تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 251 از 379 اولاول ... 151201241247248249250251252253254255261301351 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,501 به 2,510 از 3782

نام تاپيک: Grand Theft Auto V

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

من درخواست دارم از راکستار بازی رو تا ۳۰ اوریل که تولدمه تاخیر بزنه
    فکر کن... معاف نشم مجبور بشم برم خدمت :| بازی رو بخری، دو سال بازیش نکنی o_O

Sent from my ST15i using Tapatalk
    اگه معاف نشدی میتونی امیدوار باشی داداش چون راکستار فقط گفته 14 آوریل، اما سالشو نگفته

2. این کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

من درخواست دارم از راکستار بازی رو تا ۳۰ اوریل که تولدمه تاخیر بزنه
    فکر کن... معاف نشم مجبور بشم برم خدمت :| بازی رو بخری، دو سال بازیش نکنی o_O
    فراری شو داداش ارزششو داره

4. 3 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

راستی دوستان حدود چند ماه پیش ( خیلی وقته ) یه بحثی تو تایپیک پیش اومد من بد حرف زدم من اونموقع تو شرایط روحی خوبی نبودم و کاملا پشیمونم از تک تک دوستان معذرت خواهی میکنم امیدوارم شما هم درک کنین و معذرت خواهی منو قبول کنید
    کلا من چیزی تو دلم نیست

6. 5 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض New GTA 5 PC screens

تصاویری از نسخه ی PC منتشر شد.....

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Altairezio; 27-02-2015 at 21:09.

8. 6 کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال neon_91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

به جای این کارا بازی رو منتشر کنندمن که هنوز تو شوک هستم که بازی رو بازهم تاخیر زدند بعد 24 ژانویه که شد 24 مارس حالا هم 14 آوریل ولی خداییش راک استار که من همیشه قبولش دارم در این مورد بدجوری به پی سی بازها توهین کرد انگار اصلا پی سی بازها آدم نیستند

10. 2 کاربر از neon_91 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

اگه روزی 2 گیگ هم دانلود کنیم با سرعت 128 میشه یک ماه من و قیمتش 13 تومن اما اگه بازی رو بخریم نه فضای هاردو اشغال میکنه و نه معطل میشیم به شرطی که دی وی دی خراب تحویلمون ندن و یه دی وی دی نصب بشه یکی نشه

12. این کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

حال و روز PC بازا بعد از تاخیر دوباره GTA V در یک کلیپ 5 ثانیه ای
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 3 کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dverbame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Public_html

پيش فرض

به جای این کارا بازی رو منتشر کنندمن که هنوز تو شوک هستم که بازی رو بازهم تاخیر زدند بعد 24 ژانویه که شد 24 مارس حالا هم 14 آوریل ولی خداییش راک استار که من همیشه قبولش دارم در این مورد بدجوری به پی سی بازها توهین کرد انگار اصلا پی سی بازها آدم نیستند
    اگه روزی 2 گیگ هم دانلود کنیم با سرعت 128 میشه یک ماه من و قیمتش 13 تومن اما اگه بازی رو بخریم نه فضای هاردو اشغال میکنه و نه معطل میشیم به شرطی که دی وی دی خراب تحویلمون ندن و یه دی وی دی نصب بشه یکی نشه
    اولا که باز هم تاخیر خواهند زد ... چون کار نمیکنن که ... میشینن با هم جوک تعریف میکنن .. راک استار باز هم منتظره میخواد بازار کنسول نسل جدید رو هم پر کنه ... اخر همه وقتی همه خریدن بده برا پی سی .

ثانیا هیچ بهینه سازی نخواهید ددید .... قول 100 % میدم.. از عکس ها هم معلومه که حتی به اندازه کنسول نسل قبلی هم روش کار نشده ...

زمانی که همه بازی ها بهترین تکسچر رو داره ... این بازی همونطور که عکس ها نشون میدن .. حتی پشتی صندلیاش و لباسا و... کلی زاویه داره .. انگار با نقاله و گونیا امدن مثلث و مربع و دایره کشیدن

برای ای وی هم همین داستانا رو داشتیم ( حالا کم تر ) ...

اما نکته جالب اینه که این بازی ... بیس پی سی هست .. بازی هست که روزه اول روی پی سی بوجود امده . بعد راک استار اجازه میده اینقدر پی سی بازا رو .... واقعا چی میشه گفت

پول همه چیزه دیگه

16. 4 کاربر از dverbame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

بعله جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز راست میگه اینا به هوایه فروش بیشترکنسول دارن بهونه بهینه تربودن pc رو درمیارن تونسخه قبلیه gta یعنی iv تو سیستم مورد نیازش گفته بودن پردازنده تک هسته ای یا 2هسته ای و یه گرافیک 1gb دربالاترین حالتش یه 4هسته ای وگرافیک 1gb میتونید بازی کنید ولی من رویه پردازنده 8هسته ای وگرافیک 4gb این بازی رو با 35الا25 فریم اجراکردم یعنی عمق فاجعه به طوری که 35الا 40 فریم تو اساسینس یونیتی میگیرم بدون ابدیت وتنظیمات very high
    این سیستم بهینش هم کلکی بیش نیس سال 2015 وگرافیک gt9800 1gb اونم توسیستم مورد نیازش
    نسخه pc این بازی فرقی با نسخه کنسول نسل 8 نمیکنه تنها فرق اینه که 60فریمه ورزولوشنه 4k هست که این 30فریم هم فقط روشنایییه تصویرش بهتره همین
    چون بازی نه تکنیک انچنانی نه فناوریه خاصی رو pc داره مثل کنسول میمونه
    اینه توهین به pc بازا نه فناوریه منتل داره نه تکنولوژی هایه انویدیا حالا یدونه از این مورد تکنیک گذاشتن مثلا شاهکارکردن ..خسته نشن یه وقت با هزارتا تاخیر
    الان دارن تخمه میشکنن اعضایه راکستار ودارن به pc بازا میخندن
    Last edited by امید رض; 01-03-2015 at 14:26.

18. 3 کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

ولی من رویه پردازنده 8هسته ای وگرافیک 4gb این بازی رو با 35الا25 فریم اجراکردم
    شما مشکلی داشته سیستمتون ( نرم افزاری یا سخت افزاری ) ( البته علاوه بر این بازی هم مشکل داشت و کلی پچ باید نصب میکردی تا بهینه بشه )
    من اونموقع با یه سی پی یو دو هسته ای E5200 و دو گیگ رم و گرافیک AMD 5670 یک گیگ بازی رو حالت Low بود فک کنم Very Low هم داشت(یکی مونده به آخر) و رزولیشن 1360*768 زیر 35 فریم نمیومد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •