تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2489 از 2600 اولاول ... 14891989238924392479248524862487248824892490249124922493249925392589 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,881 به 24,890 از 25994

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان اینجا کسی هست که از مخابرات آی پی ثابت خریده باشه؟
    برای بازی آنلاین ممکن هست پینگ رو پایین تر بیاره؟
    هزینه رو کسی میدونه؟
    نه پیتگ رو پایین نمیاره الکی هزینه نکنید

2. این کاربر از misagh1372 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

نه پیتگ رو پایین نمیاره الکی هزینه نکنید
    بله درسته بعضی رنجهای آی پی یه مقدار ناچیز پینگ را کم میکنه ولی به هزینه کردنش نمیرزه ضمن اینکه با خاموش روشن کردن مودم هم میشه رنج آی پی مناسبتر را بدست آورد البته اگر کسی آی پیش دینامیک باشه بدون خاموش روشن کردن مودم هم به تناوب آی پیش عوض میشه

4. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

مسخره بازی جدید اینترنت مخابرات ... اگه اینستا یا تلگرام باز کنی لینک اینترنت میپره و باید مودم رو ریست کنی ...
    من چنین مشکلی ندارم و درواقع ارتباطی هم نداره که با باز کردن یک برنامه یا آدرس خاص لینک اینترنت بپره! پریدن لینک معمولا از مودم ویا خط شما (پارازیت و پایین بودن کیفیت خط) میتونه باشه گاهی حتی تلفن های بیسیم هم هنگام زنگ خوردن باعث پریدن لینک میشن.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

6. 2 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مسخره بازی جدید اینترنت مخابرات ... اگه اینستا یا تلگرام باز کنی لینک اینترنت میپره و باید مودم رو ریست کنی ...
    من هم پیشگامان هستم و جدیدا وقتی با آخرین سرعت دانلود می کنم لینک میپره یا همون آی پی عوض می کنه که البته فقط باعث چند ثانیه قطعی میشه تا آی پی جدید بده، باز یک خرابکاری کردن صبر کنید بالاخره به گندشون پی میبرن درست میکنن، البته اینم بگم پارامتر های خطم خوب هست، تست کنید شما هم با پشتیبانی شاید از کشش خط هست اگر کلا قطع میشه.
    Last edited by farshad_scientist; 07-10-2020 at 07:14.

8. 2 کاربر از farshad_scientist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Amirwwe619's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Earth

پيش فرض

مخابرات درخواست های پشتیبانی تو پنل رو چک میکنه یا فقط باید تماس گرفت؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مخابرات درخواست های پشتیبانی تو پنل رو چک میکنه یا فقط باید تماس گرفت؟
    آره سریع هم جواب میدن ولی این که بدرد بخورن یک بحث دیگه هست...اگر کاری که داری رو نمیخوای همون موقع انجام بشه درخواست پشتیبانی بزن

11. 2 کاربر از farshad_scientist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من دوبار بخاطر رعایت نکردن ترافیک داخلی برخی سایت ها به 195 شکایت کردم. تنها کاری که 195 در مورد مخابرات میکنه اینه که بعد چند روز درخواست رو ارجاع میده که با کد پیگیری فلان به مرکز ارتباط مردمی مخابرات ارسال شد و پیامکش هم میاد ولی هیچ کاری نکردن(که اون کد پیگیری هم جایی رو پیدا نکردم بزنم ببینم شکایت در چه وضعیتی هست!). بعد به بازرسی مخابرات هم شکایت کردم اونا هم هیچ غلطی نکردن. دوباره به 195 شکایت کردم و همون روند طی شد، دیروز از مخابرات زنگ زدن میپرسه مشکل کندی سرعتت حل شد؟!!!! گفتم مشکل کندی نداشتم بعضی سایتها که توی شکایتم گفتم تعرفه داخلی حساب نمیشه! گفت آهان برای ما کندی سرعت زدن، باشه پیگیری میکنیم! ببینید چقدر اون اپراتور 195 بیشرفه که الکی مشکل کندی سرعت گزارش کرده بهشون!
    دوستان بیایید همگی به 195 شکایت کنیم وقتی ببینن خیلی شاکی وجود داره شاید یه کاری کنن. برای من سایت سافت 98 و دانلودها و سلام سینما و کافه بازار رو خارجی حساب میکنه (البته بازار برام مهم نیست بررسی کردم متوجه شدم). شما هم بررسی کنید این سایتها و هر سایت داخلی که نیاز دارید و شکایت کنید.

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من دوبار بخاطر رعایت نکردن ترافیک داخلی برخی سایت ها به 195 شکایت کردم. تنها کاری که 195 در مورد مخابرات میکنه اینه که بعد چند روز درخواست رو ارجاع میده که با کد پیگیری فلان به مرکز ارتباط مردمی مخابرات ارسال شد و پیامکش هم میاد ولی هیچ کاری نکردن(که اون کد پیگیری هم جایی رو پیدا نکردم بزنم ببینم شکایت در چه وضعیتی هست!). بعد به بازرسی مخابرات هم شکایت کردم اونا هم هیچ غلطی نکردن. دوباره به 195 شکایت کردم و همون روند طی شد، دیروز از مخابرات زنگ زدن میپرسه مشکل کندی سرعتت حل شد؟!!!! گفتم مشکل کندی نداشتم بعضی سایتها که توی شکایتم گفتم تعرفه داخلی حساب نمیشه! گفت آهان برای ما کندی سرعت زدن، باشه پیگیری میکنیم! ببینید چقدر اون اپراتور 195 بیشرفه که الکی مشکل کندی سرعت گزارش کرده بهشون!
    دوستان بیایید همگی به 195 شکایت کنیم وقتی ببینن خیلی شاکی وجود داره شاید یه کاری کنن. برای من سایت سافت 98 و دانلودها و سلام سینما و کافه بازار رو خارجی حساب میکنه (البته بازار برام مهم نیست بررسی کردم متوجه شدم). شما هم بررسی کنید این سایتها و هر سایت داخلی که نیاز دارید و شکایت کنید.

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

بلاخره شکایتم جواب داد و سایت های داخلی که در شکایتم گفتم رو درست کردن.

15. 2 کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بلاخره شکایتم جواب داد و سایت های داخلی که در شکایتم گفتم رو درست کردن.
    احسنت به شما

17. این کاربر از hdneo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •