تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 112 اولاول ... 142021222324252627283474 ... آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 1113

نام تاپيک: ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

به نظر من که خودم هم عضو کانون هستم ، برای کانون برای تابستون اصلا مناسب نیست ( من داوطلب کنکور 89 هستم )
    کانون میگه که توی تابستون درسای دوم رو بیخیال بشیم . البته مثل اینکه بچه های سال های قبل اینقدر از این برنامه انتقاد کردن که امسال ، درسای اختصاصی سال دوم رو هم به برنامه اضافه کردن ولی بازهم از درسای عمومی در برنامه ی آزمون ها خبری نیست .
    من میگم که اگر برای سوم ، سه ماه زمان نیازه ، پس برای دوم باید حداقل 4-5 ماه وقت بزاریم . این 4-5 ماه رو از کجا بیاریم ؟ توی طول سال که نمیشه ( منظورم مهر تا اسفنده ) بعد از عید هم که اصلا نمیشه . پس درسای دومم چی میشن "؟

2. 3 کاربر از shabgard10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ببینید درسهای دوم حدود 50 تا 60درصدش تکرار می شن
    سینماتیک و دینامیک ------> پیش
    کل ریاضی به جز لوگاریتم ---------> هندسه تحلیلی و حسابان و دیفرانسیل
    اونوقت به نظر شما آمار و شیمی 2 و هندسه 2 کلا چه قدر وقت می بری تا کلا روش مسلط بشی؟
    آمار همیشه سوالهای آسونی میومده و شیمی 2 هم تسلط نمی خواد حفظی و بسیار آسونه می مونه هندسه 2 که اینقدر دوره می شه که نسبتا خوب بلد می شی
    کلی بگم که قلمچی واقعا از هر کدوم از دیگر گروه ها بهتره.
    البته شنیدم گاج ه مدست به کار شده

4. 2 کاربر از bnmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت hamashion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نظر من اينه كه برنامه قلم چي در حال حاضر بهترين برنامه هست.و به نظرم بهتره از تابستون طبق برنامه هاشون پيش برين. نترسين درسا چند بار مرور ميشن طي سال.و درساي پيش هم خيلي حجمشون كمه برا هر آزمون.گرچه من امسال ديگه قصد ندارم تو آزموناش شركت كنم.چون به نظر من خيلي چرت بود سوالاش و همچين سخت.و پيشنهادم اينه كسايي كه با جديت تمام ميخونن برن قلم چي در غير اينصورت نه تنها كمكتون نميكنه بلكه مث پارسال من كلي روحيه تونو ضعيف ميكنه و از هرچي كنكوره متنفر ميشين. برا يه درس خون مهم نيس كجا ثبت نام كنه. من خودم سنجش ميخوام برم امسال.ولي با برنامه راهبردي كه قلم چي داده پيش ميرم.

6. 3 کاربر از hamashion بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه panizir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    یه سوال. این درسای پیش و پایه که یکیشو باید بزنیم تو کانون رو تراز تاثیر داره؟؟ من از پشتیبانمون شنیدم تاثیر نداره اما خیلی ها می گن تاثیر داره.

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    یه سوال. این درسای پیش و پایه که یکیشو باید بزنیم تو کانون رو تراز تاثیر داره؟؟ من از پشتیبانمون شنیدم تاثیر نداره اما خیلی ها می گن تاثیر داره.
    نه تاثیر نداره.اگه حتی همش رو هم بزنی تراز کلت تغییر نمی کنه

9. این کاربر از bnmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نه تاثیر نداره.اگه حتی همش رو هم بزنی تراز کلت تغییر نمی کنه
    يعني اگه يكي 0 بزنه با 100 فرقي نداره؟؟
    اگه وقتشو بزاره سوالاي ديگه رو حل كنه ( يعني رو سوالاي ديگه بيشتر فك كنه) خوب ترازش نسبت به كسي كه عادي داده بهتره. اين كه نا عدالتيه؟

11. این کاربر از panizir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

يعني اگه يكي 0 بزنه با 100 فرقي نداره؟؟
    اگه وقتشو بزاره سوالاي ديگه رو حل كنه ( يعني رو سوالاي ديگه بيشتر فك كنه) خوب ترازش نسبت به كسي كه عادي داده بهتره. اين كه نا عدالتيه؟
    دوست من قانونش گفته نزن حالا شما می زنی به ضرر زمانت می شه ولی ترازت تغییر نمی کنه.

پروفشنال majid_potter7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    یه کم مونده بفهمم کجام...!

پيش فرض

مهدي 7070 جان من قبلا تو قلم چي بودم اولا كه نصف تست ها غلط دوما كه تست ها رو يكي از خانمها كه وارد نيست مي نويسه البته من علوم انساني بودم ها

تازه اون عكسها كه تو روزنامه چاپ ميشه الكي الكي مثلا فزض ميگيريم 70 نفر قبول ميشن قلم چي بر مي داره اسم 60 تا رو به نام خودش مي زنه

مهدي 2021 جان طرز صحبت شما در شان و منزلت پي سي ورد نيست لطفا احترام كاربران رو نگه دارين
    شما چند سال پیش تو قلمچی بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ما که خودمونو کشتیم نتونستیم یه ایراد ازش بگیریم. خداییش کاظم قلمچی مدیر کانون یکی از دقیق ترین آدمهاییه که من دیدم و خیلی حساسه.... واقعا اگه امسال تو قرابت معنایی ما رو آبدیده نکرده بودن عمرا اون سوالای سختو میتونستیم جواب بدیم هر چند که بازم چند تا شو نتونستیم
    پس لطفا کسی بی اطلاع حرف نزنه....

14. این کاربر از majid_potter7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال majid_potter7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    یه کم مونده بفهمم کجام...!

پيش فرض

به نظر من که خودم هم عضو کانون هستم ، برای کانون برای تابستون اصلا مناسب نیست ( من داوطلب کنکور 89 هستم )
    کانون میگه که توی تابستون درسای دوم رو بیخیال بشیم . البته مثل اینکه بچه های سال های قبل اینقدر از این برنامه انتقاد کردن که امسال ، درسای اختصاصی سال دوم رو هم به برنامه اضافه کردن ولی بازهم از درسای عمومی در برنامه ی آزمون ها خبری نیست .
    من میگم که اگر برای سوم ، سه ماه زمان نیازه ، پس برای دوم باید حداقل 4-5 ماه وقت بزاریم . این 4-5 ماه رو از کجا بیاریم ؟ توی طول سال که نمیشه ( منظورم مهر تا اسفنده ) بعد از عید هم که اصلا نمیشه . پس درسای دومم چی میشن "؟
    افرین تنها نقطه ضعف قلمچی آزمونهای تابستونشه واقعا نمیشه باهاش کار کرد ولی ایرادای دیگه رو قبول ندارم .... واقعا بی نظیره...
    من خودم داوطلب 88 بودم با معدل کتبی 13/19 برام دعا کنید...

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست من قانونش گفته نزن حالا شما می زنی به ضرر زمانت می شه ولی ترازت تغییر نمی کنه.

من این دفعه این کارو کردم.
    درصدام اینه:
    عربی 3: 90
    زبان 3: 100
    زبان 2: 100
    حسابان: 100
    جبر: 100
    هندسه 2: 90
    دیفرانسیل : 60
    هندسه تحلیلی : 70
    گسسته: 43
    فیزیک 3: 100
    شیمی 3 : 77
    فیزیک و شیمی پیش هم نزدم.

ترازم چند باشه خوبه؟(با حساب این که اختیاری ها مهم نیستن)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •