تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 123 اولاول ... 152122232425262728293575 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 1224

نام تاپيک: تعمیر آبگرمکن دیواری

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

آبگرمکن سالم بود اما فشار آب کم بود،بردم سرویس کامل کردن و برگشتم اینجوری شد،فشار آب درست شده با آب گرم خالی خوبه اما آب سردو که باز میکنم خاموش میشه،گاز شهری هستش،آب هم لوله کشیه و خیلی قویه البته وقتی از آبگرمکن رد میشه فشارش نصف میشه،آب سرد 2 برابر آب گرم فشار داره
    سلام
    بنده به ضعیف بودن شعله شمعک شک دارم
    یک نفر آب گرم و سپس آب سرد و هم باز کنه و شما کنار آبگرمکن بایستید و ببینید اول شمعک خاموش میشه یا اول مشعل خاموش میشه ؟
    یا فقط مشعل خاموش میشه اما شمعک ( پیلوت ) روشن میمونه ؟
    دقیقاً چک کنین و پاسخ بدین
    =======================+===========
    زنگ بزنین به تعمیرکار و از خودش هم بپرسین مشکل از چیه ؟
    ببینید نظرش چیه ؟
    آیا فشار آب گرم در همه جای خونه ضعیفه ؟ ( حمام , آشپزخونه و دستشوئی )
    آیا فقط در حمام این مشکل هست ( خاموش شدنِ آبگرمکن ) یا فقط در حمام ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    ما به تازگی یک آبگرمکن دیواری بوتان 3115 خریدیم که مشکلش این هست که بعد از چند دقیقه که کار میکنه کامل خاموش میشه. اگر دوستان اطلاعی دارند ممنون میشم راهنمایی کنند
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    ما به تازگی یک آبگرمکن دیواری بوتان 3115 خریدیم که مشکلش این هست که بعد از چند دقیقه که کار میکنه کامل خاموش میشه. اگر دوستان اطلاعی دارند ممنون میشم راهنمایی کنند
    با تشکر
    سلام
    1- گاز کپسول هست یا گاز لوله کشی ؟
    2- اول شمعک خاموش میشه یا اول مشعل خاموش میشه ؟
    3- شعله شمعک ( پیلوت ) قوی هست یا ضعیف ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام
    آبگرمكن بوتان ديواري قديمي دارم
    چند وقتي است كه مشكل دارد به اين صورت كه تا آب را با فشار زياد باز نكنم آبگرمكن روشن نمي شود
    مثلآ شير ظرفشويي و يا حمام كه از اين شيرهاي اهرمي هست به تنهايي تا آخر كه باز ميكنم آبگرمكن روشن نمي شود و مجبورم يه شير ديگر را نيز باز كنم تا آبگرمكن روشن شود
    فشار آب بد نيست دوش حمام آب را به صورت سوزني مي پاشد منتهي نه دوش و نه از شير پايين دوش توانايي روشن كردن آبگرمكن را ندارند
    البته راديات رو شستشو دادم و ديافراگم را هم عوض كردم
    ممكنه راهنمايي نماييد

5. این کاربر از adel1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام
    چند وقتي است كه مشكل دارد به اين صورت كه تا آب را با فشار زياد باز نكنم آبگرمكن روشن نمي شود
    مثلآ شير ظرفشويي و يا حمام كه از اين شيرهاي اهرمي هست به تنهايي تا آخر كه باز ميكنم آبگرمكن روشن نمي شود و مجبورم يه شير ديگر را نيز باز كنم تا آبگرمكن روشن شود
    فشار آب بد نيست دوش حمام آب را به صورت سوزني مي پاشد منتهي نه دوش و نه از شير پايين دوش توانايي روشن كردن آبگرمكن را ندارند
    ممكنه راهنمايي نماييد
    این سوال منم هست.با این تفاوت که اگه زمان بگذره از زمان باز شدن شر اب گاز پخش میشه و باید یا زود روشنش کنم یا زود ببندم شرو چون انفجار گاز رخ میده.
    هنگام باز کردن شر اب صدای جرقه ابگرمکن میاد ولی روشن نمیشه یا دیر روشن میشه.یا گاهی اصلا صدای اون جرقه زدن نمیاد و گاز پخش میشه.فشار اب بالا و از سیلندر استفاده میکنم.
    ممنون.

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

با سلام،با خوندن مطالب صفحه های پیشین ، فکر می کنم جواب سوالمو گرفتم ، اما به هر حال دوباره مطرح می کنم تا بتونم تائیدشو بگیرم
    آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115 دارم ، که فشار آب مناسبه و وقتی آب گرم باز میشه مشعل روشن میشه و در حد چند ثانیه آب گرم هست اما بعد از مدتی آب ولرم مایل به سرد هستش با اینکه مشعل روشنه و با شعله
    خوب داره کار می کنه! شما در صفحات گذشته گفته بودین باید واشر یا دیافراگم عوض بشه؟ درست متوجه شدم؟
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    ممكنه راهنمايي نماييد
    سلام
    احتمالاً حساسیت دیافراگم کم هست
    یک پیچ تنظیم داره دیافراگم . باید یک دور ببندینش و نتیجه رو امتحان کنین و خبر بدین که آیا تغییری کرد ؟
    بهتر شد یا بدتر ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

این سوال منم هست.با این تفاوت که اگه زمان بگذره از زمان باز شدن شر اب گاز پخش میشه و باید یا زود روشنش کنم یا زود ببندم شرو چون انفجار گاز رخ میده.
    هنگام باز کردن شر اب صدای جرقه ابگرمکن میاد ولی روشن نمیشه یا دیر روشن میشه.یا گاهی اصلا صدای اون جرقه زدن نمیاد و گاز پخش میشه.فشار اب بالا و از سیلندر استفاده میکنم.
    ممنون.

Sent from my LT22i using Tapatalk 2
    سلام
    احتمالاً شعله ی شمعک دور یا ضعیف هست و گاز مشعل رو فوراً آتش نمیزنه .
    کمی پیچ تنظیم اون رو باز کنین ( در حد ربع دور فقط ) و نتیجه رو آزمایش کنید و خبر بدید

10. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sony_W810i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بر دوستان گرامی

آبگرم کن ما جدیدا این شیری که عکسش رو گزاشتم دقیقا از محل اتصال شیر ابی رنگ و لوله چکه میکنه. چند دور هم چرخوندمش اما بد تر شد انگار. فقط رو یک زاویه خاص چکه کمتری میکنه. خواستم بپرسم این شیر اصلا چی هست و چطور باید مشکل چکه کردنش رو حل کرد و اینکه هزینه تعمیرش حدودا چقدر هست.

ممنون می شم راهنمایی کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام بر دوستان گرامی

آبگرم کن ما جدیدا این شیری که عکسش رو گزاشتم دقیقا از محل اتصال شیر ابی رنگ و لوله چکه میکنه. چند دور هم چرخوندمش اما بد تر شد انگار. فقط رو یک زاویه خاص چکه کمتری میکنه. خواستم بپرسم این شیر اصلا چی هست و چطور باید مشکل چکه کردنش رو حل کرد و اینکه هزینه تعمیرش حدودا چقدر هست.

ممنون می شم راهنمایی کنید
    واقعا مشخص نیست که این شیر ورودی آب سرده ؟؟ هزینه تعویضش زیاد نمیشه اگه طرف با انصاف باشه ! شیرهای که همراه آبگرمکنهای جدید بوتان هست کاملا پلاستیکیه نه مثل این برنجی !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •