تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2417 از 2601 اولاول ... 14171917231723672407241324142415241624172418241924202421242724672517 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,161 به 24,170 از 26004

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

دوستان یه سوال ممنون میشم راهنمایی کنید راستش من وارد نیستم به این بحثای فنی.

الان من adsl سرعت 16 رو از مخابرات میگیرم به خاطر حجم بیشترش، چون نهایت سرعتشو نمیتونم استفاده کنم چراغ مودم چند دیقه یه بار خاموش روشن میشه به خاطر نویز واسه همین تو تنظیمات مودم یکی دو تا گزینه رو تیکشون رو برمیدارم تا snr و این داستانا بالا پایین شه و سرعت دانلود میاد پایین ولی دیگه مشکل قطعی ندارم.

حالا میخوام بدونم اگه vdsl اوکی شه مودمش هم بگیرم چجوریاس با توجه به وضعیت خط فعلی که حتی سرعت 16 adsl رو درست ساپورت نمیکنه ؟! vdsl هم یعنی همش این مشکلو دارم یا اون داستانش فرق میکنه کلا ؟ و بدونه قطعی قطعا سرعت بهتری خواهم داشت ؟

2. این کاربر از r4mpage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان یه سوال ممنون میشم راهنمایی کنید راستش من وارد نیستم به این بحثای فنی.

الان من adsl سرعت 16 رو از مخابرات میگیرم به خاطر حجم بیشترش، چون نهایت سرعتشو نمیتونم استفاده کنم چراغ مودم چند دیقه یه بار خاموش روشن میشه به خاطر نویز واسه همین تو تنظیمات مودم یکی دو تا گزینه رو تیکشون رو برمیدارم تا snr و این داستانا بالا پایین شه و سرعت دانلود میاد پایین ولی دیگه مشکل قطعی ندارم.

حالا میخوام بدونم اگه vdsl اوکی شه مودمش هم بگیرم چجوریاس با توجه به وضعیت خط فعلی که حتی سرعت 16 adsl رو درست ساپورت نمیکنه ؟! vdsl هم یعنی همش این مشکلو دارم یا اون داستانش فرق میکنه کلا ؟ و بدونه قطعی قطعا سرعت بهتری خواهم داشت ؟
    VDSL از نزدیکترین کابینت به منزل شما ارتباط داده میشه نه از مرکز تا منزل برای همین حتما بهتر میشه چقدر بهتر دیگه باید دید مگه اون فاصله کابینت تا منزل و سیم کشی داخلی ایراد باشه و الان هم که برا حجم 16 گرفتید ببین تا چ سرعتی نهایت جواب میده بگو رو اون ببندن مثلا 12 یا 10 یا 8 البته هر ISP میگه رو یه سری سرعتها میتونیم ببندیم رو یه سری نمیتونیم از خود پشتیبانی بپرسی بههترین حالت کشش خط رو میگه و اگه خیلی خراب بود آپلود رو هم میتونی کم تر کنی فعلا بسازی تا VDSL

4. 2 کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Hasan_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

مشکل از کمبود پهنای باند است, بخصوص الان ایام کرونا و خونه نشینی
    تهران فقط 75گیگ پهنای باند برای 12میلیون جمعیت دارد, کاربران اینترنت همزمان زیاد شه سرعتشون طبیعتاً کم میشه
    75 گیگابیت پهنای باند اونم برای 12 میلیون نفر ؟! 75 گیگابیت فقط پهنای باند یکی از مراکز مخابراتی تهران میتونه باشه !

6. 2 کاربر از Hasan_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

امروز برای من یک پیامک با مضمون زیر اومد
    «مشتری گرامی به شماره تلفن ****218869
    برای ثبت تقاضای تغییر تکنولوژی سرویس اینترنت خود از ADSL به VDSL به منظور بهره مندی از سرعت بیشتر (تا 4 برابر) به صفحه کاربری خود به آدرس adsl.tci.ir مراجعه و تقاضای خود را ثبت نمائید.
    دریافت نام کاربری و رمز عبور پنل با شماره گیری کد دستوری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] *2*2020*
    شرکت مخابرات ایران»
    اما جای ندیدم تو سایت که بشه تقاضا داد. کسی میدونه این یعنی چی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

یه سوال الان این vdsl رو تایید بزنیم میشیم انحصار مخابرات؟ دیگه نمیتونیم isp دیگه بریم؟

9. این کاربر از franchescaolsonEqP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

75 گیگابیت پهنای باند اونم برای 12 میلیون نفر ؟! 75 گیگابیت فقط پهنای باند یکی از مراکز مخابراتی تهران میتونه باشه !
    نه, راستی کل تهران 75گیگ پهنای باند داره. چند ماه قبل اینجا بحث شد

یه سوال الان این vdsl رو تایید بزنیم میشیم انحصار مخابرات؟ دیگه نمیتونیم isp دیگه بریم؟
    وقتی از شرکتهای غیره نمیتونی سرویس اینترنت بگیری میدونی محاصره مخابرات شدی, اگر محاصره شدی فقط میتونی از مخابرات adsl یا vdsl بگیری
    کلا اگر محل تون فیبر نوری بشه محاصره مخابرات شدین
    Last edited by dadash42; 06-04-2020 at 15:09.

11. 3 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

VDSL از نزدیکترین کابینت به منزل شما ارتباط داده میشه نه از مرکز تا منزل برای همین حتما بهتر میشه چقدر بهتر دیگه باید دید مگه اون فاصله کابینت تا منزل و سیم کشی داخلی ایراد باشه و الان هم که برا حجم 16 گرفتید ببین تا چ سرعتی نهایت جواب میده بگو رو اون ببندن مثلا 12 یا 10 یا 8 البته هر ISP میگه رو یه سری سرعتها میتونیم ببندیم رو یه سری نمیتونیم از خود پشتیبانی بپرسی بههترین حالت کشش خط رو میگه و اگه خیلی خراب بود آپلود رو هم میتونی کم تر کنی فعلا بسازی تا VDSL
    آها مرسی. سرعت 16 چیزی حدود 1.500 mb سرعت دانلودش هست که دستکاری میکنم تنظیمات مودم رو میاد رو 1 تقریبا و 500 تایی از سرعت دانلود کم میشه ولی خوب دیگه قطعی ندارم.

به هر حال خیالم راحت شد با توجه به راهنماییت الانم رفتم پنل و تو نظرسنجی گزینه تغییر vdsl رو انتخاب کردم.

مشخص نیست کی تغییر میدن به vdsl ؟ ممکنه به این زودیا تماس بگیرن واسه مودم یا حالا حالاها خبری نیست

13. 2 کاربر از r4mpage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وزیر ارتباطات در صفحه توییتری خود از ارتقای رایگان مشترکان خانگی اینترنت خبر داد.
    به گزارش همشهری آنلاین، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در صفحه توییتری خود از ارتقای رایگان مشترکان خانگی اینترنت خبر داد و نوشت: «‏با آغاز مجدد کلاس‌های مجازی مدارس و دانشگاه‌ها، به شرکت‌های اینترنت خانگی ابلاغ کردیم که تا پایان اردیبهشت سرعت همه‌ی مشترکین خود را «رایگان» به ۱۶مگابیت ارتقا دهند. این دستورالعمل ساعتی قبل در اکثر این شرکت‌ها اجرایی شد. نتیجه: ۷٪ رشد متوسط مجموع پهنای باند تا این لحظه. ‏⁧#گزارش_به_مردم⁩»
    Last edited by dadash42; 06-04-2020 at 15:59.

15. 2 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وزیر ارتباطات در صفحه توییتری خود از ارتقای رایگان مشترکان خانگی اینترنت خبر داد.
    به گزارش همشهری آنلاین، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در صفحه توییتری خود از ارتقای رایگان مشترکان خانگی اینترنت خبر داد و نوشت: «‏با آغاز مجدد کلاس‌های مجازی مدارس و دانشگاه‌ها، به شرکت‌های اینترنت خانگی ابلاغ کردیم که تا پایان اردیبهشت سرعت همه‌ی مشترکین خود را «رایگان» به ۱۶مگابیت ارتقا دهند. این دستورالعمل ساعتی قبل در اکثر این شرکت‌ها اجرایی شد. نتیجه: ۷٪ رشد متوسط مجموع پهنای باند تا این لحظه. ‏⁧#گزارش_به_مردم⁩»
    تو لایو امروز اینستاگرامش هم توضیحات بیشتری هست .

17. این کاربر از dvb55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Hasan_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

نه, راستی کل تهران 75گیگ پهنای باند داره. چند ماه قبل اینجا بحث شد

وقتی از شرکتهای غیره نمیتونی سرویس اینترنت بگیری میدونی محاصره مخابرات شدی, اگر محاصره شدی فقط میتونی از مخابرات adsl یا vdsl بگیری
    کلا اگر محل تون فیبر نوری بشه محاصره مخابرات شدین
    ممنون میشم بگی طبق کدوم منبع ، تهران پهنای باند کل ش 75 گیگابیت بر ثانیه هست !
    امروز ixp تهران 852 گیگابیت بر ثانیه تبادل داشته !

19. 2 کاربر از Hasan_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •