تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 26 اولاول ... 1420212223242526 آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 256

نام تاپيک: Windows 10 Editinos | نسخه های ویندوز 10

آخر فروم باز ali_mohandes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    IN System

پيش فرض

سلام عرض میکنم.
    من یادمه وقتیکه ویندوزمو از 7 به 8.1 ارتقا دادم مشگل درایور ها برام بوجود اومد... در حقیقت درایورهای لپتاپ من فقط با 7 مچ بود ...
    و بعد از یکی یه چندتا dvd گرفتم و بالاخره درایورهاشو پیدا کردم ...
    الان میخوام به 10 کوچ کنم برای این مشگل چه باید بکنم؟
    بایدجدید ترین درایور ها رو از اینترنت بگیری ....

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

مایکروسافت بیلد 10547 Insider preview را برای Fast Rings منتشر کرد . تغییراتی که در این بیلد انجام شده عبارت اند از :

- تغییرات در منوی استارت :

به طور پیش فرض ویندوز از چینش 3 ردیفی برای منوی استارت استفاده می کند . اما بر اساس درخواست Insider ها این امکان در این نسخه به وجود آمده که بتوان چینش 4 ردیفی در منوی استارت داشت . مایکروسافت همچنین مشکل محدودیت نمایش 512 آیتمی را در منوی Start به 2048 آیتم ارتقا داد . این باگ که قبلا در نسخه های Insider Preview قبل از انتشار نسخه ی نهایی کشف شده بود ، باعث میشد در صورتی که کاربر بیش از 512 آیتم را در منوی استارت داشته باشد ، برخی آیتم ها به صورت تصادفی در منوی استارت دیده نشوند و لود شدن منوی استارت با تاخیر بالا انجام شود . مایکروسافت گفته بود که این مشکل در نسخه ی نهایی رفع می شود ، اما تا کنون اقدامی در این باره انجام نداده بود . خوشبختانه در آخرین بیلد آزمایشی این محدودیت به 2048 آیتم افزایش پیدا کرده .

- بهبود عملکرد در وضعیت Tablet Mode

- آپدیت تعداد بسیاری از App های ویندوز .

- و بسیاری تغییرات دیگر . مانند قابلیت غیر فعال سازی عکس بک گراند Lock Screen

همچنین مایکروسافت پیش نمایش Object RTC را در Microsoft Edge برای توسعه دهندگان معرفی کرد . API های Object RTC این اجازه را می دهند که بتوان با مرورگر Edge به صورت مستقیم و بدون دخالت هیچ گونه پلاگین ارتباط صوتی و تصویری برقرار نمایند .

در این بیلد همچنین Cortana قابلیت فعالیت با اکانت محلی ( Local Account ) را نیز داراست . در بیلد های قبلی برای استفاده از امکانات Cortana حتما باید به اکانت مایکروسافت متصل باشید

----------------------------

نکته ی مهمی که در ارتباط نسخه های منتشر شده از بیلد های مختلف ویندوز 10 پس از نسخه ی نهایی وجود دارد ، این است که مایکروسافت تا کنون در هیچکدام از بیلد ها به انتشار فایل ISO رسمی و یا Key های مربوط به این نسخه ها نپرداخته است . هرچند مایکروسافت در بیلد 10525 به صراحتا اعلام کرده بود که فقط کاربران دارای ویندوز قانونی به این بیلد قابلیت آپگرید دارند ، اما در این ارتباط نسبت به بیلد های بعدی صحبتی نکرده است

3. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

ویندوز 10 خالی با ویندوز 10 N چه فرقی داره
    کدومش بهتره؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

ویندوز 10 خالی با ویندوز 10 N چه فرقی داره
    کدومش بهتره؟
    نسخه های N فاقد Windows Media Player هستند . این به دلیل قوانینی هستش که اتحادیه ی اروپا در ارتباط برخی امکانات ویندوز وضع کرده و مایکروسافت رو مجبور کرده که در کشور های اروپایی ویندوز رو بدون Windows Media Player انتشار بده

6. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

یعنی میشه جداگانه نصب کرد؟
    بعد من الان دانلود کردم روی درایو سی ویندوز 7 نصبه که میخوام باشه
    روی درایو دی میخوام نصب کنم میگه شما چون درایو داینامیک دارید نمیشه باید چیکاار کنم که بتونم نصب کنم

- - - Updated - - -

یعنی میشه جداگانه نصب کرد؟
    بعد من الان دانلود کردم روی درایو سی ویندوز 7 نصبه که میخوام باشه
    روی درایو دی میخوام نصب کنم میگه شما چون درایو داینامیک دارید نمیشه باید چیکاار کنم که بتونم نصب کنم

داره خودمونی میشه AliTen10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

دانلود فایل ISO بیلد 10586

دانلود از گوگل درایو:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک مستقیم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موارد اصلاحی به همراه این بیلد به شرح زیر است:
    • قبلا به هنگام دریافت اعلان از Action Center صدای موسیقی یا فایل صوتی در حال پخش کاهش یافته و برای مدتی بر روی 75 درصد باقی می ماند. این مشکل رفع شده است.
    • از این پس فشردن کلید روشن/خاموش Surface Pro 3 آن را در حالت Sleep قرار خواهد داد.
    • مشکلی از سوی کاربران اینسایدر مبنی بر ظاهر شدن اتفاقی صفحه Command Prompt مربوط به exe مطرح شده بود. در بیلد جدید این مشکل مرتفع شده است.
    • ویندوز این این به بعد روش لاگ این شدن شما را به خاطر خواهد سپرد. یعنی اگر به وسیله کد PIN لاگ این کرده اید، در دفعات بعدی بوسیله همین روش از شما درخواست لاگ این می نماید.
    • مشکلی در خصوص Microsoft Edge نیز وجود داشت که در آن Tab های باز شده، در صورتی که آن صفحه به بالا اسکرول نمی شد به صورت سیاه نمایش داده می شدند. این مشکل نیز مرتفع شده است.
    • از این پس در دستگاه های کوچک مانند Dell Venue 8 Pro که با ابعاد صفحه نمایش مجازی یا چرخانیده شده ای بوت می شوند که از اندازه اصلی صفحه نمایش بزرگ تر است دیگر شاهد پیام خطای صفحه آبی نخواهند بود.
    • اپلیکیشن ها و بازی ها با اطمینان بیشتر و خطای کمتری از Microsoft Store دانلود خواهند شد.

باگ های شناخته شده:
    • پس از به روز رسانی به بیلد جدید تمام پیام ها و فهرست تماس های شما در Skype و Massaging حذف می شوند. برای حل این مشکل به آدرس زیر بروید و فایل PrivateTransportId را تغییر نام داده یا حذف کنید. سپس از حساب کاربری خود در اسکایپ خارج شده و دوباره به آن وارد شوید:

C:\Users\<USERNAME>\AppData\Local\Packages
    \Microsoft.Messaging_8wekyb3d8bbwe\LocalCache
    • Insider Hub ممکن است پس از به روز رسانی به بیلد جدید حذف شود. برای باز گرداندن آن به بخش Settings > System > Apps & features رفته و بر روی گزینه “مدیریت ویژگی های اختیاری” (Mange optional features) کلیک کنید و سپس با کمک گزینه “اضافه کردن ویژگی جدید” دوباره Insider Hub را اضافه نمایید.

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

الان یه آپدیت بزرگ برای ویندوز اومده و مجبورم نسخه جدید رو دانلود کنم ( منظورم با استفاده از فایل ISO و رایت روی DVD است) میخواستم بدونم از بین 3 تا ورژن هوم و پرو و اینترپرایز کدوم رو نصب کنم بهتره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام به دوستان و اساتید محترم .
    چندی پیش یکی از دوستان ویندوز 7 رو از طریق ویندوز آپدیت (windows update ) در کنترل پنل آپدیت کرد , با موفقیت .
    من این روش رو امتحان کردم اما فقط ویندوز 7 بصورت کامل آپدیت شد دیگه آپدیت ویندوز 10 نیومد .
    بعد سعی کردم دستی آپدیت کنم . دانلود که شد موقع نصبش پروداکت کی مربوط به ویندوز 7 رو میخواد که البته من نداشتم .
    با برنامه OemKey که یکی از سایتای خارجی معرفی کرده بود اقدام به تهیه پروداکت کی کردم که این ارور رو داد ;

Unable to open MSDM table! .

همون سایت در جواب این مشکل گفت که این پرروداکت کی تو بایوس سیستم شما ذخیره نشده اما راه حل درست و درمونی ارائه نداد.
    که البه قرار بود با اجرای اون برنامه پروداکت کی به ایمیل من ارسال بشه .

سوال
    1 _ چرا ویندوز برای من آپدیت وینوز 10 رو ارائه ( ادامه ) نداد .اگه این روش رو بتونم ادامه بدم خیلی بهتره . چون شنیدم با این روش تا 30 روز میتونم
    به ویندوز 7 قبلی برگردم . و کلآ راحت تره دیگه چون خودش همه دانلود ها و اکتیو رو هم انجام میده .
    2 _اگه میدونید اون روش اول قابل اجرا نیست , با این مشکل پروداکت کی که بوجود اومده چیکار کنم .
    قبلآ از همکاری شما متشکرم .
    سپاس .

پروفشنال رعد's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام ویندوز 10 من با بویلد 10.0.10240
    پیشنهاد نصب ویندوز جدید زیر رو میده
    Upgrade to Windows 10 Pro, version 1511, 10586
    که برای اولین بار از طریق وی پی ان و آپدیت معمولی ویندوز تا 50 درصذ جلو رفت و متوقف شد بعدش یک نرم افزار دیگه
    رو برای دانلود آپدیت از سایت مایکروسافت گرفتم به اسم MediaCreationTool
    که حدود 2.5 گیگ حجم هم اینبار رفت ولی دانلود و نصب به سرانجام نرسید و این ارور داد :

حالا از دوستانی که اصل فایل جدید رو بصورت یک فایل ایزوی ویندوز 10 جدید با بویلد 15 11, 10586 دانلود کردن
    میخواستم بپرسم که طریقه نصبش فقط از طریق یو اس بی هست و آیا در تنظیمات قبلی ویندوز 10 دستکاری میشه و برنامه ای پاک میشه یا نه ؟
    Last edited by رعد; 28-11-2015 at 11:15.

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

سلام
    راهی هست که متوجه بشیم حجم آپدیتهایی که می خواد دانلود بشه یا در حال دانلود شدن هست چقدره؟بخاطر نوسانات نمیشه از درصد پیشرفت تخمین زد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •