تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 34 اولاول ... 14202122232425262728 ... آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 333

نام تاپيک: **|| راهنمایی خرید کولر گازی اینورتر دار ||**

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض اموزش

سلام وخسته نباسید..تشکر از سایت خوبتان...من تو جنوب هستم..راهنمایی میخاستم برای خرید کولر اسپلیت که ب مناطق گرم وشرجی بخوره قیمتش هم مناسب باشد...نظرم رو اسپلیت گری24000 پاوره...نظر شما استادان چه؟؟؟ایا برای منطق شرجی کولر اینورتر بهتره؟؟گاز410بهتره برای مناطق ما یاگاز22ار؟؟ممنونم اگه جوابمو بدین..پاناسونیک چطوه...په مدلی خوبه برای مناطق شرجی؟؟
    Last edited by محسن ارجمندی; 25-06-2016 at 15:34. دليل: اموزش

2. این کاربر از محسن ارجمندی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

درود بر اساتید
    کولر گازی مناسب فقط سرمایش برای محیط زیر
    اصفهان
    طبقه سوم از یک آپارتمان 4 طبقه
    150 متر
    سه خوابه
    اشپزخانه اوپن
    ترجیحا فقط سالن را خنک کند کفایت می کند. سالن و آشپزخانه شاید نزدیک صد متر

اولا مقدار BTU
    دوما مارک و مدل پیشنهادی
    باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

عرض سلام و ادب
    دوستان نیاز به مشاوره داشتم.

از یک طریق امکان خرید اقساطی کولر گازی برای ما مهیا شده.
    2 مدل در دسترس هست.

یکی کولر 32 (یا 30) هزار سامسونگ (که کمپرسورش رو دیدم خیلی بزرگ بود) . اینورتور هم نداره
    یکی هم کولر 24 هزار ال جی که اینورتور داره

چون خرید اقساطی هست خب یک مقدار میره روی قیمت کولر
    البته من به مساله قیمتش کاری ندارم.

برای مازندران این کولر رو میخوام. برای یک خونه 100 متری که 60 70 متر حال داره. طبقه اخر هست و خیلی گرم میشه. هوا هم بعضی روزها بسیار شرجی هست.

هر دو کولر حدود 5 تومن قیمتشون میشه (با حساب اقساط و غیره)

حالا به نظر شما کدوم مورد مناسب تره ؟ ایا ال جی 24 هزار برای یک فضای اینچنینی جواب میده یا نه ؟ و اینکه این اینورتور از نظر مالی و هزینه برق ایا تاثیر زیادی داره ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان من همون نكست وان ٩٠٠٠ رو گرفتم. ٢تا اتاق ٤ در ٤ كنار هم هستن و يه هال شب هم داريم. درِ هال شب رو ميبندم و كولر رو روشن ميكنم ٢تا اتاق و هال يخ ميشه. فعلا كه راضيم ازش تا ببينيم بعدا چى ميشه.
    در مورد تفاوتش با پلاسم بگم، پلاس ++A هست ولى نكست وان A هست. و البته فروشنده ميگفت كيفيت ساخت پلاس هم بهتره. اون بوشى هم كه تو بازار هست تحقيق كردم مال سال ٢٠١٢ بود در حاليكه جديدترشم اومده كه تو بازار گارانتى دارا نيست. اين ال جى حداقل ٢٠١٥ هست. ولى الان كه ديدم ٢تا اتاق سرد ميشن دوست داشتم ١٢٠٠٠ ميگرفتم و بهترين گزينه هم همون اُجنرال بود. اينم بگم تو اون اتاق اجنرال پنجره اى ١٨٠٠٠ داريم ولى هيچوقت ٢تا اتاق رو سرد نميكرد. اتاقى كه خودش توش هست يخ ميشد ولى اون يكى هميشه گرم بود. ولى اين اسپليت نميدونم چه حكمتيه كه ٢ تا اتاق رو سرد ميكنه!
    يه تشكرم بكنم از نصب رايگان گلديران. هزينه نصب پايه ٤٨٠٠٠ تومان، هزينه اياب و ذهاب!! ٥٠٠٠ تومان و... كه كلا ١١٠ تومن پول نصب رايگانش شد!

6. این کاربر از khooraj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

دوستان من همون نكست وان ٩٠٠٠ رو گرفتم. ٢تا اتاق ٤ در ٤ كنار هم هستن و يه هال شب هم داريم. درِ هال شب رو ميبندم و كولر رو روشن ميكنم ٢تا اتاق و هال يخ ميشه. فعلا كه راضيم ازش تا ببينيم بعدا چى ميشه.
    در مورد تفاوتش با پلاسم بگم، پلاس ++A هست ولى نكست وان A هست. و البته فروشنده ميگفت كيفيت ساخت پلاس هم بهتره. اون بوشى هم كه تو بازار هست تحقيق كردم مال سال ٢٠١٢ بود در حاليكه جديدترشم اومده كه تو بازار گارانتى دارا نيست. اين ال جى حداقل ٢٠١٥ هست. ولى الان كه ديدم ٢تا اتاق سرد ميشن دوست داشتم ١٢٠٠٠ ميگرفتم و بهترين گزينه هم همون اُجنرال بود. اينم بگم تو اون اتاق اجنرال پنجره اى ١٨٠٠٠ داريم ولى هيچوقت ٢تا اتاق رو سرد نميكرد. اتاقى كه خودش توش هست يخ ميشد ولى اون يكى هميشه گرم بود. ولى اين اسپليت نميدونم چه حكمتيه كه ٢ تا اتاق رو سرد ميكنه!
    يه تشكرم بكنم از نصب رايگان گلديران. هزينه نصب پايه ٤٨٠٠٠ تومان، هزينه اياب و ذهاب!! ٥٠٠٠ تومان و... كه كلا ١١٠ تومن پول نصب رايگانش شد!

قیمت رو هم اگ امکان داره ذکر کنیدو اینکه اگه در هال رو باز بگذارید هال هم خنک میشه ؟ اسم دقیق محصول رو لطف میکنید ؟ اسم خارجیش رو. چون میخوام از بازار میشی بندرعباس بخرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

قیمت رو هم اگ امکان داره ذکر کنیدو اینکه اگه در هال رو باز بگذارید هال هم خنک میشه ؟ اسم دقیق محصول رو لطف میکنید ؟ اسم خارجیش رو. چون میخوام از بازار میشی بندرعباس بخرم
    قیمتش 2390 بود که 100 تومنم تخفیف جشنواره داشت و شد 2290. البته اینطور که فهمیدم ال جی و چنتا مارک دیگه با رسیدن فصل گرما قیمتشون بالا هم رفته بود.
    الان در 2تا اتاق بازه و در هال شب که یه فضای 2.5 در 2.5 بین 2تا اتاق و هال اصلی هست بسته. فضای هال و پذیرایی خیلی بزرگه و با توجه باینکه ارتفاع تا سقفم 4 متر هست طبیعتا با یه کولر 9000 که ته اتاق نصب شده خنک نمیشه.
    مدل کولرهای ال جی اینجا هست:این مدل که گرفتم 9000 از سری نکست وان که میشه NV096TQ.
    من اگه الان بعد از تحقیقاتی که کردم بخوام توصیه کنم اول اجنرال اینورتر 12000 با قیمت 3600 رو پیشنهاد میکنم. بعد نکست پلاس ال جی 9000 (12000 بگیرید که چه بهتر) که قیمت 9000 تقریبا میشه 3 میلیون.
    پاناسونیکم من واقعا دوست دارم ولی پانا نمایندگیهاش صاحب نداره. یعنی یکی میگه این مدل 9000 اینورتر اصلا شرکت وارد نکرده یکی دیگه میگه من دارم و 2300 قیمت میده یکی دیگه میگه 2500 و...
    یه چیزم در مورد بوش بگم. اون بوشم درسته جدیدترین مدلش نبود ولی A بود. کلا بوش و توشیبایی هم که تو بازار هستن از نظر من مدلای خوبین. ولی من چون شهرستانم و اون فروشگاهی که ازش محصولات بوش میگیرم کلا کولر نداره و باید از یه فروشگاه دیگه میگرفتم که 100تا مارک داشت و یه بوشم انداخته بود بینشون از خرید بوش منصرف شدم.

9. این کاربر از khooraj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه atamin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان.

بهترین، مناسب ترین و بصرفه ترین اینورتر دار ۲۴ هزار الجی و سامسونگ کدوم مدل هستش؟
    در ضمن نظرتون رو در خصوص مدلهای مکس سامسونگ هم می خواستم که فروشگاه ما قسطی
    از اونا فقط داره، یه مدل بتر هم دارند که قدرتش پایینه... وگرنه قسطی بتر غیراینورتر برمی داشتم ولی چون ۲۵شو نداره، میخوام اینورتر مناسب بگیرم ما که نمی خواهیم هرسال کولر گازی بخریم بقول معروف مرگ یه بار شیون یه بار...

ممنون از پاسختان خواهم شد.
    هل من ناصر ینصرنی!؟

پروفشنال p30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

یک مرتبه دیگه بالاجبار باید حرفمو تکرار کنم
    هر چی میخرید و باهر گارانتی میخرید بخرید
    فقط با گارانتی نیا نخرید خدمات پس از فروشش صفره
    .
    یعنی قبل از فروش حق با مشتریه بعد از فروش بدو دنبالشون برا تعمیر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان راهنمایی نکردن
    بین سامسونگ و الجی کدومش بهتره ؟

پروفشنال p30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان راهنمایی نکردن
    بین سامسونگ و الجی کدومش بهتره ؟
    اگه میخای با گارانتی بخری فقط و فقط الجی
    الجی یعنی احترام بحقوق مصرف کننده بقیه شرکتها هم جیش کن بهشون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •