تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2384 از 2600 اولاول ... 13841884228423342374238023812382238323842385238623872388239424342484 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,831 به 23,840 از 25994

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام
    یه بدبختی این مخابرات برام ایجاد کرده تازگیا که هی خطو از fast میذاره رو interleave که پینگ میبره بالا! خطم بیشتر از 2.8 مگ دانلود و 600 کیلوبیت آپلود نمیکشه و یه بشر کم عقل تو مخابرات خط منو میذاره رو 3 مگ دانلود و 800 آپلود
    .

قبلا حدود 3 ماه پیش همینجوری شد و به پشتیبانی گفتم و درستش کرد. پریروز دوباره این اتفاق افتاد و خود به خود به interleave رفت پشتیبانی گفت که خط رو گذاشت رو fast اما تو مودم interleave نشون میداد بعد از 4 تا تیکت به جواب نرسیدم و زنگ زدم گفت یکی رو میفرسته بررسی کنه!
    دیروز صبح مودم ریبوت شد و دوباره خط رفت fast !! باز دوباره همین 2 ساعت پیش رفت رو interleave !!!!
    خب الان من چه کار کنم که این مخابرات زبون نفهم به خط من کاری نداشته باشه؟؟؟؟
    الان سه روزه که چراغ مودم من از 4 بعداز ظهر تا 8 شب قرمز میشه و کلا اینترنت قطع میشه. زنگ میزنم 2020 میگه مدت انتظار در صف 21 دقیقه
    وایستی هم بیفایده است چون قبل از تموم شدن مدت انتظار ارتباط خودبخود قطع میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

اینی که دورش کادر قرمز کشیدم معنیش چیه؟
    مصرف اینترنت منه مثلا
    90 گیگ یکماهه 8 گیگ

چقدر الان اعتبارم مونده؟

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با تاخیر چند روزه جواب میدم، امیدوارم بدرد بخوره جوابم

در قسمت خرید گزینه ای هست به اسم شارز رایگان. که یکبار در هر دوره 50 مگابایت بین الملل شارز اضطراری میده در صورت تموم شدن ترافیک.
    ممنون که جواب دادید...ولی مشکلی که هست...

واس من توی قسمت شارژ رایگان چیزی نداره توی عکس هم که گذاشتم مشخصه...یادمه ماه های قبل ها نگاه کردم چیزی نداشت...مطمعنی شارژ رایگان میدن همون 50 مگ رو؟؟؟ بعید می دونم ها چونکه اگه شارژ بده طوری که بشه تغییر سرویس داد دیگه کسی ترافیک اضافه نیازی نیست بخره و از اونجایی که کلا هدف توی این مملکت چاپیدن ملت هست دیگه isp به این هدفش نمی رسه... .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

ممنون که جواب دادید...ولی مشکلی که هست...

واس من توی قسمت شارژ رایگان چیزی نداره توی عکس هم که گذاشتم مشخصه...یادمه ماه های قبل ها نگاه کردم چیزی نداشت...مطمعنی شارژ رایگان میدن همون 50 مگ رو؟؟؟ بعید می دونم ها چونکه اگه شارژ بده طوری که بشه تغییر سرویس داد دیگه کسی ترافیک اضافه نیازی نیست بخره و از اونجایی که کلا هدف توی این مملکت چاپیدن ملت هست دیگه isp به این هدفش نمی رسه... .

اگه نمیشه 1 گیگ ترافیک اضافه بخر بعد تغییر سرویس بده

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

الان سه روزه که چراغ مودم من از 4 بعداز ظهر تا 8 شب قرمز میشه و کلا اینترنت قطع میشه. زنگ میزنم 2020 میگه مدت انتظار در صف 21 دقیقه
    وایستی هم بیفایده است چون قبل از تموم شدن مدت انتظار ارتباط خودبخود قطع میشه
    برای من هم چند روز پیشه یک روزش چند ساعت شب قطع بود نت ولی روز بعدش درست شد... .

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اگه نمیشه 1 گیگ ترافیک اضافه بخر بعد تغییر سرویس بده
    زرنگ تر از این حرف ها هستن سه گیگ ترافیک اضافه خریدم ولی با خرید ترافیک اضافه هم اجازه تغییر سرویس نمی ده فقط تنها راه تغییر سرویس اینه که سه روز به پایان قرار داد مونده باشه اگه بیشتر مونده باشه اجازه خرید و تغییر سرویس نمیده... .

همینجوری حدسی گفتی یا خودت تا حالا با خرید ترافیک اضافه تونستی سرویس تغییر بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای من که نمیشه هر چی تست کردم.... .

در ضمن ترافیک 1 گیگ اصلا نداره کمترینش 1 گیگ هست 6000 تومن...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

زرنگ تر از این حرف ها هستن سه گیگ ترافیک اضافه خریدم ولی با خرید ترافیک اضافه هم اجازه تغییر سرویس نمی ده فقط تنها راه تغییر سرویس اینه که سه روز به پایان قرار داد مونده باشه اگه بیشتر مونده باشه اجازه خرید و تغییر سرویس نمیده... .

همینجوری حدسی گفتی یا خودت تا حالا با خرید ترافیک اضافه تونستی سرویس تغییر بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای من که نمیشه هر چی تست کردم.... .

در ضمن ترافیک 1 گیگ اصلا نداره کمترینش 1 گیگ هست 6000 تومن...
    من سرویس 2 مگ یک ساله کمبین رنگین نت داشتم 90 روزش هم مونده بود 20 گیگ ترافیک خریدم درست شد به کمبین ماندگار تغییر سرویس دادم دیگه نمیدونم واس شما بشه یا نشه

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستانی که با مشکل زودتر تموم شدن ترافیک مواجه هستند ، دو راه دارند بجای خرید ترافیک:

1- با فعال کردن شارژ اضطراری یا تا زمانی که ترافیک کاملا صفر نشده (باید یه مقدار ترافیک داشته باشید هرچند خیلی کم) میتونید تعویض سرویس کنید.
    2- از اپراتور پشتیبانی درخواست کنید از گزینه "برگشت سرویس" استفاده و سرویس فعلی شما رو باطل کنه. اینکه همکاری کنه پشتیبانی با شما یا نه کمی دلبخواست متاسفانه و استان به استان متفاوته.

اگه گزینه فعالسازی سرویس رزرو رو بزنید در مرحله بعد از شما خواهد خواست تا با سوزاندن سرویس فعلی موافقت کنید. در صورت تایید اون مرحله سرویس رزرو فعال میشه بجای سرویس فعلی شما.
    شارژ اضطراری که همونطور که توضیح دادم کار نمی کنه...نداره اصلا....فقط همون گزینه دومم می مونه که به اپراتور بگیم...

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من سرویس 2 مگ یک ساله کمبین رنگین نت داشتم 90 روزش هم مونده بود 20 گیگ ترافیک خریدم درست شد به کمبین ماندگار تغییر سرویس دادم دیگه نمیدونم واس شما بشه یا نشه
    نه واسه من با خرید ترافیک اضافه نمیشه....

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

طرح هایی که داره رو کجای پنل می زنه؟؟؟ واسه من تا اونجایی که یادمه طرح هیچ چی نداره....!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •