تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2377 از 2600 اولاول ... 13771877227723272367237323742375237623772378237923802381238724272477 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,761 به 23,770 از 25994

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

مخابرات میگه اگه قبل از اتمام طرحتون حجمتون تمام بشه تا زمان اتمام طرح باید ترافیک اضافه بخرید
    منظورتون چیه؟ اگر اینکه ترافیک در بازه زمانی یک ماه تمام شود تا شارژ بعدی ماه دیگر یا باید شارژ بخرید یا با سرعت محدود ادامه بدید. اما اگر مثلا ماه آخر طرح تون هستید و ترافیک ندارید و همچنین قصد شارژ ترافیک هم ندارید و قصد انصراف از طرح دارید. می توانید از طریق پنل اینترنتی مخابرات درخواست تغییر طرح بدید و بعد طرح جدید دریافت کنید. البته تغییر طرح در تمام مدت ممکن است. اگر پیش پرداخت باشید با تغییر طرح هزینه مدت و ترافیک استفاده شده کاسته می شود و بقیه موجودی به حساب اینترنتی تان افزوده می شود که می توانید از ان برای خرید طرح جدید استفاده کنید.

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

منم مثل بعضی از دوستان این ماه به مشکل خوردم و مخابرات مثلاً اومده لطف(!) کرده و 10 روز اضافه کرده، ولی گند زده به همه چیز و الآن باید روزه بگیرم و زیادی حجم استفاده نکنم تا این مدت هم تموم بشه.
    میگم الآن من که برای ماه بعد پول دادم و یه گزینه هم برای فعال‌سازی هست، اگه اون گزینه رو بزنم چی میشه؟ حجم و روزهای باقی‌مونده این ماه می‌سوزه و 90 گیگ از اول راه می‌افته؟ انقدر سیستمشون عجیب و نامفهومه که آدم می‌ترسه یه کاری بکنه و گند بخوره بهش و بدتر بشه.

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستانی که با مشکل زودتر تموم شدن ترافیک مواجه هستند ، دو راه دارند بجای خرید ترافیک:

1- با فعال کردن شارژ اضطراری یا تا زمانی که ترافیک کاملا صفر نشده (باید یه مقدار ترافیک داشته باشید هرچند خیلی کم) میتونید تعویض سرویس کنید.
    2- از اپراتور پشتیبانی درخواست کنید از گزینه "برگشت سرویس" استفاده و سرویس فعلی شما رو باطل کنه. اینکه همکاری کنه پشتیبانی با شما یا نه کمی دلبخواست متاسفانه و استان به استان متفاوته.

منم مثل بعضی از دوستان این ماه به مشکل خوردم و مخابرات مثلاً اومده لطف(!) کرده و 10 روز اضافه کرده، ولی گند زده به همه چیز و الآن باید روزه بگیرم و زیادی حجم استفاده نکنم تا این مدت هم تموم بشه.
    میگم الآن من که برای ماه بعد پول دادم و یه گزینه هم برای فعال‌سازی هست، اگه اون گزینه رو بزنم چی میشه؟ حجم و روزهای باقی‌مونده این ماه می‌سوزه و 90 گیگ از اول راه می‌افته؟ انقدر سیستمشون عجیب و نامفهومه که آدم می‌ترسه یه کاری بکنه و گند بخوره بهش و بدتر بشه.
    اگه گزینه فعالسازی سرویس رزرو رو بزنید در مرحله بعد از شما خواهد خواست تا با سوزاندن سرویس فعلی موافقت کنید. در صورت تایید اون مرحله سرویس رزرو فعال میشه بجای سرویس فعلی شما.

4. 4 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

دوستانی که با مشکل زودتر تموم شدن ترافیک مواجه هستند ، دو راه دارند بجای خرید ترافیک:

1- با فعال کردن شارژ اضطراری یا تا زمانی که ترافیک کاملا صفر نشده (باید یه مقدار ترافیک داشته باشید هرچند خیلی کم) میتونید تعویض سرویس کنید.
    2- از اپراتور پشتیبانی درخواست کنید از گزینه "برگشت سرویس" استفاده و سرویس فعلی شما رو باطل کنه. اینکه همکاری کنه پشتیبانی با شما یا نه کمی دلبخواست متاسفانه و استان به استان متفاوته.

اگه گزینه فعالسازی سرویس رزرو رو بزنید در مرحله بعد از شما خواهد خواست تا با سوزاندن سرویس فعلی موافقت کنید. در صورت تایید اون مرحله سرویس رزرو فعال میشه بجای سرویس فعلی شما.

دمت گرم داداش درست شد بالاخره فهمیدم سیستمشون چجوریه ... من ترافیکم صفر بود نمیشد تغییر سرویس بدی الان که ترافیک اضافه خریدم درست شد و همه سرویسها رو نشون میده حالا و میشه تغییر سرویس داد اما باید مواظب باشم این بار ترافیکم صفر نشه و قبلش تغییر سرویس بدم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان این چرا قاطی کرده کلا 50 گیگ داشتم یهو شدش 788 گیگ البته بسته ام هرماه 29 ام شارژ میشد که 10 روز اضافه کردن زنگ زدم اپراتور گفت 788 گیگ داری
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان این چرا قاطی کرده کلا 50 گیگ داشتم یهو شدش 788 گیگ البته بسته ام هرماه 29 ام شارژ میشد که 10 روز اضافه کردن زنگ زدم اپراتور گفت 788 گیگ داری
    قرار بود که به خاطر قطعی اینترنت ترافیک مصرف نشده مشترک ها به ماه بعد منتقل بشه
    به همین خاطر شده 787 گیگ

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

delllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
    Last edited by ejbaree; 23-12-2019 at 09:05.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آقا کسی میدونه این دوتا داخلی هستن یا نه؟؟؟؟ به اون فایل اکسل دسترسی داره؟؟؟؟

من قبلا دان میکردم .... داخلی حساب میشد.... الان خارجی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه payampop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یک مشکل فنی برام پیش اومده. قبلا همیشه SNR مودم معمولا حدود 6 تا 6/5 ست می شد. به همین خاطر سرعت روی بالاترین میزان که خط می کشید قرار می گرفت که قبلا حدود 14 تا 15 مگ بود. الان مدتیه که SNR روی 9 ست شده و پایین تر نمی یاد. یک بار با اپراتور 2020 صحبت کردم و پس از کلی بحث و جدل تونستم قانعش کنم که به بخش پشتیبانی فنی تیکت بزنه و خطم رو ریست کنه. که بعد از چند ساعت دوباره درست شد و SNR روی 6 قرار گرفت. الان دوباره همون مشکل پیش اومده ولی حال و حوصله بحث و چونه زدن با اپراتور رو ندارم. کسی راهی بلده که بشه با تنظیمات مودم این مشکل رو حل کرد؟ نمی دونم مخابرات چیکار می کنه که SNR گاهی رو یک عددی ثابت می مونه.
    ممنون از دوستان

11. این کاربر از payampop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام
    من یک مشکل فنی برام پیش اومده. قبلا همیشه SNR مودم معمولا حدود 6 تا 6/5 ست می شد. به همین خاطر سرعت روی بالاترین میزان که خط می کشید قرار می گرفت که قبلا حدود 14 تا 15 مگ بود. الان مدتیه که SNR روی 9 ست شده و پایین تر نمی یاد. یک بار با اپراتور 2020 صحبت کردم و پس از کلی بحث و جدل تونستم قانعش کنم که به بخش پشتیبانی فنی تیکت بزنه و خطم رو ریست کنه. که بعد از چند ساعت دوباره درست شد و SNR روی 6 قرار گرفت. الان دوباره همون مشکل پیش اومده ولی حال و حوصله بحث و چونه زدن با اپراتور رو ندارم. کسی راهی بلده که بشه با تنظیمات مودم این مشکل رو حل کرد؟ نمی دونم مخابرات چیکار می کنه که SNR گاهی رو یک عددی ثابت می مونه.
    ممنون از دوستان
    مودمتون چیه ؟ با بعضی مودما میشه SNR رو دستی کمو زیاد کرد الان شما میخوای SNR ت 3 تا کم بشه اگه مودم ایسوس دارید باید Stability adjustment رو روی +3DB بذارید اگه مودم با چیبست برادکام دارید باید telnet بزنید به ip مودم و با دستور adsl configure --snr 50 اینکار رو انجام بدید و با دستور adsl profile --save ذخیرش کنید.

13. این کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •