تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 234 از 646 اولاول ... 134184224230231232233234235236237238244284334 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,331 به 2,340 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

سلام دوستان راستش نمیدونم اینجا جای این سوال هست یا نه ولی تو انتخاب گیر کردم من واسه کارای دانشگام نیاز به یه لپ تاپ در حدی که واسه سرچ تو نت و تایپ و نرم افزارای سبک رو باز کنه نیاز دارم و اینکه می خوام یه گوشی عالی هم بخرم بدجه هم تا 2 2.5 می تونم بزارم به نظر شما گوشی هست که بتونه کار لپ تاپ و گوشی رو همزمان انجام بده و این که به نظرتون بهتره جدا جدا هر کدومو بخرم یا اینکه تبلتی پد فونی چیزی بخرم؟؟؟ یه چیزی تو مایه های vivo book میخوام که بشه باش sms و مکالمه داشت همچین چیزی هست؟
    دوست عزيز اول انتظاراتون رو از گوشي بگيد تا بهتر بشه راهنمايي كرد. مثلا بگيد چه كار هايي قراره با گوشي انجام بدين. (بازي-فيلم-اينترنت-نرم افزار و...)
    يه نكته رو بگم كه با 2.500 ميشه بهترين گوشي رو خريد ولي بهترين لپ تاپ رو نميشه خريد.

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی نمونه عکس یا فیلم از گوشی های 3D سراغ داره؟

عکاسی 3 بعدی و فیلم برداری 3بعدی بصورت SBS هست؟

**منظورم از SBS اینطوری هست:
    Last edited by amir200812; 04-04-2013 at 13:38.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با دروود
    لطفا بفرمایید یک گوشی هوشمند اندرویدی ،با حدود بهای 400 تا 800 تومان،ظاهری زیبا و خوش دست،توان پردازشی مناسب(بیشتر وب گردی و استفاده از فناوری wifi مورد نیازم هست)،چه انتخابی نسبت به هزینه بهتر هوشمند تر است؟!شتابی هم در کار نیست !اگر گوشی های خوش قیمتی در خط تولید انبوه هستند هم بفرمایید تا زمانی که به بازار ایران رسید خرید کنم.
    سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با دروود
    لطفا بفرمایید یک گوشی هوشمند اندرویدی ،با حدود بهای 400 تا 800 تومان،ظاهری زیبا و خوش دست،توان پردازشی مناسب(بیشتر وب گردی و استفاده از فناوری wifi مورد نیازم هست)،چه انتخابی نسبت به هزینه بهتر هوشمند تر است؟!شتابی هم در کار نیست !اگر گوشی های خوش قیمتی در خط تولید انبوه هستند هم بفرمایید تا زمانی که به بازار ایران رسید خرید کنم.
    سپاس
    این گزینه ها رو بهتون توصیه می‌کنم:
    Sony Xperia Sola: گوشی خوش قیمت سونی، قدرت پردازشی مناسب، قیمت مناسب، نبود دوربین جلو از مشکلاتشه (به نظرم تنها مشکلش!)، قابلیت Floting Touch یک قابلیت کم‌نظیر هست که با فاصله میتونید دستورها رو بدید و فعلاً فقط در گوشی گلکسی اس4 سامسونگ هست و این قابلیت خیلی عالیه برای یک گوشی ارزون قیمت.
    Samsung Galaxy Ace 2: صفحه نمایش PLS (نوعی از IPS) که بسیار کیفیت خوبی داره و از Sola کیفیتش بیشتره، قدرت پردازشش تنها کمی کمتر از Sola هست در عوض حافظه RAM اون 768 مگ هست در حالی که RAM سولا 512 مگ هست و توی گیم ها و اپلیکیشن ها رم بیشتر به کار میاد، امکاناتش کامله (از جمله وب‌کم، مموری کارت و ...)

5. این کاربر از Faramarz-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این گزینه ها رو بهتون توصیه می‌کنم:
    Sony Xperia Sola: گوشی خوش قیمت سونی، قدرت پردازشی مناسب، قیمت مناسب، نبود دوربین جلو از مشکلاتشه (به نظرم تنها مشکلش!)، قابلیت Floting Touch یک قابلیت کم‌نظیر هست که با فاصله میتونید دستورها رو بدید و فعلاً فقط در گوشی گلکسی اس4 سامسونگ هست و این قابلیت خیلی عالیه برای یک گوشی ارزون قیمت.
    Samsung Galaxy Ace 2: صفحه نمایش PLS (نوعی از IPS) که بسیار کیفیت خوبی داره و از Sola کیفیتش بیشتره، قدرت پردازشش تنها کمی کمتر از Sola هست در عوض حافظه RAM اون 768 مگ هست در حالی که RAM سولا 512 مگ هست و توی گیم ها و اپلیکیشن ها رم بیشتر به کار میاد، امکاناتش کامله (از جمله وب‌کم، مموری کارت و ...)
    با دروود و سپاس از راهنمایی شما
    بنده نظر خودم بر روی مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود که بسیار زیبا بود اما نقد های این گوشی رو که خوندم کمی پشیمان شدم! از ظاهر گوشی های HTC خوش می آد!البته باید یاد آوری کنم که تا آنجایی که می دانم دو نمونه فناوری برای صفحه های لمسی هست که یکی خازنی است و یکی دیگر که نامش را نمی دانم اما گویا بهتر کار می کند و فناوری جدید تری است!اگر ممکن است گوشی هایی از این فناوری نیز معرفی بفرمایید.
    سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با دروود و سپاس از راهنمایی شما
    بنده نظر خودم بر روی مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود که بسیار زیبا بود اما نقد های این گوشی رو که خوندم کمی پشیمان شدم! از ظاهر گوشی های HTC خوش می آد!البته باید یاد آوری کنم که تا آنجایی که می دانم دو نمونه فناوری برای صفحه های لمسی هست که یکی خازنی است و یکی دیگر که نامش را نمی دانم اما گویا بهتر کار می کند و فناوری جدید تری است!اگر ممکن است گوشی هایی از این فناوری نیز معرفی بفرمایید.
    سپاس
    دوست عزیز خیالتان راحت این دو مدلی که معرفی کردم هر دو لمسی خازنی هستند اصلاً سیستم عامل اندروید فقط این نوع فناوری رو برای تاچ ساپورت میکنه در مورد صفحه سولا اون هم لمسی خازنی هست + قابلیتی تازه به نام Floating touch، از برند ال جی فقط بهتون از سری اپتیموس توصیه میکنم، LG Optimus L9 گزینه عالی هست اگه بودجه تون برسه (حدود 950 هست). اچ تی سی گوشی‌های زیر 1.200 اصلاً به صرفه نیست به عنوان مثال یک گوشی پایین تر از Xperia Sola و Galaxy Ace 2 که Desire X نام داره با اینکه امکاناتش برابره ولی قیمتش حدود 200 تومن گرونتره (حدود 900 هست)!
    Last edited by Faramarz-1; 05-04-2013 at 20:43.

8. این کاربر از Faramarz-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان من یه سوال دارم . یکی داره برام از تایلند یه pad fone 2 ایسوس میاره خواستم بدونم میشه اونو اینجا unlock کرد که با سی کارتهای ما کار بده ؟ ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دروود
    فرامرز گرامی با سپاس از راهنمایی های شما،و یک پرسش مهمتر ان داستان قفل(lock/unlock) چی هست دقیقا؟!و همچنین به روز رسانی نسخه اندروید!مگه سیستم عامل رایکان نیست پس چرا برای به روز رسانی نیاز به هزینه هست؟!

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

دروود
    فرامرز گرامی با سپاس از راهنمایی های شما،و یک پرسش مهمتر ان داستان قفل(lock/unlock) چی هست دقیقا؟!و همچنین به روز رسانی نسخه اندروید!مگه سیستم عامل رایکان نیست پس چرا برای به روز رسانی نیاز به هزینه هست؟!
    گوشي ها دو نوع توليد ميشن يكي لاك و ديگري آنلاك.
    توي گوشي هاي لاك ،فقط بايد از سيم كارت و قابلييت هاي يك اپراتور خاص استفاده كني مثل شركت هاي at&t و Vodafone و ...كه تو ايران كاربردي نداره.
    اما گوشي ها آنلاك اينجوري نيست.مثل بقيه گوشي هايي كه تو بازار پيدا ميشن و شما ميتوني هر نوع اپراتوري استفاده كني.

12. این کاربر از A.N.A.P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

گوشي ها دو نوع توليد ميشن يكي لاك و ديگري آنلاك.
    توي گوشي هاي لاك ،فقط بايد از سيم كارت و قابلييت هاي يك اپراتور خاص استفاده كني مثل شركت هاي at&t و Vodafone و ...كه تو ايران كاربردي نداره.
    اما گوشي ها آنلاك اينجوري نيست.مثل بقيه گوشي هايي كه تو بازار پيدا ميشن و شما ميتوني هر نوع اپراتوري استفاده كني.
    دروود بر شما
    خوب امکان unlock کردن گوشی ها نیست؟!چون ظاهرا گوشی های فقل شده بهای کمتری نسبت به بقیه دارند!در مورد به روز رسانی نسخه اندروید هم بفرمایید لطفا
    سپاس از شما

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •