم باز ehsan_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

دوستان عزیز منظور ایشون این نبود که وجود بازی انحصاری چیز بدیه....... .

بلکه منظور اینه که آیا بیرون دادن بازی انحصاری میتونه واسه شرکت سود بیشتری بده یا نه؟؟؟

من تو تاپیک فروش بازیها امار فروش کنسولا تو 6 ماهه اخیر رو گذاشتم ... .
    کنسول x360 با اینکه هیچ بازی انحصاری نداشت حدود 500000 تا بیشتر فروخته از ps3 ای که در این مدت چند تا از انحصاریهاشو بیرون داده..... .

مساله در اینه که سونی رفتار خوبی در مقابل انحصاریهاش نداره...GT اونهمه تاخیر می خوره ...killzone اونجوری میشه....بقیه بازیها هم از مقبولیت برخوردار نمیشن...... و در نهایت میمونه تعداد انگشت شماری که به درد کمپانی میخورن...

برعکس مایکرو می بینی سالی 2 تا انحصاری میده بیرون ولی از فروش هر کدوم اندازه 7 تا بازی انحصاری ps3 سود درمیاره ...مساله در اینه....شناخت بازار...... .
    .
    .
    .
    تا قبل از اومدن کینک اوضاع اینجوزی نبود
    درضمن قسمتی قابل توجه از فروش ایکس توی این سالها برای کسانی بوده که تو کار بازی کپی بودن و صرفا به این خاطر ایکس باکس می خریدن

در کل پلی 3 موفق تر از ایکس باکس بود ولی کینکت اومد یباره جای خالی همه انحصاری هارو پر کرد یک چیزی هم روش

پس در کل سیاست بازی انحصاری سونی موفق بوده اما افول بعضی انحصازی ها برمی گرده به سازندش نه سونی

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

تا قبل از اومدن کینک اوضاع اینجوزی نبود
    درضمن قسمتی قابل توجه از فروش ایکس توی این سالها برای کسانی بوده که تو کار بازی کپی بودن و صرفا به این خاطر ایکس باکس می خریدن
    در کل پلی 3 موفق تر از ایکس باکس بود ولی کینکت اومد یباره جای خالی همه انحصاری هارو پر کرد یک چیزی هم روش
    پس در کل سیاست بازی انحصاری سونی موفق بوده اما افول بعضی انحصازی ها برمی گرده به سازندش نه سونی
    من یکم اطلاعات میدم تا در مورد موضوع دقیقتر شیم و بدونیم که تاثیر کینکت گرچه بوده ولی اینقدر هم نبوده:

1-در مورد شبکه های این کنسول :

x360 سالانه حدود 750 میلیون دلار از بابت انلاین گیمینگ داره از شبکه خودش پول درمیاره(جدا از فروش اهنگ و بازی و....)

منبع:

www.eurogamer.net/articles/2010-12-02-half-of-xbox-live-subs-are-gold
    ولی ps3 یک قرون هم از این راه درامد نداره(چون انلاین گیمینگش رایگان)

این 750 میلیون دلار سود رو شما تقسیم بر 60 دلار(قیمت یه بازی) بکنی چیزی میشه در حدود 12 میلیون نسخه از یه بازی....... .
    چند تا بازی انحصاری ps3 باید با هم جمع شن و فروش کنن تا 12 میلیون نسخه جور شه؟؟؟

2-سونی به شدت در امر تبلیغ و ساپورت بازیهای انحصاریش بد عمل می کنه چرا؟

پرفروشترین ip این کنسول GT5 هستش که چقدر تاخیر خورد؟؟چقدر شل کن سفت کن کردن ؟؟اخرشم چه نتیجه ای داشت؟؟؟؟

بازی Killzone2 با اون همه هزینه ای که واسه ساختش کردن چقدر فروخت؟؟شماره سوم که از لحاظ فروش تقریبا یه ناامیدی بود...آمار فروشش رو نگاه کنین :

منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بازیهای انحصاری دیگش مثه infamous رو هم بعد از عرضه بازی و بسته شدن پرونده بازی میاد تو کنفرانس e3 رونمایی می کنه........... .نتیجش هم میشه اینی که شد....... .

از بین بازیهای سونی اونایی که کار درستن اینان : uncharted - god of war -metal gear solid - heavy rain

که اینام به این علت خیلی خوب میرن جلو که استودیوی سازندشون فوق العاده عالی هستن مثه ناتی داگ و یا آنچارتد یا سانتا مونیکا واسه گاد او وار ......... .

یعنی اگه کار تبلیغ و تصمیم گیری رو به سونی می سپردن این بازیها هم اونطور که باید نمیشدن......... .

3-یه مسیله هم فروش هس :

بازی انچارتد 2 با اون همه امتیاز و جایزه چقدر فروخت؟؟؟به 6 میلیون هم نرسیده ....چرا؟؟؟؟بازیهای دیگه هم که به مراتب پایینترن........ .
    فقط GT اونم به خاطر سابقه 15 سالش ( اولین نسخش مال 1997 هستش ) بیشتر فروخته........ .

حالا شما برو با بازیهای اونطورفی مقایسه کن به جزو alanwake ببین بقیه در چه حدین؟؟

4-مسله کپی شدن کنسول x360 هم چندان تاثیری نداره و حدود 97..98 درصد دنیا اریج بازی می کنن (تازه اگرم تاثیر داشته باشه باید مقدار فروش بازیهاشم پایین بیاد که اینجوری نمیشه اکثرا)

+

در نهایت ps به خاطر سابقه بیشتر و چند سال تجربه بیشتر در این عرصه بالطبع طرفداران بیشتری هم داره و
    باید هم بیشتر بفروشه...... .

ولی بعضی تصمیمات غلط باعث شد در چند عرصه از ایکس باکسی که نصف ps عمر داشت ضربه بخوره....مثه :

شبکه انلاین رایگان و ضعیف از لحاظ امنیتی - تبلیغات ناقص روی بازیها - که در بالا کلا توضیح داده شد...... .و درنهایت بیرون دادن move هم که یه اشتباه رو اشتباهای دیگش بود...... .
    .
    .
    ..

11. 8 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasgh66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    I.R.IRAN

11

من یکم اطلاعات میدم تا در مورد موضوع دقیقتر شیم و بدونیم که تاثیر کینکت گرچه بوده ولی اینقدر هم نبوده:

1-در مورد شبکه های این کنسول :

x360 سالانه حدود 750 میلیون دلار از بابت انلاین گیمینگ داره از شبکه خودش پول درمیاره(جدا از فروش اهنگ و بازی و....)

منبع:

ولی ps3 یک قرون هم از این راه درامد نداره(چون انلاین گیمینگش رایگان)

این 750 میلیون دلار سود رو شما تقسیم بر 60 دلار(قیمت یه بازی) بکنی چیزی میشه در حدود 12 میلیون نسخه از یه بازی....... .
    چند تا بازی انحصاری ps3 باید با هم جمع شن و فروش کنن تا 12 میلیون نسخه جور شه؟؟؟
    .
    ..
    -
    کل صحبت هاتون درست بود ولی در مورد شبکه به نظرتون رایگان باشه خوبه یا پولی ؟ خب به نظرم ما باید به عنوان یه مصرف کننده نگاه کنیم که دوست داری پول بابتش بدیم یا نه !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •