تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 86 اولاول ... 142021222324252627283474 ... آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 856

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مبتدیان

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

گوشی رو safe mode بالا بیارید و از سیدیا برنامه ی نصبی رو پاک کنید

اون کیبرد برای 4.1 هست و برای نسخه جدید باید مبلغ 5000 تومان پرداخت نمایید

داره خودمونی میشه siavash45's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

ممنون ... چه جوری روی سیف مود بالا بیارم ؟
    Last edited by siavash45; 27-03-2011 at 08:41.

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

با سلام
    دو روزه من اینجا هر نیم ساعت صفحه رو رفرش میکنم شاید جوابی از دوستان برای حل مشکل من ببینم ... اما دریغ ...... آقا محسن هم فقط اشاره ایی به حل مشکل کردند و رفتند ... ای کاش حالا که زحمت این کارو کشیدند واضح توضیح می دادند ... خلاصه هر کاری کردم مشکل حل نشد و فکر کنم خرابتر هم شد چون اصلا صفحه دیگه بالا نمی اد و سیاهه .... از توی آیتونز آپدیت رو زدم تا به فریمور جدید آپدیت بشه امیدوارم مشکلم حل بشه ...... امیدی هست ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

به فریمور 4.3آپگرید کردم .... و حالا مشکل جدید توی حالت ریکاوری مونده و بیرون نمیاد ..... ممنون میشم راهنمایی کنید /

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

به فریمور 4.3آپگرید کردم .... و حالا مشکل جدید توی حالت ریکاوری مونده و بیرون نمیاد ..... ممنون میشم راهنمایی کنید /

فریمور کامل نصب شد ؟؟؟؟

جیلبریک کردید ؟؟؟

جیلبریک برای فریمور 4.3 از نوع tether هست ! پس برای روشن کردن باید از iBOOty بگیرید .

6. این کاربر از mohsenfhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوست عزیز الان مشکلتون اگر موندن در ریکاوری هست میتونید با tinyumbrella از این حالت خارجش کنید. (اجرا کنید و بر روی گزینه exit recovery کلیک کنید) اگر نشد recboot 1.1 رو امتحان کنید.

مشکلتون رو واضح بگین تا جواب واضح بگیرین. مثلا نگفتین چطور شد که رفتین توی ریکاوری ، وسط زیستور بود یا بعد از اتمام ریستور و یا حتی بعد از جیلبرک این حالت برایتان پیش آمد؟

8. این کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

با سلام
    بعد از اینکه نتونستم کاری کنم و گوشی بالا نمی امد فریمور 4.3.1 رو از توی سایت دانلود کردم ... گوشی را با redsnow به حالت DFU بردم و از داخل آیتونز با شیفت و ریستور فریمور را انتخاب کردم (4.3.1 ) و آپگرید شروع شد .... همه چیز تا انتها رفت و آخرش فکر کنم ارور 1013 داد و شکل USB و آیکون آیتونز روی گوشی آمد و دیگه همونجوری موند .... با اجرای tinyumbrella که انجام دادم exit recovery رو می زنم هنگ می کنه و برنامه اجرا نمی شه و مجبور به بستن اون با تسک منیجر هستم ... با برنامه recboot 1.1 که از داخل سایت پیدا کردم و دانلود کردم برنامه رو که می خوام اجرا کنم اجرا نمی شه و ارور میده ( ویندوز هفت دارم ) و می گه نیار به net fram work v.4.0.30319 داره . اونو نصب کردم خوشبختانه از ریکاوری خارج شد , میره روی لوگوی سیب , دوباره بر میگرده روی علامت ریکاوری , و این کار مرتب تکرار میشه .... نمی دونم باید کابل رو خارج کنم ... این کارو کردم دوباره روی ریکاوری موند .
    حالا اگه تونستم از ریکاوری خارج بشم .. می تونم به همون فریمور قبلی 4.2.1 برگردم ?.... SHSH 4.2.1 رو ذخیره کرده بودم .
    بی صبرانه منتظر جوابم
    ممنون
    Last edited by siavash45; 29-03-2011 at 09:15.

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام
    بعد از اینکه نتونستم کاری کنم و گوشی بالا نمی امد فریمور 4.3.1 رو از توی سایت دانلود کردم ... گوشی را با redsnow به حالت DFU بردم و از داخل آیتونز با شیفت و ریستور فریمور را انتخاب کردم (4.3.1 ) و آپگرید شروع شد .... همه چیز تا انتها رفت و آخرش فکر کنم ارور 1013 داد و شکل USB و آیکون آیتونز روی گوشی آمد و دیگه همونجوری موند .... با اجرای tinyumbrella که انجام دادم exit recovery رو می زنم هنگ می کنه و برنامه اجرا نمی شه و مجبور به بستن اون با تسک منیجر هستم ... با برنامه recboot 1.1 که از داخل سایت پیدا کردم و دانلود کردم برنامه رو که می خوام اجرا کنم اجرا نمی شه و ارور میده ( ویندوز هفت دارم ) و می گه نیار به net fram work v.4.0.30319 داره . اونو نصب کردم خوشبختانه از ریکاوری خارج شد , میره روی لوگوی سیب , دوباره بر میگرده روی علامت ریکاوری , و این کار مرتب تکرار میشه .... نمی دونم باید کابل رو خارج کنم ... این کارو کردم دوباره روی ریکاوری موند .
    حالا اگه تونستم از ریکاوری خارج بشم .. می تونم به همون فریمور قبلی 4.2.1 برگردم ?.... SHSH 4.2.1 رو ذخیره کرده بودم .
    بی صبرانه منتظر جوابم
    ممنون
    چون shsh رو ذخیره کردین فکر کنم بتونین برگردین.

گوشی رو به dfu ببرید ، tiny umbrella رو باز کنید و start tss server را بزنید و در این حالت با آیتونز ریستور کنین. این رو کلا برای ریستور که گفتین 1013 میده گفتم نه برای دانگرید.

در ضمن میتونین فایل host رو هم ادیت کنین (برای گذر از 1013) در آدرس C:\Windows\System32\drivers\etc فایل hosts رو با notepad باز کنید و طبق شکل زیر خط آخر رو اضافه کنید.

11. این کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2005

8

نشد متاسفانه ....... دیگه حسابی ناامید شدم ..... اگه نشد که نمیشه ..... نهایت کار گوشیم به کجا میکشه ؟
    آیتونز را باز کردم روی ریکاوری که بود .... بدون شیفت ریستور را زدم و گذاشتم از خود سایت خودش ریستور و آپدیت کنه ...... اشکالی که نداره ؟؟ فقط درست بشه و گوشیم بالا بیاد .... دیگه جیلبریک و سیدیا نخواستم ....... می رم از خود کمپانی اپل برنامه می خرم ... ده روزه خواب و خوراک ندارم .
    Last edited by siavash45; 29-03-2011 at 13:38.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اشکالی نداره...
    احتمالا تا یکی دو هفته دیگه جیلبرک آنتتردش میاد... توی یوتوب ویدیوشو دیدم...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •