تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 70 اولاول ... 1420212223242526272834 ... آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 696

نام تاپيک: برنامه‌ی هفت

آخر فروم باز MoH_@_MaD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این هفته برنامه هفت پخش نخواهد شد

به گزارش خبرگزاري فارس، به علت ايام سوگواري فاطمه زهرا (س) برنامه سينمايي «هفت» اين هفته روي آنتن شبكه سه سيما نمي‌رود و برنامه نخواهد داشت.
    بنابراين گزارش، برنامه سينمايي «هفت» با اجراي «فريدون جيراني» جمعه شب‌ها با هدف بررسي مشكلات و موانع موجود در سينماي ايران و همچنين نقد و بررسي فيلم‌هاي روز سينماي ايران روي آنتن شبكه سه سيما مي‌رود.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

برنامه ی هفت دیشب :

- موضوع اصلی برنامه فیلم خانوادگی داوود نژاد ( مرهم بود ) و رضا داوودنژاد و مادربزرگش که در فیلم ایفای نقش کرده بودند هم مهمانان برنامه بودند در قسمت اول . اینکه گفته میشه فیلم خانوادگی به این علت که همسر و پسر و مادر فیلمساز ( اگر اشتباه نکنم) در اون ایفای نقش کردند .

- بخش دوم هم با حضور کارگردان آقای داوود نژاد و فراستی بود که جای تعجب داشت فراستی برای معدود دفعات از یک فیلم تمجید می کرد

- مهمترین بخش برنامه به نظرم بخش سوم بود با حضور سعید راد دوست داشتنی ، که برای اولین بار بود که در یک برنامه ی تلویزیونی حاضر می شد .

- نکته ی جالب بخش تکه هایی از فیلم سفر سنگ کیمیایی بود ، فیلمی پر حرف و حدیث و البته با بازی رضا فاضلی و سعید راد ( هرچند صحنه هایی که فاضلی بازی میکرد پخش نشد ) .

- در بخشی از صحبت ها سعید راد اشاره کرد که قرار بوده نقش ناخداخورشید رو اون بازی کنه و حتی 3 هفته هم با یک دست بسته تمرین کرده بوده برای اون نقش ، اما اجازه ی ایفای نقش به اون داده نشده و به همین علت هم "هجرت ناخواسته" داشته .
    +
    هرچند هرچقدر فکر میکنم میبینم ناخدا خورشید رو فقط میشه با ارجمند تصور کرد ، به خصوص در صحنه ی جاودانه ای که کبریت رو با یک دست روشن میکنه

- و یک نکته ی خوب هم تعریف پر شور و حرارت راد از از عرب نیا بود به خصوص در جایی که عرب نیا رو فوق العاده خطاب کرد ، و چقدر این سعید راد خالی از حسادت بود
    Last edited by Ezel; 14-05-2011 at 11:02.

3. 8 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

اینکه گفته میشه فیلم خانوادگی به این علت که همسر و پسر و مادر فیلمساز ( اگر اشتباه نکنم) در اون ایفای نقش کردند .
    مادربزرگ علیرضا داود نژاد بود
    +
    علیرضا داوود نژاد در برنامه تلویزیونی هفت از عزت الله ضر غامی رییس سازمان صداو سیما خواست تا مشکل یک برنامه رادیویی را که به خاطر اظهارات او دچار مشکل شده است را حل کند .

داوود نژاد هفته گذشته دریک برنامه رادیویی حضور یافته بود ودر آن به اظهار نظر درباره بیضایی و پناهی پرداخته بود که گویا همین اظهار نظر باعث تعطیلی این برنامه رادیویی شده بود .

داوود نژاد دربرنامه هفت گفت : من دریک برنامه رادیویی حرفهایی زده بودم که باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای این برنامه شده بود که درهنین جااز آقای ضر غامی می خواهم مشکل این برنامه را حل کند .
    +
    داوود نژاد دراین برنامه دومرتبه گفت چرا باید هنرمندی مثل بهرام بیضایی باید از شرایط فیلمسازی اش به ستوه بیاید .

داوودنژاددر ادامه گفت : چرا قید وبند از دست و پای جعفر پناهی برداشته نمی شود اگر از فیلمسازانی مثل پناهی حمایت شود می توانیم در عرصه جهانی حرفهایی برای گفتن داشته باشیم .

داوود نژاد درادامه گفت : واقعا کوفتم می شود که همکارم نمی تواند فیلم بسازد .

وی درادامه گفت :بحث فقط بحث شخص پناهی وبیضایی نیست و بحث سینمای ایران است .

این کار گردان در ادامه صحبتهای خود گفت : دولت با ابزاری چون پروانه ساخت ونمایش ندادن و با فشار های مالی در صدد اعمال سلیقه خود است در حالی که نمی داند اینها فقط ابزار کهنه ای هستند که دیگر کار آمدی ندارد و فقط فضارا تلخ کرده وهنرمندان را پژمرده می کند .

داوود نژاد درادامه بااشاره به اینکه فضای سمعی بصری کشور ،در تسخیر فیلم خارجی است و فیلمهای خارجی از طریق شبکه های ماهواره ای و اینترنت و....به راحتی در دسترس هستندعنوان کرد : برنامه های ماهمواره مخاطبان تلویزیون ایران رابه سمت خود کشانده اند و ما بازی را به رقبای جهانی باخته ایم .

5. 8 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مادر فیلمساز ( اگر اشتباه نکنم)
    من دوباره اصلاح می کنم . مادرخونده بودن و مادر واقعی نبودن.
    - مهمترین بخش برنامه به نظرم بخش سوم بود با حضور سعید راد دوست داشتنی
    مهمترین بخش بنظر من که همون بخش دوم و صحبت های علیرضا داوودنژاد بود که انتقاد هاش حتی از حریم صدا و سیما داشت رد میشد و مرتب مجری برنامه تذکر میداد که درباره فیلم بحث کنن و انتقاد و بحث فراگیر نکنن.

7. 5 کاربر از mhv_kntu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

بعد از 2 هفته نبود 7 برنامه جالبی بود
    اخبار و ایتم های پر باری هم داشت
    نقدشون هم عالی بود چون فیلم عالی بود

جالب بود تو بخش سوم فراستی هم حضور داشت و با سعید راد که اولین بار بود می اومد تلویزیون و کاملا مشخص بود چه ادم با شخصیتی هست بحث خیلی خوبی داشتن

کلا ادم گذر زمان رو حس نمیکرد تا ساعت 11 شد 2 صبح !

داره خودمونی میشه arisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

حضور سعید راد و صداقتش در حرف هاش دلنشین بود. به نظر دوستی دیرینه ای هم با فراستی داشتند که خود این صمیمیت برنامه را جالب تر کرده بود و مضافا از حرف هاش بوی غرض و تعصب و انتقام گیری و ... هم نمیومد، مرضی که این روزها خیلی ها دچارش هستند!

10. این کاربر از arisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

پایگاه اینترنتی مسعود فراستی راه‌اندازی شد

فارس نوشت:

پایگاه اینترنتی مسعود فراستی منتقد مشهور سینمای ایران و منتقد برنامه تلویزیونی «هفت» با نام «نقد ـ منتقد ـ عامل اخلال» به آدرس farassati-m.com راه‌اندازی شد.

مسعود فراستی در اولین یادداشت خود در این پایگاه نوشته است: «به همت و پیگیری یکی از دوستان، سرانجام من هم به جمع دارندگان سایت پیوستم! تا ارتباطی به روز داشته باشم؛ با مخاطبانم به خصوص اینکه برنامه هفت را هر هفته داریم و مخاطبانش می‌توانند در اینجا با من گفت‌وگو کنند.»

وی افزوده است: «از من توقع جواب به همه را نداشته باشید، هنوز سایت‌باز نشده‌ام و بعید می‌دانم که بشوم اما نظرات را خواهم خواند و تا آنجا که بتوانم جواب خواهم داد. هر هفته غیر از خلاصه نقدهایم در «هفت» چند کلمه‌ای هم درباره کتاب، نقاشی و به خصوص موسیقی و ... خواهم نوشت.»

این پایگاه دارای بخش‌هایی از جمله «نقدها»، «مقالات»، «ضد یادداشت‌ها» و «نقدهای هفت» است.

مسعود فراستی، متولد 1330 در تهران، دارای لیسانس هنرهای تجسمی و فوق‌لیسانس اقتصاد سیاسی و جامعه‌شناسی از فرانسه و مدرس نقد و تحلیل فیلم است. او از سال 1367 در دانشکده‌های سوره، سینما تئاتر، کارگاه نقد فیلم و حوزه هنری تدریس نقد کرده است.

12. 7 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

پایگاه اینترنتی مسعود فراستی راه‌اندازی شد

فارس نوشت:

پایگاه اینترنتی مسعود فراستی منتقد مشهور سینمای ایران و منتقد برنامه تلویزیونی «هفت» با نام «نقد ـ منتقد ـ عامل اخلال» به آدرس farassati-m.com راه‌اندازی شد.

مسعود فراستی در اولین یادداشت خود در این پایگاه نوشته است: «به همت و پیگیری یکی از دوستان، سرانجام من هم به جمع دارندگان سایت پیوستم! تا ارتباطی به روز داشته باشم؛ با مخاطبانم به خصوص اینکه برنامه هفت را هر هفته داریم و مخاطبانش می‌توانند در اینجا با من گفت‌وگو کنند.»

وی افزوده است: «از من توقع جواب به همه را نداشته باشید، هنوز سایت‌باز نشده‌ام و بعید می‌دانم که بشوم اما نظرات را خواهم خواند و تا آنجا که بتوانم جواب خواهم داد. هر هفته غیر از خلاصه نقدهایم در «هفت» چند کلمه‌ای هم درباره کتاب، نقاشی و به خصوص موسیقی و ... خواهم نوشت.»

این پایگاه دارای بخش‌هایی از جمله «نقدها»، «مقالات»، «ضد یادداشت‌ها» و «نقدهای هفت» است.

مسعود فراستی، متولد 1330 در تهران، دارای لیسانس هنرهای تجسمی و فوق‌لیسانس اقتصاد سیاسی و جامعه‌شناسی از فرانسه و مدرس نقد و تحلیل فیلم است. او از سال 1367 در دانشکده‌های سوره، سینما تئاتر، کارگاه نقد فیلم و حوزه هنری تدریس نقد کرده است.
    خیلی خوب شد
    عضو شدم و سوالی که مدت ها داشتم رو هم بهشون فرستادم امیدوارم جواب بدن

اما خداییش واقعا وب سایت از نظر Design و گرافیک خیلی تعطیله
    رنگ بندی و انتخاب font و size اون رسما تعطیله
    و خیلی هم اشفتست

14. این کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

جدایی نادر از سیمین رو نقد نمی کنن؟

داره خودمونی میشه arisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

جدایی نادر را متاسفانه گویا کارگردان حاضر نشد در برنامه برای نقد فیلمش حاضر بشه و بنابراین نقدی صورت نگرفت..

17. 3 کاربر از arisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •