تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 250 از 311 اولاول ... 150200240246247248249250251252253254260300 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,491 به 2,500 از 3104

نام تاپيک: اینترنت استان همدان

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    كسي مي دونه نوين نت در همدان نمايندگي داره ؟؟ اگه داره آدرسش چيه؟؟
    دوست عزیز ؛ برای خرید از نوین نت ؛ بهتر هست که از طریق خودشون (سایت و شماره تماسشون) اقدام کنید بهنام جان.

2. این کاربر از Lord Farshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    همدان.دست راست.کوچه دوم

پيش فرض

من هم با فرشاد مواقم توی همدان نمایندگی داره اما اونا نامه هاش رو دیر میفرستن و ممکنه بابت نامه پول اضافی هم بگیرن بهتره از سایتشون خرید کنین یکی از دوستام گرفته سرویس 512 به 1 مگ رو در روز 120 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه و در ساعت رایگان 46 کیلوبایت در ثانیه که اگه محاسبه کنیم میشه 825 مگابایت در زمان رایگان که البته رایگان سرویس دوستم از ساعت 6 صبح تا 11 ظهر هست منتها ممکنه که اگه ساعت رایگان در شب رو بگیرین سرعت پاین تر هم بیاد دیگه بستگی به خودتون داره که چه سرویسی بگیرید که سرویس های بالاتر از 1 مگ هم رایگان ندارن این هم محاسبه دقیق که میزان دانلود رو نشون میده

46*60=2760 دانلود در دقیقه به کیلوبایت
    2760*60=165 دانلود در هر ساعت به مگابایت
    165*5=825 دانلود در 5 ساعت رایگان به مگابایت
    بستگی به کسی چقدر دانلود سیرش میکنه داره اگه از من باشه روزی 1 گیگ برام کافیه که الان دارم 750 مگ هر شب میگیرم که یه خورده گرسنه میمونم
    حالا یک نفر بره و از صبا نت بگیره ببینیم چطوره آدرس دفترشون هم میدان دانشگاه ساختمان آفتاب طبقه اول یا دوم دقیقا یادم نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamcp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

من هم با فرشاد مواقم توی همدان نمایندگی داره اما اونا نامه هاش رو دیر میفرستن و ممکنه بابت نامه پول اضافی هم بگیرن بهتره از سایتشون خرید کنین یکی از دوستام گرفته سرویس 512 به 1 مگ رو در روز 120 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه و در ساعت رایگان 46 کیلوبایت در ثانیه که اگه محاسبه کنیم میشه 825 مگابایت در زمان رایگان که البته رایگان سرویس دوستم از ساعت 6 صبح تا 11 ظهر هست منتها ممکنه که اگه ساعت رایگان در شب رو بگیرین سرعت پاین تر هم بیاد دیگه بستگی به خودتون داره که چه سرویسی بگیرید که سرویس های بالاتر از 1 مگ هم رایگان ندارن این هم محاسبه دقیق که میزان دانلود رو نشون میده

46*60=2760 دانلود در دقیقه به کیلوبایت
    2760*60=165 دانلود در هر ساعت به مگابایت
    165*5=825 دانلود در 5 ساعت رایگان به مگابایت
    بستگی به کسی چقدر دانلود سیرش میکنه داره اگه از من باشه روزی 1 گیگ برام کافیه که الان دارم 750 مگ هر شب میگیرم که یه خورده گرسنه میمونم
    حالا یک نفر بره و از صبا نت بگیره ببینیم چطوره آدرس دفترشون هم میدان دانشگاه ساختمان آفتاب طبقه اول یا دوم دقیقا یادم نیست
    سلام
    ببخشيد اميرخان شما الان از چه شركتي وچه نوع اينترنتي استفاده مي كنيد ؟ هزينه ماهيانه كه پزداخت ميكنيد چقدره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    بن بست رضوی

پيش فرض

الان از نوین نت مخابرات خط راه اندازی میکنه؟ یا اینکه من برم درخواست جمع آوری کنم به نوین نت درخواست بدم پا در هوا میمونم؟

اصلا سوال اساسی جریان این رانژه مخابرات برای شرکت ها مشکلش رفع شده؟

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    همدان.دست راست.کوچه دوم

پيش فرض

والا من خبر ندارم ولی مثل اینکه درست شده چون دوستم تازه از نوین نت گرفته

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    همدان.دست راست.کوچه دوم

پيش فرض

سلام
    ببخشيد اميرخان شما الان از چه شركتي وچه نوع اينترنتي استفاده مي كنيد ؟ هزينه ماهيانه كه پزداخت ميكنيد چقدره؟
    این خان که این جا نوشتین اضافیه همون امیر تنها بهتر میشد من از پارس آنلاین نمایندگی نت گستر سرویس 128 با ترافیک 4 گیگ دارم و ماهی 15600 پرداخت میکنم و هر شب میتونم بین 750 الی 900 مگ دانلود کنم پینگش هم تازگی خوب شده اما قطع و وصلی داره

8. این کاربر از amir1024 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    بن بست رضوی

پيش فرض

اگر اینطور باشه که عالیه همین شنبه درخواست جمع آوری میدم میرم از نوین نت میگیرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی از دوستان از سرویس جدید مخابرات استفاده میکنه ؟ من قبلاً 256 داشتم الان سرویس رو کردم 8 گیگ با سرعت 2048 . اما سرعتش اصلاً خوب نیست خصوصاً سرعت آپلودش که خیلی پایینه. کسی از دوستان به این مشکل برنخورده ؟ با 2020 هم تماس گرفتم ولی قبول نمیکنند که سرعتشون پایینه.
    اینم یک نمونه تست سرعت که الان انجام دادم :

دانلود : 1360
    آپلود: 390
    پینگ : 52

---------------------
    اینم یکی دیگه که به فاصله نیم ساعت نسبت به بالایی گرفتم :
    Last edited by arjafari2004; 02-11-2012 at 10:31.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

با سلام خدمت همه همشهري هاي عزيز
    لطفا كسي از طرح عيدانه مخابرات اطلا ع داره بگه من الان 256 3گيگ مخابرات دارم مي خوام تبديلش كنم 512 8 گيگ آيا ارزش داره؟ سئوال بعدي ام اينه كه شنيدم سرعت بالاتر از 256 شبانه رايگان نداره؟ آيا اين صحت داره؟ ممنون
    من از 256 4 گیگ به 2048 8 گیگ ارتقا دادم سرعتمو هم بالا گذاشتم. با وجودی که به صورت اسمی سرعتم 8 برابر شده ولی هیچ افزایش سرعتی رو حس نمیکنم. به 2020 هم گفتم قبول نمیکنند که سرعتشون مشکل داره. شبانه رایگان هم نداره. نمیدونم مشکل از مودمه ( مدل smc ) یا واقعاً مخابرات مشکل داره . ( برد مودم هم کم شده. تا چند متر بیشتر وایرلسش کار نمیکنه)

12. این کاربر از arjafari2004 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

چند وقتیه پارس سرعت هاش بهتر شده دیگه بعضی شب ها که قاطی میکنه. این دیشب که تا 5:45 تموم شده و تا 7 هم رایگان بوده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •