تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 232 از 475 اولاول ... 132182222228229230231232233234235236242282332 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,311 به 2,320 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjad_doost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

واقعا که
    معلوم نیست شما توی چه دنیایی سیر میکنی منم هرچی منطقی حرف میزنم شما چیزه دیگه میگی
    شما اصلا خوندی من گفتم بخوام پول بدم میرم اپل میگریم؟

در ضمن من که اطلاعاتی ندارم ولی اندروید تا ورژن4 رفته ولی من شنیدم ios6 هم اومده
    اگه اپدیت اومدن بده پس این چرا 4تا اون 6تا؟

بگذریم دوست من ولی من عاشق چشم ابرو هیچکس نیستم هرچیزی بیشتر به نفعم باشه انتخاب میکنم
    موفق باشید

دوست من منم هر چی حرف میزنم شما یه چیز دیگه میگی جواب منم نمیدی ! شما منطقی حرف میزنی ؟ , من تو هفت آسمون سیر میکنم !

رامهایی که برای نسخه مختلف اندروید میاد همه رسمی نیستن (بیشترشون مشکل دارن همش ادم باید منتظر رام بعدی باشه که چی , تازه بعضی از اشکالات رام نسخه قبلی حل بشه ! ) , اما برای محصولات اپل یکبار رام میاد ! همون یکبار هم بی نقصه !

شما اولین بار که ازم انتقاد کردی همچین حرفی نزدی ! بعدش این حرف رو زدی ! همش حرفت رو عوض میکنی ! من گفتم اومدن آپدیت نشانه بدیه چیزیه !!!!! دوست عزیز اندروید سال 2014 ورژن 5 رو میده بیرون , الان هم ios 7 اماده دانلوده !

اگه عاشقش نیستی پس بی دلیل طرفداریشو نکن ! منم هر چیزی ببینم که شاختر باشه اونو میپسندم و نمیگم چیزی که در واقعیت قوی نیس , قویه !!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

دوست عزیز کسی که خودش میگه اطلاعاتی نداره پس اصلا نباید در مورد این چیزا نظر بده ! من نمیخوام شما رو ناراحت کنم عذر میخوام .

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

مگه از جای دیگه هم میشه سفارش داد ؟

من از این سایت قیمت 438 تومن دارم که البته نمی دونم چقدر معتبر هست

و اینکه خودش دیروز گفته دلار رفته بالا و این قیمت ها هم پس باید بالا بره ... فکر کنم حدود10 تا 12 هزار تومنی تغییر کنه (تفاوت قیمت اصلاح شد)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا می خواستم بدونم این سایت چقدر معتبره ؟

مرسی
    دوست عزیز این سایت ainol crystal II رو داره میده 555 با 1 سال گارانتی به نظرم قیمتش خوبه سایتش هم خیلی

4. این کاربر از sajjad_doost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوست عزیز کسی که خودش میگه اطلاعاتی نداره پس اصلا نباید در مورد این چیزا نظر بده ! من نمیخوام شما رو ناراحت کنم عذر میخوام .
    کسی که میگه اطلاعات نداره از بیسوادیش نیست عزیز
    بلکه از متانت و فهمش هست که میدونه دنیای علم و بخصوص تکنولوژی انقدر گسترده هست که هیچکس نمیتونه ادعا کنه اطلاعات کامل داره

ولی کسی که ادعای دانش کامل رو داره باید فهمید یه انسان بی منطق و خودبزرگبینی هست و حتی اطالاعات خیلی زیادی هم داشته باشه همین موضوع باعث بی ارزش شدنش میشه چه برسه که اطلاعات درستی هم نداشته باشه

بزرگوار دیگه این بحث رو اینجا ادامه ندیدن و تاپیک رو الکی به بیراه نبرید

اگه نباشه جاش خالی می مونه abtin1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    من می خوام تبلت ایسوس پد فون 7 اینچی رو بگیرم . می خواستم بدونم به ان می شه فلش مموری . کیبرد و موس وصل کرد .

پروفشنال rezarrrr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

برای این که جو عوض بشه
    من onda v812 و onda v813 رو با هم مقایسه کردم به جز باتری و صفحه نمایش فکر نمیکنم چیزیشون با هم فرق کنه؟
    ویدیو از 812 زیاد بود که با ایپد مینی هم مقایسه کرده بودن ولی از 813 کم پیدا شد (فکر کنم به خاطر جدید بودنش؟)
    از 813 یه مدل هست دیگه؟ورژن دیگه ای که نداره؟
    از دوستان اگه کسی اطلاعاتی در مورد 813 داره که میتونه بهم کمک کنه ممنون میشم به اشتراک بزاره

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز این سایت ainol crystal II رو داره میده 555 با 1 سال گارانتی به نظرم قیمتش خوبه سایتش هم خیلی
    آخه من نمی خوام تا 550 هزینه کنم ... می خوام تا 450 هزینه کنم

حالا توی این رنج قیمت یعنی تا 450 چه تبلتی رو پیشنهاد می دین ؟

مرسی

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

آخه من نمی خوام تا 550 هزینه کنم ... می خوام تا 450 هزینه کنم

حالا توی این رنج قیمت یعنی تا 450 چه تبلتی رو پیشنهاد می دین ؟

مرسی
    دوست عزیز من نمیتونم تبلت خوب !!! با قیمت کمتر معرفی کنم ! خوب شما 450 دارید 100 تومن دیگه جمع کردنش کاره سختیه ؟ یعنی شما میخواید به خاطر 100 تومن این تبلت رو نگیرید و برید تبلت آشغال بگیرید !

هر جور مایلی تا 480 تومن این تبلت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبلت خوبیه ولی به نظر من ainol crystall II خیلی به صرفه تره .

موفق باشید .

10. این کاربر از sajjad_doost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

سلام
    من می خوام تبلت ایسوس پد فون 7 اینچی رو بگیرم . می خواستم بدونم به ان می شه فلش مموری . کیبرد و موس وصل کرد .

این تبلت درگاه usb 2 mini داره و میشه به نظر من با تبدیل بهش وصل کرد ! Flash memory که با کابل otg باید بهش وصل کنی حالا کیبرد و ماوس رو باید از فروشندگان سوال کنین تست کنن .

موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

کسی که میگه اطلاعات نداره از بیسوادیش نیست عزیز
    بلکه از متانت و فهمش هست که میدونه دنیای علم و بخصوص تکنولوژی انقدر گسترده هست که هیچکس نمیتونه ادعا کنه اطلاعات کامل داره

ولی کسی که ادعای دانش کامل رو داره باید فهمید یه انسان بی منطق و خودبزرگبینی هست و حتی اطالاعات خیلی زیادی هم داشته باشه همین موضوع باعث بی ارزش شدنش میشه چه برسه که اطلاعات درستی هم نداشته باشه

بزرگوار دیگه این بحث رو اینجا ادامه ندیدن و تاپیک رو الکی به بیراه نبرید

عزیز گفتم که من کوچیک شما هم هستم اصلا هم ادعا نمیکنم ! چشم اصلا من دیگه حرف نمیزنم !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •