تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2479 از 2600 اولاول ... 14791979237924292469247524762477247824792480248124822483248925292579 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,781 به 24,790 از 25994

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال xaxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Hotel California

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان چند سالی هست مخابرات داره ولی خب سرعتش بسیار پایینه
    الان مونده که آیا سرویسش رو به "16 مگ _ 175 گیگ حجم بین‌الملل" (تو پنل مخابرات) تغییر بده یا اینکه کلاً ISP رو عوض کنه!
    من خودم پیشنهادم این بود آسیاتک یا شاتل بگیره ولی چون میترسه اذیتش کنن سر جمع‌آوری نت، الان دو دل شده که چیکار کنه..
    ممنون میشم راهنمایی کنید

2. این کاربر از xaxi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستان چند سالی هست مخابرات داره ولی خب سرعتش بسیار پایینه
    الان مونده که آیا سرویسش رو به "16 مگ _ 175 گیگ حجم بین‌الملل" (تو پنل مخابرات) تغییر بده یا اینکه کلاً ISP رو عوض کنه!
    من خودم پیشنهادم این بود آسیاتک یا شاتل بگیره ولی چون میترسه اذیتش کنن سر جمع‌آوری نت، الان دو دل شده که چیکار کنه..
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    اول باید ببینه علت افت سرعتش چیه؟ اگر از همون اول سرعت پایین خریده مثلا 8 مگ خریده و فقط همون 8 مگ رو داره که مشکل معلومه. باید سرویس سریع تر بگیره. ولی اگر سرعت کمتر دریافت می کنه باید اول ببینه مشکل از طرف خودش نباشه مثلا سیم کشی مشکل داشته باشه و ... . اگر از این بایت مطمئن بود بعد ببینه مشکل از طرف مخابرات نباشه. بدون در نظر گرفتن اینها شاید با تغییر طرح و حتی ISP چیزی تغییر نکند.
    اما نکته اصلی اینه که ایشون بهتره از ADSL دل بکنه و سراغ تانوما یا VDSL برود. در حال حاضر غیر از مخابرات و شاتل، اسیاتک و صبا نت و های وب هم وی دی اس ال ارایه می کنند. 8 مگ و 16 مگ اینترنت ADSL ارزش اعصاب خورد کردن را ندارد.

4. 2 کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال xaxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Hotel California

پيش فرض

اول باید ببینه علت افت سرعتش چیه؟ اگر از همون اول سرعت پایین خریده مثلا 8 مگ خریده و فقط همون 8 مگ رو داره که مشکل معلومه. باید سرویس سریع تر بگیره. ولی اگر سرعت کمتر دریافت می کنه باید اول ببینه مشکل از طرف خودش نباشه مثلا سیم کشی مشکل داشته باشه و ... . اگر از این بایت مطمئن بود بعد ببینه مشکل از طرف مخابرات نباشه. بدون در نظر گرفتن اینها شاید با تغییر طرح و حتی ISP چیزی تغییر نکند.
    اما نکته اصلی اینه که ایشون بهتره از ADSL دل بکنه و سراغ تانوما یا VDSL برود. در حال حاضر غیر از مخابرات و شاتل، اسیاتک و صبا نت و های وب هم وی دی اس ال ارایه می کنند. 8 مگ و 16 مگ اینترنت ADSL ارزش اعصاب خورد کردن را ندارد.
    الان 2 مگ داره از مخابرات .. 40 گیگ بین‌الملل یا همچین چیزی
    کلاً میخوام بدونم 16 بگیره از مخابرات سرعتش خوبه؟ قطعی نداره؟
    یا اینکه کلاً ISP رو عوض کنه ..
    این داستان VDSL هم معلوم نیست چی قراره بشه .. قیمتشم خدا میدونه.. به نظرم نمیصرفه

6. این کاربر از xaxi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام دوستان
    من اینترنت مخابرات گرفتم هنوز وصل نشده ، الان 5 روزه چراغ اینترنت من قرمز هست پشتیبانی هم میگه تنظیمات مودم مشکل داره من دو تا مودم عوض کردم باره اولمم نیست که تنظیم میکنم جفت مودم هام از شاتل خریدم

- - - Updated - - -

8. این کاربر از matinvaloo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shakib zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

الان 2 مگ داره از مخابرات .. 40 گیگ بین‌الملل یا همچین چیزی
    کلاً میخوام بدونم 16 بگیره از مخابرات سرعتش خوبه؟ قطعی نداره؟
    یا اینکه کلاً ISP رو عوض کنه ..
    این داستان VDSL هم معلوم نیست چی قراره بشه .. قیمتشم خدا میدونه.. به نظرم نمیصرفه
    یه عکس از قسمت status مودمش قرار بده تا ببینیم کیفیت خطش در چه حده و اصلا سرعت بالاتر از 2 مگ رو پشتیبانی میکنه یا نه

vdsl با قیمت فعلی اصلا نمیصرفه

10. 2 کاربر از shakib zero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من اینترنت مخابرات گرفتم هنوز وصل نشده ، الان 5 روزه چراغ اینترنت من قرمز هست پشتیبانی هم میگه تنظیمات مودم مشکل داره من دو تا مودم عوض کردم باره اولمم نیست که تنظیم میکنم جفت مودم هام از شاتل خریدم
    - - - Updated - - -
    تنظیمات PPPoE استفاده می کنید؟ vpi و vci را درست وارد می کنید؟ مقادیر این دو با شاتل یکی نیست. همچنین مراقب باشید رمز سامانه اینترنتی را بجای رمز کانکشن یا رمز تنظیمات اینترنت مودم وارد نکنید.

12. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

تنظیمات PPPoE استفاده می کنید؟ vpi و vci را درست وارد می کنید؟ مقادیر این دو با شاتل یکی نیست. همچنین مراقب باشید رمز سامانه اینترنتی را بجای رمز کانکشن یا رمز تنظیمات اینترنت مودم وارد نکنید.
    بله همرو درست میزنم من اینترنت دفتر کارم هم که مخابرات هست خودم اکی اش کردم هیچ مشکلی هم پیش نیامد البته مودم دفتر تی پی لینک هست شاید به مودم ربط داره

14. این کاربر از matinvaloo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام.دوستان مخابرات چند روزه تخلیه میکنه؟ جایگزین مخابرات چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟

16. این کاربر از vivaz360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان . اینترنت مخابرات اپلیکشن موبایل نداره
    که متوجه بشم چقدر حجم دارم؟؟

18. این کاربر از nimahandsomboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shakib zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

درود

بعد از دو سه هفته یکم سرم خلوت شد مجدد تماس گرفتم پشتیبانی مخابرات ببینم چرا وقتی سرویس 16 مگ خریدم خطمو روی 10 مگ بستن. تا دو سه هفته پیش میگفتن مشکل از مرکز مخابراتی شما هست که دسترسی رو قفل کرده ما هم نمیتونیم دانلود و آپلود شما رو تغییر بدیم الانم زنگ زدم میگن مرکز مخابراتیتون دسترسی رو بسته گفتم خب باید چیکار کرد که باز کنن؟ گفت نمیشه گفتم نمیشه که نداریم یعنی چی نمیشه؟ منظورتون اینه که محدودیت تجهیزات دارن برای اینکه کیفیت پایین نیاد همه رو روی 10 مگ میبندن؟ گفت نه تجهیزاتشون به شکلیه که قفله نمیشه تغییر داد. بعدم سریع گفت کاری ندارید؟ خدافظ

در کل من که قانع نشدم یعنی چی قفله؟

دوستان تجربه ای تو این مورد دارن؟ چرا واقعا خط منی که تا 24 - 25 مگ دانلود کشش داره رو روی 10 مگ باید ببندن

20. 2 کاربر از shakib zero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •