تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 53 اولاول ... 1521222324252627282935 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 526

نام تاپيک: ✎ آزمون های آزمایشی گـــــــــــــــزینـه دو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ري

پيش فرض

قیمت هر آزمون گزینه 2 مبلغ 12500 تومان است.

اگه نباشه جاش خالی می مونه meragj2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    The social Network

پيش فرض

فصل 2 رو که معلمتون بهتون درس میده.
    فصل 3 رو هم خودت بشین بخون.خیلی سخت نیست...
    تازه cd های گزینه 2 هم هست.همونا رو ببینی یاد میگیری.
    ایشالا زیر 500 میشه.

راستی بچه ها شما این cd ها و جزوه هاش رو میخونید؟
    به نظرتون ارزش داره روش وقت بذاری؟
    آموزش زیست گزینه 2 خیلی مختصره. اگر cd دیگه ای سراغ دارید که کتاب رو خوب آموزش میده بگید لطفا.
    من 2 dvd های آموزشی گزینه 2 فقط دینیش رو گوش می کردم خیلی توپ بود . بقیه عمومی ها ولی تعریفی نداش

---------- Post added at 11:42 AM ---------- Previous post was at 11:38 AM ----------

براي شما مسخرست چون با همون دفترچه پاسخ تشريحي تو ذهنت ميمونه ولي نميدوني براي من اين پاسخ تصويري چه تاثير كثيري داره تو ياداوري اون مطلب حتي يكي دو سال بعد از ديدنش

چه راست گفت پور دستمالچي راستگو ---------------- از قلمچي تا گزينه تفاوت بجوي
    Alfred Pacino به جای اینکه 2 شعرت اغراق بیاری 2 نثرت آوردی؟
    به نظر من dvd پاسخ تشریحی چیز زیادی نداره وقت تلف کنیه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه nelly joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

آموزش زیست گزینه 2 خیلی مختصره. اگر cd دیگه ای سراغ دارید که کتاب رو خوب آموزش میده بگید لطفا.
    من 2 dvd های آموزشی گزینه 2 فقط دینیش رو گوش می کردم خیلی توپ بود . بقیه عمومی ها ولی تعریفی نداش
    cd دیدن وقت زیادی میبره،تازه واسه شما که مدرسه میری به نظرم اصلا خوب نیست،چون کارنامت رو هم دیدم فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشی واسه همین تست بیشتر بزنی خیلی واست بهتره تا وقتت رو بذاری واسه cd دیدن.توی این cd های درسی نکات خیلی معمولی رو میگن که اکثر بچه ها اونا رو میدونن،ولی توی تست آدم نکات جدید یاد میگیره.پس هرچی میتونی تست بزن.

4. این کاربر از nelly joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

راستش من وقت نمی کنم که حتی آزمونا رو بررسی کنم !!!!!!!!!!!!!!!!
    البته می خوام به مرور هر روز یه درس رو بررسی کنم. البته به نظر من اگه عمومی ها رو از رو دی وی دی بررسی کنید بهتره. تخصصی جزوه بهتره چون توضیحشون هیچ چیز خاصی نداره مگر اینکه تو سوالی مشکل داشته باشین و از رو جزوه نفهمیدین، برین سراغش. ولی عمومی همرو از رو دی وی دی نگاه کنین ( البته پاسخنامه هم کنار دستتون باشه ) البته یه چیزی رو بگم پاسخنامه زبان انگلیسی خیلی عالیه. حتما از رو پاسخنامه هم نگاه کنین + دی وی دی

اگه نباشه جاش خالی می مونه alphacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تــــــــــــــــــــــــــــــــهران

پيش فرض

Alfred Pacino به جای اینکه 2 شعرت اغراق بیاری 2 نثرت آوردی؟
    به نظر من dvd پاسخ تشریحی چیز زیادی نداره وقت تلف کنیه.
    اولا Alfred pacino كيه ديگه؟
    دوما اصلا كي خواست اغراق بياره , ايهام داشت

يه معني موسسه گزينه 2

يه معني هم گزينه صحيح در تست

تلميح نداشت ولي تقليد داشت اين ارايه رو خودم اختراع كردم

بابا شما و نلي خانم درستون خوبه من در حد تشتك نوشابه چون معلمامون اينطور بودند يعني كلا تو كل دبيرستان و پيش من 3 تا معلم خوب داشتم :
    هندسه 1
    فيزيك 3
    شيمي پيش

ولي اين شيمي پيشمون خيلي غول بود خفن تر از بازرگاني از كتاباي خارجي يه نكته هاي رو ميگفت كه تو هيچ كتاب ديگه پيدا نميشد!

ولي به دليل بي بخار بودن معلماي ديگمون ميل به درس خوندن كلا ازم دور شد واين 3 تا درسم به دنبالش

يعني الان هرچي تو اون dvd ميبينم برام جديده و نكته هاي رو كه معلمامون نگفتند اونجا ياد ميگيرم هرچند تو كتاباي كمك درسي همه نكات هست ولي شما اگه قبلا كسي براي شما حضوري توضيح نداده باشه يكم دچار مشكل نميشين؟ مخصوصا تو رياضي , فيزيك و شيمي

حالا اين برا من خوب نيست؟

7. این کاربر از alphacino بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه meragj2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    The social Network

پيش فرض

اولا Alfred pacino كيه ديگه؟
    دوما اصلا كي خواست اغراق بياره , ايهام داشت

يه معني موسسه گزينه 2

يه معني هم گزينه صحيح در تست

تلميح نداشت ولي تقليد داشت اين ارايه رو خودم اختراع كردم

بابا شما و نلي خانم درستون خوبه من در حد تشتك نوشابه چون معلمامون اينطور بودند يعني كلا تو كل دبيرستان و پيش من 3 تا معلم خوب داشتم :
    هندسه 1
    فيزيك 3
    شيمي پيش

ولي اين شيمي پيشمون خيلي غول بود خفن تر از بازرگاني از كتاباي خارجي يه نكته هاي رو ميگفت كه تو هيچ كتاب ديگه پيدا نميشد!

ولي به دليل بي بخار بودن معلماي ديگمون ميل به درس خوندن كلا ازم دور شد واين 3 تا درسم به دنبالش

يعني الان هرچي تو اون dvd ميبينم برام جديده و نكته هاي رو كه معلمامون نگفتند اونجا ياد ميگيرم هرچند تو كتاباي كمك درسي همه نكات هست ولي شما اگه قبلا كسي براي شما حضوري توضيح نداده باشه يكم دچار مشكل نميشين؟ مخصوصا تو رياضي , فيزيك و شيمي

حالا اين برا من خوب نيست؟

فکر کردم اسم کاربریت Alpacino باشه.

اگه اینجوریه من توصیه می کنم مفاهیم کتاب کامل بخون بعد dvd.

9. این کاربر از meragj2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

می گم Alireza SM کارنامت رو نذاشتی ببینیم چیکار کردی ها.
    اگه گذاشتی من نتونستم پیداش کنم.

---------- Post added at 09:59 AM ---------- Previous post was at 09:54 AM ----------

می گم Alireza SM کارنامت رو نذاشتی ببینیم چیکار کردی ها.
    اگرم گذاشتی، من نتونستم پیداش کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه alphacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تــــــــــــــــــــــــــــــــهران

پيش فرض

نوشته شده توسط meragj2
    فکر کردم اسم کاربریت Alpacino باشه.

اگه اینجوریه من توصیه می کنم مفاهیم کتاب کامل بخون بعد dvd.
    نه معراج اشتباه فكردي ولي يه جورايي درست فكر كردي اخه ميدوني من حتي تو يوزرم هم ايهام به كار بردم
    يكي الپاچينو ( تو فيلم سيمونه) بازيگر معروف
    يكي هم الفا سينو

به صورت تحت اللفظي همون الفا سينو درسته كه حتي يه نفرم تا حالا يوزرمو درست نگفته ولي مقصود من همون الپاچينو هستش

اره هميكارو ميكنم كتاب و اينها رو كه خوندم dvd رو يه نگاهي ميندازم
    Last edited by alphacino; 06-01-2011 at 03:37.

12. این کاربر از alphacino بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بچه ها نرم افزار گزينه دو رو دانلود كنين

نرم افزار مشاهده کارنامه مقدماتی در تلفن همراه، نسخه 1.0
    دریافت کارنامه آخرین آزمون از طریق پیامک
    ذخیره و آرشیو کارنامه های دریافت شده
    فرمت جاوا و قابل نصب بر روی اکثر تلفن های همراه

توجه داشته باشید که فعلاً هر داوطلب کارنامه آخرین آزمون خود را فقط یکبار می تواند از طریق این نرم افزار دریافت کند. بدین معنی که اگر یک داوطلب در 12 مرحله آزمون شرکت کند ، می تواند 12 کارنامه را از طریق این نرم افزار دریافت کند که البته هر کدام را فقط یکبار می تواند دریافت کند.

لازم به ذکر است
    زمان دریافت کارنامه هر آزمون فقط از عصر روز آن آزمون تا عصر روز آزمون بعد می باشد. در صورتی که تمایل دارید آرشیو کاملی از کارنامه های خود را در این برنامه و در گوشی خود داشته باشید، حتماً سعی نمایید که در فاصله زمانی بین آزمونها کارنامه خود را دریافت نمایید زیرا با ساخت کارنامه های هر آزمون امکان دریافت کارنامه آزمون قبل غیر فعال می شود.
    نکته : پس از ارسال درخواست مشاهده کارنامه در عصر روز برگزاری آزمون ، سه حالت زیر ممکن است رخ دهد:
    1) کارنامه آزمون مورد نظر برای شما ارسال می شود.
    2) کارنامه آزمون قبل برای شما ارسال می شود : دلیل آن این است که کارنامه آزمون جدید هنوز آماده نشده است.
    3) جوابی برای شما ارسال نمی شود : دلیل آن این است که کارنامه آزمون جدید شما آماده نشده است و چون کارنامه آزمون قبل را نیز دریافت کرده بودید، کارنامه مجددا برای شما ارسال نمی شود و یا ممکن است مشخصات داوطلبی (شماره داوطلبی یا شماره شناسنامه) را اشتباه وارد کرده باشید.

راهنمای نصب نرم افزار

برای نصب نرم افزار بر روی گوشی خود پس از دانلود فایل زیپ و unzip نمودن آن، از طریق یکی از راه های زیر فایل با پسوند jar را به گوشی خود منتقل نمایید:
    1) از طریق کارت خوان (Ram Reader)
    2) از طریق بلوتوث (Blue Tooth)
    1) از طریق کارت خوان (Ram Reader) : برای این کار شما باید یک دستگاه کارت حافظه خوان داشته باشید و تلفن همراه شما نیز دارای کارت حافظه (Memory Card) باشد.پس از قرار دادن کارت حافظه موبایل خود در داخل دستگاه ، آنرا به کامپیوتر متصل نمایید و سپس فایل با پسوند jar را در آن کپی نمایید. سپس کارت را داخل گوشی خود قرار داده و از طریق نرم افزار های دسترسی به فایل های داخل کارت حافظه ، که به طور پیشفرض در اکثر گوشی ها وجود دارد ، فایل مورد نظر را بیابید و آنرا نصب نمایید.
    2) از طریق بلوتوث (Blue Tooth) : برای این کار شما باید یک دستگاه usb بلوتوث داشته باشید و تلفن همراه شما نیز دارای بلوتوث باشد. پس از نصب دستگاه بلوتوث به usb کامپیوتر خود ، بلوتوث گوشی خود را روشن نمایید. و در قسمت تنظیمات بلوتوث گوشی ، آنرا از حالت مخفی خارج نمایید. از طریق بلوتوث کامپیوتر ، بلوتوث گوشی خود را جستجو نمایید. سپس فایل با پسوند jar را به گوشی خود ارسال نموده و آنرا نصب نمایید.

لينك دانلود نرم افزار

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوستان گزینه دویی
    بعد از آزمون حدکثر چقدر طول میکشه تا کارنامه بیاد؟ کار نامه مقدماتی منظورمه فقط درصدا
    تو دفترچش نوشته بود که تا عصر همون روز امتحان این درسته؟
    برای من که قم هستم چی؟
    یه چند روزی طول میکشه تا برگه ها رو پست کنن تهران
    اگه میشه یکی از دوستان یه اطلاعی بده
    باتشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •