تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 236 از 400 اولاول ... 136186226232233234235236237238239240246286336 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,351 به 2,360 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه Black.Hawk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان خبر جدیدی از آنلاک ١٩۶ مبین نت نیست؟

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

2. 2 کاربر از Black.Hawk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه divone30000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

e3372 واقعا مودم خوبی هست همون ابتدا که ایرانسل اورد خریدم حتی اون زمان شهر ما 3g با زور بود . ولی الان دیگه زمان زیادی از روی اون مودم گذشته و اصلا نباید یک مودم cat4 رو با cat6 مقایسه کرد . سرعت مودم b612 خیلی خیلی بالاتر از این مودم و مودم های cat4 هست . از e3372 بهتر هم دارم e5577s-932 و e5577cs-321 ولی باز به سرعت مودم b612 نمیرسن و نباید مقایسه کرد . در ضمن این سرعت دریافتی هم کالا به وضعیت اینترنت شهر و منطقه و اون دکلی که داریم سرویس میگیرم ربط داره . من خودم با e3372 تا 70 مگابیت رو تو مرکز استان خودمون گرفتم . در کل زمانی مشخص میشه کدوم بهترین هست که مودم cat6 میره رو تجمیع و سرعتی فراتر رو میده و همون جا مودم e3372 دیگه نمیتونه کاری بکنه و اخر cat4 هر چی هست اونو میگیره . اینم قبول دارم بعضی جاها سرعت شبکه 4.5 پایینتر از خود 4g هست یا برابر هستن اینم دیگه پای اپراتورها و دکل ها هست و تقصیر مودم نیست . منم خواستم انتن تهیه کنم ولی وقتی دیدم با دکل بیشتر از 200 متر فاصله ندارم و فول انتن هست و بیشتر از این سرعت نمیده نخریدم . اگر آنتنی هست که برا فرکانس های بالای 2600 هم باشه باید بر روی tdd هم تاثیر بزاره .

جددا فقط200 متر فاصله دارین با دکل مخابراتی واین اصلا برای سلامتیتون خوب نیست و خیلی خطرناکه با این همه دستگاه پارازیتی که روی همه دکلهای مخابراتی نصب هست و در کل ارزششو نداره که سرعت اینترنتون بالاباشه .هر چه دورترباشه آدم از این دکلهای مخابراتی بهتره.

4. این کاربر از divone30000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه farzad021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    OIII

پيش فرض

دوستان من با آموزش آنلاک اصلی مودم و آنلاک کردم و الان روی ورژن 192 هوآوی هست. ولی هیچ گزینه ای برای آپدیت با فایل bin نداره. تیک Auto update رو هم که میزنم Faild میشه. میخوام ورژن 192 ایرانسل رو نصب کنم که بعدش بشه 196 ایرانسل (که گویا مودم آنلاک با این ورش کماکان آنلاک میمونه روی 196 ایرانسل) دلیلش هم سرعت هست. با سیم کارت TD زمانی که روی ایرانسل لاک بود 90 مگ سرعت میداد الان 24 مگ بیشتر نمیده. به نظر شما چه کنم که بتونم bin رو نصب کنم؟
    (با دکمه از پشت ریست کردم ولی باز هم نمیاد گزینه ی اپدیت firmware)

6. این کاربر از farzad021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

جددا فقط200 متر فاصله دارین با دکل مخابراتی واین اصلا برای سلامتیتون خوب نیست و خیلی خطرناکه با این همه دستگاه پارازیتی که روی همه دکلهای مخابراتی نصب هست و در کل ارزششو نداره که سرعت اینترنتون بالاباشه .هر چه دورترباشه آدم از این دکلهای مخابراتی بهتره.
    میخوای خونه رو بردارم با خودم ببرم دورتر مثلا یه 2 کیلومتر دورتر

دوستان خبر جدیدی از آنلاک ١٩۶ مبین نت نیست؟

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    خیر متاسفانه

دوستان من با آموزش آنلاک اصلی مودم و آنلاک کردم و الان روی ورژن 192 هوآوی هست. ولی هیچ گزینه ای برای آپدیت با فایل bin نداره. تیک Auto update رو هم که میزنم Faild میشه. میخوام ورژن 192 ایرانسل رو نصب کنم که بعدش بشه 196 ایرانسل (که گویا مودم آنلاک با این ورش کماکان آنلاک میمونه روی 196 ایرانسل) دلیلش هم سرعت هست. با سیم کارت TD زمانی که روی ایرانسل لاک بود 90 مگ سرعت میداد الان 24 مگ بیشتر نمیده. به نظر شما چه کنم که بتونم bin رو نصب کنم؟
    (با دکمه از پشت ریست کردم ولی باز هم نمیاد گزینه ی اپدیت firmware)
    برو رو 192 ایرانسل و با سیم کارت tdd امتحان کن اونم از ساعت 2 بامداد به بعد ببین اپدیت میکنه یا نه . کلا این ایرانسل همیشه کارهاشو نیمه تمام میزاره و رو اعصابه نشد برو رو ویرایش سوم موجود در تاپیک :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه farzad021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    OIII

پيش فرض

برو رو 192 ایرانسل و با سیم کارت tdd امتحان کن اونم از ساعت 2 بامداد به بعد ببین اپدیت میکنه یا نه . کلا این ایرانسل همیشه کارهاشو نیمه تمام میزاره و رو اعصابه نشد برو رو ویرایش سوم موجود در تاپیک :
    مشکل همینه که نمیتونم برگردم روی 192 ایرانسل و این دقیقا همون کاریه که میخوام انجام بدم و نمیتونم.
    هیچ جای کنسول مودم هیچ منویی برای بارگذاری فایل bin برای firmware نداره

10. 2 کاربر از farzad021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

[QUOTE=vbigdeli;9093467]این نرم افزارهارو کلا معرفی نکنید چون نیاز به تسلط شخص به دریوار مورد نیاز داره و معمولا نرم افزار قاطی میکنه
    driver easy در شناسایی بهتره ولی بعد از دانلود درایور باید دستی طرف نصب کنه

Driver Booster 6 خیلی برنامه خوبی هست خصوصا سرعت دانلود عینه اینترنت دانلود منیجر و عالی محیط ساده و کاربر پسندی هم داره تا به حال من مشکلی از برنامه ندیدم فقط دیتابیس قویی نداره . کاره راه بینداز هست اونم خیلی سریع

12. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

مشکل همینه که نمیتونم برگردم روی 192 ایرانسل و این دقیقا همون کاریه که میخوام انجام بدم و نمیتونم.
    هیچ جای کنسول مودم هیچ منویی برای بارگذاری فایل bin برای firmware نداره
    از طریق usb و بوت لودر باید برگردید و فریمور رو انتقال بدید مثل عملیات انلاک :

اینم فریمور ایرانسل 192 :

در ضمن اگر با راه کار اولیه و همون روش قدیمی انلاک کرده باشید احتما موقع دانگرید به 192 ایرانسل مودم هم لاک میشود و چاره کار ابتدا همون ویرایش سوم رو بزنید ببنید لاک میشه یا نه لاک شد با اسکریپت خود ویرایش سوم انلاک کنید و بعد از این مودم دیگه لاک نخواهد شد و میتونید رو 192 و 196 ایرانسل برید .

اینم ویرایش سوم و انلاک :

Last edited by saber73; 03-01-2019 at 15:40.

14. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

این که شما نتونستی هک کنی ، دلیل این نمیشه که این دستگاه ها هک نمیشوند .
    قبلا نیز گفتم من خودم بتازگی یک دستگاه 4G+ هواوی متعلق به یکی از همسایگان را هک کردم ، اما متاسفانه چون خودم مودم نداشتم به مدل آن توجه نکردم و هم اکنون نیز دستگاه مورد نظر موجود نیست که مجدد دسترسی به آنرا برقرار کنم .
    دستگاه خودم اما برای هک کردن در دسترس است ، منتها برای هک کردن نیاز به یک گوشی روت شده و یا لپتاپ و سیستم عامل مناسب دارم ، که هم اکنون در دسترسم نیست.
    اگر ابزار مناسب در دسترس بود ، شک نکنید دستگاه خودم را هک کرده بودم و از هک شدنش براتون ویدیو میگذاشتم .
    همچنان بعید میدونم که بشه از طریق WPS این مودم‌ها رو هک کرد!
    در دسترس بودن یه چیزه و هک شدن چیز دیگه‌ای. شما موقعی که شبکه رو اسکن میکنی، Wifi مودم شما رو به‌عنوان یه مودم که WPS فعال داره و قابل هک هست نشون میده ولی زمانی که ابزار کارشو شروع میکنه، با ارور مواجه میشه
    و دلیلش هم واضح هست
    اساس کار این ابزارها حدس زدن کد 8 رقمی با توجه به برند سازنده و... هست. مودم‌های جدید و همچنین برخی برندها، وقتی چند بار درخواست اتصال به WPS با کد اشتباه میگیرن، مک درخواست دهنده را برای مدتی بلاک میکنن و عملا ابزار نتیجه‌ای بجز ارور نمیگیره
    مودم B612 رو که تست کردم فقط یک بار فرصت درخواست اتصال به WPS با کد اشتباه داد و درخواست دوم به بعد با بلاک روبه رو شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

۶ ماه به بالا
    بسته ۳۰۰ گیگ سالانه ۳۰ تومن
    قاعدتا باید بعد از سه ماه عدم استفاده سلب امتیاز میشد!

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

راهنمای بروز رسانی مودم های tf-i60 ایرانسل و b612 مبین نت به فریمور ۱۹۶ و فعالسازی تجمیع

این راهنمایی با کمک خودم و ادمین سایت اقای محمدی زاده تهییه شده

دوستان مطالعه بفرمایید و اکر جایی احتیاج به تصحیح یا تغییر داره بفرمایید

18. 3 کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •