تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2353 از 2403 اولاول ... 135318532253230323432349235023512352235323542355235623572363 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,521 به 23,530 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

ما مدتهاست ۱۰ مگ داریم و امروز رفتم ارتقا دادم الان ۱۶ مگ دارم. نوشته ۲ مگ تا ۱۶ مگ. اما همیشه ۱۶ مگ هست. من حتی تو این ۴ ماه که ۱۰ مگ داشتم بین ۳ تا ۸ صبح که رایگان هست هر شب ۲۰ گیگ راحت دانلود کردم و سرعتم تو ۲۴ ساعت ثابت ۱مگ و ۲۰۰ کیلوبایت در ثانیه دانلود میداد الان هم ۲ مگ ثابت دانلود میده
    دوست عزیز قیمت 10 مگ و 16 مگ ماهیانه چقدره؟

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

ما مدتهاست ۱۰ مگ داریم و امروز رفتم ارتقا دادم الان ۱۶ مگ دارم. نوشته ۲ مگ تا ۱۶ مگ. اما همیشه ۱۶ مگ هست. من حتی تو این ۴ ماه که ۱۰ مگ داشتم بین ۳ تا ۸ صبح که رایگان هست هر شب ۲۰ گیگ راحت دانلود کردم و سرعتم تو ۲۴ ساعت ثابت ۱مگ و ۲۰۰ کیلوبایت در ثانیه دانلود میداد الان هم ۲ مگ ثابت دانلود میده
    سلام
    این سرویسی که گفتید چطوری میشه گرفت؟ چون توی سایتش نیست

قیمت ماهیانش چقدره؟
    این سرویس 2 تا 16 مگ هم 3 تا 8 رایگان هست؟
    Last edited by hamidreza2010; 28-08-2016 at 01:02.

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

رتبه بندی شرکت های ارائه دهنده اینترنت در استان ها: ( خاک تو سر مخابرات محترم گیلان):

این دزد های بی همه چیز جز توی یه استان ( سیستان ) ، تو بقیه جاها دوم هم نشدن چه برسه به اول

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by hamidreza2010; 28-08-2016 at 12:54.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

مخابرات تو محله ما ترکونده هم سرعتش خوبه هم پینگ عالیه هم پایداری داره و قطع و وصل نمیشه.
    بدی هاش یکی سرعت کم دانلود تو شبانست یکی هم دزدی حجم در حد 1 گیگ در ماه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    این سرویسی که گفتید چطوری میشه گرفت؟ چون توی سایتش نیست

قیمت ماهیانش چقدره؟
    این سرویس 2 تا 16 مگ هم 3 تا 8 رایگان هست؟
    کلیه تعرفه ها رو میتونید تو این لینک ببنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از Sat_Sat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

با آغاز فاز اول سامانه ملی ارتباطات از امروز

من بدون فیل شکن هیچ سایت خارجی رو نمی تونم باز کنم

به اینترنت ملی خوش آمدید

نت مخابرات

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

با تموم شدن سرویس قبلیم که 2 مگ بود اومدم تمدید کنم سرویس های جدید رو دیدم که جذاب بود برام و سرویس 4 مگ اسمی با حجم 6 گیگ (3+3) خریداری کردم با سرعت 800 کیلوبایت ، الان تو ساعات رایگان تست کردم بازم 800 بود اما وقتی حجممو چک کردم دیدم داره کم میشه
    متاسفانه pdf موجود تو سایت مخابرات رو نخونده بودم و تو پنل این آشنای اول هم چیزی ذکر نشده بود و بنده به اشتباه این سرویس پر سرعت تر اما بدرد نخور رو گرفتم !

قابل توجه دوستان ، سرویس های بالاتر از 2048 کلا شبانه رایگان ندارن مگر قرار داد یک ساله ها و ...
    Last edited by SA.JJ.AD; 29-08-2016 at 02:58.

9. این کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

با تموم شدن سرویس قبلیم که 2 مگ بود اومدم تمدید کنم سرویس های جدید رو دیدم که جذاب بود برام و سرویس 4 مگ اسمی با حجم 6 گیگ (3+3) خریداری کردم با سرعت 800 کیلوبایت ، الان تو ساعات رایگان تست کردم بازم 800 بود اما وقتی حجممو چک کردم دیدم داره کم میشه
    متاسفانه pdf موجود تو سایت مخابرات رو نخونده بودم و تو پنل این آشنای اول هم چیزی ذکر نشده بود و بنده به اشتباه این سرویس پر سرعت تر اما بدرد نخور رو گرفتم !

قابل توجه دوستان ، سرویس های بالاتر از 2048 کلا شبانه رایگان ندارن مگر قرار داد یک ساله ها و ...

اینکه شما مطالعه نکردید افر پیشنهادی رو این مقصر مخابرات نیست برای ما که سرویس شبانه داریم از ساعت ۳تا همین الان هم ثابت داره ۲ مگابایت بر ثانیه دانلود میکنه حدودا تا الان ۳۶ گیگ دانلود داشتم. کم هم نمیشه از حجمم. در مورد حجم خوری هم من هم از کسانی بودم که گله داشتم اما این سایت ها هستند که حجم صفحشون بالا رفته شما همین انجمن رو باز میکنید چند مگ میره با یه رفرش چند مگ دیگه مجدد من تصاویر رو غیر فعال کردم ازش حجم این سایت ها راحت شدم! خلاصه تا زمانی که پهنای باند رو ترازویی میفروشنن همین هست و باید راضی بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

ببخشید تعرفه اینترنت نامحدود با حجم دانلود محدود یعنی چی؟ بالاخره محدوده یا نامحدود؟!

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

11

اینکه شما مطالعه نکردید افر پیشنهادی رو این مقصر مخابرات نیست برای ما که سرویس شبانه داریم از ساعت ۳تا همین الان هم ثابت داره ۲ مگابایت بر ثانیه دانلود میکنه حدودا تا الان ۳۶ گیگ دانلود داشتم. کم هم نمیشه از حجمم. در مورد حجم خوری هم من هم از کسانی بودم که گله داشتم اما این سایت ها هستند که حجم صفحشون بالا رفته شما همین انجمن رو باز میکنید چند مگ میره با یه رفرش چند مگ دیگه مجدد من تصاویر رو غیر فعال کردم ازش حجم این سایت ها راحت شدم! خلاصه تا زمانی که پهنای باند رو ترازویی میفروشنن همین هست و باید راضی بود
    دوست عزیز کسی نباید بره تو سایت مخابرات استان فلان فایل pdf دانلود کنه تا بفهمه فلان سرویس رایگان داره یا خیر ، وظیفه ISP و اون پشتیبان های بی سوادشه که تو لیست سرویس ها به جای اعداد و ارقام چرند و بی معنی مثه Pr-S00(237) که کنار اسم همه سرویس ها هست ! بیاد همچین قضایایی مثه داشتن بازده رایگان و ... رو ذکر کنه تا بقیه هم مثه بنده دچار اشتباه نشن
    +
    در مورد شما که هم سرعت مگابایتی دارید هم رایگان شبانه به گفته خودتون ، با پشتیبانی صحبت کردم همچین سرویسی در حال حاظر وجود نداره ، شما احتمالا از قرارداد یک ساله ها باشید اونم البته با معیارهای اینا نباید سرعتش اینقد باز باشه ، پیشنهاد میکنم صداشو در نیارید ظاهرا از زیر دستشون در رفتید !لذتشو ببرید
    Last edited by SA.JJ.AD; 29-08-2016 at 11:36.

13. این کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •