تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 136 اولاول ... 152122232425262728293575125 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 1356

نام تاپيک: *. بحث و بررسي سرويس ADSL مخابرات استان تهران.*

داره خودمونی میشه citrix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

چرا همه مرکز مخابرات ارائه نمیدن ؟پیش شماره من 7793 هست مرکز مخابرات نبوت ! رفتم گفت فعلاً چیزی بهمون نگفتن !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

كلي زنگ زدم تا يه نفر برداشت مشكلمو بهش گفتم . گفتم من 18 اسفند ثبت نام كردم پس فرداشم خطم رانژه شده ولي يوزر نيم و پسورد رو قبول نمي كنه و ارورر 691 مي ده . بعد من من كرد، شماره تلفن و مشخصات صاحب خط رو پرسيد گفت بهت زنگ مي زنم. 30 دقيقه بعد زنگ زد گفت شما رو جا انداختن من الان يوزر و پسوردتون رو فرستاد تا تو سيستم ثبت بشه گفتم چقدر طول مي كشه گفت 2 الي 3 ساعت. بعد از 3 ساعت ديدم بازم ارورر ميده زنگ زدم گفتم پس چي شد گفت ما ثبت كرديم بايد كانكت بشه گفتم فعلا كه نمي شه. چندتا اراجيف و حرف هاي بيخودي زد گفتم ببين من كه تازه ADSL نگرفتم الان چند ساله با ADSL كار مي كنم گفت امروز ساعت 5 به بعد ميام منزلتون ببينم مشكلش چيه؟ گفتم خوش آمدي ولي پول خبري نيست ( تو دلم گفتم ) . بعد گفتم خدايا چكار كنم چه مرگشه. بعد گفتم بيام يه بار ديگه حالت هاي مختلف رو امتحان كنم اومدم تمام يوزر نيم رو با حروف كوچيك تايپ كردم در كمال ناباوري وصل شد.

الان هم دارم ذوق دنيا رو مي كنم. راستي مشكل شما حل شد؟
    خب خدارو شکر نه داداش هنوز حل نشده
    اگه وست زحمتی نیست اون شماررو بهم بده ببینم می تونه کاره منم درست کنه یا نه

داره خودمونی میشه hastor111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان من رفتم مرکز تلفن الغدیر.
    128‏ میدن اما گفت 3 گیگ محدودیت داره.خالی بسته یا واقعیت داره?
    خواهشا جواب بدید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

به من گفتن صاحب خط باید حظور داشته باشه
    برای من هم اصلا امکان پذیر نیست
    میشه یکی رو با کپی شناسنامه صاحب خط فرستاد؟؟؟؟؟؟؟
    میفهمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    از صاحب خط چه مدرکی میخوان؟؟؟؟؟؟؟
    کسایی که از مخابرات سرویس گرفتن جواب بدن

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

شماره اون به درد شما نمیخوره شما میدونید باید یه کاری بکنیدمن بهش گفتم چیکار کنه ! ولی این قضیه سکرت بود و نمیشد که لو بدم و حالا که کار مهردادخان راه افتاده به بقیه هم میگم !

من پیش شماره ام 8892 مثلا هستش شما هم باید کاری که من کردم بکنید به شماره
    88920000 زنگ زدم و مستقیم اتاق ADSL رو گرفتم همین دیروز هم دوباره زنگ زدم و گفتش زنگ بزن به 88921111 که کار ما رو راه بندازه این شماره برای مرکز ما هستش
    و شما هم میتونید به پیش شمارتون چهارتا 0 اضافه کنید و برید توی اصل قضیه پشتیبانی جواب هم میدن چون دیگه دفتر طرف هستش !! من کارم رو انجام دادند ایشالا که کار شما رو هم انجام بدهند

سلام
    دوستان من رفتم مرکز تلفن الغدیر.
    128‏ میدن اما گفت 3 گیگ محدودیت داره.خالی بسته یا واقعیت داره?
    خواهشا جواب بدید.
    خالی بسته در حد خدا.
    شما باید برید به مرکز یک بار دیگه ازشون بپرسید اگر دیدید ادا در میارن برید دفتر دیتا توی خیابون ویلا (شمالی) برید و مطرح کنید تا پیگیری بشوند .ولی عجب ادمهایی هستند به منم روز اول گفتند 128 داریم با پهنای باند دو مگ !! میخواستم بال در بیارم دیدم یارو اصلا سواد نداره نه به این شوری شور نه به اون بی نمکی

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

به من گفتن صاحب خط باید حظور داشته باشه
    برای من هم اصلا امکان پذیر نیست
    میشه یکی رو با کپی شناسنامه صاحب خط فرستاد؟؟؟؟؟؟؟
    میفهمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    از صاحب خط چه مدرکی میخوان؟؟؟؟؟؟؟
    اگر مستاجر هستید با بردن اجاره نامه میتونید
    اگر نه هرجوری شده باید طرف رو پیدا کنید اگر هم این مورد امکان پذیر نیست باید 50/000 هزارتومن بدید و خط جدید بخرید
    ولی برای من سئوال شد پس قبلا ADSL نداشتید ؟ چون برای گرفتن ADSL از همه شرکتها به اجازه صاحب خط نیاز هست
    در ضمن مثل این که قراره ماهی 10000 تومن بابت این سرویس از صاحب خط پول بگیرند !! پس نباید یه اجازه بگیرند و این مبلغ رو اضافه کنند ؟

6. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اگر نه هرجوری شده باید طرف رو پیدا کنید اگر هم این مورد امکان پذیر نیست باید 50/000 هزارتومن بدید و خط جدید بخرید
    ولی برای من سئوال شد پس قبلا ADSL نداشتید ؟ چون برای گرفتن ADSL از همه شرکتها به اجازه صاحب خط نیاز هست
    در ضمن مثل این که قراره ماهی 10000 تومن بابت این سرویس از صاحب خط پول بگیرند !! پس نباید یه اجازه بگیرند و این مبلغ رو اضافه کنند ؟
    از لحاظ مدرک مشکلی نیست کپی کارت ملی و...
    فقط نمیتونم صاحب خط رو بیارم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

نمیدونم باید ببینید چیکار میشه کرد بهترین راه حل بردن صاحب خط هستش/. گفتم که قراره ماهی 10 تومن روی صورت حساب بیاد و حتما نیاز به اجازه صاحب خط هست
    این هم یه نمونه از bug های قانون های من دراوردی مخابرات.

9. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوست عزیز منم دقیقا مشکل شما رو دارم !!یواش یواش دارم پشیمون میشم که قرارداد شرکت رو تمدید نکردم...

شما مشکلی تو تنظیمات مودم و کانکشن ندارید؟و فقط هنگام اتصال چراغ ACT چشمک هم نمیزنه و ارور 678؟(چراغ Power-Status-LAN or USB روشن و ثابت هستند)

با پشتیبانی تماس گرفتم جواب ندادن پیغام گذاشتم که فرقی نمی کنه اونم جواب نمیدن!!

دوستان دیگه با مودم Asus AM 602 بدون مشکل وصل شدن که مشکل از مودم باشه یا مخابراته؟من منطقه 7 هستم...

11. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

شماره اون به درد شما نمیخوره شما میدونید باید یه کاری بکنیدمن بهش گفتم چیکار کنه ! ولی این قضیه سکرت بود و نمیشد که لو بدم و حالا که کار مهردادخان راه افتاده به بقیه هم میگم !

من پیش شماره ام 8892 مثلا هستش شما هم باید کاری که من کردم بکنید به شماره
    88920000 زنگ زدم و مستقیم اتاق ADSL رو گرفتم همین دیروز هم دوباره زنگ زدم و گفتش زنگ بزن به 88921111 که کار ما رو راه بندازه این شماره برای مرکز ما هستش
    و شما هم میتونید به پیش شمارتون چهارتا 0 اضافه کنید و برید توی اصل قضیه پشتیبانی جواب هم میدن چون دیگه دفتر طرف هستش !! من کارم رو انجام دادند ایشالا که کار شما رو هم انجام بدهند

خالی بسته در حد خدا.
    شما باید برید به مرکز یک بار دیگه ازشون بپرسید اگر دیدید ادا در میارن برید دفتر دیتا توی خیابون ویلا (شمالی) برید و مطرح کنید تا پیگیری بشوند .ولی عجب ادمهایی هستند به منم روز اول گفتند 128 داریم با پهنای باند دو مگ !! میخواستم بال در بیارم دیدم یارو اصلا سواد نداره نه به این شوری شور نه به اون بی نمکی

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

زنگ زده بودم می گن حتما باید از خود ما مودم بگیری

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

زنگ زده بودم می گن حتما باید از خود ما مودم بگیری
    این که از اون حرفاست توجه نکنید!!

اصولا چیزی به اسم ناسازگاری مدل/برند مودم نداریم!برخی شرکتها هم قبلا با استفاده از این ترفند مودمهای درجه 3 خودشون رو می نداختن به مردم من که با رئیس مرکز منطقه خودمون صحبت می کردم اتفاقا تاکید داشت مودمهای خودشون رو نگیرم بهتره!

با همین ایسوز 602 از چند شرکت مختلف سرویس گرفتم هیچ مشکلی نداشته!!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمال زیاد مشکل از شبکه دیتا خودشون هست...
    Last edited by Kianoosh; 04-04-2010 at 14:44.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •