تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2373 از 2376 اولاول ... 1373187322732323236323692370237123722373237423752376 آخرآخر
نمايش نتايج 23,721 به 23,730 از 23756

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

آخر فروم باز unartig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ستقلال كاظمي را به پيرواني نمي دهد
    باشگاه استقلال رسماًً اعلام کرد حضور حسین کاظمی در تیم امید ایران مقدور نیست.

دم واعظ گرم .ازاین حرکات حرفه ایش واقعا خوشم اومده .
    همیشه تااونجایی که یادمه این جورمسائل که پیش میومد تیمها سریع بازیکنشونو به تیم امید میدادند درحالیکه اصلا هیچ معنایی نداره که بازیکن دوران بدنسازی تیمش نباشه وبره تیم ملی مصدوم بشه وبرگرده

داره خودمونی میشه arash77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    توی این شهر شلوغ پر از آدم و ماشین ودود

پيش فرض

آخرین ترکیب استقلال رو کی میدونه ترکیب قطعی نه اونهاییکه فقط د حد حرف هستش؟

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حسین کاظمی مگه چند سالشه که دعوت شده تیم امید !!!؟

آخر فروم باز Elendil1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Númenor

پيش فرض

در صورت عدم موفقيت در جذب علي کريمي
    استيل آذين با جباري مذکره مي کند

خبرگزاري فوتبال ايران- حميد استيلي دوست دارد علي کريمي يا مجتبي جباري را براي فصل آينده به خدمت بگيرد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، استيلي با نگراني و حسابگري، استيل‌آذين ليگ‌برتري را مي‌سازد. او كه مديران تيمش، تحرك خاصي در بازار نقل و انتقالات امسال نداشته‌اند، اميدوار است با جذب اولين بازيكن بزرگ، طلسم شكسته شود. در حالي‌كه رسانه‌ها از حضور علي كريمي در پرسپوليس خبر داده‌اند، اما استيلي از حضور كريمي در تيم خودش نااميد نيست. او كه شايعات مبني بر اختلاف با علي كريمي را تكذيب مي‌كند، از مالك باشگاه شنيده كه هنوز احتمال بسياري دارد علي كريمي در استيل‌آذين بازي كند، چراكه عباس انصاري‌فرد مدير تيم پرسپوليس علاقه‌اي به استخدام جادوگر ندارد.

در اين شرايط، پيشنهاد حضور مجتبي جباري نيز به استيلي شده است. اما او دوست دارد يكي از اين دو ستاره بزرگ فوتبال ايران را در خدمت داشته باشد. اگر کريمي نشد آنها سراغ جباري خواهند رفت.
    حتمآ خبرتون ميديم!! جباري 100 بار گفته اگر تو ايران بمونم ،او استقلال ميمونم!واسه استقلال داره كلاس ميذاره چه برسه به استيل آذين!

آخر فروم باز unartig's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سنش که نزدیک 30باید باشه اما این جزوابتکارات ماایرانیهاست که دررده امید بازیکنای بزرگسالو دعوت میکنم.
    درزمان سیموئزهم یک تیم بهش دادند که یک بازیکن تیم امید توش نبود بهش گفته بودن بروباش مسابقه بده

کـاربـر بـاسـابـقـه Ali_BlueBoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ته ران...!!!

پيش فرض

این جزو سهمیه ی بالای 23 ساله ها محسوب میشه....

پروفشنال sina1100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

آخرین ترکیب استقلال رو کی میدونه ترکیب قطعی نه اونهاییکه فقط د حد حرف هستش؟
    ترکیب قطعی استقلال تا این لحظه (مردم بس که گفتم )

وحید طالب لو
    محمد محمدی (مثل اینکه قطعی شده)

مهدی امیر آبادی
    خسرو حیدری
    بیژن کوشکی
    هادی شکوری
    پژمان منتظری
    حنیف عمران زاده
    امیر حسین صادقی

حسین کاظمی
    مجتبی جباری
    میلاد نوری
    امید روانخواه
    رینالدو کروزادو
    فابیو جانواریو
    کیانوش رحمتی

فرهاد مجیدی
    آرش برهانی
    سیاوش اکبرپور
    غلامرضا عنایتی
    سید مهدی سید صالحی

با هر تغییری آپدیت میشود.

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پس از توافق نهايي با مسئولان فدراسيون؛
    قطبي سرمربي تيم ملي ايران شد
    خبرگزاري فارس: سرمربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس پس از انجام مذاكرات نهايي بار ديگر به عنوان سرمربي تيم ملي ايران انتخاب شد.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، مهدي حاجي باقر مدير برنامه‌هاي افشين قطبي امروز صبح با حضور در فدراسيون فوتبال ايران و پس از انجام مذاكرات نهايي با علي كفاشيان رئيس فدراسيون و مهدي تاج ‌نايب رئيس اول فدراسيون به توافق نهايي رسيدند و قراردادي را در همين زمينه امضا كردند تا قطبي تا پايان جام ملت‌هاي آسيا به عنوان سرمربي تيم ملي ايران به كارش ادامه دهد.
    حاجي باقر در اين زمينه اظهار داشت: توافق فعلي ما با فدراسيون براي مربيگري قطبي در تيم ملي تا پايان جام ملت‌هاي آسيا است، اما همين قرارداد قابل تمديد تا مسابقات مقدماتي جام جهاني 2014 نيز است.
    وي ادامه داد: ما با تعامل خوب تاج و كفاشيان توانستيم به اين توافق نهايي برسيم و بايد از هر دو آنها تشكر كرد.
    انتهاي پيام

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شکوری: مجیدی و قربانی باید اختلاف را کنار بگذارند

مدافع استقلال در فصل جدید نتوانست به عنوان بازیکن ثابت خودش را نشان دهد. به گفته هادی شکوری مسائل حاشیه ای در فصل گذشته باعث ذخیره شدن او بوده است. مسائلی که شکوری اصلاً دوست ندارد آن را بازگو کند. گفت و گوی ما با او را بخوانید:
    • تمرینات استقلال چطور دنبال می شود؟
    - باجمع شدن بچه ها شرایط خیلی خوب شده است. خوشحالم که بازیکنان جدید به تیم اضافه شدند تا حال و هوای تمرینات ما تغییر پیدا کند. امیدوارم که با اضافه شدن دیگر نفرات جو تمرین بهتر از گذشته هم شود.
    • با ارائه دعوتنامه از سوی باشگاه های قطری و اماراتی قصد جدایی از استقلال را داشتی؟
    - من هم در اواسط فصل و هم پس از پایان رسیدن رقابت های لیگ دعوتنامه داشتم. در این ارتباط تصمیم گیری را به عهده باشگاه استقلال گذاشتم که واعظی آشتیانی با جدایی ام مخالفت کرد تا به همین دلیل در تیم بمانم.
    • گویا خودت بیشتر قصد لژیونر شدن را داشتی تا ماندن در استقلال؟
    - شرایط مالی تیم های خارجی یک مقدار من را وسوسه کرده بود که از استقلال جدا شوم و لژیونری را تجربه کنم اما با صحبت هایی که با واعظی آشتیانی داشتم از رفتن صرف نظر کردم.
    • با استقلال به اختلاف نظر مالی خورده بودی؟
    - نه من هیچ اختلافی نداشتم. قراردادم را در فصل گذشته ثبت کرده بودم و مشکلی از این جهت نداشتم. اتفاقاً پیش قسط قراردادهایم را هم دریافت کردم تا بدون مشکل مالی در خدمت تیم باشم.
    • نظرت در مورد اختلافاتی که بین قربانی و مجیدی درست شده چیست؟
    - اصلاً دوست ندارم در این مورد حرف بزنم اما بر این عقیده هستم که یک جورایی باید بچه ها اختلاف را بین خودشان حل کنند. مجیدی و قربانی یک روز دوباره رودرروی هم قرار می گیرند به همین دلیل بهتر است اختلافات را کنار بگذارند. ما از یک خانواده هستیم و همه باید بااتحاد و یکدلی در کنار هم باشیم.
    • نظرت در مورد تغییر در خط دفاعی استقلال چیست؟
    - هر سال در هر تیمی این اتفاقات صورت می گیرد. مهم این است که باشگاه جایگزین های خوبی را برای بازیکنان جدا شده در نظر گرفته است.
    • استقلال اسکلت تیمی خود را حفظ کرده و بازیکنان خوبی را هم به خدمت گرفته است. به همین دلیل می توانیم بگوییم این تیم به نسبت فصل گذشته بهتر ظاهر می شود؟
    - همه دوست دارند این اتفاق صورت بگیرد اما از واقعیت هم نباید فرار کرد اگر حاشیه ها در استقلال جمع شوند تیم هیچ وقت نمی تواند حرفی برای گفتن داشته باشد. به همین دلیل ما بچه های تیم باید سعی مان را کنیم که استقلال با آرامش و در فضایی مطلوب خود را برای قهرمانی آماده کند.
    • فکر می کنی مرفاوی مربی باشد که بتواند این حاشیه ها را در استقلال جمع کند؟
    - از لحاظ اخلاقی آقا صمد را خیلی قبول دارم. او در حین جوانی مربی باتجربه ای است که حتماً حاشیه را در استقلال جمع می کند.
    • در فصل گذشته به عنوان مدافع ثابت در استقلال شناخته نشدی. در فصل جدید فیکس می شوی؟
    - در فصل قبل خیلی خوب تمرین می کردم. به عنوان یک مدافع مثمرثمر شناخته شده بودم اما متاسفانه یکسری مسائل حاشیه ای باعث شد بازی به من نرسد. اگر آن مسائل نبود فصل گذشته هم فیکس استقلال بودم.
    • نمی خواهی این مسائل حاشیه ای را باز کنی؟
    - دوست ندارم وارد این داستان ها شوم. به خودم می گویم که بازیکن حرفه ای باید از حاشیه گریزان باشد. هر چه بود تمام شد و رفت باید به آینده فکر کرد.
    • هدف اصلی ات در فصل جدید چیست؟
    - بهترین بازی هایم را برای استقلال انجام می دهم. دوست دارم با استقلال بهترین عنوان ها برسیم. ملی پوش شدن را هم در دستور کار قرار می دهم. باید در فصل جدید به تیم ملی دعوت شوم.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

گزارش تمرین استقلال

محمد محمدی بالاخره در تمرین استقلال حاضر شد
    تمرین استقلال دیروز در ۲ نوبت صبح و عصر پیگیری شد و آبی پوشان زیرنظر کادرفنی کارهای بدنسازی و تاکتیکی را انجام دادند. تمرین صبح دیروز ساعت ۱۰ آغاز شد و عصر دیروز استقلالی ها ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تمرینات خود را شروع کردند.
    تمرین صبح، مجیدی غایب بود
    در تمرین صبح دیروز ۱۲ بازیکن حضور داشتند. مهدی امیرآبادی، سیدصالحی، بیک زاده، روانخواه، کاظمی، عمران زاده، میلاد نوری، کیانوش رحمتی، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، عنایتی و اکبرپور حاضران در تمرین دیروز بودند. فرهاد مجیدی بازیکنی بود که در تمرینات روزهای قبل حاضر بود، دیروز غیبت کرد. همچنین هادی شکوری نیز غایب بود.
    تمرینات بدنسازی
    در تمرین دیروز صبح آبی پوشان چند دقیقه ای زیرنظر کرافت دویدند و پس از آن به سالن وزنه رفتند و به کار کردن با دستگاه های مختلف پرداختند. این تمرین حدود ۹۰ دقیقه به طول انجامید.
    رضایت کرافت
    راینر کرافت، مربی بدنساز آبی ها رضایت خود را از امکانات موجود در کمپ اعلام کرد. کرافت این موضوع را به گوش مرفاوی رساند.
    تمرین عصر
    حاضران در تمرین
    تعداد حاضران در تمرین عصر به ۱۶ بازیکن رسید. ۴ بازیکن جدید هم که قرارداد خود را با استقلال قطعی کردند هم در تمرینات حضور یافتند. علاوه بر هادی شکوری و فرهاد مجیدی که در تمرین صبح غایب بودند، محمد محمدی و بیژن کوشکی هم به جمع آبی ها اضافه شدند.
    رشوه از نوع امیرحسین
    امیرحسین صادقی، مدافع جدید آبی پوشان دیروز خطاب به لیدرها گفت: امروز ۲۰ پیراهن شماره ۲ برای آنها می آورد تا از این به بعد در تمرینات این پیراهن را به تن کنند.
    کادر فنی پشت درهای بسته
    اعضای کادر فنی استقلال که زودتر از بازیکنان به دستگردی رسیدند پشت درهای بسته ورزشگاه ماندند. آنها به دلیل گم شدن کلید پشت در ماندند و پس از دقایقی حضورشان در دستگردی میسر شد.
    کرافت فارسی زبان!
    راینر کرافت، مربی بدنساز استقلالی ها چند کلمه فارسی را یاد گرفته و دیروز در تمرین از آنها استفاده می کرد. او با زبان فارسی به تماشاگران سلام کرد و خوش آمد گفت.
    حضور هافبک شیلیایی
    در تمرین دیروز یک هافبک شیلیایی هم حاضر بود. این هافبک که نامش سانچز است برای دادن تست به تمرین آمده بود و زیرنظر مرفاوی تست فنی داد.
    سپک تاکرا
    قبل از شروع تمرین ۴ بازیکن استقلال به بازی سپک تاکرا پرداختند. صادقی و عمران زاده در قالب یک تیم و بیک زاده و روانخواه در قالب تیمی دیگر سپک تاکرا بازی کردند.
    جلسه کادر فنی
    اعضای کادر فنی استقلال قبل از شروع تمرین دور هم جمع شدند و برنامه های تاکتیکی را مرور کردند.
    جلسه مظلومی با شکوری
    غلامحسین مظلومی قبل از شروع تمرین هادی شکوری را فرا خواند و دقایقی با او به صحبت پرداخت.
    تمرین اختصاصی برای محمدی
    بهزاد غلامپور، مربی دروازه بانان استقلال در تمرین دیروز به طور اختصاصی با محمد محمدی کار کرد. محمدی برای اولین بار در تمرین استقلال حضور یافت.
    شرح تمرین
    در ابتدای تمرین بازیکنان چند دقیقه ای زیرنظر کرافت به دویدن دور زمین پرداختند. پس از آن بازی تک ضرب آقا وسط در دستور کار آبی پوشان قرار گرفت. در پایان نیز نفرات به ۲ گروه نارنجی و آبی تقسیم شدند و فوتبال تمرینی بازی کردند که در پایان تیم نارنجی با نتیجه ۵ بر ۴ به پیروزی رسید. در این فوتبال رضا عنایتی ۴ بار موفق به گلزنی شد .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •