تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 350 اولاول ... 152122232425262728293575125 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 3492

نام تاپيک: هـک Uiq3 و اعمال تغییرات در فایل های سیستمی

آخر فروم باز cyrus_ln's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من ريختم تو گوشي ولي تاثيري نديدم. يا شايد من احساس نكردم
    تاثیر داره مخصوصا اگه موزیک رو با هدست گوش بدی
    من قبلا وقتی تو یه جای شلوغ یا پر سروصدا میرفتم باید صدا رو تا آخر زیاد می کردم تا بشنوم حتی باز بعضی از آهنگها رو نمی تونستم به خوبی بشنوم که با ریختن این فایلها خیلی خوب شده و نیاز نیست صدای رو تا ته ببرم بالا.

پروفشنال NimoOol.HD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تو اتاقم

پيش فرض

حسین اینو خیلی سر سری بخون و نمی خواد روی هیچیش تفکری بکنی . OK؟
    « حسین ، همین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بابا رفتم پوسته های موزیک پلیر رو دقیقا کپی کردم ولی بعد از ریستارت همون آش بودو کازه .
    تازه یه چیز جالب بعضی وقتا این Xplore گوشیم اصلا غیب میشه دیگه نیستش ، هر وقت می خوام کاری کنم میزنم نصبش می کنم ، آپگرید رو می زنم و ... . اصلا نیستش . عشقی می یاد .
    حسین اگه میشه یه کپی از فولدره 2000fd بگیر برام بزار . خدااااااااا . حالا مسئله ی جالب اینست که »»» فون لوک نمی دونم که گوشیم مستر ریست کنم !!!
    راستی کدی بلد نیستی که بزنیم و گوشی روشن خاموش بشه ؟؟؟
    تو رو خدا چی کار کنم . این میوزیک پلیره ، رادیو و اینترنت و ویدیو ها به صورت طبیعی که در فلدر Walkman هستند بابا جون از کار افتاده . کمککککککککککک
    اگر اطلاعات دقیق می خوای اینه :
    1. الان تم گوشی همون نارنجیه هست ( i think walk man 2 )
    2. آیکون ها هم همون آیکون های walkman یعنی نارنجی ها هستند
    3. سه آیکون صفحه ی دسکتاپ گوشی هم نارنجی و Walkman هستند
    4. تمام آیکون ها در اول ماله همون walkman بود که بعد از تغییر دادن آیکون و متن همون فایل های صوتی و تصویری به آیکون walkman تغییر یافت .
    5. بعد از اولین هک و تغییر دادن آکون ها ( مورد دوم و سوم )دیگه همون آیکونه کار نکرد که اینجوری شد که اسم و آیکونشو عوض کردم
    6. یه برنامه ای به نام Walkman در پوشه ی Tools با آیکون یکسان با آیکون همون walkman گوشی ، درست شده که نمیشه هم پاکش کرد و پیغام هایی که بعد از باز کردن هر دوتاشون هم می بینیم همون folder not found هست »
    ....
    به خاطر این گفتم سر سری بخون که بعد از این همه نوشتن گفتم امتحان کنم ببینم چه پیغامی می نویسه که دیدم میوزیک پلیر خیلی محترمانه باز شد !!!!!!!
    خوب
    بعد که اینو نوشتم اومدم ببینم که آیه walkman داخل دسکتاپ رادیو و میوزیک پلیر و ... رو باز می کنه یا نه ( چون دفعهی قبل با اون رفتم که توی Tools بود ) حالا که اونو باز کردم دیدم که باز نمیشه ولی اون باز می شد .
    بازم می گویییییییییییییییییم : ککککککککمممممممکککککککک

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

دوستان بالاخره P990 هم توسط یکی از هموطنان فارسی شد. ولی هنوز نسخه نهاییش و بدون مشکلش بیرون نیومده.
    چندتا اسکرین شات از فارسی شده:

البته به احتمال زیاد روی سایر UIQ3 ها هم کار کنه.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

حسین اینو خیلی سر سری بخون و نمی خواد روی هیچیش تفکری بکنی . OK؟
    « حسین ، همین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بابا رفتم پوسته های موزیک پلیر رو دقیقا کپی کردم ولی بعد از ریستارت همون آش بودو کازه .
    تازه یه چیز جالب بعضی وقتا این Xplore گوشیم اصلا غیب میشه دیگه نیستش ، هر وقت می خوام کاری کنم میزنم نصبش می کنم ، آپگرید رو می زنم و ... . اصلا نیستش . عشقی می یاد .
    حسین اگه میشه یه کپی از فولدره 2000fd بگیر برام بزار . خدااااااااا . حالا مسئله ی جالب اینست که »»» فون لوک نمی دونم که گوشیم مستر ریست کنم !!!
    راستی کدی بلد نیستی که بزنیم و گوشی روشن خاموش بشه ؟؟؟
    تو رو خدا چی کار کنم . این میوزیک پلیره ، رادیو و اینترنت و ویدیو ها به صورت طبیعی که در فلدر Walkman هستند بابا جون از کار افتاده . کمککککککککککک
    اگر اطلاعات دقیق می خوای اینه :
    1. الان تم گوشی همون نارنجیه هست ( i think walk man 2 )
    2. آیکون ها هم همون آیکون های walkman یعنی نارنجی ها هستند
    3. سه آیکون صفحه ی دسکتاپ گوشی هم نارنجی و Walkman هستند
    4. تمام آیکون ها در اول ماله همون walkman بود که بعد از تغییر دادن آیکون و متن همون فایل های صوتی و تصویری به آیکون walkman تغییر یافت .
    5. بعد از اولین هک و تغییر دادن آکون ها ( مورد دوم و سوم )دیگه همون آیکونه کار نکرد که اینجوری شد که اسم و آیکونشو عوض کردم
    6. یه برنامه ای به نام Walkman در پوشه ی Tools با آیکون یکسان با آیکون همون walkman گوشی ، درست شده که نمیشه هم پاکش کرد و پیغام هایی که بعد از باز کردن هر دوتاشون هم می بینیم همون folder not found هست »
    ....
    به خاطر این گفتم سر سری بخون که بعد از این همه نوشتن گفتم امتحان کنم ببینم چه پیغامی می نویسه که دیدم میوزیک پلیر خیلی محترمانه باز شد !!!!!!!
    خوب
    بعد که اینو نوشتم اومدم ببینم که آیه walkman داخل دسکتاپ رادیو و میوزیک پلیر و ... رو باز می کنه یا نه ( چون دفعهی قبل با اون رفتم که توی Tools بود ) حالا که اونو باز کردم دیدم که باز نمیشه ولی اون باز می شد .
    بازم می گویییییییییییییییییم : ککککککککمممممممکککککککک
    اوه اوه چه قدر تایپ کردی!!!
    حالا منم میگم : بابا مشکل از خودته و نه از هک ها. من هم کاری نمیتونم بکنم جز این که بگم دوباره نصب کن و چند بار هم ریستارت کن. اگه نشد بی زحمت گوشیت رو آپدیت کن.
    من خودم تمام این هکها رو تست کردم و هیچ گونه مشکلی نداشته.نمیدونم تو این همه مشکل رو از کجا میاری

پروفشنال NimoOol.HD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تو اتاقم

پيش فرض

اوه اوه چه قدر تایپ کردی!!!
    حالا منم میگم : بابا مشکل از خودته و نه از هک ها. من هم کاری نمیتونم بکنم جز این که بگم دوباره نصب کن و چند بار هم ریستارت کن. اگه نشد بی زحمت گوشیت رو آپدیت کن.
    من خودم تمام این هکها رو تست کردم و هیچ گونه مشکلی نداشته.نمیدونم تو این همه مشکل رو از کجا میاری

خوب ببخشید .
    می خواستم اطلاعات کامل باشه
    پس بی خی خی . نمی دونی چجوری برگردونم به حالت عادی ؟؟
    البته بگم که دستت درد نکنه و خسته نباشید . کارتم عالیه . خیلی هم باهاله . فقط حیف که این اینجوری شد . عیبی نداره

آخر فروم باز cyrus_ln's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان بالاخره P990 هم توسط یکی از هموطنان فارسی شد. ولی هنوز نسخه نهاییش و بدون مشکلش بیرون نیومده.

دوستان اگه اینو تو انجمن های دیگه دیدین نریزین تو گوشیتون که پر از اشکاله من که ریختم و مجبور شدم گوشیم رو فلش کنم.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

دوستان اگه اینو تو انجمن های دیگه دیدین نریزین تو گوشیتون که پر از اشکاله من که ریختم و مجبور شدم گوشیم رو فلش کنم.
    خوب برا همین نزاشتمش دیگه.همینجوریش که من هکهای سالم رو میزارم اینجا بچه میگن مشکل داره حالا اگه اینو بزارم که دیگه هیچی....

آخر فروم باز Original Titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

خدايش خيلي بيريخت ميشه
    اينجوري اصلا آدم نميفهمه چي به چيه

آخر فروم باز shahshahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    طهران / Tehran

پيش فرض

چقدر فونت هاش ضایع است.
    ولی اگه بشه چی میشه...

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض G700 Icons For Other UIQ3

سلام،
    اين هم آيكنهاي گوشي G700

فايل هاي داخلش رو كپي كنيد توي C:\resource

11. 4 کاربر از H M R 0 0 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •