تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 230 از 400 اولاول ... 130180220226227228229230231232233234240280330 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,291 به 2,300 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اکثر دکل ها تازه در شهر های پرجمعیت همون 100 مگابیت رو میدن . B525 و B612 هم که دارن این سرعت رو دریافت میکنند .
    استاندارد های ارتباطی شون هم که دقیقا مثل همه ، با این تفاوت که B612 علاوه بر TD چهار انتنه هست و MIMO 4X4
    من فکر میکنم اگه پهنای باند دکل ها بیشتر باشه بیشترین سرعت رو به ترتیب اول B618 میگیره در رتبه دوم B612 و نهایت در رتبه سوم B525
    حداقل مشخصات سخت افزاری که اینجوری نشون میده
    هرچند اصلا بحث در موردش هم بی فایده است ، هر زمان اومدن همه دکل ها رو به قول شما با فیبرنوری تغذیه کردن و با تکنولوژی های جدید سرعت های گیگابیتی دادن
    اون وقت میشه نشست صحبت کرد و ازمایش کرد ، کدوم مودم ها در شرایط یکسان سرعت بیشتری را دریافت میکنند .
    سرعت هایی که به عنوان شاهکار معرفی کردن ، همشون رو با هر دستگاهی که CA اولیه رو داشته باشه میشه دریافت کرد و اصلا تفاوتی نمیکنه چه مودمی خریده شده باشه.
    من هر دو مودم رو در یک نقطه هنگام دانلود یک فایل و در یک زمان تست کردم. عملکرد B612 واقعا نا امید کننده بود.

2. 2 کاربر از alirezaveis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من هر دو مودم رو در یک نقطه هنگام دانلود یک فایل و در یک زمان تست کردم. عملکرد B612 واقعا نا امید کننده بود.
    همین نسخه آنلاک شده روی LTE advanced با استفاده از CA ؟
    چی بگم والا ، دوستان اینجا شات گذاشتن که سرعت 100 تا 140 را دریافت کردن با B612 این مقدار با مودم 525 که من دارم دریاقت میکنم برابری میکنه .
    من با B525 در ساعت های دارای ترافیک سرعت 30 و 40 دریافت میکنم ، بنظرم نمیرسه چیزی باشه که B612 نتونه دریافت کنه .

اگه کسی در مشهد B612 آنلاک داره ، اگه زحمتی نیست میشه بیام دنبالش که مودمش رو بیاره در محل من (آزادشهر) ، آنتنم رو به اون مودم بزنیم و مقایسه انجام بدیم.
    تا مشخص بشه با سرعت های کنونی اوپراتور ها واقعا ، این مودم 612 مشکلی داره و یا خیر .

چیزهای که B525 را گران تر کرده ، داشتن وای فای 5GHz ، پورت USB و همینطور ورود بدون سفارش و آزاد اون به کشور هست (از سریال هاشون مشخصه که برای اروپا ساخته شده و بر خلاف B612 که به سفارش ایران بوده و احتمالا شرایط خاص واردکننده در سفارش دهی باعث کاهش قیمت شده ، قیمت به نسبت بالاتری داره )
    B525 در آنتن دهی وای فای داخل منزل ممکنه قوی تر عمل کنه اما در گیرندگی از آنتن مخابراتی علاوه بر نداشتن TD-LTE ، دارای Mimo 2X2 هست .
    اگه 525 ضعیف تر عمل نکنه ، من میگم مشخصات دستگاه در وب سایت هواوی نشان میده 612 در گیرندگی دست کمی از 525 نداره.

شما شماره های ساخت رو هم که نگاه کنی 525 - 612 - 618 ، هرچی این عدد بالاتر رفته دستگاه های جدید تر با تکنولوژی جدیدتر و کامل تر ساخته شده
    در نتیجه طبیعی هست که دستگاه جدید از دستگاه قدیمی تر کم نیاره ، مخصوصا در موضوع اصلی کارش که اتصال به آنتن مخابراتی هست .
    حالا اگه یک سری امکانات برای رقابت در بازار و مقرون به صرفه شدن دستگاه ، از روی اون حذف شده ...
    این امکانات کلیدی نیستند و اهمیت بسیار بالایی برای تمام مصرف کننده ها ندارن ، فقط شاید برای مقداری از مصرف کننده ها این امکانات اضافی ضروری باشه
    حالا اگه دستگاه روی باند 5گیگا هرتز کار نکنه نیز همچنان با دو آنتن شبکه داخلی میتونه در باند 2.4 سرعت 150مگابیت رو برای کاربرش تامین کنه ، که باز این بیشتر از سرعت 50مگابیتی هست که بطور معمول و در بیشتر ساعات روز اوپراتور ها دارن به کاربران میدهند.
    کابل های LAN هر دو دستگاه هم که گیگابیتی هستند و حداکثر سرعت 300 رو که دریافت کردن میتونن پخش کنند .
    اگه بخوایم یک مقایسه قیمتی بکنم B612 تمام پورت هاش گیگابیتی هستند اما مودم ADSL که چند روز پیش خریدم با قیمت 850 هزارتومن فقط یک پورت گیگابیتی داره .
    Last edited by shaahani; 01-01-2019 at 12:38.

4. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من بدون تعصب پاسخ شما رو دادم. من دو تا مودم رو دارم. شما اصلا تا حالا B525 از نزدیک ندیدی که داری در موردش نظر میدی. اول مودم رو ببینید و تست کنید بعد اظهار نظر بفرمایید. در ضمن زمانی که من B525 رو گرفتم خدا تومن نبود با کد تخفیف 480 تومن واسم تموم شد. آنتن دهی ضعیف وای فای نداشتن وایفای 5 گیگاهرتز و سرعت پایین تر در حد یک مودم USB از معایب این مودمه. یعنی هواوی خودش اومده همه امکاناتی که توی 525 هستش رو توی این مودم قرار داده ولی چون عاشق چشم و ابروی مصرف کننده بوده قیمتش رو پایین تر تعیین کرده. با مودمی که گرفتید خوش باشید و ازش لذت ببرید. این از همه چی مهمتره
    سلام

بهتره که زیاد اینجا بجث نکنید

اگر نگاه کرده باشید منم با یک پسره کوچولو ، اینجا بحث علمی و عملی میکنم ولی بعدش فهمیدم طرف اصلا منطق حالیش نیست

منم اونا با خودش تنها گذاشتم تا با خیالاتش زندگی کنه ....

Last edited by sara100; 01-01-2019 at 13:09.

6. این کاربر از sara100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

من بدون تعصب پاسخ شما رو دادم. من دو تا مودم رو دارم. شما اصلا تا حالا B525 از نزدیک ندیدی که داری در موردش نظر میدی. اول مودم رو ببینید و تست کنید بعد اظهار نظر بفرمایید. در ضمن زمانی که من B525 رو گرفتم خدا تومن نبود با کد تخفیف 480 تومن واسم تموم شد. آنتن دهی ضعیف وای فای نداشتن وایفای 5 گیگاهرتز و سرعت پایین تر در حد یک مودم USB از معایب این مودمه. یعنی هواوی خودش اومده همه امکاناتی که توی 525 هستش رو توی این مودم قرار داده ولی چون عاشق چشم و ابروی مصرف کننده بوده قیمتش رو پایین تر تعیین کرده. با مودمی که گرفتید خوش باشید و ازش لذت ببرید. این از همه چی مهمتره
    پاسخ شما رو دادن :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام

بهتره که زیاد اینجا بجث نکنید

اگر نگاه کرده باشید منم با یک پسره کوچولو ، اینجا بحث علمی و عملی میکنم ولی بعدش فهمیدم طرف اصلا منطق حالیش نیست

منم اونا با خودش تنها گذاشتم تا با خیالاتش زندگی کنه ....

شما فعلا پیگیر ریلیزت باش و دنبال جیگرکی بگرد بس ................ الله اکبر ............
    Last edited by saber73; 01-01-2019 at 13:18.

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

منم بعد از تحقیق بسیار و راهنمایی های دوستان فهمیدم دیگه این مودم چه قبول کنید یا نه بهترین مودم حال حاظر هست مخصوصا با این قیمت یک سومی هم که داره بماند یه زمانی 200 یا 150 هم بود حیف من نمیدونم یه مودم B525 یا 5186 همین کارو میکنن اختلاف قیمتشون چیزی جز گرون فروشی و دزدی از جیب ملت نیست هیچ فرقی هم در گیرندگی و چیپست بین اینا نیست بخدا خودتون رو گول نزنید اگه سرعت هم پایینه یا مشکلی هست به منطقه و اپراتور و پهنای باند مربوط میشه ربطی به مودم نداره این مودم استانداردهای لازم و اجرا کردن CAT6 رو چه در مایمو 4 و 2 با هم داره در صورتی که B525 با اون قیمت نجومی فقط مایمو 2 هست و اونا هم همیشگی آرم پلاس رو نمیزنن کلا همه مدلهای هواوی اینطورین
    فقط کاش میشد یه راه کم دردسرتری هم از طریق لن مثلا برای آنلاک و فلش فریمور پیدا میشد ولی بازم با این حال بازم این مودم ارزش بسیار بالایی داره مخصوصا اینکه سرعت فضایی توی TD هم مشخص شد تواناییشو داره و همین که TDD و FDD رو با هم داره مزیت بزرگی هست لنش هم که در تست گیگابیتی نشون میده دیگه والا ادم چی میخواد
    احسنت بر شما

10. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

دوستان سلام
    ورژن مودم من 192 هست
    خیلی وقت پیش انلاک کردم.همون اولین باری که روش انلاک اومد.
    حالا چیکار کنم که اپدیت جدید ایرانسل رو بگیرم
    مودم رو هم سیم کارت گذاشتم روش.از دیشب تا حالا روشنه ولی اپدیت نشده

12. این کاربر از ahmadtah12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

برا منم آپدیت نشد تا وقتی که از طریق دکمه ریستش نکردم.این و هم امتحان کنید

14. این کاربر از hoomane1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان سلام
    ورژن مودم من 192 هست
    خیلی وقت پیش انلاک کردم.همون اولین باری که روش انلاک اومد.
    حالا چیکار کنم که اپدیت جدید ایرانسل رو بگیرم
    مودم رو هم سیم کارت گذاشتم روش.از دیشب تا حالا روشنه ولی اپدیت نشده
    برا منم آپدیت نشد تا وقتی که از طریق دکمه ریستش نکردم.این و هم امتحان کنید
    دیروز یکی از دوستان گفتن با سیم کارت tdd اپدیت کردن . شما هم تستی بزنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

دوستان سلام اخرین وذژن نرم افزار چنده؟197هست؟کسی لینک داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •