تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 27 اولاول ... 1521222324252627 آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 263

نام تاپيک: تغییر فونت گوشی های نوکیا S60v2 - S60 v3 + فونت های زیبا برای دانلود

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

روی گوشی n90 هم جواب می ده؟
    بله برا N90 هم قابل استفادست ، پستهای اول رو بخونید

2. این کاربر از mf.designing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mehrdad232's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ببخشید این فونت های آماده شده که آپلود کردینو با کپی کردن توی پوشه فونت میشه توی تمام گوشی های V5 و V3 استفاده کرد؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من يه فونت خرابو استفاده كردم حالا ديگه گوشيم روشن نميشه! چطوري ميتونم پوشه fonts رو از e:/data/fontts پاك كنم؟
    چيييييييييكار كنم گوشم درست بشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

كمك كمك گوشيم روشن نميشه

داره خودمونی میشه MRW.REZAI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام من یه n70 دارم که بعضی حروف فارسی مثل (ک) و (ی) را به شکله مربع نشان میده چیکار کنم . باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    گوشی من 6670 هست
    درایو های گوشی رو چک کردم. تو ریشه درایو c فولدری با نام data ندارم.
    مگر اینکه منظور system باشه؟؟؟؟؟ که داخلش data هست.
    c:\system\data
    با توجه به مطلب گفته شده فولدر فونت رو دقیقا کجا باید بسازم؟؟؟
    1:
    c:\system\data\fonts
    2:
    c:\data\fonts
    3:
    c:\system\fonts این فولدر و شاخه الان خودش هست!!!

همین داستان برای درایو E: هم هست! فقط کلا فولدر فونت نداره

ضمنا فایلهای مخفی هم فعال کردم
    ...................
    لطفا اگر امکان داره راهنمایی نماید>>
    متشکرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_18843's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کلاردشت

پيش فرض

میشه یکی نحوه ایجاد FontRouter.ini رو یه بار دیگه برای هر فونت بگه؟ ( برای v3)
    ممنون
    Last edited by mojtaba_18843; 14-02-2010 at 04:17.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_18843's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کلاردشت

پيش فرض

خب . این هم آموزش تغییر فونت واسه S60 V3 :
    این کار با برنامه Font router انجام می شه:
    این برنامه نیاز به ساین دارد و از طریق ساین آنلاین به روش زیر میتوانید آنرا ساین کنید : (اول از حالت فشرده خارجش کنین بعد فایل موجود داخل فایل فشرده rar رو ساین کنید یعنی فایل با پسوند Sis رو! )
    لینک برنامه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوستان ابتدا وارد آدرس زير بشيد:
    کد:
    بعد گزينه "Open Signed Online" رو انتخاب كنيد، حالا IMEI number خودتون، و ايميل معتبر رو وارد كنيد، برنامه رو نيز(FontRouter) از Browse انتخاب كنيد،تمام تيكهاي Capability Information رو بزنيد(Select All) حالا Security Code مثلا 12345 رو وارد كنيد، در آخر بعد از تيك زدن Accept Legal Agreement دكمه Send رو بزنيد.
    يك ايميل حاوي فايل به شما ارسال ميشه، اون رو دانلود كنيد!
    حالا برنامه رو تو مموری کارت نصب کنید(تو حافظه گوشی نصب نکنید)

فایل fontrouter.ini و فونت مورد نظر رو فقط در مسیر زیر کپی کنید:

E:/Data/Fonts

تا اگه بر اثر اشتباه گوشی بالا نیومد راه چاره ای باشه.
    چنانچه پوشه ی فونتدر این مسیر نبود خود آن را ایجاد کنید .

چنانچه قبلا فونتی در Resource و فولدر fonts آن ریخته اید آن را پاک کنید .

دقت کین که فایل fontrouter.ini برای یک نام خاص (نام فونت خودتون) ساخته شده . پس اگه می خاین فونت دیگه ای جایگزین کنید یا اسم اون فونتو به فونتی که اول داشتید تغییر بدین و جایگزینش کنید یا فایل Ini رو ادیت کنید و اسم جدید رو جایگزین اسم قدیم کنید.

برای راحتی کار من فونت سام 2 به همراه فایل fontrouter.ini رو براتون آپلود می کنم :

کد:
    چرا هر فونتی روتو پوشه fonts کپی میکنم باز فونت saam2 بالا میاد؟! حتی پوشه fonts رو کلا هم پاک میکنم باز گوشی با فونت saam2 بالا میاد!!! 3،4 تا فونت رو امتحان کردم تاثیری نداره. یا باید Font router پاک کنم و از فونت پیشفرض استقاذه کنم یا باشه و از فونت سامی. fontrouter.ini رو هم مخصوص همون فونت کپی میکنم. فونتهایی رو که تو همینجا هست رو تست کردم...

در آغاز فعالیت alir_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوستان عزیز. امروز می خام به شما نشون بدم که چطور می شه فونت گوشی نوکیا رو عوض کرد. این هم یه عکس از منوی گوشی خودم :

برای این کار اول به یه فایل منیجر خوب نیاز دارین که من برنامه Xplore رو پیشنهاد می کنم . برای راحتی شما دوستان عزیز من آخرین ورژن اونو (Xplore 1.21) به همراه کی جن واستون توی لینک زیر آپلود کردم :

کد:
    اخطار: بهتره عملیات زیر رو توی درایو E انجام بدین تا اگه احتمالا اشتباه کردین راه نجاتی باشه . پس هرجا C دیدین روی E انجام بدین.

خب حالا می ریم سر اصل مطلب. واسه عوض کردن فونت در برنامه xplore پس از زدن كليد 0 بهConfigurationميرويد كه در انجا گزينهShow system files and folders رو علامت بزنيد وسپس فولدري به نامFontsدر مسيرC:\Dataو يه فولدر ديگه به نامFontsدرمسيرE:\Dataبسازيد.
    خب حالا من 2 تا فایل براتون آپلود کردم که اولی برنامه ساخت فونت هست و دومی برنامه ای هست که اگه خاستید فونت رو حذف کنید و گوشیتونو به حالت اول برگردونید می تونین خیلی راحت از این برنامه استفاده کنین.
    این هم لینک این 2 برنامه:
    برنامه FontRouter GUI:
    کد:
    اینم font remover :
    کد:
    واما نحوه کار :
    اول برین برنامه FontRouter GUI رو که واستون آپلود کردم توی کامپیوتر اجرا کنین . خب شما با چنین چیزی مواجه خواهید شد. هر یک از اون شماره ها مربوط به یک قسمت هست که با کلیک کردن روی آیکونی که شکل پوشه هست می تونین فونت مورد نظر خود رو Open کنین و تغییرات رو روی عکس های بالای برنامه ببینین.

شماره 1 : تغيير فونت در بافت گوشي (مثلا تغيير فونت SMS ها)شماره 2 : تغيير فونت سطر ها و ستون هاشماره 3 : تغيير فونت منو هاشماره 4 : تغيير فونت در Title ها مثل MENU يا OPERATORشماره 5 : تغيير فونت آيتم هاي منوشما براي هر كدام از اين آيتم ها بايد بروز كنين و آدرس فايلتون رو بهش بدين هرفيلدي كه فونتش رو تغيير ميدين Preview اون رو ميتونين در قسمت بالاي برنامه مشاهده كنين.نام فونت هاي انتخاب شده بايد هماني باشند كه در گوشي كپي ميكنين بدون هر گونه تغييري !

توجه توجه 1:
    فونت هایی که می خاین open کنین باید در مسیری غیر از پوشه C:\windows\fonts یعنی محل قرار گرفتن فونت های ویندوز باشه. اگه فونتی می خاین بزارین که توی این پوشست اول اون فونت رو کپی کنین یه جای دیگه بعد open کنین.

توجه توجه 2:
    فونت هایی که می زارین باید Unicode(utf-8) باشن یعنی هم فارسی و هم انگلیسی رو پشتیبانی کنن مثل فونت Tahoma اما فونتی مثل کامران اینطور نیست و انگلیسی ها رو مربع نشون می ده.

توجه توجه 3:
    پسوند فونت هاتون حتما باید ttf باشه.

خب حالا فونت رو مثل عکس زیر open کنید و اندازه اونو توی هر قسمت در صورت نیاز تغییر دهید. یاد آوری می کنم اگه می خاین فونت روی همه قسمت های گوشی اعمال بشه توی هر 5 قسمت باید فونت رو open کنید ولی اگه خاستید می تونین قسمت های دلخواه خودتونو عوض کنین یا حتی از چند فونت استفاده کنین!!!

حالا می تونین از منوی file سیوش کنین. اینجا با پیغام زیر مواجه میشین که بسته به نوع گوشیتون(گر گوشي شما جزو دسته سيمبيان ورژن 7 هست كه شماره يك رو انتخاب كنيد.و اگر گوشي شما جزو دسته سيمبيان ورژن 8 هست كه شماره دو رو انتخاب كنيد) باید یکی از دو گزینه رو انتخاب کنین:

پس از ok کردن خود برنامه شما رو راهنمایی می کنه و می گه :
    اگر كه سري 7 رو انتخاب كرده باشین:

2فايل fontrouter.dll و freetype.dll رو كه درون فولدربرنامه ساخته شده رو به گوشی انتقال داده و بوسیله فایل منیجری که اول این قسمت واستون گذاشتم به آدرس c:\system\fontsدر گوشی کپی کنید (یه وقت تو کامپیوتر نریزینا) اگه هم این پوشه fonts اونجا نبود خودتون ایجادش کنین بعد فایلا رو بریزین توش.
    سپس 2 فايل ( فونت یا فونت هایی) که در برنامه open کردین و پسوندشون هم ttf هست و fontrouter.ini که درون فولدربرنامه ساخته شده(برنامه FontRouter GUI) رو به آدرس c:\data\fonts كپي كنيد.

اگه هم سری 8 رو انتخاب کرده باشید:

فايل fontrouter.dll رو كه درون فولدر برنامه ساخته شده و فونت انتخاب شده همراه با فايل fontrouter.ini به گوشيتون منتقل كنيد و توسط فايل منيجري كه براتون در ابتداي توضيحات لينكش رو قرار دادم ابتدا فايل fontrouter.dll رو به آدرس c:\system\fonts در گوشي كپي كنيد و سپس 2 فايل( فونت یا فونت هایی) که در برنامه open کردین و پسوندش هم ttf هست و fontrouter.ini رو به آدرس c:\data\fonts كپي كنيد.

فونت گوشیتون آماده شد . حالا گوشیتونو خاموش و روشن كنيد.

در آخر هم اگه از فونتی که توی عکس اول از گوشی خودم (گوشیم 7610 هست) گذاشتم خوشتون اومده اونو اینجا واستون آپلود کردم . لینک دانلود فونت سام1:
    کد:
    موفق و سر بلند باشید. اگه خوشتون اومد دعام کنین.

توجه توجه برای Os9.1:

برای کسانی که گوشیشون S60 v3 هست N73 و ... آموزشی در صفحه 3 و در پست 30 قرار داده ام.

آموزش ترکیب فونت های فارسی با لاتین در صفحه 8 همین تاپیک اضافه شد.
    اینم هم لینکش:

کد:

سلام خسته نباشید
    من این مراحلی که شما گفتید را انجام دادم
    ولی وقتی گوشی را خاموش روشن می کنم دیگه روشن نمیشه و من مجبورم مستر ریست کنم.
    حالا چه کار کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام فونت اصلی گوشی که پیوست نشده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •